Tagasiside: kuidas leidsid EBK ?

Vaba teema
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Diana kirjutas:... 2,0 on vapsee muruniiduk...
Oi Diana, nüüd sa lajatasid ikka täie rauaga :D
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Hans kirjutas:
Diana kirjutas:... 2,0 on vapsee muruniiduk...
Oi Diana, nüüd sa lajatasid ikka täie rauaga :D
võib-olla mõistsid valesti? võrdlesin enda 325-e mehe 320-ga. vahe on täiesti tuntav ja sellel meelel on ka Raivo. minu auto roolist enda omasse minnes on tal alati pahur nägu peas miskipärast :lol:

kedagi solvata ma kindlasti ei tahtnud, lihtsalt tahtsin piltlikult märku anda, et olen ära hellitatud... kõik oleneb ju perspektiivist tegelikult.
Viimati muutis Diana, 24.09.2004 13:10 49, muudetud 1 kord kokku.
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Esitan kaks lugu, eks igaüks võib ise arvata, kumb see õige on ;) :

Mnjah, kõigepealt sai ikka endale meeldiv bmw muretsetud ja siis netis sõbra hingeelu kohta materjali/teadmisi otsitud. Eks otsingumootor andis päringu tulemusel ka EBK aadressi, kus sai esialgu lihtsalt foorumit külastatud, järgmise etapina siis sinna registreeritud huvilisena ja tagatipuks sai ka liitumisavaldus EBK-ga ühinemiseks esitatud. :)

vs

Ostsin bmw lihtsalt selleks, et klubi liikmeks saada :)
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Keegi tänavapeal mainis peale seda kui mu autot nägi :)
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
meph kirjutas:Keegi tänavapeal mainis peale seda kui mu autot nägi :)
Meph. Ma mainisin Sulle BMW klubi enese teada juba siis, kui Sa veel nelja rõngaga autoga sõitsid.

Kuidas mina siia jõudsin. Teadsin seda "Esimese Klubi" lehte juba ammust aega. Paraku oli see suht infovaene koht. Ühel päeval aga avastasin, et selllel lehel on miskit toimumas. Esialgu oli vist ainult foorum. Nii saigi sellega liitutud. Ja siis muutus jutt juba vaikselt klubi poole. Lõplikult sai klubi liikmeks astutud pärast isikliku auto soetamist.

jJanno
exTouring
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

ja lõpetage minu postidest tagamõtete otsimine! :D
ma olengi täpselt nii otsekohene kui olen. eluaeg see viga küljes olnud.
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Keissu Lihtsalt kribas:
Seda võin veel igatahes öelda, et kui istuda ükskõik missuguse auto roolist BMW rooli, siis nina tõuseb ikka kõrgemale küll ja no sellise sõidumõnu vastu ei saa ikka miski...

Selle klauseli võiks puitu raiuda ja seina lüüa :P
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Sai kolm aastat tagasi suht juhuslikult kolitud Audi roolist BMW rooli. Siis sai ka netist uue kallikese kohta igasugust infot otsitud ja siia lehele satutud. Ja siiamaale käin sest see ainuke koht kus saab normaalset infot ja abi.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

EBK leidsin mina alles siis kui olin oma teise bimmerlase soetanud ja ka puht juhuslikult.Lihtsalt hakkasin uurima et kust , mida ja millal ning ennäe imet sattusin hoobilt esimesele üritusele ja sellest kogu piinarikas klubiliikme staatus algaski :cool:



Jätkakem samas vaimus :)
Puhas sõidurõõm
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Mina sain BMW pisiku juba ammu, ostes omale E30, EBK saidis hakkasin ringi liikuma pärast E39 ostmist kohe, EBK-ga liitusin pea vahetult enne E39 müümist. Siis oli väike paus BMW-st, kuid klubi seltskond hakkas hinge kriipima ning tuli mingi BMW osta, sai selleks siis ruttu üks õnnetu E34, kelle hingeelu ja välimust kohe kiiresti parandama hakkasin (missoon päästa üks BMW :lol: ), olen selle E34 igati rahul, kuid miski jäi nagu kriipima ning nüüd on lisaks veel E38.

Ehk BMW ja EBK on mu pea sassi ajanud - nagu noor poiss kevadel armunud :)
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

minu leid

Postitus Postitas Gerrit »

minule tuli bmw haigus peale e30-ga. teoorias, ma mõtlen. siis leidsin netist selle foorumi, et infot ja pilte ja muud nänni seoses automargiga lugeda. siis polnud mul veel lubegi ja autoostmiseks ka raha:)
Kasutaja avatar
Kristjan_T
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 07.10.2004 12:57 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kristjan_T »

tunnistan et olin suur bmw-de vihkaja.Kuid natuke rohkem kui aasta tagasi oli käes see aeg et autot osta mõtted olid audi coupe peal aga siis minu ex,ex tüdruk mainis midagi bmw kohta ja ei tea miks jäin mõttesse ja lõin arvutist auto24.ee lahti ja laususin et alla 2,5 liitri mitte mingil juhul ei osta ja jäigi üks must silma muidugi maksis 5000 eeku rohkem kui raha enndal oli aga tegin proovi ja sain 5000 eeku hinnast alla ning ostsingi ära kui olin tallinnast tartu ära sõitnud ei kahetsend et ostsin lihtsalt nii mugav ja turvaline tunne tekkis ja ei kahetse siiani karva võrtki et bmw omanikuks sain,infi foorumi kohta sain kellegi bemari taga klaasilt kus oli kiri www.bmw-club.ee
Kasutaja avatar
sokkmiis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 23.07.2004 11:09 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas sokkmiis »

Mul oli asi ikka väägaa keeruline. Kõigepealt hakkasin käima AC.ee lehel ja sealt siis ka jututoas. Kord kui midagi targemat teha polnud vaatasin kellegi WHOIS'i ja Voila - seal kirjas et olemas bmw-club jutukas. Alates sellest päevast olen ikka seal ja ka foorumis külaline olnud. Ja muuseas BMW ost oli juba ammuilma enne seda mul mõttes, sest sai 97. aastal hoolega ühe sõbra e30ga sõidetud ja sealt see pisik külge jäi....

Arvan, et seda haigust pole võimalik läbi põdeda...... :D
Kasutaja avatar
Lauri_B
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 10.05.2004 01:16 24
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Lauri_B »

mina leidsin selle lehe, kui kevadel oli vaja hakata praegust autot 524TD 86.a. elluäratama hakata ja selle lehe leidsin muidugi ikka neti otsingust
ja nagu ma aru olen saanud siis praegused kaaskannatajad üritavad kõik seda marki autosid päästa rullarite ja muidu lõhkujate käest ;)
Viimati muutis Lauri_B, 23.12.2004 23:20 59, muudetud 1 kord kokku.
525e 1985 ja 525 TDs 1993
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Nii, kui nüüd hakata meelde tuletama, kuidas asi alguse sai... see võis olla mingi paar aastat tagasi, kui lihtsalt tuli mõte toksida neti-otsingusse maagiline sõnaühend bmw-klubi, sealt sai asi alguse vist.. Ja miks sellised sõnad :roll: ... Kuna minu eelmine auto kandis ka BMW logo ja isegi, kuigi vahepeal mõned aastad elu tegi igasuguseid kummalisi keerdkäike :? , oli minu kindel otsus peale eelmise BMW müümist ka järgmine auto soetada sama margi liikur, ei olnud selles kahtlust, et oleks kasulik ja vahva ka klubi tegemistel silm peal hoida :shock: ... Ja käsi südamele, ei ole viimase 5 aasta jooksul mingit tõmmet tundnud marki vahetada.. Isegi emale aitasin mõned ajad tagasi autot valida... Selleks sai BMW 325 E36 :D ... Siin ma siis olen, lootusetult kadunud hing... Ja ärge pange tähele, kirjandeis on alati meeldinud kirjutada, teistel vähemalt midagi lugeda :lol:... Igatahes, seltskond on vahva!!! :D :D :D :D
mytology
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 05.12.2004 13:20 06

Postitus Postitas mytology »

Minu kirg bmw vastu algas, kui ma olin alles päris väike olin(kindlasti alla 10 aasta vana). Meil olid sugulased, kes tõid juba vene ajal vist BMWsid Saksamaalt, ei tea kas see võimalik oli aga mulle tundus nii, ma pole neid kunagi näind ühegi muu marki autoga sõitmas. Nendega sõites tekkis tunne, et vot seda marki auto peab ka mul kunagi olema. Mu esimesed sõidukogemused olid e21 roolis. Siis istusin e30 rooli ja mulle tundus seal roolis olles, et auto oleks justkui minu ümber ehitatud, kõik oli täpselt seal kus peab ja sõidumõnu asja jagasin ma juba siis ära(olin 14:D).
Praegu olen 18 ja sihin e34 poole aga tundub, et tuleb siiski e30. Saan endale vanaisa 83a 318i. Seda püüan hoida nii korras kui võimalik või siis maha müüa ja ikkagi e34 osta:P...aitab OT-st

Bmw foorumis käisin vist juba siis infot otsimas kui oli vana foorum. Ükskord nüüd uue foorumi ajal sattusin jälle siia ja sain meeldiva üllatuse osaliseks, leht oli korralikult üles ehitatud ja foorumis käib asjalik jutuajamine:)
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

mina olin ära pidanud juba 2 erinevat E30-et, siis tekkis selline õnnetu aeg 9 kuud kui pidin sõitma volkswageniga :oops: terve see aeg tundsin, et minu elust on midagi puudu, vaatasin tänavatel propelleri märgiga autosi ja otsisin internetist ja sealt ma selle klubi leidsin.
Sellest ajast läks asi ikka väga hulluks ja VW asemel ilmus minu perre uus kallim E36 :cool:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

nuh nagu teate sr foorumis tykk aega mölisenud jne, aga tuli kysimus millele keegi ei osanud seal vastata ja mõtlesin et noh raudselt bemari klubi olemas ja natukene netis surfamist ja oligi käes :P sai ära registreeritud ja kysitud ja kysimusele oli ka vastus kohe olemas :)
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

Mazda (hullult töökindel juhtus mull) kilin/kolin tüütas ära ja kuna uue otsimine oli päevakorral siis sõber INTERNET aita. Polnud ju raske klikkida BMW ja sealt ta tuligi. Samas kui juba seda marki autot omad ja klubilastega ei liitu - see oleks juba lauslollus.
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Re: Tagasiside: kuidas leidsid EBK ?

Postitus Postitas Dannuuu »

google otsingug sai e36 325i kohta infot uuritud ja siia potsatatudki :)
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Tagasiside: kuidas leidsid EBK ?

Postitus Postitas Kivissaar »

mina siis sügisel hakkasin algselt pm sellepärast et oma autot müüa. aga siis hakkasin sellest rohkem huvituma ja asi sai harjumuseks. nüüd juba täitsa huvitav.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Re: Tagasiside: kuidas leidsid EBK ?

Postitus Postitas JannP »

Ma arvan, et ma sattusin siia läbi SR foorumi või neti.ee aasta oli vist 2004. Pärast seda on mul olnud 6 BMW-d ning palju lugemist. :cool:
Vasta