Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

toivoku kirjutas:toob sitaks naisi
Pilt
Kasutaja avatar
birgit123
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2817
Liitunud: 26.12.2005 20:10 36
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive 09/2018, BMW 318iS 09/1993
Asukoht: Tallinn/Mähe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas birgit123 »

toivoku kirjutas:Birgit kas sa siis eitea,et kõva muusika ja vanakooli ära roostetanud 520i toob sitaks naisi mehepoegadele, ehk siis tegelikult peaaegu ,et tõstaks nagu eesti iivet :D
Niipalju kui ma kuulnud olen, siis BMWga naisi ei saa, küll aga muude markidega Opel, Ford jms :mrgreen:
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

@Birgit: Kui sa rahu ja vaikust tahad siis sa elad ikka küll vales kohas. Tallinna kõige mürarohkem kant on sinu kodust 50m kaugusel. Inimesed kes omale sellise asukohaga kodu on valinud peaksid ikkagi arvestama. Ma ei ütle, et nende härrade käitumine kuidagi õigustatud oleks aga väga vahet pole kas mingid tüübid lasevad oma autost muusikat või siis kogu see purjus "Hollywoodi" külastajate armee seal räuskab ja lõugab - igaljuhul on müra palju!
Kasutaja avatar
birgit123
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2817
Liitunud: 26.12.2005 20:10 36
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive 09/2018, BMW 318iS 09/1993
Asukoht: Tallinn/Mähe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas birgit123 »

Räuskamise ma suudan veel ära kannatada, aga mitte klaaside kolisemist/vibreerimist.
Ühel aknaruudul mõra sees, eks põhjuseid võib sealt ka otsida :roll:

Kogemus ütleb, et seni kuni mul maja all oli Leibur ( praegune Taco) ja kõrval oli mingi butiik (praegu Dubliner) siis suht vaikne oli.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

birgit123 kirjutas:
toivoku kirjutas:Birgit kas sa siis eitea,et kõva muusika ja vanakooli ära roostetanud 520i toob sitaks naisi mehepoegadele, ehk siis tegelikult peaaegu ,et tõstaks nagu eesti iivet :D
Niipalju kui ma kuulnud olen, siis BMWga naisi ei saa, küll aga muude markidega Opel, Ford jms :mrgreen:
Anna neile punkt vähemalt üritamise eest :D:D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

Aknaruudu mõranemise põhjust võid küll mujalt otsida. Selleks, et klaas puruneks või mõraneks - on vaja vähemalt 100dB'st helitugevust klaasi vahetus läheduses. Lisaks peab vastav resonants tekkima klaasi ja helilainete võngete vahel... yadiyadiya... ühesõnaga on see üsna ebatõenäoline, et kellegi auto helisüsteemi tõttu su akendes mõrad on.

edit: väike täpsustus, veiniklaas puruneb ~110dB juures. Aknaklaaside purustamiseks läheb ligikaudu 160dB.

võrdluseks:
158dB INSIDE A ROCK CONCERT SPEAKER BOX - REFRIDGERATOR SIZE AT MAX. 5000 WATTS.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Loe nüüd birgiti postitus uuesti läbi ja ehk saad aru, mis kontekstis aknaklaasi pragu mainitud on. :|
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

loogiliselt on õigus virisemiseks siis, kui inimene elab antud piirkonnas kauem, kui on tegutsenud sealsed lõbustusasutused. kui koliti pärast hollywoodi avamist, võib süüdistada ainult ennast.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

pancho villa kirjutas:loogiliselt on õigus virisemiseks siis, kui inimene elab antud piirkonnas kauem, kui on tegutsenud sealsed lõbustusasutused. kui koliti pärast hollywoodi avamist, võib süüdistada ainult ennast.
Taustauuringud läbi viimata! :)
Kasutaja avatar
birgit123
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2817
Liitunud: 26.12.2005 20:10 36
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive 09/2018, BMW 318iS 09/1993
Asukoht: Tallinn/Mähe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas birgit123 »

joffe kirjutas:
pancho villa kirjutas:loogiliselt on õigus virisemiseks siis, kui inimene elab antud piirkonnas kauem, kui on tegutsenud sealsed lõbustusasutused. kui koliti pärast hollywoodi avamist, võib süüdistada ainult ennast.
Taustauuringud läbi viimata! :)
Hollywood avati 1995
Meie perekonna käes olnud antud korter ca 30a.

Lihtsalt mida ma tahtsin oma postitusega öelda, et võiks arvestada ka teiste inimestega.
Selleks teised kohad, kui tahad karjuda ja valjusti muusikat kuulata.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Kesklinnas on vist suht asjatu vaikust nõuda... :roll: issanda loomariik pidi kuuldavasti kirju olema...kahjuks
´17 4Drive
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Kel raha ja/või viitsimist, teeb seinad helikindlaks ;) Aga äkki lõpetame OT detsibellidest ja muust sellisest ja jätkame teemaga :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

Ei leia paremat kohta kuhu kirjutada, seega:
Halli värvi E34 reg.nr 923 TFE omanik sa oled debiilik!!!!
Järgmine kord kui samasuguste liigutustega mulle ette jääd sõidan niikaua sabas kuni sul kütus otsa saab(üle 5 liitri sul niikuinii paagise ei ole) ja teen füüsilise noomituse :evil:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
põhh
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 01.08.2010 11:04 56
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas põhh »

iisak kirjutas:Ei leia paremat kohta kuhu kirjutada, seega:
Halli värvi E34 reg.nr 923 TFE omanik sa oled debiilik!!!!
Järgmine kord kui samasuguste liigutustega mulle ette jääd sõidan niikaua sabas kuni sul kütus otsa saab(üle 5 liitri sul niikuinii paagise ei ole) ja teen füüsilise noomituse :evil:
Ei tea, mis teil juhtus, aga olude sunnil pidin kord ühele calibrale ette keerama napilt kokkupõrkest pääsedes. Lehvitasin käega, üritasin vabandada, aga kutil oli sama plaan mis sul. Kui ma lõpuks seisma jäin ja autost välja tulin, siis jutt muutus. Ühesõnaga äkki sellega liigub ka mõni suurem loom ja tema pole see, kes noomitud saab. Parem loe 10ni ja sõida edasi. :lol:
760i
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Viljar »

põhh kirjutas:
iisak kirjutas:Ei leia paremat kohta kuhu kirjutada, seega:
Halli värvi E34 reg.nr 923 TFE omanik sa oled debiilik!!!!
Järgmine kord kui samasuguste liigutustega mulle ette jääd sõidan niikaua sabas kuni sul kütus otsa saab(üle 5 liitri sul niikuinii paagise ei ole) ja teen füüsilise noomituse :evil:
Ei tea, mis teil juhtus, aga olude sunnil pidin kord ühele calibrale ette keerama napilt kokkupõrkest pääsedes. Lehvitasin käega, üritasin vabandada, aga kutil oli sama plaan mis sul. Kui ma lõpuks seisma jäin ja autost välja tulin, siis jutt muutus. Ühesõnaga äkki sellega liigub ka mõni suurem loom ja tema pole see, kes noomitud saab. Parem loe 10ni ja sõida edasi. :lol:

+1
Olen tegelikult isegi mõningad korrad järgi sõitnud ja selgitanud liiklusseadust, õnneks pole keegi minuga väga norima hakanud, pigem lukustatud uksed ja väike klaasivahe, kust kaudu suhelda, kuid tegelikult ei tea kunagi kes võib teises autos olla, tuttav kunagi läks samuti plaaniga noomida, aga vastu tuli aknast hoopis toru, ning jäi see noomimine seekord ära.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

Viljar kirjutas:+1
Olen tegelikult isegi mõningad korrad järgi sõitnud ja selgitanud liiklusseadust, õnneks pole keegi minuga väga norima hakanud, pigem lukustatud uksed ja väike klaasivahe, kust kaudu suhelda, kuid tegelikult ei tea kunagi kes võib teises autos olla, tuttav kunagi läks samuti plaaniga noomida, aga vastu tuli aknast hoopis toru, ning jäi see noomimine seekord ära.
Hirm on see, mis mehe araks teeb...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
bmwtouring
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 08.05.2011 14:15 18

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bmwtouring »

Täna kujundasid 2 debiilikut mainet siis Tartu mnt. - Liivalaia ristmikul kell 15:35.
Kõigepealt lendasid umbes sajaga bussijaama poolt kohale punase fooritule taha ja siis lahkuti sealt kõrvuti pika kummivilina saatel kiirendades. e38 ja veidi maitsetult tuunitud e34.

Selliseid asju võiks pigem hilisõhtul teha kui nägijaid on vähem, kui teisiti ei suuda.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Viljar kirjutas:
põhh kirjutas:
iisak kirjutas:
... õnneks pole keegi minuga väga norima hakanud...
krt sa sihuke kantpea välimusega suur poiss, sind tundmata ei tahaks ise ka väga tüli norida :lol: :lol:
´17 4Drive
karmo
Huviline
Postitusi: 1358
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

väike meenutus hilisest Tallinnas käigust:
Sõitsin suunaga lasnamäe poolt välja,peterburi maantee ja smuuli ristmiku suunas(selle tänava nime kus ma ise sõitsin ei oska öelda,kuna ei ole pealinnas tihe külaline). Sõitsin parempoolses rajas mööda ühest tumerohelisest e39 tournigust( sel tänaval kaks rida ühes,kaks rida teises suunas),kiiruste vahe oli võib-olla 2-4km/h minu kasuks. Nähes kaugemalt punast võtsin käigu välja ja veeresin foorini(liilkus oli pea olematu). Umbes 80m enne foore,kui punane juba põles,kiirendas too e39 minust mööda,et ise esimesena punaseni jõuda :D Olles foori taga kõrvuti tallas oma diisli klotsi nii kõvasti,et summuti tomu tõttu oleks või roheline tuli nägemata jäänud. Ise olin oma vanakese e36ga. Ei tea,kas tahtis Speedesti korraldada,või ei andnud rahu,et minu vanem auto temast mööda kulges :lol:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Selle kohta ütleks vana ütluse- las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi. Säänseid tõmblejaid on sõna otseses mõttes paha vaadata, iga päevaga, mis vanemaks saan, on sellised üha rohkem vastunäidustatud. Viimati koju sõitsin Tallinnast enamus teest vihmasajus, rahulikult mõnusat muusikat kuulates 90km/h, Tallinnas kogesin isegi olukorda, kus üks valge kaubik (ühe Inglise uuringu järgi on valgete kaubikute juhid kõige debiilsemad :D) mind ohutuledega tänas, kui ma kaugtuledega vilgutades märku andsin, et lasen tal enda ette reastuda, kusjuures ma kujutan ette, et see vist hõõrus ise tükk aega silmi, et kuidas see võimalik on, et mingi vana viiene Tallinnas teed annab :D
Mida ma oma jutuga öelda tahan- proovige järgi, mõnus on :cool: Eriti peaks seda proovima tatirullid- ega kihutamise ja kummivilistamisega muud ei saavuta kui vaid auto kiirema lagunemise, avariid, trahvid jne, kiiremini kuskile kohale ka ei jõua :roll:
Lisaks see, et kui oleks neid rohkem, kes seda proovida viitsiks, oleks kogu liiklus tunduvalt mõnusam, eriti just Tallinnas, kus on seda närvilisust meeletult.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

bemmiga pole kunagi naisi saand mis sest et neid hulgim olnud. ford ja opel oli teema aga seda arvame siiani, et see oli halastusest :mrgreen: . birgitile pakkusin 30 kuubis kondi punaseid telliseid. lausa uued olid.hea loopida- ei tahtnud. Mis puudutab muusikat siis isegi nii elatud - oldud et naabrinaine põrkas kahe type-r taktis öösel kell 3. eks see siis lõpeb ära kui omale ringiga tagasi tuleb :mrgreen: .
Liikluses jätab suht külmaks mis osad hullud teevad või ette kujutavad. olen ka sõitnud nii, ei aja tagasi - kes meist poleks ja mingil määral ka auto süüdi. sry mu 91kw honda ei liigu 1000 pöördega mitte kuhugi- tuleb rohkem tuuritada. ega see ei tähenda et mul crx ja kohe hakkame foore vahtima kuigi ma usun , et seda hakkab kodus olles ikka juhtuma :mrgreen:
Seniks lähen naudin rootsi teid- vinüül fm ist elvise lugusid püsika saatel ja keegi ei taha ära tappa.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas riffF »

Maine kohapealt olen küll tähele pannud, et bmw juhid annavad näiteks teed rohkem.Samas mitte bmw omanikud nimetavad ikka ala rullnokaks jne. Samas hiljuti 1 tuttavale , kel omal mingi riisirakett, laenasin oma 325 kupeed. Tulemuseks olen varuosade rubriigis väga popp, nimelt tuttav ei saanud hakkama mu autoga ja sõitis selle vähe katki.Pärast mainis et hea auto....tihtipeale kobisevad need kes on lihtsalt kadedad või mõne kompleksiga.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Riff, ma ei saa aru miks siis sina neid juppe siin kammid kui sõber auto katki sõitis? Tervena said, tervena tood ka tagasi... lihtne. Osta või uus. Meil käib kord asjade kasutada andmisega sel viisil, bemarit pole siiani välja laenanud ehkki mõned korrad on küsitud- jäägu see õnnetus parem olemata.
Neid võidu sõitjaid ja arusaamatult tõmblejaid kohtan Tallinna tänavatel iga päev. Kui viitsiks, siis võiks iga päev siin teemat täiendada. BMW`sid kusjuures satub kõrvale paarutama üsna harva, tavaliselt on ikka mittemidagi ütlevate autodega pereisadel pidevalt midagi tõestada vaja.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas riffF »

UPS kirjutas:Riff, ma ei saa aru miks siis sina neid juppe siin kammid kui sõber auto katki sõitis? Tervena said, tervena tood ka tagasi... lihtne. Osta või uus. Meil käib kord asjade kasutada andmisega sel viisil, bemarit pole siiani välja laenanud ehkki mõned korrad on küsitud- jäägu see õnnetus parem olemata.
Neid võidu sõitjaid ja arusaamatult tõmblejaid kohtan Tallinna tänavatel iga päev. Kui viitsiks, siis võiks iga päev siin teemat täiendada. BMW`sid kusjuures satub kõrvale paarutama üsna harva, tavaliselt on ikka mittemidagi ütlevate autodega pereisadel pidevalt midagi tõestada vaja.
Nojah, sõbral pole palgapäev olnud ja üleüldse ,kui tema teha oleks, värviks auto vist rulliga üle...seega majandan ise ja loodan et maksab kinni jupid. Eks see ole mulle õpetuseks, edaspidi nii kergekäeliselt ei anna kellelegi sõita.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

teeandmisest ja paiknemisest teel.

2 ndl rolleriga tööl käies on situatsioon olnud ühe e38-ga ja seegi paistis pigem juhi hooletusets tulenevalt. Seevastu raudpolt kindlalt tuleb eemale hoida S klassi mersust ja marsast :) Kui autoroolis ei pannud neid S-de manöövreid tähelegi siis rolleriga on nad ikka äärmise kultuuritusega silma hakanud.
Bemarid on olnud liikluses vägagi mõistlikud läbi kiivri visiiri vaadates :cool:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Tauril S-mesade suhtes absoluutselt õigus, see kehtib ka vanade, W210 kerega S-ide suhtes, milles ma veendusin mõned päevad tagasi sadama juures Statoilis, kus tundus, et mõni mees kaotab suurt autot ostes suurema osa oma ajumahust. Ja tõesti, BMWd ei paista tõesti väga idiootsustega silma- eks neid erandeid on ka nende seas, kuid üldpilt on suht normaalne.
Kasutaja avatar
onu-rain
Huviline
Postitusi: 658
Liitunud: 28.02.2010 12:45 47
Peamine sõiduk: bmw e61 530d
Asukoht: võrumaa-tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas onu-rain »

isegi sai suvel rahulikult ringi mööda eestit kruiisitud ja ned hullud polnud mitte bemmimehed vaid igaste muude autodega hullud kes kihutavad :D
kahekoruseline reisibuss tegi väga ohtlikke manöövreid pärnu maanteel kui 3 rekast korraga mööda sõitis ja autod vastu tulid
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas darkie »

Lauri
Klubiliige
Postitusi: 679
Liitunud: 08.12.2002 10:55 42
Peamine sõiduk: 325TDSA
Asukoht: Tartu lähiümbrus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Lauri »

Mis selles mõtetus artiklis nüüd nii erilist on ?
Olen nüüdsest hea ja ei traumeeri siinse foorumi lapsi
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

järjekordne mainekujundaja, mis muud...
´17 4Drive
Vasta