Täna tuli esimene lumi

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
entropiK
Huviline
Postitusi: 801
Liitunud: 07.12.2008 17:56 24
Asukoht: Tallinn Marja. GSM: 58171997

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas entropiK »

2XX5 kirjutas:madaldusemehed, kuidas Nõmme, mustaka, lasnaka väikesed tänavad meeldivad?
Kõigeparem tänahommikul kaevasin 30 minti autot välja sest mingi M oli oma Mazdaga ümberpööramis koha parklas kinni parkind, aga muidu lsd'ga roomab suht hästi kui seisma ei jää.
So much throb in the trunk got the CD player skippin
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas KirillD »

Täiesti jube, Võrus tuleb jälle lund ... ****, ma enam ei viitsi garaaži ees kühveldada seda lund :D, tõsiselt nõme :D. Tahaks tagasi titeikka, siis oli rõõmu laialt kui lund tuli, nüüd autoomaniku rollis enam nii lahe ei ole :D.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Pille »

Ära sõida autoga, siis pole autoomanike "rõõme" :D
Ma täna tulin tööle bussiga, sest ei viitsinud nii väikse otsa pärast autot parklast välja kaevata. Aga jätsin arvestamata selle, et kõnniteid veel linnas tekkinud pole :lol:
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas KirillD »

Praegune olukord tekitab "evolution of city" tunnet, ehk siis esialgu majad, siis hakkavad tekkima teed, siis kunagi kõnniteed jne :D.
Kasutaja avatar
Hõbehall
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 09.07.2005 10:34 50
Asukoht: Harjumaa

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Hõbehall »

topfuel kirjutas:X3 ei ole küll nüüd mingi maastur :D
Igapäevasõitudeks väga hea, offroadi ei ole plaani sõitma hakata :lol:
Korraliku "maasturiga" muide ei saa maanteel kiirelt sõites enda mugavalt tunda, selleks ka mingi metsas müttamise aparaati ei otsi.
ps) Tundub, et Tallinna peatänavad on tänaseks lahti lükatud, kõrvaltänavad nii ja naa...
E46 Coupe> upgrade 320i E90> 320dLCI E91
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Henri. »

Kadrioru väikesed tänavad on läbitavad.. eeldusel, et seisma ei jää. Kui jääd siis oled kõhupeal kinni ka. Aga üpriski kiiresti on seekord puhastatud tõepoolest (vähemalt minu igapäevaseid trajektoore) - eilsest muidugi ei räägi, see oli hardkoar.
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas leko »

See ongi kõige nõmedam, et kuna tee äärtes on suured vallid, siis pead täiesti seisma jääma, et veenduda, et kedagi ei tule ja kui juba seisma oled jäänud, siis pead sõrmed risti lootma, et saad ka kohapealt minema:)
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas topfuel »

Sõidad julmalt tee peale välja ja kui keegi nina maha sõidab siis linn maksab auto kinni kuna vallid on üle lubatud kõrguste :D
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Edgar »

Tartus ka siin ikka täiesti uskumatult lahti lükatud teed.
Muidu ma olen kiitnuid ikka neid teepuhastajaid. Alati tuli siin kangel maha siis öö otsa vennad panid ja tõesti, tulemus on ideaalne . Müts maha ikka meeste ees.
Nüüd aga ühe ööga sadas linna täis ja kuidagi esimest korda saan öelda, et sitta või kehva tööd tehakse. Paljud kohad täiesti lahtilükkamata ning osad read kadunud liikluses. ABCeest anneringi poole sõites peaks olema seal lõpus 3 rida, aga alles ainult 2. Mehed on laisad või riik ei suuda enam korralikult palgata inimesi. Vallide kõrgusest vist tõesti ei saa rääkida, tegu on varsti mägedega :D . Ning mis juhtus täna esimest korda :D:D. Taksojuht sõitis ise lumesisse ning mina sain puhta tee peal sõita. Esimest korda näen VIISAKAT taksisti.
Hoidke siis stanged terved ning olge ettevaatlikud !:)
Kasutaja avatar
alvaruus2
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 28.04.2010 08:59 00

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas alvaruus2 »

Lund on palju küll, aga millest aru ei saa on see kuidas osad autojuhid ei suuda/ei julge/ei taha natuke enda vallile lähemale sõita kui vastassuunas teine auto tuleb. pigem sõidab otse sisse selle asemel, et natuke kõrvale tõmmata. Ise peab siis korralikult valli rammima, et otsa ei paneks.. Kusjuures maanteel samamoodi.(Lollikindlalt keset teed). Kas musta teeosa kartus on niivõrd suur?
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Edgar »

Selliseid situatsioone on endalgi juhtunud. Proovin olla ka viisakas ja sõita enamvähem vallis nii öelda, vähemalt nii palju kui võimalik.
Osad vaata et tungivad ju lausa selle raja peale, mis on mõeldud mulle.Siinkohal muidugi peab tänama BMW juhte kes oma automargi sõpru aitavad ! :D Täna kaks bmw lasknud mul minna kui vasakpööret sooritasin :) Aga need nässid ja pässid oma pesukarude ja sidruinte ja pere toyotadega, neil tahaks kõigil load pilpaks rebida. Neil vist silma nähtavus alla meetri.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Pille »

Edgar kirjutas:... Mehed on laisad või riik ei suuda enam korralikult palgata inimesi...
Linnateed ikka linna majandada.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas pancho villa »

TiitR kirjutas:Tuttaval praegu pakkuda 2002 a. Grand Vitara 2,0 TDI manuaal (lülitatav nelivedu + aeglusti - jahis täitsa toimiv asi) :cool: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=4677
no ainult talveautoks ostes on hinnalipikul esimene number üleliigne :D . Ja kui mitte ainult talveks osta, siis peaks kastikas olema.

Aga teemasse ka, viimsi - mustamäe -viimsi ringi peale nägin tervelt ühte sahka. kaootiliselt kaduvad ja uuesti tekkivad sõidurajad tekitasid päris mõnusaid napikaid, kui a la trammiga peaaegu küljed kokku sai pandud. tea kas need väidetavad 130+ lumepuhastusaparaati lükkavad kõik paksu hundisilmale koduteed lahti või..
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Henri. »

topfuel kirjutas:Sõidad julmalt tee peale välja ja kui keegi nina maha sõidab siis linn maksab auto kinni kuna vallid on üle lubatud kõrguste :D
Lubatud kõrgus on vist 50cm? Igatahes mu sõbra ema sõitis eelmine talv Maksimarketi parklast välja (sellelt teelt mis Vianori tagant Peterburi teele läheb) ja kuigi läks rahulikult hiilides ja kogu aeg vaadates (niipalju kui võimalik) ega kedagi ei tule, siis teele välja jõudes sõitis üks 80ndate algusaastate Mersu praktiliselt pidurdamata tagant selga. Tulemus: Audil tagastange, vasak tiib ja tagatuli katki ning politsei vormistas liiklusõnnetuse põhjustamise eest ka miski 1800.- eegise loteriipileti. Audi sai oma rahade eest korda tehtud ja kogumaksumuseks jäi ~22k EEK. Lumevalli kõrgust mõõdeti selle koha peal 170cm aga kuna sõber kohut ei viitsinud AS Eesti Politseiga käia, siis pidi selle kulu korstnasse kirjutama.
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Brutality »

Viljandis enda koduhoovist välja sõites olen viimased 2 nädalat juba go and pray taktikat kasutand. Vallid nii kõrged, et lihtsalt ei ole võimalik näha, kas tuleb kedagi. Õnneks ei ole siiani tulnud :D
Muidu on Viljandi linn päris kenasti oma teedepuhastusega hakkama saanud. Eile oli natuke sõitmist ja pidin isegi täielikke pommiauke väisama. Kartsin küll, et istun terve õhtu kinni nagu kännu otsas aga ei olnud hullu. Siiani olen suutnud kinnijäämist vältida peale 2 korra ja needki juhtusid Tartus sõbra maja ette hange parkides.

Good job, Viljandi :D
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Riivo »

Pille kirjutas:
Edgar kirjutas:... Mehed on laisad või riik ei suuda enam korralikult palgata inimesi...
Linnateed ikka linna majandada.
Linn on eraomand või?
´17 4Drive
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas pancho villa »

Brutality kirjutas:Viljandis enda koduhoovist välja sõites olen viimased 2 nädalat juba go and pray taktikat kasutand. Vallid nii kõrged, et lihtsalt ei ole võimalik näha, kas tuleb kedagi.

ise ei suuda labidat kätte võtta või :lol:
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Brutality »

pancho villa kirjutas:
Brutality kirjutas:Viljandis enda koduhoovist välja sõites olen viimased 2 nädalat juba go and pray taktikat kasutand. Vallid nii kõrged, et lihtsalt ei ole võimalik näha, kas tuleb kedagi.

ise ei suuda labidat kätte võtta või :lol:
Labidast vähe kasu, kui 2 realine tänav on vaevu üherealiseks muutunud ja terve tänava pikkuses 1.5 meetrised vallid. Tänav on siiski läbitav ja ristmikud puhtad aga just hoovi sissesõidud on vallide vahel hapus seisus. Kõrvaltänaval elamise rõõmud :D
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas captjones1 »

alvaruus2 kirjutas:Lund on palju küll, aga millest aru ei saa on see kuidas osad autojuhid ei suuda/ei julge/ei taha natuke enda vallile lähemale sõita
Ei tea kuidas teistega on, aga mul hakkab rooli kiskuma kui mingi pasa peale ühe poolega tõmban. Väga meeldiv tunne ei ole:D
--
5 hooaega sitta suusailma & tigedaid inimesi.
Palmisaarel aga soojad lained, lõõmav päike ja neegrinaised :evil: !!!11oneone
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Riivo »

Vaadake mis Venemaal toimub ja siis tundub et meil suht lõbus veel...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
alvaruus2
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 28.04.2010 08:59 00

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas alvaruus2 »

captjones1 kirjutas:Ei tea kuidas teistega on, aga mul hakkab rooli kiskuma kui mingi pasa peale ühe poolega tõmban. Väga meeldiv tunne ei ole:D
Muidugi hakkab kiskuma, aga kõigil hakkab kiskuma. Ei ole nii, et siis tuleb keset teed sõita!
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas captjones1 »

what u gonna do about it? huh? HUH?! :o
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Pille »

Riivo kirjutas:
Pille kirjutas:
Edgar kirjutas:... Mehed on laisad või riik ei suuda enam korralikult palgata inimesi...
Linnateed ikka linna majandada.
Linn on eraomand või?
Mis eraomandist sa jutustad. Linnatänavate puhastus tuleb linna eelarvest. Kui linn on otsustanud koonerdada, siis on see linnaisade süü, mitte riigi.
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas topfuel »

akibo kirjutas:Lumevalli kõrgust mõõdeti selle koha peal 170cm aga kuna sõber kohut ei viitsinud AS Eesti Politseiga käia, siis pidi selle kulu korstnasse kirjutama.
Politse kohtusse kaevamisel ei ole tõesti mõtet kuna selle eest vastutab linn siiski. Täpselt sama teema kui sõidad velje/rehvi sodiks kuskil märgistamata augus
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas TarMoH »

captjones1 kirjutas:what u gonna do about it? huh? HUH?! :o

Sorry, aga sinusugused tüübid tuleks kõik mahalaskmisele saata ;) :D

Siiamaani olen küll Tartus hakkama saanud, aga no mõni parketimaasturivend arvab, et tema auto jääb valli kinni, siis tuleks hoopis mul valli tõmmata suht madala masinaga. Ükskord seisin 5 min tuimalt ühel kohal ja ei liigutanud lillegi, lõpuks viskas tal kopa ette ja siis laskis mind mööda. Kuri pilk tuli küll, aga noh, mul oli savi.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas HeavyCuda »

See kui ruumi vähe isegi pole tõesti kõige hullem, aga need pea pooleteise kõrgused vallid on ikka jubedad asjad, selle pärast sõitsin selle aasta alguses ema auto pea et mahakandmisele pirta teel, kui mingi tutika 530d vend pistis oma nina valli tagant välja, sest valli tagant ei näinud kas keegi tuleb :mad: Kõige nõmedam oli muidugi see, et ema civic istus rõõmsalt valli otsas pool külge ja esiosa sodi, samas kui bemarivend sõitis veel omal jõul minema :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas topfuel »

Bemmile talveks sellised asjad alla ja ei pea mingit maasturit ostma :D
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=797107
Kasutaja avatar
Hendri
Huviline
Postitusi: 1754
Liitunud: 05.03.2007 12:32 11

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas Hendri »

Nõustun siin eelpool kõnelejatega, kellele ei istu need mehikesed kes valle kui tuld kardavad. No paganat sa üritad siis läbi mahtuda, kui jumala eest natukenegi valli äärde end võtta ei julge, arumaeivõi. Hakkab rooli kiskuma? No mis siis? Kardad küüne murda, või käed nagu lehmaudarad, et ei suuda rooli paigal hoida? Ega teisel sõitjal parem pole, eriti veel kui sina laiad :lol:
Teised toredad on need, kes näiteks vabakal ei suuda ära otsustada millises sõidureas sõita. Kuna rattajälgi teel on 3 siis jookebki mõistus pe*sega triiki ning tekib siiberdamine ning paanika. Sa ju näed, et ma olen su seljataga juba pikemat aega, lase mööda, issand jumal. Kuna viimasel ajal liigun enamasti neliveduse linnamaasturiga, siis õnneks, saab vähe inimlikumalt liigelda. Kitsastes kohtades nügin teed laiemaks ning viisakusest ronin ise rohkem valli otsa, kuna proua aastast 44 oma tuttuue luksussõiduki daciaga lund kui tuld kardab.
Iga aasta on meil lumi, paraku sõidetakse iga aasta nagu seda nähtaks esimest korda :roll:
Ma ei väida, et olen miski meisterjuht, aga no tõesti, nagu hädapätakad sõrm istmikus sõidaks paljud ringi...
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas captjones1 »

topfuel kirjutas:Bemmile talveks sellised asjad alla ja ei pea mingit maasturit ostma :D
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=797107
hahahaha :)
see võiks end kinnijäämisel korral veel kantima hakata nagu see ruudu-kujuliste ratastega auto Heurekas.
Kasutaja avatar
alvaruus2
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 28.04.2010 08:59 00

Re: Täna tuli esimene lumi

Postitus Postitas alvaruus2 »

captjones1 kirjutas:what u gonna do about it? huh? HUH?! :o
Mina ei hakkagi midagi tegema. Pigem sinu asemel teeksin sellistest situatsioonidest omad järeldused. Teinekord uudistest vaatan kuidas sarnase mõtlemisega juhid on omavahel kohtunud.
Vasta