Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
casablanca30
Huviline
Postitusi: 348
Liitunud: 09.07.2010 13:16 02
Asukoht: Estonia

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas casablanca30 »

V...ttude maa, saan ka nüüd siin teema suu valgeks :evil: :evil: :evil: Täna päeval kella 15 ja 15:30 vahel varastati Kopli polikliiniku eest poole tunni jooksul udutuled ära :evil: Ma ei saa aru, kas narkaritel on absoluutselt igasugune piir kadunud, et päise päeva ajal suure liiklusega tänava äärest polikliiniku peaukse eest pannakse asjad rotti????? :evil: Läksin käisin peale seda kohe politseis ka ära avaldust kirjutamas, kuna see niikuinii tee peale jäi, kuid ega nemadi erilist lootust andnud - ütlesid, et eks see üsna ebatõenäoline asi on, et kunagi kätte saaks. Igatahes pidi neil varastel ikka julgust olema seal niiviisi askeldada... Ma ei taha teada, mis oleks saanud siis, kui ma oleks just sel hetkel majast välja astunud - oleks need raisad vist küll kooma peksnud ning siis ise hiljem selle eest karistada saanud :| Suckib nagu tuhandega :evil:
Kas kellelgi pole ülearuseid udukaid ära müüa? Nad ***** võtsid koos pistikutega need, lõikasid juhtmed läbi... On neid siis nii lihtne küljest ära võtta? Ma ei teagi, kuidas nad sinna kinnituvad... Eks nüüd peab mingid vargavastased kinnitused tegema.
Kasutaja avatar
Kris K
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 14.03.2010 12:55 34
Peamine sõiduk: E90 318iA '06
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kris K »

Endal läksid ka täpselt nädala aega tagasi e36 udukad, samamoodi koos pistikutega, Pärnu mnt ja liivalaia ristmikul see Europarkla... Tõprakari tõesti, nagu mainisid, siis tõesti narkarid, kes endale mõnuraha vajavad. :evil: :evil:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas AARE540 »

casablanca30 kirjutas:oleks need raisad vist küll kooma peksnud ning siis ise hiljem selle eest karistada saanud :|
See on tõesti jube nõme- umbes nii paistab see välja, et vahid pealt, kuidas tolmuninad su vara oma taskusse suruvad ja mitte midagi teha ei saa- kui OMA vara (või siis kasvõi lähedasi) hakkad varaste eest füüsiliselt kaitsma, saad krimasja selga :evil:
Tõsi, omal ei ole sellist situatsiooni olnud, aga arvan, et mind sellises olukorras see vist eriti ei huvitaks ka, nagu enamikke vist.
KappOtt
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 11.08.2005 12:04 44
Asukoht: Pealinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas KappOtt »

Seda,et niimoodi avalikult päise päeva ajal on neil tõbrastel kõige vähem kahtlusi tekkivalt varastada tõestati minule juba 98. aastal,kui kolleegi paar niiöelda elukutselist varast tegid meile näitliku varguse. Asi ise toimus 98. aasta suve algul. Tüübid ütlesid,et tegelikult pole vaja üldse mingeid magamata öid ega mingeid nurgataguseid hoove. Ja nii muuseas oligi. Keset päist päeva võtsid nad kahekesi Estonia puisteel ja Estonia vastast parklast kolmel autol udutulesid ja muid vidinaid küljest ilma ühegi tõrketa. Poisid olid suht korralikult riides ja jätsid mulje,nagu vahetaks nad näiteks udutule pirni,ning sõber on abiks. Mitte üks inimene isegi mitte ei peatunud,ega äratanud suuremat tähelepanu selle toimingu suhtes. Oht vahele jääda on isegi väiksem,kui mingil hilisel ajal inimtühjas kohas ja pimedas - siis tekib inimestel kahtlusi rohkem,kui täiesti jultunult ja avalikult rahvarohkes kohas toimetades. Siin lihtsalt mängitakse selle peale,et inimesed usuvad,et nii avalikult ikka kallale ei minda,et küllap tüübid oma auto kallal midagi sätivad. Lisaks veel kogenud varastel veel rahulik käitumine,kuna kuskilt keegi pundist niiöelda turvab(jälgib ümbrust),ning vajadusel hoiatab. Samuti on tüüpidel õiged tööriistad ja tööliigutused,seega aega ei kulu ülemäära palju. Sinna juurde kulub omajagu aega muidugi selle pildi maalimiseks,et tegu oleks toiminguga,kus hea sõber juhendab-abistab kõrval. Seega, ei midagi uut ja valvel tuleb olla igal ajal,ning igal pool kahjuks. Vabandan ka ette nende autoomanike ees,kelle autod tollel korral kahjustatud said,sest tegu oli võõraste autodega ,aga kuna ise sai kah maailma teise pilguga vaadatud,siis poisse üles tollel hetkel ei andnud ja ise vargust takistama kah ei hakanud. Nüüd sarnasele loole peale sattudes suhtuks hoopis teisiti. Isegi kui tegu võõra varaga.
Kasutaja avatar
casablanca30
Huviline
Postitusi: 348
Liitunud: 09.07.2010 13:16 02
Asukoht: Estonia

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas casablanca30 »

Pigem võiks anda keegi nõu, kuidas neid udukaid raskemini varastatavaks teha (mingid erilised kinnitused või klambrid), on keegi proovinud midagi sellist? Nõuanded muidugi siis juba privas :lol:
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Syn »

casablanca30 kirjutas:Pigem võiks anda keegi nõu, kuidas neid udukaid raskemini varastatavaks teha (mingid erilised kinnitused või klambrid), on keegi proovinud midagi sellist? Nõuanded muidugi siis juba privas :lol:
Kuskil oli juba juttu sellest, et kui kangemalt kinnitada, siis viivad koos stangega või teevad võtmetega ümber auto auringe. Et mina isiklikult ei julgeks neid väga kangelt panna, hiljem pole kohta, kuhu uusi kinnitada :roll:
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas yllar21 »

täna öösel viidi Akadeemia tee TTU hosteli eest E34 kärgvelje kapslid minema. Kaasfoorumlane juhtus peale ja asjad olemas. Olevat olnud 4 venelast.
Et siinsed omanikud rohkem silmad lahti hoiaksid, kindlasti kohalik kamp.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
marko88
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 17.01.2006 19:04 26

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas marko88 »

Täna päeval läksid mul ilukilbid minema Lilleküla raudtee peatuse lähedalt, kus pargivad paljud TTK tudengid oma autosid. Eile löödi kursavennal samas kohas klaas katki ja varastati spordikott. Samas liigub seal palju inimesi, kes ületavad raudteed või ootavad perroonil rongi ja keegi pole siis varastele peale sattunud.
Kilbid olid sellised:
http://www.upload.ee/image/873480/P1010021.JPG
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Zipp »

Sõbral varastati Clarion Pro makk ära sama koha peal mõned nädalad tagasi. :?
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Mart_L »

Eile öösel jõudis siis järg ka minu autoni järjekordselt (Lasnamäel). Hommikul avastasin, et juhipoolne kojamees koos spoileri ja kõige kinnitustega läinud + metallist varre osa "töö käigus" kõveraks väänatud :evil: Iroonia muidugi selles, et uute kallite kojameestega sain sõita vaevalt kaks päeva :cry:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Siilikene
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 21.10.2010 22:54 15

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Siilikene »

Nii, täna öösel siis viidi Piritalt kinnisest hoovist BMW 535i GT rattad alt. Lasti rehvid tühjaks, et signa tööle ei hakkaks ja muudkui toimetati. Auto telliste peal, ventiilid ja poldid kenasti alles jäetud...
Kasutaja avatar
--maario--
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 08.06.2010 01:04 59
Asukoht: Tallinn/Paide

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas --maario-- »

Tere!

Nii, nüüd siis minul kogemus pättidega.
Nimelt hommikul autot käivitades avastasin, et kütuse tuluke põleb.
Kuigi eelnevalt seisma jättes oli paagis vähemalt 20 liitirt.
Autot üle vaadates avastasin, et bensiinipaagi luuk oli ära lõhutud (kangi või millegiga lahti väänatud) ja kork oli ära rotitud.
Bensiin see savi, aga krt, et oli vaja siis luugi lukustus ära lõhkuda ja kork kaasa võtta.
Asi toimus lasnamäel, mustakivis, kivila tänaval.

Kätte saaks siis maha lööks :evil: :evil:
520i Touring 94´
Kasutaja avatar
casablanca30
Huviline
Postitusi: 348
Liitunud: 09.07.2010 13:16 02
Asukoht: Estonia

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas casablanca30 »

Kahjuks saan ma jälle siia teemasse kirjutada :evil: Täna hommikul avastasin, et kellelgi oli rohkem vaja läinud teatud juppe mu auto küljest kui mul - nimelt on rotti pandud esistanges udukate kõrval olevate tuuletaskute pesad. No on ikka debiilikud, sellist asja tulevad ka juba auto küljest ära kiskuma :cry: F...cking piixud :evil: :evil: :evil:
Oskab keegi öelda, kust ma sellised asjad asemele saaksin ning mis need maksta võiksid?
Viimati muutis casablanca30, 11.11.2010 11:09 57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6160
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Reimers »

Täiesti lõpp kohe
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Henri. »

casablanca30 kirjutas:- nimelt on rotti pandud esistanges udukate kõrval olevate tuuletaskute pesad.
Oskab keegi öelda, kust ma sellised asjad asemele saaksin ning mis need maksta võiksid?
Detail nr 20 siis puudu?
Kui jah, siis M-paketi omad on tavastange omadest erinevad ja neid kasutatult pmts ei liigugi. UM-s uus 51712233361 Õhusuunaja 266.1.-
Kasutaja avatar
casablanca30
Huviline
Postitusi: 348
Liitunud: 09.07.2010 13:16 02
Asukoht: Estonia

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas casablanca30 »

akibo kirjutas:
casablanca30 kirjutas:- nimelt on rotti pandud esistanges udukate kõrval olevate tuuletaskute pesad.
Oskab keegi öelda, kust ma sellised asjad asemele saaksin ning mis need maksta võiksid?
Detail nr 20 siis puudu?
Kui jah, siis M-paketi omad on tavastange omadest erinevad ja neid kasutatult pmts ei liigugi. UM-s uus 51712233361 Õhusuunaja 266.1.-
Detail nr. 20, jah. Igatahes, kui kellelgi oleks pakkuda kasutatut, siis oleks kena ;)
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6160
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Reimers »

Enne uute juppide ostmist ja külge installeerimist tuleks autole parem kodu äkki ööseks otsida :roll: Päris hull on sinna keerata uusi juppe kui tead et keegi need jälle sealt tuuri paneb

PS! tasulises parklas üsna kuhjaga E36tesi ei tea kas mingi varguselaine üle käinud
Viimati muutis Reimers, 11.11.2010 11:42 47, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
casablanca30
Huviline
Postitusi: 348
Liitunud: 09.07.2010 13:16 02
Asukoht: Estonia

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas casablanca30 »

InterFace kirjutas:Kus kohas juhtus? Millal?
Keegi on su auto vist sihiks võtnud ja tahab endale Mi stanget ette.
Tundub küll, et keegi on n.ö. silma peale pannud mu autole :evil: Maja eest võeti täna öösel ära, valgustatud kohas, akna all :| Aga paistab küll, et keegi jupphaaval omistab mu autot - kõigepealt udukad, nüüd tuulutuskanalid. Ma ei teagi, mida tegema peaks, palkama turvafirma ööseks auto kõrvale valvama??? :roll: Või igal õhtul auto kinni müürima :?: Või mingisse parklasse installeerima auto öödeks?
Kasutaja avatar
casablanca30
Huviline
Postitusi: 348
Liitunud: 09.07.2010 13:16 02
Asukoht: Estonia

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas casablanca30 »

InterFace kirjutas:Käisin väljas suitsul ja piilumas. Minul neid küll mingi valemiga normaalselt kätte ei saa. Seestpoolt on keegi eelnev omanik kruvidega kinni lasnud nii kaugelt , et käsi sisse igatahes ei mahu/ulata :D
Sul olid nad siis lahtiselt?
Tead, ega ma ei uurinud ju enne, kuidas nad täpselt kinni olid, kuna ma ei kujutanud ettegi, et keegi SELLISEID asju võiks küljest ära keerama hakta. Kui udukaid paigaldasin, siis nad igatahes kinni seal olid, sest igavene jama oli tulede paika saamisega, ei mahtunud kusagilt ligi ;)
whitepower
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 26.11.2006 23:20 04
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas whitepower »

Krt., mu e36-l läksi täna öösel Õismäel sarnane tagatiibPilt jalutama :evil:
Kasutaja avatar
Pritsa
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 22.12.2003 13:33 45
Peamine sõiduk: BMW 420d Xdrive
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Pritsa »

Taaskord olen siis embleemidest ilma, seekord läksid mõlemad nii kapotilt kui pagassilt. Täna so. laupäeva öösel on Nõmmel Rahumäel sarnane saatus tabanud peale minu kiire vaatluse põhjal veel kümmetkonda autoomanikku Hyndaideidest Jeepideni, seega võeti järjest :evil: .
Kasutaja avatar
JJ!
Huviline
Postitusi: 524
Liitunud: 20.10.2009 18:58 51
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas JJ! »

Nõmmele ka juba selline asi levinud? :roll: Paha.
Tagavedu pole naistele? :D
BMW E36 coupé 316i 1994 a.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas UPS »

Mis püha koht see Nõmmegi nii väga on... ega tee kellegi ees püsti pole. Iga pätt võib öösel vabalt tulla ja tegutseda oma äranägemise järgi. Mis ripakil see ära, nii kahju kui see ka ei ole :(
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Riivo »

..loodan näha kui tuleb see aeg kus vargad palvetavad et politsei saaks nad enne kätte kui autoomanikud..eesti rahva kannatus pole ka lõputu..
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Tiho
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.01.2005 14:19 57
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Tiho »

Reimers kirjutas:Enne uute juppide ostmist ja külge installeerimist tuleks autole parem kodu äkki ööseks otsida :roll: Päris hull on sinna keerata uusi juppe kui tead et keegi need jälle sealt tuuri paneb

PS! tasulises parklas üsna kuhjaga E36tesi ei tea kas mingi varguselaine üle käinud
Mul varastati e36-l kaks korda M-i esistange kogu kupatusega ära, nüüd hoian ka tasulises parklas, sest ei saanud enam sõna otseses mõttes öösel magada.
Odavam tuleb ka ausalt öeldes.
BMW E28 524tdA-ex
BMW E36 323iT individual
BMW E91 330d
Tsetseen
Huviline
Postitusi: 1071
Liitunud: 15.04.2008 18:08 06
Asukoht: Zürich

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Tsetseen »

Eile (18.10) jõudis siis järg ka Tartusse..
Pilt
19" M6 orig veljed läksid siis Hiinalinnas jalutama, Tauri garaazi läheduses(kusjuures valvur ja valgustus on üleval)..
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas TiitR »

Tundub, et valvur siiski polnud üleval? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Tsetseen
Huviline
Postitusi: 1071
Liitunud: 15.04.2008 18:08 06
Asukoht: Zürich

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Tsetseen »

TiitR kirjutas:Tundub, et valvur siiski polnud üleval? :roll:
Tundub, et sealt ülevalt garaazidest on keegi selle taga..selliseid velgi väga ei liigu, eesti on väike ja küll need välja tulevad.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas toivoku »

Oeh jah, ennem ei viitsinud kirjtuada, aga minu kogemused kesklinnas elamisega on maruvahvad :D

Esimene öö kesklinnas, 750Ilal löödi tagumine ukseklaas sisse, kõva. Läks nädal, sain korda ja lubasin, et maja taha enam ei pargi :D
Nädal hiljem ja oli õhupyssiga maja ees lastud puruks tagumise ukse kolmnurk.

Ja noh, kuna eile oli sitaks lund ja maja ees ei saanud parkida ja mõtlesin, et autos niikuinii midagi väärtuslikku pole, siis pargin maja taha... sittagi, hommikul autosse istudes vaatasin kõrvalistuja istet ja mõtlesin, et need paberid küll seal ei olnud, kui õhtul autost välja astusin, ja noh, nii oligi, tagumised uskeklaasid mõlemad pilbasteks ja ära varastatud õline tööjope ja mu tennisereketid :D kõva! Aa, miski 11 liitrit bena ka, sain sõita 1km kui auto välja suri :D Kuhu minna oma reketeid otsima?
Nalja nabani.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
Jaan_S
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 17.09.2008 15:15 20

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Jaan_S »

Uued klaasid ette, auto maja taha ja ise valvesse?
e36 316i 1995a; e34 525tdsa 1994; e39 530d 09/2000; e39 530d 2002; e61 525d 2008; e65 730d 2004; e61 530xd 2008
Vasta