ALARMID PEALE !!!

Vaba teema
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Marko_J kirjutas:Aga mida arvata sellest->http://www.skival.ee/index.php?id=32&topicid=4...tundub päris asjalik!
keti tugevus sõltub selle kõige nõrgemast lülist... käigukangi piiravad hargid on ok, kuid seal ikkagi tegemist ju lukuga. mida samuti peaks saama titaanvõtmega puruks keerata või niisama lahti muukida...
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Arvo »

Cardo kirjutas:Rooli varras ju ka käkitegu. Kruvid lahti tsentraalmutter maha ja uus rool peale.
Tsentraalmutri lahti keeramisest on vähe kasu - BMW tehase roolilukk ei lase ju rooli maha võtta kui süütelukk on 0 asendis.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Minu autol tuleb maha küll ja ma arvan et see silumiinosa jõudu rakendades kaua vastu ei pea või exin ?? Igatahes isegi tean mingeid sierra juhtumeid kus samalaadselt asi ää sõitis.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Mäletan, et kunagi ühel sõbral, kellel oli prantsuse päritoluga masin, oli pandud selline seadeldis, mis funktsioneeris läbi ABS'i. St teatud kohast pidi võtmega "alarmi" maha keerama, vastasel juhul sai sõita u mõnisada meetrit, kuni ABS rakendus, ning auto enam edasi ei liikunud.

:idea:
530d
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kusjuures mul oli algul autol mingi teine lukuauk uksel punase tulukesega ja seda olen ka teistel BMW-del näinud. Mis või kes neid paigaldas või mis otstasrve tal oli ma ei tea.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Cardo kirjutas: Kusjuures mul oli algul autol mingi teine lukuauk uksel punase tulukesega ja seda olen ka teistel BMW-del näinud. Mis või kes neid paigaldas või mis otstasrve tal oli ma ei tea.

Ma olen kuulnud ja näinud audil sama asja.
Ja sellel konkreetsel audil oli see signa mahavõtu lukuauk :o
Kui seda ennem ukse avamist ei keeranud siis pistis lõugama, neid tehti ennem siganpultide tulekut ;)
See on minu arvamus
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

bmw-l on see originaalsigna, kusjuures päris vargakindel
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Charly
Huviline
Postitusi: 509
Liitunud: 08.01.2004 10:27 00
Asukoht: Tallinn, Kristiine

Postitus Postitas Charly »

Kusjuures käigukangi lukk toimib hästi.
Kunagi aeti minu auto kõrvalt 2 autot ühe ööga ära.
ühel oli roolilukk, teisel alarm.
Mul polnud alarmi peal, kuna suutsin vanalinnas tuterdades üks reede selle puldi ära kaotada (uus pult muide 700.-). Pole mul ka roolilukku, ainult käigukangilukk.
Tulemus oli see, et 2 autot maja eest haihtusid, 1 muugiti lahti, kuid ei suudetud ära ajada, minu omal oli juhipoolne ukseklaas lumest puhastatud, seejärel jäljed lumel eemaldusid järgmise auto juurde....
kusjuures, minu auto oli tol hetkel varastele magusas hinnaklassis(u 60 000), teised olid odavamad.

Edit: mul puudub autos ka igasugune helisüsteem
ex-Audi A2, ex-Fleetwood, ex-GT4, ex-944
525 ´94 & Hybrid ´08
56 201 649
raul
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 12.11.2002 18:21 35

Postitus Postitas raul »

patrik kirjutas:bmw-l on see originaalsigna, kusjuures päris vargakindel
Oskad Sa õelda kas kompuutrist peale pandavast koodist ka tolku on?
Mul ühed naljatilgad proovisid seisvas autos kõike klahvi kombinatsioone,
mis mul lõppes telefonitsi UM-ga konsulteerimises :)
Kasutaja avatar
kiva
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 04.02.2004 23:15 17
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kiva »

Oskate soovitada mis hinnaklassist tuleks osta rooli või käigukasti meh.luku.Või oskate anda head nõu auto.kastiga E34 head sala lukku-
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Üleeile leidsin Tondil sõites ühe ennast jälitava Mercedes-Benzi.

Et aega võita, sõitsin läbi ühe kaupluse tagahoovi. Ennäe imet, üks MB tuleb samat teed mööda. Kuna E34 on siiski veel piisavalt kuum kaup, siis mõtlesin, et kinnitan endale, et ta ei sõitnud sealt kaudu minu pärast. Pöörasin siis Tondi tänavalt ühele väikesele kõrvaltänavale. Hetke pärast tegi MB sama pöörde. Siis oli juba asi kahtlane. Tegin järgmisel ristil parempöörde veel väiksemasse kõrvaltänavasse ja andsin juba natuke rohkem gaasi. Mersu trajektoor oli sama. Sama lugu kestis veel 3 ristmikku kuni selle hetkeni, et jõudsin lühikese vahemaaga mitu pööret teha.
Ei teagi kas üritati vaadata, kus auto seisma jätan ja neile vabad käed jäävad või oli see kellegi haiglane nali, et minus paanikat tekitada.
Igastahes see õnnestus.

Autoks oli tumehall või must MB 190 (see väike, mille kohta öeldakse "mersumärgiga auto":)), kõrvalistuja poolne esituli oli katki.
Et kui selline auto Teil taga sõidab, siis ärge kaubanduskeskusesse minge.
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

ei tahaks küll hästi uskuda et see oli kokkusattumus :evil:...et tal just samat teed pidi oli vaja sõita!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Sama tee see ei saanud tal kuidagi olla, sest ma tegin väikeste tänavate vahel sellist labürinti, et oioioi.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

selline asi juhtub , siis võta mobapealt kohe menti , teata auto nr ja saad vajaliku infi mis edasi teha.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
olger
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 27.03.2003 15:18 48

Re: ALARMID PEALE !!!

Postitus Postitas olger »

Martin_R kirjutas:Vaatasid, et tüüp keeras võtmest uksed kinni (alarmi järelikult pole) ja midagi akna all ei vilgu (immot ka järelikult pole) ning arvasid, et on lihtne saak.
ma siin loen ja mõtlen, et ainus loogiline soovitus, mis pähe tuleb, on anda neile see, mida nad tahavad! :) ehk teisisõnu - Martin - pane tuluke vilkuma ja paigalda kesklukule puldi moodul... :) kaua Sa ikka sedasi märklauda mängid. lukud on Sul juba kindlasti kallimaks kätte läinud kui võltsvilgutaja ja puldilugu.
topgun
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 13.11.2004 00:46 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas topgun »

sattusin ka siis täna ohvriks...signat loomulikult pold, auto nädal tagasi ostetud, E36 coupe. aga immo õnneks päästis seekord...mootorit käima ei saadud. lukud olid puruks keeratud, siis ukse- ja süütelukk. sellest et immo vilkus, abi pold, sisse murti ikka...nii et signasse ja minikaskosse läheb järgmine investeering
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Ehk kõigepealt broneeri signa+immo+salaluku paigaldus ja alles siis mine auto ostu vormistama - uus Eesti "vanasõna"
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

e34 le saab panna e30 süütelukk millesse titaanvõti sisse ei lähe.
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

e30 oma e34-jale... tead.. mulle öeldi et ka e36 oma pidavat sobima, et kuna lühem võti ..aga kas e30 oma sobib kindlalt e34-ja põhjaga???
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

sõber romulast väitis nii, kui ma endale e34 ostsin . Endal jäi see asi küll tegemata, kuna enne müüsin auto maha, aga sauelt võid järgi küsida igaks juhuks.
Kasutaja avatar
erx
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 08.02.2003 18:36 26
Peamine sõiduk: polo
Asukoht: keila

Postitus Postitas erx »

salalukk, roolilukk, pedaalilukk, blablabla, panete sinna hunniku pappi magama, ja auto võidakse ikkagi ära viia - mina olen kasutanud juba paar aastat if kindlustuse minikasko teenust ( mis kahjuks bemmile on suht kallis), ja võin südamerahuga auto kuhu iganes jätta, signa peab loomulikult olema autol et kaskot teha, aga kui peaks ära viidama, saad vähemalt tagasimüüjad otse sinna saata, kuhu päike ei paista. aga ma ei näe et mingi paar sotti kuus maksta hingerahu eest oleks liig.
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

No sõltub bemarist. E34 tuleb kuus ikka 400EEK'u ja up. Kui 540 V8 ostad, siis oled puhta õnnega koos, sest see tuleb midagi 1000 kanti. Uurisin igasugu kindlustusi spetisaalselt ennem auto soetamist.


Aga sai täna lisaks BearLock käigukangi lukk peale lastud. Aga ei ole asjaga üldsegi nii rahul kui võiks. Selleks, et lukku peale panna ja maha võtta, pean ma alati juhiistmega taha sõitma. Ise pole just eriti lühike, vaid täiesti keskmist kasvu eestlane, aga kui istme panen sellisesse asendisse, et käigukangilukku saaks peale panna, siis igaljuhul pedaalideni ei küündi :( Ja mõtlesin just, et igati vahvam asu kui roolilukk: hea mugav kasutada ja vajab rohkemat lõhkumist kui rooliluku eemaldamine.

Ei tea kas pideval sõitmisel tooliga edasi tagasi lõpetab mu tooli liikuva osa eluea kah kiiresti ära?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ei tohiks selle toolirelsiga midagi juhtuda... minu meelest ei ole seal väga palju kuluvat midagi...
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

hillarr kirjutas:No sõltub bemarist. E34 tuleb kuus ikka 400EEK'u ja up. Kui 540 V8 ostad, siis oled puhta õnnega koos, sest see tuleb midagi 1000 kanti. Uurisin igasugu kindlustusi spetisaalselt ennem auto soetamist.


Aga sai täna lisaks BearLock käigukangi lukk peale lastud. Aga ei ole asjaga üldsegi nii rahul kui võiks. Selleks, et lukku peale panna ja maha võtta, pean ma alati juhiistmega taha sõitma. Ise pole just eriti lühike, vaid täiesti keskmist kasvu eestlane, aga kui istme panen sellisesse asendisse, et käigukangilukku saaks peale panna, siis igaljuhul pedaalideni ei küündi :( Ja mõtlesin just, et igati vahvam asu kui roolilukk: hea mugav kasutada ja vajab rohkemat lõhkumist kui rooliluku eemaldamine.

Ei tea kas pideval sõitmisel tooliga edasi tagasi lõpetab mu tooli liikuva osa eluea kah kiiresti ära?
Kui parklas hoidmisega või garaazi üürimisega võrrelda, siis on odavam see 400 krooni. Ja esimese variandi kasutamisel on alati võimalus, et viiakse kaubanduskeskuse- või maja eest minema. Kindlustus tahab minikaskoks saada mahuanduritega signalisatsiooni.
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Seda küll, et parklast ja garaažist on ta mõnes mõttes kasulikum, kuna see on alati kehtimas ja kaasas.

Aga jääb muidugi alles, lukkude puruks keeramine, klaaside sisse löömine, udutulede ja logode kadumine, jne... Aga põhiline osa õnneks ikkagi on kindlustatud.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

hillarr kirjutas:Aga sai täna lisaks BearLock käigukangi lukk peale lastud. Aga ei ole asjaga üldsegi nii rahul kui võiks. Selleks, et lukku peale panna ja maha võtta, pean ma alati juhiistmega taha sõitma. Ise pole just eriti lühike, vaid täiesti keskmist kasvu eestlane, aga kui istme panen sellisesse asendisse, et käigukangilukku saaks peale panna, siis igaljuhul pedaalideni ei küündi :( Ja mõtlesin just, et igati vahvam asu kui roolilukk: hea mugav kasutada ja vajab rohkemat lõhkumist kui rooliluku eemaldamine.

Ei tea kas pideval sõitmisel tooliga edasi tagasi lõpetab mu tooli liikuva osa eluea kah kiiresti ära?
Mis auto ja mis käigukast - automaat või manuaal?
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

e34 manuaal.
Kasutaja avatar
Raiki
Huviline
Postitusi: 597
Liitunud: 16.10.2002 20:52 36
Peamine sõiduk: BMW X5 xdrive45e M sport
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Raiki »

minu blondiini pole võimalik isegi siis mitte ära ajada kui saad võtmed koos signapuldiga kätte :cool:
BMW M535 E28
BMW 520 E34
BMW 740 E38
BMW 635d E63
BMW 730D F01
BMW 740Ld Xdrive G12 LONG Executive Lounge
BMW 850 E31
BMW X5 xdrive45e M sport G05
Kasutaja avatar
Arux
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 05.11.2005 13:01 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arux »

Kas automaatkastiga autole pole võimalik/ pole mõtet käigukangi lukku paigaldada? Kas kellelgi on juhuslikult skeemi salaluku isetegemiseks, loomulikult ei taha ma kellegi saladust välja uurida, vaid huvitavaid mõtteid kuulda (äkki on interneti avarustest või mujalt midagi silma jäänud) ;)
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Arux kirjutas:Kas automaatkastiga autole pole võimalik/ pole mõtet käigukangi lukku paigaldada? Kas kellelgi on juhuslikult skeemi salaluku isetegemiseks, loomulikult ei taha ma kellegi saladust välja uurida, vaid huvitavaid mõtteid kuulda (äkki on interneti avarustest või mujalt midagi silma jäänud) ;)
Kõige paremaid salalukke mõtlevad välja mosse ja zigulli omanikud, nii et kui sul mõni vanakooli mosseätt naabrimeheks siis tal kindlasti 2-3 salaluku ideed ka sulle sosistada.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Vasta