EBK=kommunism?

Vaba teema
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Mõnele kodanikule kuluks küll halastav süst ära - millega seda AU tehti täpsemalt?

Tegelikult on see MEGALAHE teema - poleks arvanudki, et nii paljudel arusaamis- ja lugemisraskusi on...

Üritusest: ise ei käinud, kuid käisin pärast tee pealt üht sugulase hävinud rehvidega Nissanit päästmas. Tema jutu järgi olevat olnud BMW KLUBI esitus äärmiselt imposantne - uhke rivi, lipud ja bla-bla. Kui ta helistas ja küsis, et miks BMW KLUBI sõidab ohutuledega, jäin vastuse võlgu. BMW autodest võistles mõni üksik ja pidas end üleval väga korrektselt, seevastu inimeste vahel rehvisuitsetajaid ja hoogsalt driftjaid oli päris palju. Üks sõidumeister lendas cabrio E30ga poognaid tehes heinamaale ja jäi sinna kinni (katus maas, ise vist täis ja turvavöö lahti), teine mõttemeister ei saanud burnout'ga hakkama ja sõitis selle käigus eesolevale Hondale kergelt tagant sisse. Kui Maksim ei osanud oma raketiga startida, siis tagasiteel sai läbi lahtise akna vastu vahtimist ja autosse arvestatava koguse taarat (mõni suitsupakk ja õllepurk - normaalne, saab kulud vanapaberist osaliselt tagasi). Väga lahe üritus - mind ei huvita kas BMW KLUBI käis kohal või mitte (eeldan et mitte), kuid lipud ja suur kogus BMWsid tähendab ajukääbikutele automaatselt BMW klubi. Teeks ettepaneku kasutajale MargoC anda auliikme staatus - ta raiskas NII palju bensiini.

Veel parem oleks kuuluda AUDI Klubisse - need sellid tahtsid ühe päeva üllataja (vist S4) võitnud Nissani omanikku maa pealt kustutada - ürituse turval õnnestus case lahendada ja hiljem tuli AUDI Klubi poolvägisi stardist minema saata - nad olid lihtsalt liiga toredad...

PS: Risti tanklas kruusal ringi keerates olin nii viisakas kui oskasin - tänutäheks mõni kommentaar a'la "täitsa sahver, isegi ratast ei vea ringi". Ma nüüd kohe diagnostikasse minemas...
GREEDY
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 06.11.2004 21:52 42
Asukoht: Järvamaa ja Fin

Postitus Postitas GREEDY »

to:kaido s eks ta nii kipub minema jah kõik ju maailma meistrid.hästi kirjutatud hakkas kohe lõbusam :lol:
Ma ei ole eksind,ma lihtsalt ei tea kuhu minna.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Jou KaidoS! Hoopis sul arusaamisega raskusi! BMW klubi ju ongi tegelikult loodud selleks, et teenida täiendavat respekti 14-16a tõsiste tegijate seas. Klubisse peaks automaatselt pääsema igaüks, kes endale mingi bemari jõudnud sebida. SR-il osalemine peaks olema kohustuslik, sest kuidas muidu teada saada kumb on tegijam kas 80ndate golf 1.3 või 323i, millele '87a 325i mootor aiste vahele tõstetud. Kõik kes maailma teisiti näevad on saamatud küülikud ja mõttetud mehed. Praegu sai EBK ikka haledalt lutti honda klubi tegelaste käest, kes ikka täiega ruulisid ja sebisid. Audi klubil (võib-olla assotseerunud liige) õnnestus veel välja paista ühe MENDI masina teelt kõrvaldamisega (peale mõningat julgusevõtmist muidugi).

Ja nüüd kohustuslikud smailid ja peace :D :D :D :roll: :? :|
Alp
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 18.03.2004 19:59 51

Postitus Postitas Alp »

Kaido S äkki tahad sa sellest Audi Klubi teemast pikemalt rääkida ????
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Juo Muhv! Sain aru!!!
Teeme oma Racing klubi. Et klubi suutlikust tõestada, oleks esimene üritus selline:

Mina hangin linnast poolitsqa sappa ja tuhisen siis Tabasalu poole. Mäe juures lendad sina iX'iga võpsikust välja ja rammid poolitsa nuustikusse (nelikveolisega parem lükata). Pollarite auto valuveljed valeme Honda klubi vapiks ja vahetame selle öösi Vana Tooma vastu ringi. Üritusest teeme video mille saadame kodanik Muugile.

Ostan hulgi kasutatud piduriklotse, kanavõrku (ainult hõbedast) ja jahutusvedelikku.

Edit: to Alp: Kaido S äkki tahad sa sellest Audi Klubi teemast pikemalt rääkida ????

Ei taha - puuduvad igasugused emotsioonid selle klubi ja selle tegevuse vastu. Kindlasti on seal ka palju mõistlikke inimesi, kuid kui minu vahendatud info tõele vastab, siis kuidas sina nende käitumist põhjendad?
Viimati muutis Kaido S, 17.04.2005 13:43 30, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

herra Muhv, oled sa oma väidetes 100% kindel, et tekitada sellist feimi siin ? :D
AC liige lajatas joobes peaga politseile tagant sisse ?

krdi lasteaed ikka koos :D
meie oleme paremad kui nemad :D

Sellist MÖGA ajades mina nii ei arva ja usun, et ka väääga paljud teised va sellise ila ajajad ise ja nende poolehoidjad :D
Rultsius Noksius @ "318"
Alp
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 18.03.2004 19:59 51

Postitus Postitas Alp »

Lasteaed , oma mulliga üritate nüüd tõestada ,et olete paremad ??? haa haa :lol:
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

Istun siin ilusal päeval raali taga,et vaadata mis klubis uut ja huvitavat
teoksil.Oh imet siin käib selline tilu-lilu...igav...
Kasutaja avatar
indro
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 31.01.2003 02:34 14
Peamine sõiduk: Audi
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas indro »

Kaido S kirjutas: Veel parem oleks kuuluda AUDI Klubisse - need sellid tahtsid ühe päeva üllataja (vist S4) võitnud Nissani omanikku maa pealt kustutada - ürituse turval õnnestus case lahendada ja hiljem tuli AUDI Klubi poolvägisi stardist minema saata - nad olid lihtsalt liiga toredad...
Ise käisin kohal (justnimelt vaatamas seda LEGAALSET) üritust ja eelpool mainitust küll midagi ei tea. Kui mõned kaasaelajad kes tõenäoliselt ei käitunud kõige korrektsemalt ongi KOGU AUDI Klubi sinu nägemuses, siis on kurb küll. Nagu käesolevast teemast hästi näha on, siis ei saa ega suuda ka teie kõiki ohjeldada ja nii see jääbki alati olema... Meil on foorumis hetkel 3014 registreeritud kasutajat ja mina küll ei võta vastutust nende tegude eest enda peale.
Muhv kirjutas: Audi klubil (võib-olla assotseerunud liige) õnnestus veel välja paista ühe MENDI masina teelt kõrvaldamisega (peale mõningat julgusevõtmist muidugi).
See, kui inimene sõidab Audiga, ei tee tast automaatselt Audi Klubi liiget.
Aga eks edaspidi olen siis ka ise targem, iga BMW-ga sõitev inimene on ka automaatselt EBK liige. Seda enam, et klubi kui sellist tegelikult ei eksisteerigi (MTÜ ja sellega seonduv on alles loomisel). On vaid foorum, mille kasutajaks võib igaüks saada.
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

To indro: ma ei tahtnud kedagi Audi Klubist solvata, selge see, et seal on normaalseid inimesi (ja palju). Sinu jutust tuli samuti see point välja, miks EBK sellistel üritustel AMETLIKULT käija ei taha - keegi ei suuda seal vältida kirjeldatud juhtumeid. Üks seltskond või üks põmmpea suudab sellise käitumisega kogu klubi margi täis teha, ülejäänud seltskond peab seda soppa siis maha pesema. Minu postitusest tuli ka välja, et enamuse negatiivsest promotööst sai meie mark.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Rultsius Noksius @ "318"
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Ei saa küll 100% pead anda aga seal esimesel pildid ei paista küll EBK lipp olevat :roll: . Nimelt puudub BMW märgi alt kiri Eesti BMW Klubi, mis seal suurelt peaks seisma. :lol:
Ja teisel pildil asub see BMW linnavahel mitte veel üritusel ;)
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Milleks killida?
Nagu eelnevalt öeldud, võib eraisikuna käija kus tahes, kui auto oli viisakalt pargitud ja omanik ei sigatsenud, siis on rahu majas. Kui sigatses, siis see info ujub ükskord välja, kodanik jääb liikmestaatusest ilma ja võib uuesti kandideerida mingi aja pärast kui üldse. Igaühe enda südametunnistuse asi. Klubisse kuulumine pole kohustuslik ja käige neil üritustel palju tahate & kuidas tahate.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

njaa...ei tea küll kelle lipp oli, kuid kaugelt vaatasin mina ka, et siiski tulite kohale.....ja eks paljud teisedki vaatasid, et EBK on kohal....nüüd maine rikutud või? :P
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
antti22
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 15.11.2002 23:17 59

Postitus Postitas antti22 »

see oli bmw house lipp, ehk siis eesti venelaste bmw klubi
BMW 320d M-Tech II
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Ma ei saa aru, mida te siin virisete ja sõimate teineteist, nagu aru saada on üritus läbi, on ka kuulda, et kõik toimis suurepäraselt, inetuid ja EBK-le piinlikuid vahejuhtumeid ei olnud, ise küll ei käinud aga sellest jutust mis siin tuleb saan aru, et kõik laabus, kas ei oleks juba aeg see teema LUKKU PANNA! Aitab juba. :evil:
Jääme sõpradeks :roll:
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Täpsustaks: teise pildi peal on Margeri auto, pildi peal Marger ise ka näha, sokkmiis tema kõrval. Mina olin selles majas mille ukse peal nad on. Me sõime pitsat seal =)
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Enne teema lukku minekut vabandan ametlikult Audi Klubi ees, kuna tean sealt mitmeid mõistlike inimesi. Oma "silte kleepiva" jutuga üritasin omal kombel välja tuua asja olemust.

Minu arvates teeb EBK õieti, et üritab hoiduda kõigest mis Streetrace nime kannab. Põhjus - hoolimata pisut vanemate/mõistlikumate vedajate meeletust ponnistustest saadab neid üritusi ikka tiinerite meeletu laga. Seda vaja pole.

Ise soovitaks SRil pigem konsentreeruda salastatud ja kajastamata väiksearvulistele mitteametlikele üritustele (kutsun vist üles seadusi rikkuma), kuna tõenäoselt on need tunduvalt adrenaliinirikkamad ja samas ka ohutumad.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kaido S kirjutas: Ostan hulgi kasutatud piduriklotse, kanavõrku (ainult hõbedast) ja jahutusvedelikku.
Kuule pakkuda oleks pisut kasutatud (max 6a.) jahutusvedelikku mõistliku hinnaga - oled käsi? :D
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Reili kirjutas:Ei saa küll 100% pead anda aga seal esimesel pildid ei paista küll EBK lipp olevat :roll: .

Ka Soomes on BMW klubi ja BMW tuuning klubi, mis on oma olemuselt ja tegevuselt täiesti erinevad asjad. Tundub, et EBK kaldub selle esimese poole, samas viitab siin "plõksijate" rohkus ka teise klubi vajaduse järgi - ehk võiksid nad BMWhousiga liituda, kuna see vist vastab rohkem nende nõuetele.

Lihtsalt üks mõte...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Aitab tänaseks ja selleks korraks.
Suletud