EBK=kommunism?

Vaba teema
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
MarkoC kirjutas:
truumu kirjutas: mina isiklikult küll niimoodi aru ei saanud :roll:
väga kahepalgeline ILA juba minu silmis :D:D:D
Kes sul siin ILA on ajanud? Sa loe ikka enne teema läbi, ole kursis asjaga ja siis tule siia rääkima. Tühja ka nagu ei tasu peksta ja teha siin mingit läbulat :?
KAs mitte Kimmo KUSTUTATUD teemas ei öelnud, et EBK EI OSALE sel üritusel või olen ma lausloll ?
Konkreetselt oli toodud ka argumendid teemal, EBK juhtkonna ühisotsuse põhjal !
Krt see ila ajab lausnaerma juba :D
Juhatus ise ka ei tea, kes mida otsustab wee ?
Ain edu sulle tõesti ila ajamises kui sa JUHATUSes ka veel oled :D
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

numbrialused on ka ju klubisümboolikaga? Osta saavad neid ju kõik, ja kuna nad klubiliikmed ei ole ja võivad teha mis tahavad? aga klubi aadres ilusti nähtav
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Viljar kirjutas:Muidugi siit ma loen välja, et me kõik elame vabal maal ja teeme mis tahame :roll:

Laias laastus saan ma asjast nii aru:

Sõidad täis peaga, politsei peatab, ütled, et vaba maa teen mis tahan, mis ku'adima reeglid ?
Tööl ülemus ütleb, et tee see ja see asi ära, siis saadad ju ka pikalt, vaba maa, teen mis tahan.
Koolis ka ju tundidesse ei lähe, vaba maa, teen mis tahan, milleks need reeglid.

Ühesõnaga milleks reeglid, elame ju vabal maal.
vaata loll näide sulle: kui riik on alates -25 kraadi lubanud koolilastel KOJU jääda ja KOOL käseb siiski kooli minna, siis mina omala ajal kusesin paar korda kooli peale sellise teemaga ;)
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

MarkoC

Rahune juba maha, kellele Sa esined? Teema on kokku võetud, keegi ei keela kellelgi sinna minna. Postituse arvu ajad taga? Palu adminni, ehk paneb Sulle 1000 juurde.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Üldiselt vast oleks kena, enne natuke klubi kodulehega tutvuda, kui siin suust jama välja ajada. www.bmw-club.ee
Jutuvada tuleb küllaga, aga ei tea isegi kes on klubi juhatuses, äkki peaks enne natuke asjad endale selgemaks tegama. :roll:
Viimati muutis Viljar, 13.04.2005 22:26 23, muudetud 1 kord kokku.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ivar kirjutas:MarkoC

Rahune juba maha, kellele Sa esined? Teema on kokku võetud, keegi ei keela kellelgi sinna minna. Postituse arvu ajad taga? Palu adminni, ehk paneb Sulle 1000 juurde.
ei aja
olen arvestanud ka bänniga, mkis juba 1 kord väga imelikul põhjusel on tehtud, yahan nagu alati lihtsalt asja VÄGA tuumani jõuda, kuhu ma arvatavasti muidugi sellise vassimise peale ei jõua ...
On lihtsalt inimesi kes nägid eelmist teemat ja KEELAVAT otsust, aga kun asee on kustutatud, siis olen ikka mina loll :D
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas: Ain edu sulle tõesti ila ajamises kui sa JUHATUSes ka veel oled :D
:lol: :lol: :lol: Loe nüüd korra veel üle enda sõnad ja mõtle mida sa kirjutasid :lol: Mida sa loobid siin tühja, kus k*ramuse kohas on kirjas, et ma juhatuses olen.

Teeme sulle nüüd punaselt ja suurelt selgeks:
hanno kirjutas:Klubi tingimused -
NB! Osalemine mittelegaalsetel kiirendusvõstlustel on rangelt keelatud. Samuti viibimine mittelegaalsetel üritustel BMW Klubi sümboolikaga (lipp, rõivad jne).
Millisest osast sa siin aru ei saa? Milline osa keelab mul seal olla ja vaadata üritust kui huviline?
Viimati muutis Ain, 13.04.2005 22:29 23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
MarkoC kirjutas: Ain edu sulle tõesti ila ajamises kui sa JUHATUSes ka veel oled :D
:lol: :lol: :lol: Loe nüüd korra veel üle enda sõnad ja mõtle mida sa kirjutasid :lol: Mida sa loobid siin tühja, kus k*ramuse kohas on kirjas, et ma juhatuses olen.

Teeme sulle nüüd punaselt ja suurelt selgeks:
hanno kirjutas:Klubi tingimused -
NB! Osalemine mittelegaalsetel kiirendusvõstlustel on rangelt keelatud. Samuti viibimine mittelegaalsetel üritustel BMW Klubi sümboolikaga (lipp, rõivad jne).
Millisest osast sa siin aru ei saa? Milline osa keelab mul seal olla ja vaadata üritust kui huviline?
teeme nii härra, et ei lähe isiklikuks ! PS abiks kui miskit mugiseda või personaalne telefon !
teema selles seisnebki, et VIIMANE ürtitus, mille ümber teema käib on LEGAALNE, mis sulle siin arusaamatuks on jäänud ?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

MarkoC kirjutas: teeme nii härra, et ei lähe isiklikuks ! PS abiks kui miskit mugiseda või personaalne telefon !
teema selles seisnebki, et VIIMANE ürtitus, mille ümber teema käib on LEGAALNE, mis sulle siin arusaamatuks on jäänud ?
Tead härra, sina oled siin kes mugiseb ja tatti laiali pritsib. Teeme nüüd sedakord sedasi, et SINA tõmbad tagasi ja võtame asja rahulikult.

Mida sa siin enda jahumisega üritad tõestada või saavutada? Juhatus on öelnud enda arvamuse ja piisavalt selle ära põhjendanud. 99% EBK liikmed on sellega nõus ja mida sul veel vaja on? Mine võta osa(sõida) sealsest üritusest ja ole õnnelik. Milleks pead sa siin mingit tormi tekitama?
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Ei tea kuda te kontrollite, kas keegi klubi sümboolikaga osaleb streetracedel või mitte???

Ja ühte ma ütlen, neid teie EBK sümboolikaga bemme on ennemgi illegaalsetel kiirendustel nähtud ja on näha ka edaspidi. Mõttetu on klubi liikmetele sellised piirid seada. Arvate, et te sellega võtate Bmw-lt rullnoka staatuse ära?


Aga eks klubis olemine on igaühe vaba tahe.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
Mida sa siin enda jahumisega üritad tõestada või saavutada? Juhatus on öelnud enda arvamuse ja piisavalt selle ära põhjendanud. 99% EBK liikmed on sellega nõus ja mida sul veel vaja on? Mine võta osa(sõida) sealsest üritusest ja ole õnnelik. Milleks pead sa siin mingit tormi tekitama?
kas või seda, et te ei habla välja esiteks ametliku ja mitte ametliku ürituse vahet !
teiseks seda, et vassite teemal, mida on juhatus foorumis öelnud ja mida mitte ..........

SICK
minu poolt case closed, eks asja osalised ise teevad omad järeldused ...
Enamik, kes alles õhtul foorumit on jälginud, tõesti ei tea millest jutt, aga asi siis Kimmo kustutatud teemas, kus ta keelas konkreetselt antud üritusele minemast, mis on igatpidi LEGAALNE !
edasi jahuge ise kui huvi ...
Olts
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 28.06.2004 11:38 30
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Postitus Postitas Olts »

Pole mõtet enne närve raisata kui midagi toimunud on. Ehk palju on klubist liikemeid välja visatud? Ei tea aga arvan et eriti neid pole. Paljud liikmetest on viibinud illegaalsetel üritustel? Faktid jällegi puuduvad kuid kaldun arvama et paljud. Järelikult kes tahab see mingu ja nautigu laupäevast üritust kogu raha eest, eks siis pärast vaatame kuidas Klubi read hõrenema hakkavad, kui hakkavad. Kes natuke kardab võib omale jupi teipi osta ja sümboolika kinni teipida.
Kui selline klubi loodud on siis võiks ju muidugi olla prioriteet number 1 ühendada inimesi kes fännivad BMW-d. Praeguse seisuga on läbi aegade käinud siin tants ümber SR-i. Aga ega ma nuta ja uut klubi ka nüüd selle pärast tegema ei hakka, kes ei taha ärgu liitugu.
Ega ma isegi enamustest linnavahel toimuvatest kiirendustest midagi ei leia, kui pereautod omavahel "rebivad" (kui mõni tõsisem pill peaks sinna sattuma siis võiks isegi midagi vaadata olla) ja pooled huvilistest on juua täis koolinoored kes ajavad autodest nii tarka juttu et a'la Maa on lapik ja sõidab viie vaala seljas. Kui on aga hästi organiseeritud üritus ja kohal ka enamat "1.8 sedaaanidest" siis loomulikult peaks selline asi igas normaalses autohuvilises mingit huvi äratama. Praegu tundub aga nii et kõik mis tuleb SR.org-st on EBK juhtkonnale nagu punane rätik härjale.
Loodan et EBK reeglid päris kivikõvad ka pole. Loomulik on see, et Klubist lendab see kes sõidab kuskil üritusel lakku täis, pe..e aknast väljas Klubi lipp lehvimas. Kui keegi läheb Haapsalus Klubi numbrialustega joonele ja selle eest välja lendab siis... Kuid ärgem rääkigem asjadest mida pole olnud.
Loodame juhtkonna poolse suhtumise paindlikumaks muutumist edaspidi ja et head asjad leiavad soojemat vastuvõttu (pean silmas ka teisi üritusi nagu varastatud autode otsimine) olgugi kui nad peaks tulema kurja juure SR-Teami(n.ö juhatus) poolt, mis samuti päris tegus seltskond paistab olema.
E 34 M50B25
53 840 111
Kasutaja avatar
Toomas_V
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 25.07.2004 15:35 50

Postitus Postitas Toomas_V »

Ma ei saa aru!!! Minu jaoks isiklikult on kõik väga lihtne. Käige ja vaadake, ainult ilma klubi sümboolikata( seniks kuni pole seisukohti muudetud). Klubi eesmärgiks pole ju tänavatel kummide kärsatamine ja üksteisest mööda ajamine, pigem vastupidi , ohutu ja turvaline liiklemine + lahe seltskond kellega midagi toredat korda saata. Kes tahab võidu sõita tehku seda kohtades kus see on lubatud( ametlikud üritused või oma talu taga karjamaal jne, jne ), väga lihtne..., kas pole!?
Klubi ilmselt peagi ka patenteerib oma logod siis saab hiljem "kärna" keerajatelt raha kasseerida.
Ärge siis pikka viha pidage :)
Viimati muutis Toomas_V, 13.04.2005 23:31 50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ain: Kas see, et üritus ei ole EAL'is registreeritud, teeb temast illegaalse??

Illegaalne üritus on selline, kus ei ole korraldajatel koha omanikelt ja muudelt instantsidelt lubasid antud ürituse korraldamiseks. Antud üritusel on väidetavalt need load olemas. See, et üritus ei ole variorganisatsioonis registreeritud, ei tee temast veel illegaalset üritust.
Kasutaja avatar
sokkmiis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 23.07.2004 11:09 52
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas sokkmiis »

Tere siis siitpooltki. Siin on arvamusi igasuguseid nagu näha ja ega selline torm muidu ei tuleks siin foorumis kui kõik korras oleks... Aga TO THE POINT :
1. EBK ei ole kõikvõimas ja ei suuda kontrollida ega ära hoida BMW marki autodega tehtavaid väärtegusi ja lollusi

2. Kuna EBK ei suuda esimeses punktis kirjeldatud asjaga toime tulla, arvan ma, et pole võimalik, et kunagi "teatud" maine BMW'delt kaob (kahjuks halb maine siis)

3. Kui EBK liikmed ja juhatus arvab, et see eelpooltoodu on siiski võimalik, palun muutke oma klubi nimi ära (sobiks www.bmwmaine.ee )

4. Kui igasugune gaasiandmine ja parajalt viisakas paarutamine on kah siin klubis n.ö. TABU, siis milleks üldse need autod teil siin istumise all on
(sama suudaks kah igasugune 316 või ka mõni japs või korea saan)

5. Ja kordan igaks juhuks FAKTI. BMW ostab tavaliselt inimene kes autoga ka SÕITA tahab, mitte kulgeda ja teiste ees 50ga venida, ma söön oma mütsi ära kui teie BMW-klubi juhatus olete INGLID autoroolis!!!

See tekst on kirjutatud inimese poolt, kes on armastanud autosid titest peale ja kes teeb vahet asjadel ning AUTODEL. See jutt on minu arvamus ning kui keegi arvab sama siis võib ka sellest teada anda :cool:
primary
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 13.08.2004 14:18 16
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas primary »

Kas äkki peaks klubi tegema ühe kokkusaamise, et otsustada siis lõplikult,
milline on "LEGAALNE" üritus?
Palju on klubil uusi liikmeid since "klubi kokkusaamine" kaks aastat tagasi? Kas nende hääl ei loegi midagi?
Krt päris nii ei saa ju, et klubi ootab ikka ja jälle uusi liikmeid, aga nende mõtted ei loe s....gi, jääb sama põhikiri mis grupp inimesi üks hetk paika pani. Seltskonna suurenedes tuleks see ikka üle vaadata. Selles suhtes olen topicuga väga nõus.
Samas mis see minu asi on, pole klubis ega miskit, f...ing streetrace'idel pole kunagi osalend ega tunne tõmmet ka.
Ikkagi, on näha, et nö seadusandlus klubisiseselt on leidnud valupunkti, mida kindlasti vaja arutada, ja uutel liitujatel on pärast selle lahendamiset selgem arusaam, millisesse klubisse nad astuvad.
Kui on tahtmine üritusel võidu sõita ja klubi oma seisukohta selleks hetkeks ei jõua muuta, siis rull teipi ja numbrilauad sellega üle! Ja kui riietel logo peal, siis, krt, kas riideid pole rohkem ve?
Ja palun, igasugune isiklik möga välja jätta, muidu kolib ebk auto24 foorumisse üle.
aamen
Viimati muutis primary, 13.04.2005 23:40 49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

100% sokkmiis'ga ühel nõul.

Ostan BMW selleks, et nautida auto poolt pakutavat mugavust, juhitavust ning tõmmet.
W12
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

primary kirjutas: Krt päris nii ei saa ju, et klubi ootab ikka ja jälle uusi liikmeid, aga nende mõtted ei loe s....gi, jääb sama põhikiri mis grupp inimesi üks hetk paika pani. Seltskonna suurenedes tuleks see ikka üle vaadata. Selles suhtes olen topicuga väga nõus.
Viimane koosolek toimus 05.03.2005 ja toimuvad need 1-2 korda aastas. Koosolek ongi selleks olnud, et teha muudatusi põhikirjas kui vaja ja kuulata uute liikmete(vanade liikmete) soove ja mõtteid.

Kaks aastat järjest on võetud uute/vande liikmete poolt vastu üks ja sama otsus.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Ain kirjutas:
primary kirjutas: Krt päris nii ei saa ju, et klubi ootab ikka ja jälle uusi liikmeid, aga nende mõtted ei loe s....gi, jääb sama põhikiri mis grupp inimesi üks hetk paika pani. Seltskonna suurenedes tuleks see ikka üle vaadata. Selles suhtes olen topicuga väga nõus.
Viimane koosolek toimus 05.03.2005 ja toimuvad need 1-2 korda aastas. Koosolek ongi selleks olnud, et teha muudatusi põhikirjas kui vaja ja kuulata uute liikmete(vanade liikmete) soove ja mõtteid.

Kaks aastat järjest on võetud uute/vande liikmete poolt vastu üks ja sama otsus.
uued ei julge vanadele vastu väita nagu alati :P
Tehke salajne hääletuis mõne koha pealt ;)
usu, et NII üksmeelne enam see olema ei saa :D
Timmu
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 08.12.2002 22:06 39

Postitus Postitas Timmu »

Tervist jah.

Kesköö juba käes peaaegu.
Pea ehk ei tööta kuid mõnele asjale ei saa kohe pihta.
.mis vahe on Streetrace ja Streetrace.org-il ?kas siis 2 erinevat foorumit?

ja kahju et kohe ei saand seda lugu siin lugeda-pidavat mõned postid kadund olema -nagu Marcoc väitis.

Kuid samas mõned laused jäid hästi meelde

Wirx kirjutas -on minu meelest EBK põhi tuumik väga kõva seltskond ja minu meelest parim autoklubi üldse Eestis....

Olts kirjutas- Loodan et EBK reeglid päris kivikõvad ka pole. Loomulik on see, et Klubist lendab see kes sõidab kuskil üritusel lakku täis, pe..e aknast väljas Klubi lipp lehvimas.

Cardo kirjutas -Tehke algatuseks liikmete nimed korda ja siis räägime reeglitest

Head ööd.


[/quote]
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Tere hommikust Virgo!

Ma saan aru, et ühe teatud erakonna kuum sõna on kommunism ja kommunist... ja lugedes sinu postitust.... tekivad mul hoopis foorumi välised, isiklikud, küsimused... oi see poliitika on magus teema. ...

Nüüd, kui sa oled maha rahunenud, vaata oma postitus ja pealkiri üle ja tee vajalikud korrektuurid.

Seda lihtsalt sellepärast, et kui sa näiteks kirjutad EBK=kommunism siis laiendatult EBK liige=kommunist, vaat mõned lihtsalt ei pruugi seda üldse naljana võtta "ah sa ütlesid minu kohta kommunist?" ja pole mõtet endale vaenlasi koguda.

Kõigile jõudis see "Haapsalu" siin kohale ja kes tõsisemalt tunneb huvi selliste ürituste vastu need saavad ka mujalt, "oma kanalitest" selle kohta infot, kasvõi näiteks sinu foorumist.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Tere hommikust kõigile!
Meenutab juba väga auto24 foorumit... suures osas tänu MarkoC-le.
MarkoC: ma saan täiesti aru, miks Sa ka varem bänni oled saanud ning loodan südamest, et saad ka sel korral. selline lahmimine ja isiklike solvangute loopimine klubi liikmete ja juhtuse suunas kuulub lasteaeda. siin foorumis on alati üritatud viisakuse piiridesse jääda, millest ka provokatiivsete teemade kustutamine. mingil põhjusel meeldib Sulle agiteerida ja ülbet suhtumist demonstreerida ning siis pärast näpuga vehkida, et "näe, on tropid, andsid mulle bänni". väga lapsik käitumine!!!

Vabandan, et OT, aga olen klubi loomisele ja tegemistele alati kaasa elanud ja valus on vaadata, kuidas osad tegelased selle ettevõtmise peale niiviisi sülitavad. natuke austust võiks ikka üles näidata kaaskodanike suhtes, isegi kui nendega vaateid ei jaga kõigis punktides.
BMW 316iA
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Kle mõttetus on siin lahmida ju.
Tegelt need, kes käivad Streetracedel ja sõidavad ka seal EBK sümboolikaga ei juhtu teiega midagi. Kõige "hullem" asi, mis juhtuda saab on, et teid visatakse klubist välja. Esimene kord antakse tavaliselt Hoiatus :)

Aga inimsesed lähevad millegi pärast päris keema siin teemas. Ütlus: Üks eestlane sööks teise ära, vastab ikkagi tõele.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Teema on üleöö lõhenenud ning tekkinud on 2 küsimust:
1. Miks EBK ei poolda streetrace'i?
2. Miks EBK ei osale Haapsalus?

1. Me kõik oleme sünnist saati allutatud kirjutamata või kirjutatud reeglitele. Autonduses on suures osas reguleeritud need liikluseeskirjaga. Streetrace on illegaalne tänavakihutamine kus nendele reeglitele vilistatakse. Kuna EBK pooldab viisakat ning turvalist liiklemist, siis streetrace'i suhtes negatiivne hoiak peaks olema ju kõikidele arusaadav?

2. Iga üritus peab ennast tõestama, et kaasata üha enam kasvavat osalejahulka. Kõrvalt jälgijana on tore tõdeda, et asi areneb. Hoiatava noodina võiks mainida, et sama juttu räägiti ka eelmisel aastal (ohutu, organiseeritud, politsei valvab jms) kuid välja kukkus nii nagu alati. Seniks kuni üritus tõestab oma organiseeritust ning turvalisust, jääb EBK äraootavale seisukohale.

Lisaks:
Väitele, et huvilistel pole võimalust oma autot kuskile proovile panna, väidan vastu: kõikidele huvilistele on avatud osalemine ametlikel kiirendustel (Speedest, Nightrace, One Mile Challege jpt). Lisaks veel ringrajaüritused ja rahvarallid.

Lisaks:
Pole vaja eraldada juhatust klubi liikmeskonnast - oleme kõik üks suur pere.

Lisaks:
Konflikt streetrace.org foorumi adminnimises. Tunnistan, et nimetatud foorum on parim autondusega seotud foorum Eestis. Tõsi, et paljud klubid ning foorumid on kasvanud välja just sealt. Vältimaks konflikti, tagandan end streetrace.org foorumi administraatori staatusest.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

To MarkoC- mis puutub näiteks minusse, siis ei karda oma põhimõtteid välja öelda, olen selle koha pealt riskinud ka oma töökohaga, olen kindel, et oma arvamusi mingi koha pealt välja öelda ei karda ka teised klubiliikmed, ei ole ju EBK mingi diktaatorlik üritus ja oluline ongi mingi asja suhtes võimalikult palju arvamusi koguda, enne kui mingi otsus tehakse. See otsus, et EBK ei osale illegaalsetel kiirendusvõistlustel, ei ole kohe kindlasti tehtud ainuisikuliselt ja eesmärk on kõigile teada- BMW kui automargi maine puhastamine- samas on see jube raske, sest on ju teada kõigile, et tilk tõrva rikub kogu meepoti.

Ei hakka seda eitamagi, et vahel ületan kiirust, kuid seda mõistuse piires (pange käsi südamele ja öelge, kes seda ei tee, kasvõi +10 km/h) ja mitte linnas. EBK ülesanne ongi vast pöörata tähelepanu elementaarse liiklusviisakuse kasutamine, kuid üldine pilt näitab, eriti linnas, et siiski on kodanikke, kellele see eriti korda ei lähe. Oluline on see, et üldpilt BMWdest paraneb- kasutage rohkem suunatulesid, austage teiste suunatuld, laske inimesi üle tee jne ja uskuge mind, teie isiklik enesetunne paraneb meeletult. Sõitsin ise ükspäev Pärnu linnas ja meelega lihtsalt cruisisin mööda linna ringi ning nö testisin,mis juhtub. Lasin eranditult KÕIK jalakäijad üle tee (teen seda alati, kuna), alati näitasin suunda, kiirust ei ületanud jne ja pärast koju ka tasapisi kiirusega 85- 100 ja teate mis... Õhtuks oli nii õnnis tunne ja seda ka tänu sellele, mis näoga vaadati mind ja mu autot... Umbes nii, et mis nali see on- BMW saab nii viisakalt liigelda... Samas, oma praeguse elukutse tõttu pean seda täiesti tavaliseks, eriti, kuna liiklen suht palju Skandinaavias, kus on teatavasti maailma viisakaim liiklus.

Aga mis puutub streetracedesse, siis- igale inimesele, kes tahab omandada klubiliikme staatust, teab BMK põhimõtet ja peale seda on tal võimalus valida, kas kirjutada alla või mitte, sest ka EBK põhikirjas on kirjas, et EBK ei osale illegaalsetel kiirendusvõistlustel. Kui inimene teab, et ta ei suuda kiusatusele vastu panna, ei kirjuta alla ja figureerib foorumis edasi huvilisena ja probleemi minu meelest ei ole.

Võtame sellise näite- juhtub äkki, et toimub seal SRil mingi apsakas ja kutsutakse kohale politsei ja meedia ning Politseikroonika reportaazis lehvib näiteks EBK lipp. Ja mis te arvate, kas see toon, millega sel juhul räägitakse- olen täiesti kindel, et mitte positiivne- sellisel juhul ei ole EBK soovist ja pingutustest mainet muuta mingit kasu.

Ühesõnaga, pikk jutt s*** jutt, aga ma arvan, et siiski enamus nõustub minu arvamusega, siin ei ole midagi enam rääkida...

P.S. Teeme nüüd nii, et me sel teemal rohkem ei jahu, midagi uut siit nagunii enam ei tule ja see teema on üldse kole närviline. Teemat otsast lõpuni läbi lugedes peaks üht- teist teiste maailmavaatest teada saama. Jutt läks küll nats vbl OTks, aga usun, et midagi valesti ei öelnud... :roll: :roll: :roll:

Ja oleme tõesti, nagu Kimmo ütles- BIG HAPPY FAMILY, kes seda ei ole kogenud, on paljust ilma jäänud :cool: :cool: :cool:
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Kimmo see tagandamine oleks nagu normaalne ja mõnigi mees võiks veel seda teha. Oleks asi selge sest nagu eespool mainiti tavainimene ja inimene kes ole asjaga kursis ei tee vahet streetracel ja streetrace.orgil. Arvatakse et sama komuun korraldab ka üritusi.

Rajapäevi peaks tegema igal pool. st. ringradadel niipalju kui meil neid on ja samas ka lennuväljadel. kus ei ole liiklust. Miks on mujal maailmas liiklus rahulikum??? ok on teine liikluskultuur jne. Aga on ka asi selles et kes tahab kihutada saab ennast turvalises kohas/Teisi mitte häirides ennast välja elada.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Henrik88 kirjutas:Kimmo see tagandamine oleks nagu normaalne ja mõnigi mees võiks veel seda teha.
Avaldus juba sisse antud...
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Krt lõpetage see lasteaed ära, nagu poliitika juba, nagu sellest veel vähe, et Toompeal lollitatakse, nüüd siis juba siin ka... :evil: :evil: :evil: :evil:
Hea seegi, et EBK otseselt veel puutumata on, mina tahan olla seotud APOLIITILISE organisatsiooniga...
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Ikka viitsivad inimesed jahuda :shock:
Mis te teete siin nalja kõik nagu ma aru saan vist ?
Kui ei taha liituda siis s..t lugu eeslike! :lol:

Mina olen liige ja ei ole veel hetkekski kahetsenud ,et olen seda.Minu arust võite siin teha ,mis tahate ja kui väheks jääb siis ka väljas asju klaarida lisaks.
Niikaua kui mõistlikke arutlusi ei tule ei ole selles teemas küll midagi lugeda.
KLUBI SÜMBOOLIKAGA EI LÄHE JA KÕIK :!: :!: :!: Kas käib nii ülejõu siis?

Palju vaba aega läks raisku kahjuks :evil:

Samas tundub ,et MÕNEL seda leidub ja mitte vähe.


P.S See enam ei meenuta Auto 24 foorumit vaid osad oleks pärit nagu Delfi kommenteeriate hulgast :roll:

Peace :!:
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Õigus Oliver, ka mina ei kahetse ja usun, et keegi klubiliikmetest ei kahetse ;) Ja nagu Oliver ütles kuldsed sõnad- KLUBI SÜMBOOLIKAGA EI LÄHE JA KÕIK!

Usun, et teema võiks lukku panna, selle eelneva jutu põhjal võiks igaüks omad järeldused teha, nagu eelpool on öeldud, eks ta üks paras tatipritsimine ole...
Suletud