tallinna teede/tänavate seisukord ning nende remont aastal 2

Vaba teema
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Merivälja tee rtenoveerimisest jäi puudu 70 miljonit. See on siis see sama 70 miljonit mis selel 2000m2 krundi eest rohkem makstakse.

Ei võttis Rohke Debelak asja väga täpselt kokku kuulutades välja kursused Keskerakonna krundiostu põhjalt. Kursused siis sellest kuidas osta 70 miljonit krooni maksev krunti 150 miljoniga teenides sealjuures kasumit 180 miljoni :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Nu ja Pallasti tänav ei kannata mitte mingisugust kriitikat :oops: ja sikupilli mäkke minev tee lõhub ka tanki ära ma arvan :evil:
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Oeh, ma arvan, et kui neid tänavaid hakata üles lugema, siis sellest võiks eraldi teema lausa teha... :evil:
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Margus525i kirjutas:Aga enamus ei maksagi... vähemalt täislaksuga st. Tallinna roolikeerajatel siiski paljudel "elukohaks" märgitud võimalikult kauge Eestimaa nurk :D
Kütust ostad? Järelikult peaksid maksma ka teede eest eeldusel, et aktsiisi vähemalt mingis osas selleks kasutatakse.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ja nagu me kõik teame- 75% aktsiisist teedele ei jõua...
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Ilves kirjutas:
Margus525i kirjutas:Aga enamus ei maksagi... vähemalt täislaksuga st. Tallinna roolikeerajatel siiski paljudel "elukohaks" märgitud võimalikult kauge Eestimaa nurk :D
Kütust ostad? Järelikult peaksid maksma ka teede eest eeldusel, et aktsiisi vähemalt mingis osas selleks kasutatakse.

Vot just niipalju maksangi, kui teedele reaalselt jõuab.
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Täna panin veljed alla, oioioi kui õudne. :shock:
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

Tallinn

Postitus Postitas tmw »

Tere!

Kirun siin Pärnu teid. Täna oli siis au Tallinnas terve päeva asju ajada ja pean Teile, pealinna liiklejatele, ikka au andma, et kannatate selliseid, sõna otseses mõttes Tanki polügone meenutavad tänavaid. See on jUUUUBE! Ausalt öeldes, kaldun arvama, et ei ole seekordne veermiku osade äsjane vahetus vist selle aasta viimane. Milleks vahetada varuosasid, mis on mõeldud tee peal sõitmiseks aga mitte amorditesti radadel. Enamus suuri ja värskeid sõlmesid on OK aga niikui satud kõrvalisemasse tänavasse aga samas siiski tiheda liiklusega, siis on paras veel 5 nätsu suhu panna ja hambad nendesse suruda. Selle koha pealt ei olegi Pärnu teed nii hullud aga ka siin leidub Pärle.

Millal küll ükskord see muutub.

Just viimase 2 aastaga on see olukord minu arvates ikka täiesti metsa läinud.

Tervitades

Tomso
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Omadest kogemustest Tartus tean ka rääkida, et enda arvamusele vastupidiselt oli sealgi teede olukord väga vastik.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

päris tihti kohtan tegelasi, kes pooltühjade kummidega liiklevad...18" on ikka liig.
alr
Huviline
Postitusi: 398
Liitunud: 31.01.2004 09:29 07

Postitus Postitas alr »

Pille kirjutas:mina näiteks olen avastanud selle, et teed segavad mu töötegemist :P ehk siis, kui hommikul sõidan kõrvalistmel tööle ja tööd on palju, siis teen Rapla-Tallinn sõidu ajal tööd. Aga seda saab ainult pool teed teha, ehk siis alates Harju maakonnas alles, kui Rapla maakond läbi saab. Sest Rapla maakonda jääv tee on märksa hullem kui Harjumaa lõik. Raplamaale kuuluval teel üldse läpakaga kirjutada miskit ei saa, sest tee on nii auke täis ja hüplik, et soovitud sõna asemele tulevad hoopis mingid imelikud tähekombinatsioonid :P
Pillet on kuulda võetud, eile alustati 3,7km pikkuse teelõigu renoveerimist Viljandi mntl alates Rapla mk piirist. Kahjuks kaob sellega ka ära nö Rapla mk tervitus hüpe, nimelt Rapla mk jõudes on/oli selline mõnus hüpekas, mis olenevalt autost ja kiirusest ka väikseid sädemeteshowd tekitas.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Jah, hüpekas oli/on seal tõesti, kuid seda ei ole ma tulenevalt mainitud maantee kehvusest ei tea mis ajast kasutanud ning näiteks Vändrast Tallinna liigun üle Paide- ring on küll mingi paarkümmend km, kuid tunduvalt mugavam, õigemini pehmem,arvestades ka minu auto vedrustust :D
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Ma ei suuda ennast talitseda enam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MÄNNIKU TEE ei lähegi remonti ***** : :evil: :evil: :evil:

Ei ole sõnu lihtsalt....
Lancer EVOLUTION 9
enthusiast
Huviline
Postitusi: 118
Liitunud: 28.01.2006 12:04 20

Postitus Postitas enthusiast »

muretsemiseks pole põhjust.....Tallinna teed ei saa mitte kunagi korda :mad:
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Kristo_P kirjutas:Ma ei suuda ennast talitseda enam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MÄNNIKU TEE ei lähegi remonti ***** : :evil: :evil: :evil:

Ei ole sõnu lihtsalt....
Kristo, ära raiska oma närve selle peale. Mõttetu. Ma juba pettusin eelmisel aastal. Katsu lihtsalt alternatiivne tee leida. Muud lahendust polegi.
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Kristol vist suht rakse teist teed leida, et koju sõita :D
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Kus sa, Kristo, elad siis? Läheb vist offtopicuks, aga arutame ju siiski alternatiivseid marsruute. Äkki on kellelgi tolku ka sellest... :)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kirusime ka täna neid Eesti teid, kuid lõpuks jõudsin järeldusele, et see ei vii meid kuhugi- kui asja veavad sellised pasapeetrid nagu praegu, siis varsti sõidame Tallinnas jälle kruusateedel...
Muuseas, minu teada elab Kristo kusagil Männikul.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

tanelp kirjutas:Kus sa, Kristo, elad siis? Läheb vist offtopicuks, aga arutame ju siiski alternatiivseid marsruute. Äkki on kellelgi tolku ka sellest... :)
Ma kasutan juba aastaid vabaduse pst'd ja männiku tänavaid + siis kõnniteesi:D
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Issake kui ma nüüd õieti kuulsin ühe kõrvaga siis männiku tee pidi remonti minema kui leitakse lisa raha. Reformi erakond olevat kisama hakanud et mismoodi ei lähe remonti...
Lancer EVOLUTION 9
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ei tea, kas oravaid elab siis Sakus? :D
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Mul on "au" teatada, et Autolehe andmete kohaselt sõidan päevast-päeva Eesti kõige kehvemas korras teedel - ehk siis Männiku tee ja Viljandi mnt. Kas pole mitte kõva saavutus?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Sõidan päevas päris mitu korda mööda Kunderit ja oi kuidas seal nalja saab. Enne oli tegemist ühesuunalisega, aga nüüd kahesuunaline. Enamus juhid sõidavad mälu järgi ja ei pööra uutele märkidele tähelepanu. Ja kui keegi vastu sõidab, siis aetakse silmad punni, et mis toimub. Õhtu poole oli siis sellel tsirkusel ka tulemus, üks roheline VW(vist) oli suutnud avarii teha ja kõrgest äärekivist ülesse sõites pühkis kõhualuse puhtaks :?
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Kristo_P kirjutas:Ma ei suuda ennast talitseda enam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MÄNNIKU TEE ei lähegi remonti ***** : :evil: :evil: :evil:
Äripäevast: Ehkki Männiku tee renoveerimishanke võitja pidi selguma juba kuu aja eest, ei ole veel selge, kes ehitama hakkab. Ja kui vaidlus veel kaua kestab, pole ka selge, millal tee valmib.

Link > artikkel
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

kimmo kirjutas:
Kristo_P kirjutas:Ma ei suuda ennast talitseda enam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MÄNNIKU TEE ei lähegi remonti ***** : :evil: :evil: :evil:
Äripäevast: Ehkki Männiku tee renoveerimishanke võitja pidi selguma juba kuu aja eest, ei ole veel selge, kes ehitama hakkab. Ja kui vaidlus veel kaua kestab, pole ka selge, millal tee valmib.

Link > artikkel
Linnalegend: Saku vald ei andnud Tallinna linale ühte strateegiliselt tähtsat krunti ja vastutasuks Tallinna linn venitab remondiga
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Veljo_V kirjutas:
kimmo kirjutas:
Kristo_P kirjutas:Ma ei suuda ennast talitseda enam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MÄNNIKU TEE ei lähegi remonti ***** : :evil: :evil: :evil:
Äripäevast: Ehkki Männiku tee renoveerimishanke võitja pidi selguma juba kuu aja eest, ei ole veel selge, kes ehitama hakkab. Ja kui vaidlus veel kaua kestab, pole ka selge, millal tee valmib.

Link > artikkel
Linnalegend: Saku vald ei andnud Tallinna linale ühte strateegiliselt tähtsat krunti ja vastutasuks Tallinna linn venitab remondiga
olles sunnitud päris tihti tallin-saku vahet sõitma, siis olen loobunud männikuteel sõitmast... lähen kas ringiga pärnu mnt'd mööda või mööda vabakat valdekusse, ja sealt kus see bmw krässi pani (vist pihlaka tänav) sealt paremalt ja peaaegu männikutee saasta marketi kõrvalt välja... selle 200 meetrit kannatan ma veel ära.
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Viimane uudis eelmine kuu oli et 10 august pidi ehitusfirmade konkurss antud objektile lõppema. Konkurss lõppenud seega. Kus on labidad!!???
Nõmme lehes kirjutas vist nõnda.

Sõidaksin isegi hea meelega Männiku teedpidi, kuna see on palju ostsem. Nüüd mööda võidut vabakani ja sealt siis linna poole.
Samas ehitustöödega näiteks lähiajal (loodetavasti) alustada on ikka üks suur katsumus, kuna varsti hakkab kooliaeg ja linnaliiklus muutud kõvasti tihedamaks ja närvilisemaks. Tekivad raudselt suured ummikud siia Männikule :evil:
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raimo_r »

AARE530 kirjutas:Kirusime ka täna neid Eesti teid, kuid lõpuks jõudsin järeldusele, et see ei vii meid kuhugi- kui asja veavad sellised pasapeetrid nagu praegu, siis varsti sõidame Tallinnas jälle kruusateedel...
Muuseas, minu teada elab Kristo kusagil Männikul.
Olen see suvi päris palju kesk-eestis sõitnud ja valdavalt on tegu väga korralike teedega ja lausa lust on sõita. suured teed on kõik uued või auguvabad ning paljudes kohtades käib kõva remont.

Kõige kehvemd teed on Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Kui Tallinnas on lihtsalt kehvad teed, siis Tartus ja Pärnus on valdavalt tegu kanalisatsiooniluukidega, mis allool tee tasapinda asuvad.

Jõudu kesikutele!
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Raimol õigus- Pärnus on tõesti enamjaolt kanalisatsiooniluugid, mis on allapoole teepinda vajunud ning ka sitasti parandatud asfalt peale kanalisatsioonitöid. Tallinna koha pealt nii palju, et kuna ma satun sõiduautoga suht harva sinna, siis hetkel on suisa savi, msi seal teedega toimub, igatahes Pärnus ja minu kodukandis Vändras käib korralik möll praegu ;)
Mõtlen seda seepärast just nii, et vist enamusi Tallinlasi ei huvita ka, msi mujal toimub, sest nagu üks hea sõber Tartust täna ütles- tallinlaste meelest lõpeb Eestimaa Harjumaa piiriga...
Kasutaja avatar
IvoM
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.04.2006 21:05 27
Peamine sõiduk: BMW G20 320d Xdrive M sport 2019a.

Postitus Postitas IvoM »

tegelikult on ka Tallinnas suht palju teid remonditud/uusi teid tehtud, lihtsalt kuna siin teid palju, igalepoole ei jõuta nii kiiresti. Võrreldes sellega kuidas aastaid tagasi kevadeti auke lapiti, on asjad positiivselt edasi arenenud
G20 320d xdrive MSport '19
E38 725tds '96
E30 318i '88
Vasta