Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ükspäev käisin Pärnus Selveris, parkisin õige koha peal, st täpselt invakoha kõrval sissepääsu juures, käisin poes ära ja kui tagasi välja tulin, siis üks sama värvi E34 nagu mul, iseenesest kena, M-paketiga ja puha, kena velg all, tuli ja keeras suure kaarega poolpõiki invakohale, mingid 4 kõrendit kargasid välja ja sinna ta minust jäi. Nagu ma öelnud olen- mul jääks küll selle käitumisega selline tunne omal, justkui jääks ''vorstikaupluse'' uks lahti :roll:
Kasutaja avatar
pets555
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 12.07.2005 00:15 16
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas pets555 »

Ja jätkuvalt leidub neid kompleksides perverte, kes sinust maanteel mööda sõidavad ja siis ette venima jäävad.
Ja leidub veel ka neid perverte, kellest mööda sõites hakkavad nad kiirendama, luues seetõttu väga ohtliku olukorra. Tekib vajadus nende autot rammida.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ühe siukse perverdi taha sattusin hiljuti Rootsis 25-meetrise rekkaga- tropp uimab mingise Carina E-ga 85ga ees, sain mingi mitu kilti pika sirge peale ja hakkan mööda ajama ja idikas hakkas ka vajutama, sõitsin siis mingi kilt maad tal kõrval, sõitis täpselt minu kabiiniga kohakuti, teine auto tuli vastu ja ei sittagi, ei tee väljagi :evil: Tõmbasin siis talle järsult uuesti järgi, kõik 8 kaugtuld peale ja sõitsin paar kilti prosedega tal piixus.. Ja sellel debiilil oli veel nii palju nahaalsust, et kukkus veel ohukatega vilgutama ka :evil: Aga ma usun, et ega Eesti pole erand selles suhtes, samasuguseid uroode ka siin liikumas.
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

Ma arvan, et see teema oleks sobiv, kus ära tuua sõbra soov mida ta levitada tahtis:

"Kui keegi nägi täna autot, mis Tartu vana kaubamaja taha parklasse pargitud Mitsubishi Carismale sisse sõitis, siis palun teatada. Autol päris suured vigastused. Süüdlane lasi mõistagi jalga sündmuskohalt ja pole aimugi, kes ta olla võis."
tapu92
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 25.01.2006 20:20 21
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas tapu92 »

AARE530 kirjutas:Ühe siukse perverdi taha sattusin hiljuti Rootsis 25-meetrise rekkaga- tropp uimab mingise Carina E-ga 85ga ees, sain mingi mitu kilti pika sirge peale ja hakkan mööda ajama ja idikas hakkas ka vajutama, sõitsin siis mingi kilt maad tal kõrval, sõitis täpselt minu kabiiniga kohakuti, teine auto tuli vastu ja ei sittagi, ei tee väljagi :evil: Tõmbasin siis talle järsult uuesti järgi, kõik 8 kaugtuld peale ja sõitsin paar kilti prosedega tal piixus.. Ja sellel debiilil oli veel nii palju nahaalsust, et kukkus veel ohukatega vilgutama ka :evil: Aga ma usun, et ega Eesti pole erand selles suhtes, samasuguseid uroode ka siin liikumas.
see pidi ikka eriline taun olema.
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas iaanek »

pets555 kirjutas:Ja jätkuvalt leidub neid kompleksides perverte, kes sinust maanteel mööda sõidavad ja siis ette venima jäävad.
Ja leidub veel ka neid perverte, kellest mööda sõites hakkavad nad kiirendama, luues seetõttu väga ohtliku olukorra. Tekib vajadus nende autot rammida.
... ja siis see p**e paneb sinu peale menti avalduse.
Kasutaja avatar
eivoe
Huviline
Postitusi: 1312
Liitunud: 08.05.2007 17:19 20
Peamine sõiduk: BMW 525D
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Postitus Postitas eivoe »

AARE530 kirjutas:Ühe siukse perverdi taha sattusin hiljuti Rootsis 25-meetrise rekkaga- tropp uimab mingise Carina E-ga 85ga ees, sain mingi mitu kilti pika sirge peale ja hakkan mööda ajama ja idikas hakkas ka vajutama, sõitsin siis mingi kilt maad tal kõrval, sõitis täpselt minu kabiiniga kohakuti, teine auto tuli vastu ja ei sittagi, ei tee väljagi :evil: Tõmbasin siis talle järsult uuesti järgi, kõik 8 kaugtuld peale ja sõitsin paar kilti prosedega tal piixus.. Ja sellel debiilil oli veel nii palju nahaalsust, et kukkus veel ohukatega vilgutama ka :evil: Aga ma usun, et ega Eesti pole erand selles suhtes, samasuguseid uroode ka siin liikumas.
Sellega tuleb meelde see kui sai Tsehhis käidud kus oli enam vähem sama olukord. Hakkasime ka rekkaga mööda sõitu tegema mingist škodast kus istus mingi vanamees sees ja pani ka krt gaasi juurde. Esimesel katsel ei õnnestunudki mööda saada ja sis teisel katsel kui mööda saime, jäime tal ette lihtsalt seisma. Ja kus sis kukkus vana õiendama ja signaalitama :P
530dT(DE-kat, Chip, shortsift)
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

tuttav juhtus sellise invaliidsuse peale:
"eile veeres ühe maja nurga taha tume unviversaalkerega bemm (reg number oli 699 AZZ). juht tuli välja ja hakkas siis midagi reg numbri kallal toimetama. enne kui fotokani jõudsin olid tähed AZZ juba moondumas uuteks. võibolla oli tegemist tanklast kütuse varguseks valmistumise protseduuriga. lõpptulemus oli 080 AEE aga seda ei jõudnud enam pildistada, kuna vennikesel oli kiire lahkumisega...

PS. hea tekst selle suli dressil...
Pilt
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

see on jah väga imelik :roll:
muidugi särk on ka kutil aus :lol:
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

auto ka ära vägistand :cry:
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Sõiduk ja kindlustuspoliisi kehtivus
Registreerimismärk 699AZZ

Mark ja mudel BMW 320I
Kehtib alates 14.01.2008 00:00
Kehtib kuni Poliisi kehtivuse lõpp on tulevikus
Kindlustusandja: AS If Eesti Kindlustus

Tra see on juba selline teema, et keegi peaks menti avalduse tegema ma arvan. Ei ole võimalik, et see poiss midagi head sellega saavutada soovis..
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

080 AEE on ka olemas?
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

kait kirjutas:080 AEE on ka olemas?
see pildil on pigem 060 AEE :D
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

väga õige tegu...5+ :D
pents
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.03.2008 18:15 33
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas pents »

sel juba eriline päti nägu ka peas :roll:
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Järjekordne ajudeta rullnokk, kes BMW mainet rikub.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Oliver525
Huviline
Postitusi: 381
Liitunud: 20.01.2007 20:34 25
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Oliver525 »

MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
BMW
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Oliver525 kirjutas:MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
Alati saab asja paremuse poole liigutada,,.... ja su seisukoht tundub ka selline, et miks ma peaks ennast parandama parem vilistan ketsi ja rikun seadust nii kui nii on maine all :|
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Oliver525 kirjutas:MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
Edu :!:
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

Oliver525 kirjutas:MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
ma kujutan ette, et kui sina kusagil metsas prügihunnikut näed siis viskad ka oma pudeli või suitsukoni ka sinna samasse kõrvale, tuues samas põhjenduseks: "aga siin juba on ju prügi ja ega minu väike pudel ka asja enam hullemaks ju ei tee"

närvi ajab siuke suhtumine :mad:
pents
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.03.2008 18:15 33
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas pents »

nendel inimestel, kellel BMW=liiklushuligaan, rullnokk jne on nagunii nii madal laup, et nende arvamust pole mõtet küll arvesse võtta :)
Andres
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 20.09.2005 16:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andres »

Ei ole küll otseselt BMW'ga seotud (sõitsin küll ühega) aga mis te arvate kellel on õigus kas mul või taksojuhil:
sõidan poe juurde viival väiksel teel (kahe suunaline, vist poe omand), keset minu rida seisab ees takso (ohutuled ei põle), vastu tuleb teine auto, lasen taksole signaali. Tõmbab siis natuke rohkem tee äärde (ca meeter on teeääres ruumi) ja saan kuidagi mööda.
Seejärel tuleb karjuma ja väidab, et temal on õigus seista seal, kuna ei ole seismist keelavat silti ja tema lasi klienti välja. 20m eemal on parkla, kus saaks ilusti seista.
Kellel on õigus?
fox666
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 01.04.2003 21:31 54
Asukoht: Harjumaa/Muuga

Postitus Postitas fox666 »

See minu arus ei ole uudis et mõned taksojuhid peavad end KUNINGATEKS!
Minul BMW E46 320i sedaan 2000a.Naisel BMW E46 318i sedaan 1998a.
Tel. 55635375 Mail: fox666@hot.ee
Andres
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 20.09.2005 16:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andres »

fox666 kirjutas:See minu arus ei ole uudis et mõned taksojuhid peavad end KUNINGATEKS!
Ei olegi aga lihtsalt maru kurjaks ajavad sellised sõbrakesed, kes siis veel politseiga ähvardavad :o
Kas kuskil seaduses on üldse määratletud, kus ja kuidas taksojuhid kliente välja võivad lasta? Pidevalt seisavad keset teed :evil:
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Kui pole peatumist keelavat märki, oli tema tegevus legaalne. Iseasi kas ka eetiline.
730iA e32 138kW 12/1992
Andres
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 20.09.2005 16:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andres »

V2ike_Suur kirjutas:Kui pole peatumist keelavat märki, oli tema tegevus legaalne. Iseasi kas ka eetiline.
Legaalne on seista keset sõidarada, kuigi teeääres on ruumi? Mind just see huvitabki kas, kas kuskil seaduses seda ei ole paika pandud.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Andres kirjutas:
V2ike_Suur kirjutas:Kui pole peatumist keelavat märki, oli tema tegevus legaalne. Iseasi kas ka eetiline.
Legaalne on seista keset sõidarada, kuigi teeääres on ruumi? Mind just see huvitabki kas, kas kuskil seaduses seda ei ole paika pandud.
No kui tee serv ei olnud nt. porine vms, siis muidugi keset teed peatumine õigustatud ei olnud. LE ütleb, et peatuma peab tee servale võimalikult lähedal, kui seal pole takistusi vms... täpset sõnastust ei mäleta. Aga jah, eks ta üks vaieldav asi on.
Noh, eks võibolla liialt kiirustasid signaalitamisega, see ajas närvi mustaks mõlemal poolel. Kui tegu mingi vaieldava liigilisusega tänavaga ka, siis on segadused kerged tekkima.
730iA e32 138kW 12/1992
alr
Huviline
Postitusi: 398
Liitunud: 31.01.2004 09:29 07

Postitus Postitas alr »

Tegelikult ei käi fotokaga parklas hiilimas, kuid täna oli juhuslikult fotokas käepärast. Sellist parkimist lubavat luba autol polnud. Tekib mõte, et kui ajuinvaliidsus muudetaks ametlikuks puudeks, palju vastavasisulisi lube välja võetaks?
Pilt
Kasutaja avatar
Oliver525
Huviline
Postitusi: 381
Liitunud: 20.01.2007 20:34 25
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Oliver525 »

ermicas kirjutas:
Oliver525 kirjutas:MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
ma kujutan ette, et kui sina kusagil metsas prügihunnikut näed siis viskad ka oma pudeli või suitsukoni ka sinna samasse kõrvale, tuues samas põhjenduseks: "aga siin juba on ju prügi ja ega minu väike pudel ka asja enam hullemaks ju ei tee"

närvi ajab siuke suhtumine :mad:
No ega prügi korjama küll ei hakka!!!!!!!!!Ja sina kindlasti paned koni topsi ja viid prügimäele ja üldse ei viska aknast koni välja kunagi eksole :evil:
BMW
Suletud