kas kohalik streetrace?

Vaba teema
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Relk kirjutas:Veidi imelik kogu see lugu. Ma saan aru kui mephi oleks korduvalt kuskil huligaanitsemas nähtud.

Kes meis saab käe südamele panna ja väita, et ta pole kunagi midagi sellist teinud?

Mingi haiglane nõiajaht. Teema võik üldse lukku panna. See ei mõju teie hinnatud mainele hästi.
Meph on ise tunnistanud, et on osa võtnud SR'idest ja seda korduvalt (pildid+ tema aus ülesetunnistus). Mis siin enam vaielda?! Asi ju selgemast selge, kui inimesele meeldib kiire eluviis, siis las tunneb sellest mõnu. Kui Meph astus ise välja, siis milles probleem? Palun süvenege teemasse! Keegi ei ole kellelegi liiga ju teinud :!:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Lisaks siia veel, et nn. kiiret eluviisi on võimalik elada ka täiesti legaalselt, on olemas selleks ettenähtud kohad. Ja selleks EI ole linna tänavad ja maanteed ega parklad. Aga lihtsalt meph ja teised, kes sõidavad streetracedel või niisama linnavahel "lendavad", ei julge või ei söanda nendel ametlikel üritustel osaleda eriti. Miks? Kas auto pole piisavalt kiire veerand miili või mõne muu ametliku ürituse jaoks? Kas kardate mingit häbi, vms, kui ei sõida 12 sekundi aega? Aga tänaval ja muudes avalikes kohades on "piisavalt kiire"? No pika maa peale, näiteks tänavatel ja maanteedel, peale saavutab ka nn. mikromootor piisavalt suure kiiruse, et olla surmaselv...

Dumat nada, ne prõgat. (pole vene tähti)

edit: Tahad otse ja kiiresti sõita, aga auto pole piisavalt kiire? Ei söanda minna näitama oma 16 sekundi aega? Siis osta toorik, ehita selleks spetsiaalne auto. Või tegele igapäeva autoga ja ehita seda. See vajab raha? Mitte midagi ei ole tasuta, ja ei tule ka. Tee rohkem tööd ja ära virise nii palju. Pole aega? Ükski oma klassi kiirematest autodest pole valminud aastaga... need autod ei valmigi kunagi, alati saab kiiremaks!

Mõtlesid... ja ikka "lendad" vaid tänavatel? Järelikult ei ole Sa siis ka piisavalt andunud kiirusekummardaja... vaid pigem mõrtsukas, sest teised ei pruugi Sinu kiirusega arvestada, isegi kui Sa ise mõtled, et oled hea sõitja ja ettevaatlik ja puha.

Edit2: see ei ole mõeldud ainult Mephi kohta, selle kirjutasin kõikide kohta, kes avatud liikluses on "tegijad". Haiged inimesed.

Edit3: See post on minu vaatepunkt asjale ja edasikaebamisele ei kuulu.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Kas nüüd aetakse juuksekarv neljaks?
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Relk kirjutas:Kas nüüd aetakse juuksekarv neljaks?
Mis Sa sellega silmas pead?
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Jutt läheb jube pealiskaudseks ja tundub rohkem nagu kehva päeva pärst halva tuju väljavalamine. Tekib juba tunne nagu loeks äripäeva. Keegi ütleb et midagi oli. Siis pannakse sellele 90% juurde ja süüdlane lüüakse avalikult risti.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Relk kirjutas:Jutt läheb jube pealiskaudseks ja tundub rohkem nagu kehva päeva pärst halva tuju väljavalamine. Tekib juba tunne nagu loeks äripäeva. Keegi ütleb et midagi oli. Siis pannakse sellele 90% juurde ja süüdlane lüüakse avalikult risti.
Sa mõtled minu juttu? Ma küll ei leia, et see oleks pealiskaudne, väga otsene ja konkreetne jutt "lennukipilootidest", "kes lendavad" avalikel teedel. Kui ei usu mu juttu, küsi neilt - miks ei sõida ametlikel üritustel, kui tunnevad vajadust kiiruse järgi? - vastus - "mu auto pole piisavalt kiire seal... mis ma ikka sinna oma umbes 15 sekundi aega sõitma lähen... ma ei võida ju nagunii... teistel on kiiremad autod... " ja muu selline blablablaa... ja juttu jätkub kauemaks.

Ei mõista kedagi hukka, vaid hoopis sellist käitumist.

Ja ärge keegi hakka vaidlema, et "ma olen endas kindel, ma oskan ju sõita... midagi ei juhtu..." - õnnetus ei hüüa tulles. Ühegi õnnetuse puhul pole see ju ette kavatsetud, sellepärast ongi selle nimi ÕNNETUS.

Võibolla räägib siin minus see ligimesearmastus, kuid kui korra oled selliste õnnetuste läbi kellegi lähedase kaotanud, siis mõtled teistmoodi. Kes pole seda kogenud, ei tea seda. Loodetavasti ei saa ka teada.


Edit: ma siinkohal lõpetan oma jutu sel teemal, vaevalt see kellelegi korda läheb, sest enamus ei mõista miks ma nii arvan ja ütlen. Over and out.
tafka
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 14.05.2004 20:30 18

Postitus Postitas tafka »

tanelp kirjutas:
Silwer kirjutas:Milleks see teema üldse? Mis on asja point? Sulle tehti liikluses liiga? :)
Minu arvates ei tohiks KLUBILIIGE nüüd seda kohe kindlasti öelda. Ma tahaks, et meph ise ka sõna võtaks, et asja selgitada. Ning seejärel kuulaks klubi juhtkonna arvamusi.

Siia sobiks hästi: "Kas sellist BMW Klubi me tahtsimegi, jah?" :evil:
Ma mõtlesin, et me püüame BMWde mainet Eestis parandada, mitte aga kinnita seda, mis niikuinii ilmselt tõsi ja muutmatu on. :roll:

kahju, et su süda purunes...
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Olen Pillega 100% nõus- kahjuks on sel aastal neid kõvatamisi BMW roolis juba palju kuuldud - mõned neist ka siit foorumist läbikäinud :(

Samas on tore, et see lõputu saaga, mis ootas klubi üldkoosolekut on saanud oma lahenduse- Meph ootasin juba ammu, et millal selle meheteo ära teed ;)

samas loodan, et Meph jõuab oma auto ehitamisega ka ükskord sinnamaale, et SR enam pinget ei paku ja auto näitab ka ilusaid tulemusi :cool:

Teema algusest veel nii palju, et eks vahest ole meil kõigil olnud liiga kiire ja tõesti nii nagu Meph ütles, et kõike ei taha siia foorumisse kirjutada.

Usun, et teema võib lukku panna!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

miljon korda sellest SR-i ja BMW klubi teemast jahunud...jutud käivad uuest BMW klubist isegi juba....
tegelt tahtsin lihtsalt öelda, et Pille, kui tihti sa näed sõitmas neid 12seki autosi tänaval....mina maximi olen näinud ja kaidot ka.....enamus siiski spets autod, mis on mõeldud võistluseks ja sponsorite najal elavad...tänaval sõidavad kiirelt tänava autod ja võistlustel spetsiaal autot.... maksta 500.- ja siis saada teada, et oled ikka aeglane spets auto vastu...
kusjuures rockracel oli ka näha, et kuriksil pole auto ehitamisest eriti aega üle jäänud sellega sõitmiseks....väga-väga ohtlikult hakkas esimese sõidu aeg libisema...kus mujal ikka viga, kui istme ja rooli vahel...
parem avasta oma auto võimeid-võimetust kusagil vaiksel maanteel, mitte siis kui tõesti on vaja kiiresti liigelda ja sa avastad, et oleks pidanud ikka tsipa enne pidurdama ja oleks paar mõlki vähem
ja tegelt neid SR-idel osalejaid BMW klubilisi tunduvalt rohkem ikka, kui meph :roll:
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Axxept kirjutas:haigemaja, lihtsalt haigemaja.
mingi klubi nüüd piirab kellegi tegemisi.
sina sõitsid seal nii kiiresti ja nüüd ei tohi enam meie klubis olla :D
palju siin on neid kes kunagi ei ole kiirust ületanud??
ega see kui streetracel on 10 BMW klubilist oma BMWga rohkem
või vähem ei muuda midagi ju. maine on nagu ta on, seda on
minu arust suht raske/peaaegu võimatu parandada.
ühesõnaga suht mõttetu teema minu arust
BMW Klubi üritab seda mainet muuta sellega, et ei võta streetracedel osalevaid inimesi klubisse (paljud on sellesama reegli pärast ise loobunud avaldust esitamast) aga eks mõni tõrvatilk meepotis võib ka kogu poti rikkuda. Minuarust ei peaks inimesed, kes klubi reegleid teadlikult rikuvad ootama millal neid klubist välja arvatakse vaid võiksid viisakalt ise lahkumisavalduse esitada.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

wirx kirjutas:tegelt tahtsin lihtsalt öelda, et Pille, kui tihti sa näed sõitmas neid 12seki autosi tänaval....mina maximi olen näinud ja kaidot ka.....enamus siiski spets autod, mis on mõeldud võistluseks ja sponsorite najal elavad...tänaval sõidavad kiirelt tänava autod ja võistlustel spetsiaal autot.... maksta 500.- ja siis saada teada, et oled ikka aeglane spets auto vastu...
12 sekki oli lihtsalt öeldud mingi aeg, ka 13 ja 14 sekki on Eesti tasemel tegemist siiski kiire autoga. Kes sõidavad tänaval oma kiirete autodega? Hannes Luht oma Audiga, Hannes Kree BMW-ga, Eero Pesur BMW-ga, Indrek Ando BMW-ga, Meelis Viese Opeliga (mis on talle ka tööautoks mööda Euroopat sõitmiseks), Mart Pere Opeliga, Ragnar Mikson Audiga, Indrek Teppan BMW-ga, ..... ja neid on veel. Kas on vähe? Leian, et mitte.

Rock Race tulemused, sealt leiab veel autosid, mis sõidavad tänavail. Ei hakanud rohkem neid välja tooma, sest nimekiri oleks siis suhteliselt pikk.
http://www.rockrace.ee/main.php?lang=est&m=75&sm=0&a=71

Edit: ei hakanud ka eraldi välja tooma ainult 12 sekundi aegu. Ka neid on piisavalt (alati võiks rohkem olla muidugi :D)
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

wirx kirjutas:miljon korda sellest SR-i ja BMW klubi teemast jahunud...jutud käivad uuest BMW klubist isegi juba....
Jah,teise klubi nimi võiks olla "BMW TUNING CLUB" (nagu näiteks Soomes).Siis poleks mingit probleemi,üks seltskond tegeleks tuunimise-,
kummipõletamise- ja jms.Teine punt hindaks BMW originaal olemust ja
otsiks kontakte BMW endaga,et saavutada lõpuks ametliku klubi staatus(nagu näiteks seda on EESTI PORSCHE KLUBI)

Ise oleks selle viimase suur pooldaja ! Tervitades,Märt.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Vabandage aga kutsun teid maale tagasi!!!!!

Spetsiaalauto ehitamine maksab teate kui palju????
Kui lihtne on eestis sponsoreid leida???
Paljudel meist on võimalus teha ise OMA garaazis OMA raha eest kiiret autot???

Ametlikel suurim lollus on see krt BHRA mis loodi. osavõtt 500 eek + litsents 1500 oli vist aasta.

Palju on ametlikel autosi võistlemas?? Vähe - tänu reeglitele + komentaatorite poolt kerge ilkumine. (PRR jääb mängust välja) kuigi tema komentaarid on ka vahest tiba teravad.

Ja nõiajaht algas siin juba kevadel kui oli haapsalu SR.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Imre993
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 13.01.2003 18:59 31

Postitus Postitas Imre993 »

Kas siis ainult mingi mõttetu otsesõitmisvõistlus on ametlik võistlus? Minu teada on meph korduvalt osalenud ametlikel rajapäevadel, mis on kordades parem sõidukool, kui dragrace. Ja osales ta seal ju isegi siis, kui 1.6 oli kapoti all.
Aga jah, kui klubis on reeglid, siis neid tuleb ka järgida ja tervitatav on see, et ise enda Huviliseks muutisd. Ei ole mingi hülgemöla nagu meie poliitikutelt tuleb.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Henrik88 kirjutas:Vabandage aga kutsun teid maale tagasi!!!!!

Spetsiaalauto ehitamine maksab teate kui palju????
Tean. Minu perekonnast kaks inimest tegelevad auto ehitamisega. Üks neist on ka siin klubis liige.

Henrik88 kirjutas: Kui lihtne on eestis sponsoreid leida???
Tean ka seda. EI ole lihtne. Aga kui paljud ehitavad dragiautot sponsorite rahast? Valdav enamus teeb seda oma sissetulekutest. On küll raske, aga kui dragi huvi on nii suur ja hing lausa ihkab rajale ja veri vemmeldab sees kui sõidad, siis leiad ka võimaluse selle teostamiseks. Dragi auto ehitamine ei käi ühe kuu või aastaga... selleks kulub ikka AASTAID.
Henrik88 kirjutas: Paljudel meist on võimalus teha ise OMA garaazis OMA raha eest kiiret autot???


Aga alati saab, kui tahta väga.
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

Pille ,sa siin mainisid kes sõidavad igapäev oma autoga linnavahel ja käivad kiirendustel 13-14 sekundi aegu sõitmas,sa vist unustasid ära et pärast rockrace-t kuulun ka mina sinna ajalimiiti oma 14.8 ajaga :D :D :D
Box
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 30.12.2003 16:37 13

Postitus Postitas Box »

Lihtsam on ise välja astuda klubist nagu mina :lol: (ma ei poolda illegaalseid üritusi jne). Kõik info saab ka huvilisena edukalt kätte.
Mehi kes halavad ja nutavad nagu plikad on palju mitmeid tekkinud siia.
Audi Rs4; E55 AMG T
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

E28 kirjutas:Pille ,sa siin mainisid kes sõidavad igapäev oma autoga linnavahel ja käivad kiirendustel 13-14 sekundi aegu sõitmas,sa vist unustasid ära et pärast rockrace-t kuulun ka mina sinna ajalimiiti oma 14.8 ajaga :D :D :D
oii, anna andeks, jäi mainimata. Ja palju õnne 15 sekundi piiri ületamise puhul ja paljupalju jaksu edasiseks :D Tubli!
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Box kirjutas:Lihtsam on ise välja astuda klubist nagu mina :lol: (ma ei poolda illegaalseid üritusi jne). Kõik info saab ka huvilisena edukalt kätte.
Mehi kes halavad ja nutavad nagu plikad on palju mitmeid tekkinud siia.
Ega siin teemas enam midagi mõistlikku kuulda ole. :evil:
Lahendus käes ja teema LUKKU.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Siit jääb paratamatult mulje, et BMW Klubil on palju suuremad probleemid kui Streetrace ning viimane kahjustab teie klubi mainet kõige vähem.
Suletud