Silmatorkav 750iL

Erinevad BMW mudelid
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Martin_R kirjutas:
hanno kirjutas:Nojah.
Näide:
Ostan auto millel selline hooldusraamat olemas.
Vahepeal annab kiiruseandur otsad, mistõttu kilomeetrilugeja ka ei liigu. Ei viitsi asja korda teha ning aastaga koguneb paar tuhat kilomeetrit läbisõitu.
Selle asemel, et siin targutada, parastada ja igaks juhuks omanikku pettuses süüdistada, võiks parem kasvõi piltide põhjal hinnata auto seisukorda. Kasvõi nahkistmete järgi vaadates ei ole see auto mingeid miljoneid läbi uhanud. k****i ilus näeb välja igal juhul.
Ei süüdista inimesi ilma põhjuseta, ja hetkel pole ka põhjust süüdistamiseks..
Nagu ka teistes sadades teemades on poleemika läbisõidu ümber, on ka siin. Kuid keda see läbisõit huvitab niipalju? Kui auto korras siis ostetakse see ära olenemata läbisõidust. Kui sa hakkad mingisuguseid dokumente esitama, siis ...maitia...
Kui mina tahaks omale sellist autot, ja auto on korras, siis ma ostaks ta ka ilma mingisuguse "dokumendita".
raul
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 12.11.2002 18:21 35

Postitus Postitas raul »

Tarvo kirjutas:http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... a/id=93658
Antud masin tundub piltidelt tõesti suht värske olemisega. Kas keegi on juba asja kaemas käia ka jõudnud?
Mina käisin :) Vaatasin üle ja tegin proovisõidu.
On mõned väiksed iluvead: ühel esimesel rattakoopa äärel ja juhiuksel, aga need tunduvad olevat tüüpilised parklakõksude parandused ja antenni juurest mullitab. Ülejäänud kere on igati okipoki, kapott ning nina on täitsa värske, pole täkkeid eesotsas. Uksed käivad ilusasti, sulguvad hästi ja soliideselt nagu pangaseifi uksed :) Mootoriruum on värske, igasugused lõdvikud ja juhtmed näevad värsked välja, väljalaske kollektorid on ka nagu uued ilusad. Kõige parem on salong - täiesti värske. Isegi juhiste, mis sportversiooni puhul esimesena ära kulub, oli täiesti vormis, kulumatu ja ilus.
Sõitis see auto ilusasti, ei mingeid kolinaid ega kolkse. Liikus edasi normaalselt - ei oska võrrelda, kuna ennem pole V12 sõitnud.
Igastahes - kui juba ühte hobikat ees ei oleks ja oleks hoidmiskoht, siis mina küll ei kahtleks kaua - hakkan vist vanaks jääma ning hindan järjest rohkem kõiksugu mugavusi ja automaatkasti :cool:
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

Kaidos kirjutas:USA foorumites ei kahtlusta keegi kunagi, et spidot oleks keritud. Seal vist mingid karmimad seadused?
saksamaal on ka väga karmid karistused. saksalane vaevalt kerib, pigem türklasest vahendaja
Vasta