Ühsitellimine saksa FK Shopist

Vaba teema
Vasta
Kickass
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 12.12.2012 14:31 23

Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas Kickass »

Tere

Kuna endal mitmeid juppe vaja tellida ja postikulu tuleb päris suur, siis tuli selline mõte et teeks suurema kambaga tellimuse ja toon ise saksast jupid ära. Point seisneks selles et postikulu väiksemaks saada igal tellijal.
http://www.fk-shop.de/en/home/" onclick="window.open(this.href);return false;
Huvilised saatke erasõnum või meil vms ja räägime läbi. Hetkel planeeritud toimumise aeg on veebruari algus.
MB CLS W219
BMW E46 '98
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas m2x »

Vist ei saa nii kiirelt nii palju finantsi.. Tahaks küll nii mõndagi juppi sealt.
Palju muidu saatmine on sealt?
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas 2XX5 »

Selgita loogikat- mis POSTIKULU tuleb siis kui sa sõidad ise kaubale järgi? Sõidad sinna, paned asjad posti, tuled tagasi, võtad postist pakid ja jagad laiali?

Ja palun pane mingi arvutuskäik ka siia: a´la ise tellides on xx,xx eurot. Kui läbi sinu tellida ja on x inimest siis on summa selline.

Praegu tundub su pakkumise järgmine käik see, et lased kellelgi oma tellimuse eest raha tüdruksõbra arvele kanda...
Kasutaja avatar
loffa
Huviline
Postitusi: 2695
Liitunud: 02.03.2008 15:23 50
Asukoht: Tallinn

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas loffa »

150€ oli see summa mis sulle stangede (mitte et ma endiselt aru saaks miks türklase tehtud stange on parem kui lätlase oma) transport sulle maksma läheks ja sa väidad et käid odavamalt edasi-tagasi saksas ära e46 323ga?!
Põssadipõssadipõssadipõssadi-põsspõss
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas m2x »

Tegin omale konto, tahan tulesid- esimesed lähi+kaug, udu ja tagumised ja saatekulu pakuti ca 25€ kogutellimusele kokku. Odavam kui Ebay...
Kickass
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 12.12.2012 14:31 23

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas Kickass »

Esiteks mul ei ole üks auto. Ehk siis sakas käiks ikka mingi bussi tüüpi aparaadiga, 318ga ei ole ilmselt kõige parem idee saksa sõita, eriti veel kui tagasitulles oelks vaja tuua ala stangesid, istmeid ja rehve.
Transpordikulu teeks igale ühele nii, et oletame et teil ise tellides otse oleks nt 50eur postikulu, siis minuga 30eur nt. Fk shop näitab kohe postikulu ka kui asjad ostukorvi paned.
Sellise reisi kütuseraha umbes 600eur. Karta on et ainult enda asjadele järgi minnes ei tule odavam, point ongi et tuua palju asju paljudele inimestele.
Idee seisneb selles et teen kerge saksa tsehhi tripi, tagasitulles toon asjad kaasa lihtsalt... Ei pea üle mõtlema ja muretsema. Pakkusin lihtsa variandi, FK saksa poest odavama transpordikuluga asju, sellisel moel et kui läheksin saksa siis võtaksin need lihtsalt peale ja iga inimese jaoks väiksem postikulu lihtsalt...
Imestama paneb osade inimeste suhtumine erinevates foorumites, siuke tunne jääb et rahvas arvab et ma oleks nagu mingi pätt või maitea mi skavatsustega vend. Kahjuks oma tegemiste juures ei saa lubada mittemingit halba mainet inimeste poolt, muidu ei oleks vist ühtegi klienti oma motikate värvimise teema juures. Lisaks peab vist mainima et mul pole vajadust 150euro suuruseid summasid kelleltki varastada, saan ka ilma hakkama. Pakkusin lihtsalt kuidas keegi teine plus mina ise saaks endale vajalikud jupid/detailid väiksema posti/saatmiskuluga. Olen mõned inimesed kokku saanud aga mitte piisavalt et käigul veel mõtet oleks. Ega ei juhtu ka midagi kui see ära jääb. saan need stanged ja muu kraami niisama kaa:)
Aga endiselt juhul kui kellelgi on huvi, siis võib erasõnumiga teada anda.
MB CLS W219
BMW E46 '98
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas pancho villa »

kütus 600, söök-jook-teemaksud veel mingi 150 ja juhul kui teemaalgataja töötu pole, siis ka saamata jäänud töötasu mingi nädala eest. lisaks sõiduvahendi amortisatsiooon. ühistellimus ei ole paha idee aga transpordi võiks usaldada mõnele transpordifirmale, seal käib neid mustmiljon ning kola eest, mis ei kaalu suht midagi ja mida annab ükstapuha millele otsa toppida, ei küsita üldjuhul ulmehinda. kindlasti murdosa ise järgi minemise hinnast.
Kickass
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 12.12.2012 14:31 23

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas Kickass »

Kallid kaasfoorumlased...
Esiteks olen käinud euroopat autoga läbi sõitmas preaguseks juba 5 korda... olen erinevate rahaliste jne kulutustega kursis. Selles osas õpetussõnu ma väga ei vaja õnneks. Kui ma ei tunneks olukorda siis ei pakukski selist ideed välja.
Asjade toomine poleks olnud päris ainuke reisi idee nagu ütlesin... idee pole raha teenida vms, karta on et endal tuleb suuri kulutusi kanda mul, aga lihtsalt tahangi ühendanda asjade toomisele ka tripi, võeh jummel kuidas sellest raske aru saada on.
MB CLS W219
BMW E46 '98
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas pancho villa »

Kickass kirjutas: Point seisneks selles et postikulu väiksemaks saada igal tellijal.
Kickass kirjutas: Asjade toomine poleks olnud päris ainuke reisi idee nagu ütlesin... idee pole raha teenida vms, karta on et endal tuleb suuri kulutusi kanda mul, aga lihtsalt tahangi ühendanda asjade toomisele ka tripi, võeh jummel kuidas sellest raske aru saada on.
ühesõnaga tahaks trippida ja keegi võiks, saades ka ise mõningast tulu, kinni plekkida. teinekord siis väljendame ennast kohe alguses arusaadavalt?
Kickass
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 12.12.2012 14:31 23

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas Kickass »

Väljendangi siis nii nagu asi lihtsalt öeldes on, kui keegi on huvitatud saada FK shopist saksast asju väiksema posti/transpordikuluga kui pakub internetipood ise, siis võib minuga ühendust võtta ja ehk leiame variandid. Kui mu reis toimub siis ilmselt veebruaris...
Lihtne
MB CLS W219
BMW E46 '98
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas agoy »

Krdi pancho, mis sa hädaldad. Kui ta toomisega saabki mõne raha, kuid kui tellija saab odavamalt kauba kätte, siis mida vaja halada? Lihtsalt kadedusest?
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas pancho villa »

kui inimene kirjutab, et kulude vähendamise eesmärgil läheb saksa ise järgi ning ma annan idee, kuidas saaks märksa odavamalt, mugavamalt ja operatiivsemalt asjad ära tuua, mida ma huvitav hädaldan?

oleks teemaalgataja märkinud, et tahab saksa trippima minna ning ka samas juppe tuua, poleks oma soovitust kirja pannud.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas agoy »

Kickass kirjutas:Idee seisneb selles et teen kerge saksa tsehhi tripi, tagasitulles toon asjad kaasa lihtsalt.
mida see lause sinuarust tähendab siis?
chrome
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 25.01.2011 17:14 40

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas chrome »

see inimene, kasutaja nime all Pancho Villa, paistab oma negatiivsete rõhutatult halvustavate :evil: kommentaaridega juba paljudes teemades silma :oops:
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: Ühsitellimine saksa FK Shopist

Postitus Postitas 750iM »

Mingid uued 205/40 R17 suverehvid annaks sebida? Eestis täis ikaldus, hea komplekt uusi läks 200e just minema..
Vasta