Varastatud autode otsimis retk

Vaba teema
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Olen vist tõesti liiga PARANOILINE.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Rene_V
Huviline
Postitusi: 1850
Liitunud: 10.03.2004 22:55 16
Peamine sõiduk: E39 540i, 525d -02
Telefon: 55560543
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Rene_V »

sai siis kah varastatud autosid otsimas käidud ja eriti hea meel, et 2(3) ka üles leiti :) ...ega üks auto juhuslikult audi 80 avant ei olnud?....ja hea meelega ka järgmisel korral selles ürituses kaasa löön ;)
Bmw E28x 5 ex / Bmw E30x29 ex / Bmw E34x 6 ex / Bmw E39 525d touring x2-ex /Bmw e39 530d touring-00-ex
Bmw E61 530d -06-ex / Bmw E61 530d -05 ex / Bmw E39 525i -00 ex/ Bmw E39 525d Touring-01 ex
Hetkel BMW e39 540i sedaan `02 ,BMW e39 525d sedaan `02
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

acid kirjutas:siis on tore,eks nende vendade tegevus on siis lõpetatud.mingi aastake tagasi veel asi küll seal toimis.
nüüd kui järgi mõelda siis saan ilmselt vastuse oma küsimusele, kui asusin paar kuud vähem kui aasta elama nimetatud aadressile. miks sõitis märkimisväärselt tihti maja ümber politsei patrullauto :?:
Kasutaja avatar
Herli
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 21.02.2004 19:07 27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Herli »

Täitsa huvitav oleks, kui koguks kokku auto leiukohad. Kus keegi on oma auto leidnud või tagasiostmisel kätte saanud!?

Otsimisretkel panen ka õla alla. Aga võin tõdeda, et 7 tundi Lasnamäe, Kallavere, Jüri ja Loo tänavaid sõites võttis päris läbi.
Sõbra oma siis saime kätte Lasnamäe 36 maja eest - liiga julm koht, ei saa aru kuidas saab elada sellises kohas!?
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

keegi võiks tondit ka külastada, just seda seebi tänava lõppu (järvepoolsemat otsa , ja seal majade vahel tuuritada,seal seisab üks kahtlane bmw e34,aga ei olnud aega numbrit kirjutada.


ja mu teemale ka keegi ei vasta ega huvi ei tunne :?
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

Kustas kirjutas:Usun, et kindlasti ei ole selline tegevus seadusega vastuolus. See ka politsei huvides.

Igaljuhul tervitaks siinkohal politseinike, kes sel õhtul, kui minu auto rotti pandi, hullasid tüdrukutega politseijaoskonnas ringi ;) .

Mulle öeldi, et järgi saab tulla mulle üks politsei auto, kuna too sama on ainult vaba. Politsei maja tagune oli politsei värvides autosid täis. Thanks for nothing!

kodanik Kustas @ pettunud Eesti Politseis!
Ära sülita kaevu, kust vett jood!
See, et majatagune autosid täis ei tähenda mitte et need korraga töös on. neid lihtsalt garažeeritakse seal. Kui need kõik tänaval ringi vuraksid, süüdistaksime me kõik seda riiki politseiriigiks?! Ilmselt oli Sinu helistamise hetkel vaba ülesannetest vaid üks patrull ja sellest ka jutt oli. Varastatakse ka politseinikele kuuluvaid autosid, ega siis kogu politsei seda aktiivselt otsima asu, eelkõige otsib ikkagi ta ise ja tema sõbrad, politsei tabab enamjaolt siis kui auto "jalgu jääb" või tuleb mingi signaal seisma jäänud sõiduki kohta!
Tuleb neiga lihtsalt koostööd teha ja asjad sujuvad paremuse poole. Kahju muidugi, et inimese üheks halvaks iseloomu jooneks on ebaausus ja selliseid võib töötada ka politseis, mis teeb ettevaatlikuks. :idea:
Sõidukite otsimist aga ei saa ebaseaduslikuks pidada, kuna ärandatud sõidukite andmed üleval ju ka internetis ja mobiilioperaatorite poolt pakutavatel mobiilsetel kodulehtedel. Ebaseaduslik on jälitustegevus sellel juhul, kui seda teeb ametnik ilma vastava seadusliku õiguseta. Aga oma vaba ajaga võin ma ju teha, mis tahan! :cool:
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

k2rpman kirjutas:keegi võiks tondit ka külastada, just seda seebi tänava lõppu (järvepoolsemat otsa , ja seal majade vahel tuuritada,seal seisab üks kahtlane bmw e34,aga ei olnud aega numbrit kirjutada.


ja mu teemale ka keegi ei vasta ega huvi ei tunne :?
Mis värvi see E34 seal on. Tean et seal seisab üks tumehall, üks hõbedane ja üks valge E34. Kõik on minu teada ja pidevas liikumises.
Toly
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 17.10.2003 12:52 41
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Toly »

Kuna pole käepärast läpakat siis päris linnapeale ei läinud sedasi jahtima aga aknast välja vaadates mustamäel toksisin sisse kõikide autode numbrid mis silmaga näha oli.
Midagi ei leidnud aga nüüd on vähemalt selline lugu, et kui midagi uut märkan siis tean kuidas kontrollida maja juures olevate autode numbreid. See pole ju ometigi raske tegevus ja kui kellegi elu sellest võib palju kergemaks minna siis ma hakkan "valvavaks naabriks" :P

Suured asjad algavad ikka väikestest tegudest

T
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

wirx'il oli igati väärt mõte kuid nüüd on vist teema valguma läinud (või olen mina lihtsalt kevadest väsinud).

Lepiks siis mingi kindla tegevusplaani kokku. Kes kuidas kuhu ja millal ning siis oleks asjast ka mingit reaalset kasu. Sedalaadi üritui tuleks hästi teha. Koostöös politsei kroonikaga vms'ga. Publicity ei jookse kunagi mööda külge maha.
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

hanno kirjutas:
k2rpman kirjutas:keegi võiks tondit ka külastada, just seda seebi tänava lõppu (järvepoolsemat otsa , ja seal majade vahel tuuritada,seal seisab üks kahtlane bmw e34,aga ei olnud aega numbrit kirjutada.


ja mu teemale ka keegi ei vasta ega huvi ei tunne :?
Mis värvi see E34 seal on. Tean et seal seisab üks tumehall, üks hõbedane ja üks valge E34. Kõik on minu teada ja pidevas liikumises.



tegu on mega tume halliga (peaaegu must) ja julgen öelda et konkreetne masin on seal vähemalt juba pool aastat seisnud.

aga lasin uurida ja uurisin veitsa ise ka , ja samane masin ei ole varastatute nimekirjas.
kuid keegi võiks ikkagi igaks juhuk selle kandi ükskord läbi otsida
aivo28
Huviline
Postitusi: 561
Liitunud: 25.04.2005 12:21 07
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas aivo28 »

hea lugeda,et lõpuks midagi LIIGUTATAKSE ka!!!

tubli,kes meie ühiskonda ikka paremaks muudab,kui mitte me ise. :cool:

kui midagi teoksile läheb,siis andke mulle ka linnuke PS`i :roll:
Kasutaja avatar
garageboy
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 30.07.2004 22:42 26

Jep

Postitus Postitas garageboy »

See on vist see üritus kus me sõbraga leidsime ühe varastatud Passati mustamäelt.
Kui omanik kohale kutsuti siis oli ta rahulik, politsei kahtlustas kindlustusepettust.. :shock: :?
Vasta