EBK=kommunism?

Vaba teema
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

ausalt öeldes ma haapsallu ei lähe lihtsalt ei ole aega, tööl vaja olla ja ei ole kunagi sr üritustest ka osa võtnud aga lihtsalt selline üleolev suhtumine ja otsuste vastu võtmine kitsa ringkonna poolt mulle ei istu
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

bemarifan kirjutas:ausalt öeldes ma haapsallu ei lähe lihtsalt ei ole aega, tööl vaja olla ja ei ole kunagi sr üritustest ka osa võtnud aga lihtsalt selline üleolev suhtumine ja otsuste vastu võtmine kitsa ringkonna poolt mulle ei istu
Oota...pea nüüd hoogu! Mingi kitsa seltskonna poolt vastu võetud otsus? OTSUS ON VASTU VÕETUD KOGU KLUBI LIIKMETE POOLT :!: Siinkohal võib igaüks ennast süüdistada, kes ei tulnud kohale viimasele koosolekule ja ei avaldanud oma arvamust.
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

kimmo kirjutas:Haapsalu ürituse pealkirigi on "Streetracing In Estonia". Kuna ajaloostki on ette näidata sarnaseid üritusi, siis ma ei näe hetkel põhjust edasiseks vaidluseks.
hanno kirjutas:kui oled seal teemasid lugenud, siis tead et streetrace ja streetrace.org foorum on 2 erinevat asja.
Kimmol on mure, et võistluse nimes on "Streetracing" samas Hanno räägib, et "Streeetracing ja Streetracing on 2 erinevat asja. Sry, Tänavakiirendus ja Tänavakiirendus.org jääb oma sõnas negatiivseks. Kokkuvõtvalt näen, et üks teeb maha sõna ja üks kiidab heaks :)
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
bemarifan kirjutas:ausalt öeldes ma haapsallu ei lähe lihtsalt ei ole aega, tööl vaja olla ja ei ole kunagi sr üritustest ka osa võtnud aga lihtsalt selline üleolev suhtumine ja otsuste vastu võtmine kitsa ringkonna poolt mulle ei istu
Oota...pea nüüd hoogu! Mingi kitsa seltskonna poolt vastu võetud otsus? OTSUS ON VASTU VÕETUD KOGU KLUBI LIIKMETE POOLT :!: Siinkohal võib igaüks ennast süüdistada, kes ei tulnud kohale viimasele koosolekule ja ei avaldanud oma arvamust.
mitme liikme poolt ja MILLAL ? :D

tehti klubi stiilis, kes ees, see mees ja reeglid pandi suht pika stiilis " võta või jäta" :D
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas:
Ain kirjutas:
bemarifan kirjutas:ausalt öeldes ma haapsallu ei lähe lihtsalt ei ole aega, tööl vaja olla ja ei ole kunagi sr üritustest ka osa võtnud aga lihtsalt selline üleolev suhtumine ja otsuste vastu võtmine kitsa ringkonna poolt mulle ei istu
Oota...pea nüüd hoogu! Mingi kitsa seltskonna poolt vastu võetud otsus? OTSUS ON VASTU VÕETUD KOGU KLUBI LIIKMETE POOLT :!: Siinkohal võib igaüks ennast süüdistada, kes ei tulnud kohale viimasele koosolekule ja ei avaldanud oma arvamust.
mitme liikme poolt ja MILLAL ? :D

tehti klubi stiilis, kes ees, see mees ja reeglid pandi suht pika stiilis " võta või jäta" :D
05.03.2005 Kõrvemaal, liikmete arvu tõesti ei mäleta.
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Täiesti haige sonimine käib siin nagu lasteaias a la mul on parem kui sul.
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

MarkoC kirjutas:
Ain kirjutas:
bemarifan kirjutas:ausalt öeldes ma haapsallu ei lähe lihtsalt ei ole aega, tööl vaja olla ja ei ole kunagi sr üritustest ka osa võtnud aga lihtsalt selline üleolev suhtumine ja otsuste vastu võtmine kitsa ringkonna poolt mulle ei istu
Oota...pea nüüd hoogu! Mingi kitsa seltskonna poolt vastu võetud otsus? OTSUS ON VASTU VÕETUD KOGU KLUBI LIIKMETE POOLT :!: Siinkohal võib igaüks ennast süüdistada, kes ei tulnud kohale viimasele koosolekule ja ei avaldanud oma arvamust.
mitme liikme poolt ja MILLAL ? :D

tehti klubi stiilis, kes ees, see mees ja reeglid pandi suht pika stiilis " võta või jäta" :D
sul soovitan soojalt klubi loomise ajalooga tutvuda. klubi on juba 2 aastat vana, mis tähendab ka, et vastavad otsused on juba 2 aastat vanad. nendest on igal koosolekul räägitud ning otsus on alati üksmeelselt sama olnud.

PS: see, et sa iga lause taha "smiley" paned, ei tee su jutu sisu heatahtlikumaks. ühtviisi agiteeriv on see endiselt.

EDIT: ma mäletan veel enam-vähem klubi esimest koosolekut, kus see juba kokku lepiti...
Viimati muutis Diana, 13.04.2005 20:51 40, muudetud 1 kord kokku.
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

MarkoC, kui sa soovid lähemalt tutvuda klubi koosolekul arutatud teemadega, otsustega ja hääletustega, astu klubi liikmeks ja antud teema on sullegi avatud ning saad edaspidi ka ise otsustamisest osa võtta. Klubi ei ole kohustatud huvilistele seda informatsiooni avaldama (samas võib juhatus seda teha kui peab vajalikuks) ja kui kõik huvilised siin oma reeglid maksma tahaks panna (soodustused kõigile, streetrace kõigile), mis mõte oleks siis klubiliikme staatusel?
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

tegelik keerutamine käib ümber viimase ürituse, eksole ...
Liikmeks ei hakka ma never selliste poovate reeglitega, ennem olen vaba mees vabal maal, kui kuulun kommuuni, kus on sellised reeglid ...
eks kirikus käivad ka maailma kõige kõige ausamad ja korralikumad inimesed ....

jah, kui ürituse nimi oleks teine, siis oleks ka "juhatuse suhtum,ine" teine :D

mis muutub smailidess, siis keelake need üldse ära kui ei meeldi ...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Henrik88 kirjutas: Mina igaljuhul lähen sõitma ja ilusat kevadilma nautima haapsallu. Eestis on demokraatia ja isikuvabadus. Ja pead liivaalla ei peida. Võite välja visata klubist kui tahate.
Ah jah minu käest ei ole keegi küsinud nende sõitude kohta ja ma ei ole ka tähele pannud et oleks avalik hääletus olnud klubis kas keelata või lubada (ilekaalsetel) Võistlustel osalemine.
Oled sa pime või ei oska sa lugeda? Kui sa ennast koosolekule ei suutnud vedada ja ei vaevu lugemast mis seal toimus, siis miks on vaja sellist fa-fa-fa teksti siin loopida :?:

Sulle soovin edu, head kiirendamist ja võibolla isegi kohtub seal.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas:tegelik keerutamine käib ümber viimase ürituse, eksole ...
Liikmeks ei hakka ma never selliste poovate reeglitega, ennem olen vaba mees vabal maal, kui kuulun kommuuni, kus on sellised reeglid ...
eks kirikus käivad ka maailma kõige kõige ausamad ja korralikumad inimesed ....

jah, kui ürituse nimi oleks teine, siis oleks ka "juhatuse suhtum,ine" teine :D

mis muutub smailidess, siis keelake need üldse ära kui ei meeldi ...
Ega ei ole keegi sind liikmeks kutsunud ja vaevalt sa kunagi ka selleks saad
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Aga kas elu pöörleb niinimetatud streetrace ümber,see kes ei ole klubiliige palun minge sõitke ja nautike ilusat ilma kummivilina saatel.pakun välja,et siin liikmetest ei taha 90% sinna minna.Kusjuures ma ei ole seal kunagi käinud ja ei tõmba ka sinna mitte üks vägi.Oleks seal viisakad inimesed koos ,siis veel,aga ütleme umbes 50% inimesi on seal täis ja omastarust kõvad streetracerid jne.........
Praegu on selline tunne,et kõik on kõigi peale vihased.
Viimati muutis MarkoA, 13.04.2005 21:13 06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
MarkoC kirjutas:tegelik keerutamine käib ümber viimase ürituse, eksole ...
Liikmeks ei hakka ma never selliste poovate reeglitega, ennem olen vaba mees vabal maal, kui kuulun kommuuni, kus on sellised reeglid ...
eks kirikus käivad ka maailma kõige kõige ausamad ja korralikumad inimesed ....

jah, kui ürituse nimi oleks teine, siis oleks ka "juhatuse suhtum,ine" teine :D

mis muutub smailidess, siis keelake need üldse ära kui ei meeldi ...
Ega ei ole keegi sind liikmeks kutsunud ja vaevalt sa kunagi ka selleks saad
:oops: :( :mad:
mis nüüd saab ? :lol:
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

ei, see kõik on okei, ärge osalege, kammige-kasige koeri jne. Ma ei ütle, et see vale on, lihtsalt seni kuni asjad on nii on üks liige vähem. Kahju, et ei tehta vahet illegaalsel ja legaalsel eksole
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Okei... saan aru, et illegaalsed kiirendused on offlimits... aga kui antud juhul tõesti on instantsidelt load saadud, siis miks antud üritusel osalemine klubiliikmetele keelatud on? Seda ei ole keegi korralikult lahti seletanud. Kas tõesti on asi ürituse nimes???

Ise ei ole kiirendama enda autoga minemas eniveis, seega hetkel ei ole personaalne huvi selle vastu otseselt kuid põhimõtteline huvi nagu :)
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Ain kirjutas:
Henrik88 kirjutas: Mina igaljuhul lähen sõitma ja ilusat kevadilma nautima haapsallu. Eestis on demokraatia ja isikuvabadus. Ja pead liivaalla ei peida. Võite välja visata klubist kui tahate.
Ah jah minu käest ei ole keegi küsinud nende sõitude kohta ja ma ei ole ka tähele pannud et oleks avalik hääletus olnud klubis kas keelata või lubada (ilekaalsetel) Võistlustel osalemine.
Oled sa pime või ei oska sa lugeda? Kui sa ennast koosolekule ei suutnud vedada ja ei vaevu lugemast mis seal toimus, siis miks on vaja sellist fa-fa-fa teksti siin loopida :?:

Sulle soovin edu, head kiirendamist ja võibolla isegi kohtub seal.

Ok nüüd veidi rahunenud ja saab seisukohti ilma ila pritsimata seletad.
1. Kõrvemaal ei osalenud kuna ei olnud lihtsalt võimalik.olin tööl.
2. Saan aru et tahetakse klubi mainet üleval hoida.
Käiakse verd andmas ja muud üritused.Tublid olete

3.Kes vähedegi kursis on selle aasta ametlike kiirendustega teab. Mida ja kuidas muudeti. Ei ole hetkel võimalik ehitada spetsiaalautot ja praegusel peaks eemadama u 400kg ja mille arvelt? Turvalisuse.

4. Tahan sõita. Ja minu meelest on see koht kus saabki rahulikult ja oluliselt turvalisemalt sõita kui mistahes maantelõigul.
5. Tegemist ei ole ilegaalse üritusega!!!
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas:
Ain kirjutas:
MarkoC kirjutas:tegelik keerutamine käib ümber viimase ürituse, eksole ...
Liikmeks ei hakka ma never selliste poovate reeglitega, ennem olen vaba mees vabal maal, kui kuulun kommuuni, kus on sellised reeglid ...
eks kirikus käivad ka maailma kõige kõige ausamad ja korralikumad inimesed ....

jah, kui ürituse nimi oleks teine, siis oleks ka "juhatuse suhtum,ine" teine :D

mis muutub smailidess, siis keelake need üldse ära kui ei meeldi ...
Ega ei ole keegi sind liikmeks kutsunud ja vaevalt sa kunagi ka selleks saad
:oops: :( :mad:
mis nüüd saab ? :lol:
Midagi ei saa, mina ei kaota sellega midagi. Sina mine kiirenda ja tunne rõõmu sellest. Mina lähen järgmisele EBK üritusele ja tunnen rõõmu normaalsest seltskonnast :D :cool:
truumu

Re: EBK=kommunism?

Postitus Postitas truumu »

hanno kirjutas:Klubi tingimused -
NB! Osalemine mittelegaalsetel kiirendusvõstlustel on rangelt keelatud. Samuti viibimine mittelegaalsetel üritustel BMW Klubi sümboolikaga (lipp, rõivad jne).
jutt ju selge?
kui üritus legaalne, võid osaleda ja kanda EBK sümboolikat
kui mitte, võid kõrvalt vahtida, kui Klubi lippu käes(või särki seljas) ei hoia(kanna)...
igaüks valib omale meelepärase kuuluvuse-foorumist ju keegi selle eest välja ei viska, kui osaled streedil?
teatud piirangud kehtivad ju ainult klubilistele, kes ühinedes antud organisatsiooniga, nõustusid neile esitatud tingimustega...
selleks, et olla klubiliige, tuleb tahes-tahtmata täita reegleid, mis põhikirjas üles märgitud
kui need reeglid ei meeldi, pole vaja ju klubisse astuda?
milleks siis tekitada sellist kära?
võib ju ühineda(kui selleks vajadus on) mõne teise liikumisega, ei pea see mitte olema EBK
või veel parem - tekitada oma klubi või ühing või misiganes, et saada põhikirja oma visioonid sellest maailmast.
arvustada teiste nägemust on kõige kergem(omast käest tean), samas ei pruugi see alati olla kõige õigem lahendus
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: EBK=kommunism?

Postitus Postitas Ain »

truumu kirjutas:
hanno kirjutas:Klubi tingimused -
NB! Osalemine mittelegaalsetel kiirendusvõstlustel on rangelt keelatud. Samuti viibimine mittelegaalsetel üritustel BMW Klubi sümboolikaga (lipp, rõivad jne).
jutt ju selge?
kui üritus legaalne, võid osaleda ja kanda EBK sümboolikat
kui mitte, võid kõrvalt vahtida, kui Klubi lippu käes(või särki seljas) ei hoia(kanna)...
igaüks valib omale meelepärase kuuluvuse-foorumist ju keegi selle eest välja ei viska, kui osaled streedil?
teatud piirangud kehtivad ju ainult klubilistele, kes ühinedes antud organisatsiooniga, nõustusid neile esitatud tingimustega...
selleks, et olla klubiliige, tuleb tahes-tahtmata täita reegleid, mis põhikirjas üles märgitud
kui need reeglid ei meeldi, pole vaja ju klubisse astuda?
milleks siis tekitada sellist kära?
võib ju ühineda(kui selleks vajadus on) mõne teise liikumisega, ei pea see mitte olema EBK
või veel parem - tekitada oma klubi või ühing või misiganes, et saada põhikirja oma visioonid sellest maailmast.
arvustada teiste nägemust on kõige kergem(omast käest tean), samas ei pruugi see alati olla kõige õigem lahendus
Trummu jutus on iva sees ja nõustun temaga 101%.

Rahuneme maha, võtame asja rahulikult ja aamen. Palun minge osalege üritusel ja jagage enda muljeid meiega. Oleme sõbrad edasi :cool:
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
Ega ei ole keegi sind liikmeks kutsunud ja vaevalt sa kunagi ka selleks saad
:oops: :( :mad:
mis nüüd saab ? :lol:

Midagi ei saa, mina ei kaota sellega midagi. Sina mine kiirenda ja tunne rõõmu sellest. Mina lähen järgmisele EBK üritusele ja tunnen rõõmu normaalsest seltskonnast :D :cool:
vaata siin ongi sinu PERSONAALNE lähenemine ;)
EBK ENAMUS tegelased ei tule teiega koeri harima, seega võiks tiba nagu aru saada MIS liikumisega on tegu :D
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ma olen ka truumuga nõus. Aga antud juhul ju keelatakse klubiliikmeid legaalsele üritusele minemast....
truumu

Postitus Postitas truumu »

meph kirjutas: Aga antud juhul ju keelatakse klubiliikmeid legaalsele üritusele minemast....
mina isiklikult küll niimoodi aru ei saanud :roll:
Ain kirjutas: Sulle soovin edu, head kiirendamist ja võibolla isegi kohtub seal.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

truumu kirjutas:
meph kirjutas: Aga antud juhul ju keelatakse klubiliikmeid legaalsele üritusele minemast....
mina isiklikult küll niimoodi aru ei saanud :roll:
Ain kirjutas: Sulle soovin edu, head kiirendamist ja võibolla isegi kohtub seal.
väga kahepalgeline ILA juba minu silmis :D:D:D
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Esimesel lugemisel jäi nagu kusagilt silma... praegu ka ei leidnud otsest keelavat lauset enam üles.

Aga siis tahaks ikkagi teada klubi seisukohta antud ürituse kohta. Seda nagu ei lugenudki välja. Räägitakse rohkem streetrace'st üldiselt.

Ise mõtlesin vaatama küll minna iseenesest...
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Täis jamaajamine ikka käib.
Truumu pani asja hästi kirja.

Siin mõni minu mõtte.
Ei ole seda kuskil kirjas, et ei tohi osa võtta, vaatama minna, aga palun minge vaadake, öeldud on, et klubi sümboolikaga ei tohi kohal olla.
Mitteametlikel üritustel mitteosalemine sai vastu võetud eelmise aasta koosolekul, kui ma ei eksi, siis oli meid seal kohal ca 30 liiget (koosolek oli muide peale kevade avaüritust, seetõttu oli ka palju klubilisi seal kohal).
Koosolekud on igal aastal ja igal liikmel on õigus pakkuda välja oma mõtteid ja ideid, kui on enamus asjadega päri, siis võetakse need ka vastu.
Viimati muutis Viljar, 13.04.2005 22:01 31, muudetud 1 kord kokku.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas:
truumu kirjutas:
meph kirjutas: Aga antud juhul ju keelatakse klubiliikmeid legaalsele üritusele minemast....
mina isiklikult küll niimoodi aru ei saanud :roll:
Ain kirjutas: Sulle soovin edu, head kiirendamist ja võibolla isegi kohtub seal.
väga kahepalgeline ILA juba minu silmis :D:D:D
Kes sul siin ILA on ajanud? Sa loe ikka enne teema läbi, ole kursis asjaga ja siis tule siia rääkima. Tühja ka nagu ei tasu peksta ja teha siin mingit läbulat :?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Aga miks klubisümboolikaga ei tohi minna üritusele, kus kõikidelt instantsidelt on load saadud ürituse korraldamiseks antud kohas?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

jjanno kirjutas:Tere
wirx kirjutas:PS Asi on ametlik
http://eal.cma.ee/calendar.php?lang=est&main_id=53
Eesti autospordi liidu lehel olev kiirendusvõistluste kalenderplaan.

jJanno
edit: Eelnevad küsimised selle aasta kohta:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?p=89576#89576
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Oleks klubil topis siis küll ikka äsaks, meenub kusagilt, et jaapanlastel pidavat olema töökoht kui halb tuju lähed maksad raha ja sõimad täiega.
Või mis?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Muidugi siit ma loen välja, et me kõik elame vabal maal ja teeme mis tahame :roll:

Laias laastus saan ma asjast nii aru:

Sõidad täis peaga, politsei peatab, ütled, et vaba maa teen mis tahan, mis ku'adima reeglid ?
Tööl ülemus ütleb, et tee see ja see asi ära, siis saadad ju ka pikalt, vaba maa, teen mis tahan.
Koolis ka ju tundidesse ei lähe, vaba maa, teen mis tahan, milleks need reeglid.

Ühesõnaga milleks reeglid, elame ju vabal maal.
Mercedes EQS 450+ 2022
Suletud