Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
MehisM
Huviline
Postitusi: 2042
Liitunud: 29.06.2008 14:55 31
Asukoht: Tallinn.

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas MehisM »

Väga vigased inimesed on hakanud lasnamäel hullama igatahes :evil: Terve mu maja aluse parkla on küttevargad läbi käinud ja kõik autod tühjaks teinud ja sealt kus ei ole kätte saadud on korgid minema vist visatud :roll:
Ja seal hulgas ka minu auto..koolist tulles oli autos veel ~24l kütet, aga 2h pärast sõitma minnes juba punane tuluke ja kompu järgi 7.8l :|
Mõelge isegi päeva valgel huiatakse tavainimesi juba :cry:
E34 535d M57N & E34 M5
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas toivoku »

Jaanoi kirjutas:Uued klaasid ette, auto maja taha ja ise valvesse?
plaan nagu on, peaks midagi väärtuslikuma või miski läpaka maketi leidma ja selle autosse viskama, igatahes kui võtan miski hetk ette ja kätte saan, siis helistan terve selle foorumi ka läbi :D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
quicksilver
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 03.05.2008 13:19 38
Peamine sõiduk: 540i/6

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas quicksilver »

Täna hommikul Lasnas Pae tänaval- pargitud 730d millel juhipoolne esimene klaas puruks ning ka tagumine kolmnurk. Hiljem avastasin, et ka KÕIK liistud ära varastatud ning takkaotsa ka neerud! Kõik mis võtta andis.
Auto ei kuulu minule, kuid väga kurb vaatepilt oli. :mad:
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

Ma vaatan et ma peaksin tänulik olema, et viimsis elan :D Ei ole nagu täheldanud selliseid huligaanitsemisi nagu siin eelpool räägitud. Siinkandis lastakse tavaliselt uuemate luksautode alt velgi rotti :mrgreen: mingid ajad tagasi täheldasin kodu juures kahte autot tellistel : suht tutikas buumer ja mingi mesa maastur, päris kurb vaatepilt oli.
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Shadowray
Huviline
Postitusi: 421
Liitunud: 09.11.2007 07:46 19

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Shadowray »

keegi, kes vene keelt oskab võiks bmwhousi kuulutusi lugema hakata. Ma pakun, et sealt võib nii mõnigi asi tagasi "välja" ilmuda
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas yllar21 »

Shadowray kirjutas:keegi, kes vene keelt oskab võiks bmwhousi kuulutusi lugema hakata. Ma pakun, et sealt võib nii mõnigi asi tagasi "välja" ilmuda
Kusjuures esimene asi, kui nägin et mul veljekapslid jalutama olid näinud, sai tehtud mitmeid ostukuulutusi igasugustesse portaalidesse. :lol: Tahtsin juba põhimõtte poolest neid inimesi kätte saada.
Siis kui juba käes olid, andsin teada, et varastati.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Oleg P »

Enamus ikka tellimuskaup või oma masina külge. Vaevalt keegi neid osadid netis pakub, võibolla mõni üksik.
V8
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas topfuel »

Ma usun küll, et lihtsalt kammitakse mingi piirkond läbi vaadatakse mis näppu jääb ning siis pärast "laost" müüakse
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Annely »

Viimsis tegutsevad varganäod lainetena, kui mõni kamp pannakse kinni, siis mõnda aega on jälle rahulik.
Selle aasta alguses viidi minu maja eest Haabneemes minema E38 isetumenev peegel, kahju mitte väike.
Lisaks käiakse praktiliselt igapäevaselt majade keldrites sees, eelmisel nädalal jäin ise niimoodi oma jalgrattast ilma. Võetakse kõike, millest jõud üle käib. Uurija käis avaldust vastu võtmas ja ütleski, et hulgim on tegelasi kinni pandud, aga ilmselt loodus tühja kohta ei salli....
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

Kus kandis sa seal elad ? enda ümbruses olen täheldanud ainult jalutama läinud velgi
e36 coupe in progress.....
smhl
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 01.11.2010 22:23 43

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas smhl »

Annely kirjutas:Viimsis tegutsevad varganäod lainetena, kui mõni kamp pannakse kinni, siis mõnda aega on jälle rahulik.
Selle aasta alguses viidi minu maja eest Haabneemes minema E38 isetumenev peegel, kahju mitte väike.
Lisaks käiakse praktiliselt igapäevaselt majade keldrites sees, eelmisel nädalal jäin ise niimoodi oma jalgrattast ilma. Võetakse kõike, millest jõud üle käib. Uurija käis avaldust vastu võtmas ja ütleski, et hulgim on tegelasi kinni pandud, aga ilmselt loodus tühja kohta ei salli....
Mul läks 2 ratast, 2a tagasi, ka Haabneemes. Renoveeriti maja ja no ei suuda ju koguaeg neil vantidel siin silma peal hoida. Sai ratta nrid politseile antud, Hawaii Expressi saatsin nrid (olid sealt ostetud), neil on mingi must list nö, et no äkki ilmuvad välja, rattafoorumisse tegin teema, siis veel ühte portaali, kus on varastatud asjad, kammisin kõikvõimalikke ostu-müügi portaale, et no äkki. Palju ei puudunud, et pandimaju oleks kammima läinud. Ilmselt on need praeguseks kuskil Lätis või jumal teab kus. Kahtlusi äratas muidugi ka see, et muukimisjäljed puudusid, olin alguses 100% veendunud, et ühes meie trepikoja korteris elavad üürnikud on selle taga, aga no tõestada ei ole seda millegagi. Nüüd on kõik ühiskasutatavad ruumid signa all. Aga see on kirjeldamatu, kui vihaseks see ikka tegi, polnud päris mingid suvalised rattad ka. Irooniline on veel see, et päev varem sai ema ratas teise ruumi viidud ja teised 2 jäid keldrisse...
Asko_I
Huviline
Postitusi: 1801
Liitunud: 09.06.2008 14:33 28
Peamine sõiduk: Bmw e60
Asukoht: Käravete

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Asko_I »

Täna sain siis jälle tunda seda viha kui lähed autosse ja avastad, et keegi võõras on seal askeldamas käinud :mad: Saagiks siis langes sony cd-makk(mälestuseks jäi sellest endale esipaneel) keskkonsoolist haarati kaasa tuhatoos koos müntidega, bardatsokist haarati kaasa u. 35kr(mis oli mul lukus) .Pagasnikust läks siis üks soe jope(mis oli veel eelmisest remontimisest õline :lol: )
Asi leidis siis aset Vihuri 5 maja ees kus auto oli valgustatud kohas.
Kasutaja avatar
rzhevski
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 08.06.2010 10:39 33

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas rzhevski »

Täna siis sain minagi Tartus hommikul meeldiva üllatuse, kui avastasin, et autost on ära viidud helivõimendi ja tulekustuti. Isu pidi suur olema, sest auto seisis maja all garaažis, mille aknalt olid trellid ära kangutatud.
hydrogen
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 15.11.2010 00:26 32

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas hydrogen »

Täna töö juures parklas (Laki tn) läks E36 kõrvalistuja tahavaatepeegel jalutama, tõmbas närvi ikka korralikult mustaks. Asendust on kellelgi pakkuda?

Uus soojenduseta 255, kahjuks-õnneks läks paigaldamisel 1 naga katki, järgmine õnnelik saab siis vigase.
MardoV
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 08.02.2009 17:02 40
Asukoht: tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas MardoV »

kus täpsemalt laki tänaval?ma töötan ka laki tänaval.
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas randolsd »

Viimsis.. mererannateel.. visati kusagilt rödult lumepall-jäätykk vastu esiklaasi sõiduajal.. arvasin, et nüüd mu kuuaega vana klaas ribadeks... aga önneks pidas vastu... jube ikka, et värdjaid niipalju liikvel.. :evil:
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas randolsd »

randolsd kirjutas:Viimsis.. mererannateel.. visati kusagilt rödult lumepall-jäätykk vastu esiklaasi sõiduajal.. arvasin, et nüüd mu kuuaega vana klaas ribadeks... aga önneks pidas vastu... jube ikka, et värdjaid niipalju liikvel.. :evil:
Tattninad täna jälle mõllasid... Teatsin juba kust vaadata ja seekord manööverdasin lumepalli eest ära..
Parkisin ilusti auto ära ja läksin juttu ajama... Heameelega oleks nende nosud lumme toppind aga hirmutatud sai neid kövasti.. eks näha ole nüüd järgmine kord..
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Edgar »

Teine kord kui õnnestub märgata kust täpselt see kuulike lendab, seisma jääda ja need raiped kinni nabida. Või jätta meelde aken kust kuul lendas, ning kivi vastu saata :mrgreen: :mrgreen:
Porks
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 29.10.2010 23:07 16
Asukoht: Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Porks »

Keegi Tartu autorüüstajast midagi teada tahab siis autorüüstaja ise sõidab Tumeda universaalse bemmiga 963 TEO, arvatavasti ka sarnase universaalsete bemmide ärandaja Tartus- töötab Soomes. Kuskil Anne 81 maja ees pesitseb. Tüübil oli jultumus kurikaga renaultile klaasi, tule ja rehviring teha selle eest et vend üritas nuga anda ja sai hoolega peksa... hiljem peksis renaulti segamini. Venekeelt rääkiv vend kellel tingimisi peal. Päev hiljem varastas ta kõrvalmaja juurest annelinna vahelt universaal bemmi kuna tal endal oli aknaid vaja( pole aimugi kes ta akende kallal käis). Kes 963 TEO -d näeb siis teate kellega tegu on. Kuigi auto on kirjutatud 80 aastase vanamehe nimele.
Viimati muutis Porks, 26.12.2010 17:59 28, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Edgar »

To kapa. kogemata :D:D
Porks kuule, sa rääkisid et varastas mingi bemmi. Millise täpsemalt ? värv, ja seeria ?
Porks
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 29.10.2010 23:07 16
Asukoht: Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Porks »

Edgar kirjutas:To kapa. kogemata :D:D
Porks kuule, sa rääkisid et varastas mingi bemmi. Millise täpsemalt ? värv, ja seeria ?
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=3&t=115293

95% kindel et selle bemmi võtsid just nimelt nemad... kriminaalne taust ja uusi tulesi ja klaase neilgi vaja. Universalile just eriti neid juppe pole ka. Vähemalt üks jäi vist oma ninaluust ilma. Politsei fikseeris isikud ka sest samal ööl peeti see auto kinni.Väike Chicago , tagaajamised värgid käisid tol ööl:)
Viimati muutis Porks, 26.12.2010 18:00 13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Edgar »

VOT JUST 151 AVG OLIGI ! 3 rondelli velge oli all.
Sugulane kurtis kunagi et varastati sõbralt ära, omanik on Rene vist. Debiilid :S
Porks
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 29.10.2010 23:07 16
Asukoht: Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Porks »

Edgar kirjutas:VOT JUST 151 AVG OLIGI ! 3 rondelli velge oli all.
Sugulane kurtis kunagi et varastati sõbralt ära, omanik on Rene vist. Debiilid :S

Kuskile hiinalinna garaazide vahele viidi ära arvatavasti. Järgmine päev käisin kammimas küll aga midagi konkreetset ei leidnud... garaazide taga otsas käis küll mingi askeldamine aga minu bemm nendest aukudest läbi ei sõitnud mis seal teel olid, sellepärast jäi ka minemata sinna.
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas icedog »

Täna öösel siis rüüstasid mingid S...pead Minu Bmw-d ja garaazi. Öösel tõmmati ära jooks 15`e36 valukad korralikke kruusakatega,üks 16´ valukas suverehviga(teised ei mahtunud järelikult peale) ja veel igasugu muud kraami.Kui kuskil pakutakse müügiks selliseid asju oleks info eest tänulik.Veljed siis 5- kodaraga originaal bmw. Ei oska style täpselt öelda.Toimus see siis L-Virus. Oi bljääd, kui nad kätte saaks sõidaks piigiga üle molli. :evil:
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas UPS »

WTF mis toimub :shock: , juba murtakse garaazidesse sisse ve, tavaliselt minnakse ikka kergema vastupanu teed ja rüüstatakse tänaval seisvaid autosid. Eriti L- Viru kohta tundub üsna äärmuslik, ei usu miskipärast, et suvalised tegelased tulid lambist selle mõtte peale. Style tüübi näed realoem.com või BMW fans`st ära, saad täpsustada mis kraamiga täpsemalt tegu oli. Politseid teavitasid?
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas MartenL »

UPS kirjutas:WTF mis toimub :shock: , juba murtakse garaazidesse sisse ve,
Juba paar aastat tagasi oli see probleem sealkandis üpriski terav. Järelikult pole olukord muutunud.
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas icedog »

Jah politsei käis ja tegi omad tegemised ära. Style kohapealt ei osanud otsida,kuna pole eriline arvutihunt. Tavalised 5 ümarama kodaraga.Tühja need veljed,aga Michelini kruusakatest on kahju.Pole just kõige odavamad! 17´ Michelini slikkid ja need 3suvekat jäid ruumipuudusel maha.Ei hakka teist kraami täpsustama.Kus juures seal garaazis muu tehnika ka. Ühe kütte paagi kallal oli ka käidud.Ju siis tuldi küttet varastama ja jäid Minu asjad varruka külge. Tõprad!!! Sellised peaks rebastele söötma.
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Annely »

Eile avastasime Haabneemes, et sõbranna E39 juhipoolne peegel on irdunud auto küljest. Ehk siis kogu korpus. Juhtmed ilusti läbi lõigatud... Ju oli kellelgi seda peeglit endale vaja, muidu oleks vast teise ka ära võtnud. :evil:
Auto seisis täpselt maja ees, akende all (ca 3m akendeni) ja sõidutee ääres.
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas mastergut »

Tänavad kitsad ja peegleid sõidetakse katki .usun et otsiti samavärvi peegel mida vaja läks
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas hanno »

Korrastatud teema.
Kui on olemas kütusevarguste kohta eraldi teema, siis hoiame teemade arendused ikka eraldi.
Vasta