EBK=kommunism?

Vaba teema
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Milleks see teema üldse vajalik on? Kas kõik pole juba klubi reeglites piisavalt hästi ära seletatud, mida võib ja mitte. Kui ei meeldi, siis võib alati Ladaklubist paremaid tingimusi otsida.
truumu

Postitus Postitas truumu »

Üldiselt tahaks selle teema lõppenuks lugeda, sest nagu paistab, on kõik puudutatud inimesed oma auru välja lasknud...
Siiski tahaks teha väikese ääremärkuse foorumi uuele kasutajale nimega MarkoC:
mingi aeg tagasi(aasta vast) oli see teema juba üleval ja mina, kui tulihingeline "vabadusvõitleja" ei olnud ka rahul nende klubi reeglitega, mis siiani kehtivad ning võtsin päris sapiselt sõna siin suhteliselt rahumeelses peres...
muidugi nii matslikke väljendeid, nagu Sina, ma ei kasutanud, kuid mõte oli sama...
aga läks aeg ja mida rohkem ma foormis suhtlesin ja foorumi(või klubi) liikmetega tutvusin, hakkas mõte hoopis mujale pöörduma...
kõige suuremaks magnetiks oli sõbralik õhkkond foorumis ja küllaltki asjalik abi, millele võisin alati kindel olla, vaatamata sellele, kas oli tegu klubiliikmega või foorumi kasutajaga
võrreldes sama Auto24 foorumiga on siin neid samu "ilamokki" tükkmaad vähem(kui, siis mõned üksikud) sinnahulka kuuluvad ka need, kellel paistab see sõna "ila" olevat lemmikuks
aga see selleks...
praegu nagu näed, on mu nickname taga klubiliige, s.t. et olen aksepteerinud EBK põhikirja ja käitun ka vastavalt.
ei tähenda veel see seda, et ma juba lubjakas ja ei meeldi mulle paput suitsetada :D
kaugel sellest, oma 535-ga püüan ikka max. adrenaliinikoguse kätte saada kuid kõike tuleb teha mõistusega?
et siis soe soovitus Sulle Marko: sellise temperamendi ja kasimata suuga süüakse Sind varsti siit foorumist välja(ja mitte bännimisega, vaid foorumlaste poolt)
nii et igal majal oma kodukord :cry:
aga teema algatuse suhtes ütleksin, et Wirxil polnud vast lihtne see üritus legaalseks teha ja kahe käega selle poolt, et see kibedus(mis nähtavasti ikkagi seotud banaanivabariigi poolt kasutatavast bürokraatiast läbimurdmiseks) ei muutuks lausvihaks EBK vastu
oleks ka ise Haapsalus osaline(vähemalt raja ääres), kuid kahjuks pereteema liig keerukas hetkel...
samas sooviks Wirxile jaksu ja tahtmist ka edaspidi selliste ürituste korraldamisel(mis oleksid legaalsed), sest tegelikult ju ikkagi iga BMW fänn ostab selle margi autot mitte ainult mugavuse pärast :lol:
Omaltpoolt pakuks auhinna välja:
kui see auto, (numbriga WIRX 1) jõuab 1.kohale, saab ta tasuta kasutada minu stendi 1.aasta jooksul(muidugi mõistuse piires ja oma autoga) :D
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

wirx minu teada ei korralda antud üritust...
truumu

Postitus Postitas truumu »

meph kirjutas:wirx minu teada ei korralda antud üritust...
aitab kaasa ikka, nagu aru olen saanud
sellist üritust üks inimene ei saagi paika panna, liig palju sebimist...muidugi põhitegijad seal Sallu ja Vanaema, või vastupidi, või misiganes...
põhimõtet see ju ei muuda, arvan?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

seda jah...
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

kuulge saage üle nüüd, see üritus ON ametlik, kus on saadud load asja läbi viimiseks, teavitatud politseid ja päästeametit (kõrgendatud valmisolek) jne jne
see et üritus sisaldab nime STREETRACE, ei tähenda, et tegu on illegaalse üritusega ja see oli ka teema point, viimased postitajad on vist kuidagi valesti aru asjast saanud ....
ja minu pahameel ?
Seisnebki selles, et tegelikult keelatakse minu silmis vägagi põhjendamatutel asjaoludel EBK liikmetel antud üritusele minemast ...
Omakeskis teete SRi, siis on ok ? on teil kiirendamistel oma seltskonnaga vastavad load ja asjad olemas ? vaevalt ....
raegu on aga see kõik olemas, jaksu aga siia ignoreerimast sõnaühendit SR, kus see klubi anyway välja kasvas ....
mis krdi vahet seal on mis ürituse NIMI on :D

loodan et saite nüüd aru, millest mina siin teemas aru ei saanud ...
Rultsius Noksius @ "318"
truumu

Postitus Postitas truumu »

Marko, võta nüüd veitsa rahulikumalt ja süüvi kogu teemasse korralikult.
Pole see EBK nii kuri klubi ühti, pigem liigagi tolerantne...
lihtsalt eesmärk ja suunitlus nati teisem, kui SR-l või mingil muul liikumisel.
Sulle ju ka ei meeldiks, kui ma tuleksin Sinu koju ja hakkaksin arvustama, kui maitselagedalt mööbel paigutatud, kui kehva tümakas Sul on või kui kole naine Sul kõrval?
miks teed Sina siis seda, kui Sa isegi ei viitsi läbi lugeda klubi põhikirja?
seda enam, kui Sul EBK-st suht savi on, nagu väidad
milleks siis need emotsioonid?
käitumine-kirjutamine näitab vastupidist?
et Sul pole ükskõik EBK-st vaid tahad seda klubi oma reeglite järgi voolida?
usu mind, see ei lähe läbi, see teema juba läbi proovitud paljude poolt ja lõppenud fiaskoga...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas:kuulge saage üle nüüd, see üritus ON ametlik, kus on saadud load asja läbi viimiseks, teavitatud politseid ja päästeametit (kõrgendatud valmisolek) jne jne
Kas linnalt on luba olemas?
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
MarkoC kirjutas:kuulge saage üle nüüd, see üritus ON ametlik, kus on saadud load asja läbi viimiseks, teavitatud politseid ja päästeametit (kõrgendatud valmisolek) jne jne
Kas linnalt on luba olemas?
mis linnalt ?
Kiltsi lennuväli on KAitseliidu eravaldus, vastavalt instantsilt on luba olemas ;)

Truumu, ei vooli ma miskit, teema on konkreetses ürituses, mitte klubi põhikirjas ...
Mis puutub võõrasse koju sisenemisse, siis alati on võimalik uksed lukustada ja kardinad ette tõmmata, seni kuni see on avalik, leian, et kõigil on õigus oma arvamusele ....
Rultsius Noksius @ "318"
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Olen pikka aega seda foorumit vaikides jälginud aga nüüd ...

Et vältida MarkoC kommentaare tuleks kõigil vältida MarkoC nime oma kommentaarides.

Ok olen minagi siin EBK kohta halvasti öelnud.

Kas siia foorumisse tuleks nüüd teha alafoorum teemaga ÜKSTEISE SOLVAMINE JA MAHATEGEMINE. :shock: :shock:

Ja MarkoC-le ja teistele temasugustele ütlen et foorum.bmw-club.ee ei ole streetrace.org kus igasugused mõttetud mehepojad ilma eelnevaid postitusi lugemata mõtetut juttu ajavad.

Peace.
truumu

Postitus Postitas truumu »

Ain kirjutas:Kas linnalt on luba olemas?

Ain, kas on mõtet pilli lõhki ajada?
Võrreldes Piibel toimuvaga on SEE üritus ikka VÄGAGI legaalne?
ja mida rohkem selliseid üritusi, seda vähem neid neljapäevaseid, kus poolkoomas juntsud üritavad eluohtlikke trikke teha...
seal muidugi ka palju tõeliseid fänne ja proffe, kuid enamus(foorumite sõnavõttude järgi otsustades) siiski ei oska peale gaasipedaali suhtkoht midagi autos vajutada või keerata :(
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

No jah. Hoian enda suu parem kinni, parem vaatan ja ootan huviga mis toimuma hakkab :?
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

on olemas luba politseilt ja kaitseväelt, kuna lennuväli on kinnine territoorium, pole vallalt(linnalt) luba vaja. Samuti on kohal 6 suurt pulberkustutit ja ka tuletõrjujad(küll ilma autota, kuid nad on valmis haapsalust iga hetk mõne suurema autoga startima), samuti on kohal meedikud ning ka kiirabi on linnast valmis esimesel vajadusel kohe kohale kimama. Politsei teeb pistelist puhumist ja vaatab ka korra üle...korda aitavad hoida ka kaitseväelased...
Kohal on Staap(aka Pets oma kebabiga), DJ whirl&meier mängivad muusikat, õhtul on ametlik afterparty Africas, mitmed sponsorid on aktsepteerinud seda üritust ja rahaliselt toetanud(ükski firma ei hakkaks toetama illegaalseid ja seadusega vastuolus olevaid üritusi) päeva peaks juhtima Baari Liis jpm jpm jpm
Ja kui klubiliikmed, kes on vaikselt hakanud teemast mööda kirjutama loeks nüüd esimest postitust, siis teaksite, et lõin selle teema just sellepärast, et see üritus on igati AMETLIK, ja samuti sellepärast et alati kustutatakse postitused, kus on sõna STREETRACE ja pean silmas just lastekodu toetamist, lastehaigla toetamine ja varastatud autode retk jms...tavaliselt pannakse teemad lukku, aga kuna STREETRACE on EBK jaoks tabu, siis need kustutatakse.....jumal teab miks... :roll:

See, et üritus korraldatakse Streetrace kaubamärgi all on lihtsalt moodus rohkem publikut kohale meelitada...

Ja veel, ma ei ütle et EBK=kommunism....kui te hoolega vaatate, näete teema pealkirja lõpus küsimärki :cool:
BMW M5 V10
truumu

Postitus Postitas truumu »

Ain kirjutas:No jah. Hoian enda suu parem kinni, parem vaatan ja ootan huviga mis toimuma hakkab :?
Loodan, et midagi rohkem toimuma ei hakkagi, samas selline väike sõnasõda peaks vahetevahel ikkagi toimuma, muidu kipub asi liiga üheülbaliseks muutuma?
seda enam, et iga inimesel vajadus oma kogunenud emotsioonid valla päästa...
parim viis selleks ju sõpruskond, kes sind mõistab ja pikka viha ei pea?
Selle peale Priit Peljo kuldsed sõnad: PEACE! :D
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

PEACE :)


/me lihtsalt väga sõnaaher inime, kes ei räägi läbi lillede oma seisukohti
Koolis oli kirjandus "2" :D
Rultsius Noksius @ "318"
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

PEACE, LOVE & ...
truumu

Postitus Postitas truumu »

Priit Peljo kirjutas:PEACE, LOVE & ...
...rock`n`roll :D
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

Tahaks ka sõna öelda teema kohta, mitte laskudes isiklikule pinnale. Tegelikult on kommunism üks ütlemata HEA ASI. ISeasi on, et kas NSVL -is oli kommunism!? Sama arvan ma ka sellest Haapsalust. Huvitaks tegelikult, et kui näiteks Eesti Vabariigi valitsuse otsusega kuulutataks Haapsalu üritus (no ma ei tea lubatuks, ametlikuks ... suva mis sõna kasutades) milline oleks BMW klubi seisukoht? Jäigalt eitav sest ikkagi street..... ? Mina pooldan lähenemist asja tuumale mitte jälgida sõnaseadet. Mõneski monarhistlikus riigis on tegelikkuses rohkem demokraatiat kui meie parlamentaarses vabariigis, seda ma silmas ptegelikult peangi,

P.S.Vaatamata kõigele ma kohale ei lähe ei kleepsudega ega ka ilma.
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

wirx kirjutas:varastatud autode retk jms...tavaliselt pannakse teemad lukku
Varastatud autode otsimise retk
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

selle teema tegin peale retke...esimene mis oli enne retke kustutati...
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Tere ka minu poolt, see teema läks nii huvitavaks, et oleks tahtnud ka mõned selgitused välja käia aga jumal tänatud rahunes asi maha ja loodan, et kõik said aru, kes ja kuidas võib kuhu iganes minna ja mida heaks arvab teha.
ja kui jäi arusaamatuks siis:
kui tahad minna kiirendusele siis ei keela seda teha mitte keegi mitte kellelegi kuna lähed sinna kui eraisik, kui su autol on EBK sümboolikaga kleebised ja muud vidinad siis paratamatult esindad kogu EBK, ja selleks peab sul olema kooskõla ka teiste EBK liikmetega kuna esindad ka neid.
Kui EBK otsus on mitteosaleda, see ei tähenda et sa ei pruugi näha seal EBK liikmeid kaasa arvatud juhatust, lihtsalt nad esindavad seal ennast kui eraisikut mitte kui EBK-d.

Asi lihtne!!! :D :D :P :P
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

arnie! kus sa küll ennem olid :D :D :D
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

MarkoC kirjutas: vaata loll näide sulle: kui riik on alates -25 kraadi lubanud koolilastel KOJU jääda ja KOOL käseb siiski kooli minna, siis mina omala ajal kusesin paar korda kooli peale sellise teemaga ;)
Nagu jutust aru saada siis mitte paar korda vaid päris mitu korda.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

vanaisa kirjutas:Tahaks ka sõna öelda teema kohta, mitte laskudes isiklikule pinnale. Tegelikult on kommunism üks ütlemata HEA ASI. ISeasi on, et kas NSVL -is oli kommunism!?

kommuniusm / sotsalism - erinevad mõisted :P
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Lauri_L kirjutas:Siia võiks tuua nii mõnegi näite, et Eesti BMW Klubi meenutab oma ülesehituselt ja käitumiselt tihtipeale pigem monarhiat kui midagi muud.
Natuke täiendust veel antud teemas minu kommentaarile. Tunnistan, et ei tahtnud asjasse nii kriitiliselt suhtuda. Tahtsin öelda järgmist:

1. Kuna klubi liikmete arv nii suur, siis on raske juhtkonnal kõigiga arvestada ning kõike meeles pidada. Igasse teemasse ei saa 100% süveneda.

2. Seoses eelnevaga peab korra huvides juhtkond natuke karmikäelisemalt käituma

3. Kes tahab midagi muuta, see peaks juhtkonda kandideerima... minu arvamus sellest tulenevalt - kuna liikmete arv juba suht suur, ehk peaks seda "otsustajate" ringi ka suurendama, või värbama inimese, kes juhtkonna soovil analüüsib seda mida liikmed sooviksid ja arvavad klubi tegevusest (küsitlused, uurimused)

peace
ja närvi juhtkonnale vastu pidada.
Kasutaja avatar
sokkmiis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 23.07.2004 11:09 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas sokkmiis »

Muide, mul kah nagu mingi imelik küsimus tuli äkiste meelde. Kui kiirendada illegaalselt ei või ja on suur patt, siis kuskil raja peal ikka oma pundiga võib täiega anda , mis siis et illegaalselt eksole....
Aga vahete vahel pididki vahede vahel pisikesed vahed sees olema...... :oops:
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ei hakanud uut teemat tegema, kuna siinne teema sai alguse haapsalu üritusest eniveis...

Nulleelarvega ürituse kohta oli minu meelest igati esteetiline.. rahvas vahepeal tikkus liiga kiirendusalasse, kuid suurema osa ajast lahendati ka see probleem täiesti esteetiliselt.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

meph kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, kuna siinne teema sai alguse haapsalu üritusest eniveis...

Nulleelarvega ürituse kohta oli minu meelest igati esteetiline.. rahvas vahepeal tikkus liiga kiirendusalasse, kuid suurema osa ajast lahendati ka see probleem täiesti esteetiliselt.
Samad sõnad. Tundub et paariaasta tagustest konkreetsetest läbudest on asi ikka tubli sammu edasi teinud!
530d
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

väga väga rahul üritusega....minu teada ei olnud rohkem apsakaid, kui see, et keegi kusagil kaugel(ei tea, kas üldse lennuka üritusel osaleja-vaatajagi) pani kulu põlema, mis saadi samuti kiirelt kontrolli alla....kaastunne igatahes teile, kes te kohale ei tulnud....pildid jõuavad ka kohe http://pets1.uus.ee albumisse...
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ainuke KLUBI, mis automaailmast ei tulnud, oli BMW klubi :D
Üritus OLI ametlik ja väga hindele "6"
aga normaalne
tegin bemmidele AU ikkagi ;) :lol:
Rultsius Noksius @ "318"
Suletud