Kõik pesulasse!!!

Vaba teema
Saatanlikkate
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 19.12.2005 20:28 06

Kõik pesulasse!!!

Postitus Postitas Saatanlikkate »

Täna 19.dets kutsun kõiki inimesi Spectra Sõle pesulasse , sÕLE 25a, autosid pesema...pesu hind on küll 150krooni..kuid kvaliteet on väga hea ja ainult täna avatud kuni 23ni...kõigile suurimad tänud

asjaga on kiire
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Spectra on harjadega pesula?
ghostdog
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 01.07.2004 21:21 14
Peamine sõiduk: BMW i3

Postitus Postitas ghostdog »

ei ole...
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Mina ei käi enda autot kunagi harjastega pesulas puhastamas. Eelistan Jazzi või kui väga kiire on, siis Statoili survepesulat.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

**** **** ****,
nagu kiuste, on teed plögased, kui ma olen eelmisel päeval pesulas käinud :evil: :evil: :evil:
Ühes teemas ma alles ohkisin, et kas tõesti muud moodi ei ole võimalik teid hooldada, kui 25t soola ühe/km maha loopida :?:
Siukste sigaduste pärast on ka klaasipesuvedeliku kulu 10L/100km.

Aga sõle pesula kohta, kui siia üldiselt mingi üleskutse teha, siis võiks ju hind ka tiba odavam olla, muidu ei paista see üldise infomüra seest eriti välja ;)
530d
Kasutaja avatar
lauri86
Huviline
Postitusi: 545
Liitunud: 27.01.2004 18:51 51
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas lauri86 »

Raivo kirjutas:k***t k***t k***t,

Ühes teemas ma alles ohkisin, et kas tõesti muud moodi ei ole võimalik teid hooldada, kui 25t soola ühe/km maha loopida :?:
Siukste sigaduste pärast on ka klaasipesuvedeliku kulu 10L/100km.
Tegelikult pannakse ühele kilomeetrile keskmiselt 20 kg soola :lol: , kuid see selleks :D tõesti nagu kiuste tuleb lumi maha ja teed lähevad lögaseks just peale auto pesemist. Ja sõle tänava pesula koha pealt võiks tõesti teha pisut hinnasoodustust näiteks bmw omanikele :D
320d `02
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ise ei ole praegust autot kunagi pesulas pesnud, alati ainult ise. Olen näinud autosid, mida ainult harjapesus pestud on, asi on ikka päris jube. Mis aga puutub soola ja muusse- Rootsis ei saa isegi 3 nädalaga auto nii pasaseks kui siin nädalaga vist...
ghostdog
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 01.07.2004 21:21 14
Peamine sõiduk: BMW i3

Postitus Postitas ghostdog »

Tuttav käis soomes terve nädalavahetuse kolimas ja sõitis maha yle 700km ning tagasi tulles ei pidanud autot isegi pesema, et tagasi anda(rendibuss oli), sest auto oli nii puhas ja lund oli seal olnud ikka metsikult. Seal liivatatakse vist teid ja kõik pidi puhas olema. Meil jah seda soolapa**a pannakse nii palju. Ma töötan autopesulas marja tn'l ja mina ei saa nendest aru, kes Jazzis
käivad pesemas oma autot! See on KIIRkäsipesula ja seal pannakse rõhku kiirusele mitte kvaliteedile. Meil ootaks 10 min rohkem ja saaks täiesti puhta auto - kvaliteedikontroll on päris tugev. Jazzis vist ei vaata keegi yle kui puhas jäi. :arrow:
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Soomes pannakse küll soola... ja põhjapool ikka VÄGA palju ;) Tean omast kogemusest....
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Jazzi kohta olen kuulnud seda, et ühel meie klubiliikmel (usun, et ta tunneb end ära, ka mitmed teised vast :P) pesti seal üks Soomes tehtud maaling tagaklaasilt maha, kuigi pesijale rõhutati, et tegemist ei ole kleepsuga ja et ta ettevaatlik oleks. Pärast oli nii, et ups **** ongi lännu... :roll:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

AARE530 kirjutas:Jazzi kohta olen kuulnud seda, et ühel meie klubiliikmel (usun, et ta tunneb end ära, ka mitmed teised vast :P) pesti seal üks Soomes tehtud maaling tagaklaasilt maha, kuigi pesijale rõhutati, et tegemist ei ole kleepsuga ja et ta ettevaatlik oleks. Pärast oli nii, et ups k***t ongi lännu... :roll:
Täpsustus: ei olnud Soomes tehtud, vaid soomlaste poolt Eestis. Aga see selleks...

Jah, pesti seal survepesuga maha mu tagaklaasile maalitud kuradikene , kuigi eelnevalt mitu korda palusin, et oleks selle vastu õrn, sest tegemist on värvi ja klaasiga, palusin et survepesu ei lastaks tagaklaasile kogu täiega, kuid selgus, et pesija et kuulanud mind ning viidates, et mu kuradike on tagaklaasilt kadunud, lasi ta lihtsalt jalga keset auto kuivatamist,sõnagi ütlemata.
Ja see on ka põhjus, miks ka mina pesen enamasti oma autosid ise kodus käsitsi, et vältida igasuguseid mühkameid pesijaid.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Peseks kah hea meelega ise, aga no kui õues on -5C, siis kahjuks on see äärmiselt ebameeldiv. Iseasi, kui mõnes garaazis seda teha saaks.

Kahju et meil eestist ühtegi selvepesulat pole?!
530d
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Raivo kirjutas:Kahju et meil eestist ühtegi selvepesulat pole?!
Vanasti olla olnud Järvel Neste. Kas too enam ei tööta?

jJanno
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

jjanno kirjutas:Tere
Raivo kirjutas:Kahju et meil eestist ühtegi selvepesulat pole?!
Vanasti olla olnud Järvel Neste. Kas too enam ei tööta?

jJanno
seda juba ammu ei ole- sai ka ise kunagi seal käidud masinat küürimas. Muidugi suht tüütu oli seal toimetada kui järjekorras 10 silmapaari vahtisid pilguga, et "mida sa mukid siin oma käulat" :P
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Kuidas üldse Statoili survepesu auto värvile mõjub. Kas see on kasulikum või kahjulikum kui näiteks Jazz?

Harjapesu teeb auto kiiresti matiks aga kuidas selle survega on?
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

survega vast muret pole :9 aga touringu peseb puhtaks vaid ülemiste statoil (vähemalt kevadel veel nii oli) ja teised jätsid kõik saba mustaks!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Relk kirjutas:Kuidas üldse Statoili survepesu auto värvile mõjub. Kas see on kasulikum või kahjulikum kui näiteks Jazz?

Harjapesu teeb auto kiiresti matiks aga kuidas selle survega on?
Kilbid ja alumised ääred jäävad kerge sitakihi alla siiski :(
Kiiruse huvides paar korda võib käia, aga üldiselt ikka käsipesu. Minagi pesen autot tavaliselt ise (kui + kraadid)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Eile kui pesin, oli väljas mingi -5, sai pestud küll, algul vbl tõesti on seda jääd natuke rohkem kui võiks, aga minu meelest sellise ilmaga veel saab sõiduga jääst lahti. Muidugi pesta tuleb sooja veega- kui auto näiteks vahatatud ja libe on, siis voolab seda suht palju enne külmumist maha ka ;) Ka nö hädapesu olen isegi mingi -10ga teinud- ei kannata eriti sitase autoga sõita :roll: Aga kunagi sai ka ise Statoili pesulas käidud ja ega kriitikat ei kannata tõesti, rattad, servad, peeglite tagant ukseklaasid jne on suht pasased peale pesu siiski...
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Mina pesin autot viimati suvel vist, või oli see nüüd kevade alguses :oops: :oops: :oops: , aga jah tegelikult on ka minul plaan lähipäeval pesulasse minna nüüd viimaks.
Te vist kujutate ette milline ta hetkel on :?
Õudne :)
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Mul statoili kvaliteedi kohta polnudki halba öelda. Aga seda ka võbolla sellepärast, et ma käin pesulas üldiselt ikka väga tihti (paar korda nädalas) ja auto pole kunagi eriti must.'

Jazz on nii **** kaugel, et Piritalt sinna pesema sõita.
maakas
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 14.01.2003 14:50 06

Postitus Postitas maakas »

Pirita kandis on puhasauto.ee
Olen käinud mitmel korral, nüüdseks vist juba püsikliendi staatus ja talvise välispesu saan tehtud 100 krooniga :)
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

ma ei saa aru kõik laidavad rull pesu.. ma rkv-s käin küll rullpesus (leotus+pesu+kuumvaha) 85.- ;)
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Varsti on sul hall auto. :D
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Re: Kõik pesulasse!!!

Postitus Postitas Tarvo »

Saatanlikkate kirjutas:Täna 19.dets kutsun kõiki inimesi Spectra Sõle pesulasse , sÕLE 25a, autosid pesema...pesu hind on küll 150krooni..kuid kvaliteet on väga hea ja ainult täna avatud kuni 23ni...kõigile suurimad tänud

asjaga on kiire
Lihtsalt infoks, et Kadaka Nestes Spectras 150.- eest autot päris puhtaks küll ei saadud. Aga ega sellise konveiermeetodi kohta paremat tulemust nõuda oleks ka juba patt. Head tulemused ikka puhtalt käsipesulatest, milledest parimad kogemused CMF-s ja Tulbi tn-l.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kunagi käisin oma eelmise tööautoga kogu aeg harjaspesulas, paari aastaga oli orankskollasest saanud heletuhmkollane.
Praeguse tööautoga olen käinud koguaeg survepesus, valgest autost on saanud pruunikasvalge auto, pigi on lausa värvi sisse imendunud ja vajab kevadel kindlasti poleerimist, muidu see sodi välja ei tule, olen leotand ja teind igast trikke.
Järgmise autoga proovin ainult käsipesulat...kunas see on ei tea veel :P
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
sm. pelle
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 09.04.2004 23:26 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sm. pelle »

Erinevalt Eestist toimub Soomes paele soolamise ka selle löga koristus, mis sellest järgi jääb, selle ongi seal tunduvalt puhtam.
Ceed kirjutas:Soomes pannakse küll soola... ja põhjapool ikka VÄGA palju ;) Tean omast kogemusest....
Oleneb kui põhjas. ;)
Umbestäpselt peale peale polaarjoont enam ei soolata, vähemalt eelmine aasta küll oli nii, ainult koristati lund ja seda tehti seal korralikult, ei saa öelda, et halb oli sõita. Parem kui siin sodi sees!
MB 300CE turbo '88
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Relk kirjutas:Harjapesu teeb auto kiiresti matiks aga kuidas selle survega on?
Survepesu lööb ainult suurema kõntsa maha ... mul valge auto ja hea neid pesulaid testida ... Statoili survepesulas kuldpesu tulemusena saab paar nädalat pesemata porisest autost mitte valge auto vaid heal juhul elevandiluukarva külgedega auto. Tõrv jms jääb külgedele ilusti alles hoolimata sellest, et eelnevalt terve auto kokku mökerdasin leotusvahenditega. Ühesõnaga tegelikkuses mõttetu pesu.
Harjadega pesu küll kriibib jah aga vähemalt on auto lõpuks puhas ... mida küll aga ei saa öelda velgede kohta.
Ehk siis tegelikkuses on kõik need automaatpesulad pigem tolmu ja kergema mustuse maha loputamiseks kui tõsiseltvõetavaks pesemiseks - maha visatud raha.
Käsipesu on ainus, millega auto tõesti puhtaks saab.
Indrek
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

mina pesen kodus,ma ei raatsi raisata raha mingitele pesulatele.Kodus leotan ja seebitan ta ilutsi kokku ja loputan ära ja väga puhas.Muidugi nats jama on praegu pesta aga kordnädalas võib pesta ka - kraadidega.Kellel võimalus ja aega siis võiks ikka ise pesta.Näeb uusi kriime ja auto olukorda lähemalt.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ise olen Männiku autopesula klient ja siiani tööga väga rahule jäänud, vahest kiirel ajal saab ka statoili pesulast läbi kimatud, aga sellega ma eri rahul ei oleks.
Muidugi praegu pole auto juba julge neli kuud pesu näinud :oops:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Viljar kirjutas:Ise olen Männiku autopesula klient ja siiani tööga väga rahule jäänud, vahest kiirel ajal saab ka statoili pesulast läbi kimatud, aga sellega ma eri rahul ei oleks.
Muidugi praegu pole auto juba julge neli kuud pesu näinud :oops:
Jumal, sa sõidad nüüd pruuni ja 10cm kõrgema autoga ringi?
Tankistiilis aknaavad sisse ja läheb jälle? :D

Teemasse kah:
Mina kipun autot ikka kodus pesema, survepesuriga suur si*t maha, miskit vahendit peale ja likku, sööb toas kõhu täis, küürib auto puhtaks, laseb ära kuivada ja sama protseduur algusest, siis saab auto korralikult puhtaks..
Üldiselt võtan auto pesemiseks ikka terve päeva aega, siis saab seest-väljast korralikult puhtaks..
Vasta