Kõik on vargad

Vaba teema
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Kõik on vargad

Postitus Postitas Dfh »

T*ra küll. Lähen hommikul välja ja vaatan, et auto on stange võrra vaesem :evil: . Autoks siis e34 535. Stange oli täis-komplektne koos udutuledega musta metallikut värvi, pisut kivitäkkene.

Niiet kui kellelegi peaks pakutama midagi sellist müüa (mis küll väga vähetõenäoline), siis võiks teada anda.

Ise küll arvan, et see läks tellimustööna A varuosaks.

Kõige sürrim on asja juures see, et masin seisis akna all maja ees. Sellised t*rblid ei löö ikka millegi ees risti ette.

Ilus algus päevale :)
Nothing beats cubic inches!!!
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

Igati tuttav tunne, krt kõik osad kuhu näpud taha hakkavad tuleb kinni keevitada. Igaljuhul tunneb kaasa. eile ise sain just politseist teate, et uurimine lõpetatud, kuna pole leitud süüdlast ega ühtegi juhtlõnga:(
Siim_K
Huviline
Postitusi: 587
Liitunud: 15.10.2002 16:51 30
Asukoht: Mägi-Eesti

Postitus Postitas Siim_K »

marek320 kirjutas:Igati tuttav tunne, krt kõik osad kuhu näpud taha hakkavad tuleb kinni keevitada. Igaljuhul tunneb kaasa. eile ise sain just politseist teate, et uurimine lõpetatud, kuna pole leitud süüdlast ega ühtegi juhtlõnga:(
kaastunne... huvitav kas signa ei hakka tööle, kui masina kallal laamendatakse, või tehti see nii spetsilt ja vaikselt :?:
igatahes - JÕHKER :|
ilma autota
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

tol hetkel kui mult varastati signa ei töötand jah :cry: , kuna autol olid ainult mahu andurid, nüüdseks see viga muidugi eemaldatud
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Dfh »

Signa oli küll korra tööle hakanud öösel. Ise ei kuulnud midagi, aga see annab pärast märku, kui on häires käinud. Fakt on see, et kui ma magan, siis võib väljas kasvõi sõda käia, mind see üles ei ärata. :oops:

Igatahes usku fu*kin matu lugu.

Ise pole kunagi ühtegi varastatud asja ostnud, sest tean juba varasemast, mis tunne on sellel kodanikul, kelle arvelt "soodne diil" tehtud saab.

Kirjutasin menti avalduse ka, aga seda rohkem selle pärast, et selle numbriga, mis ka stange külge jäi ei mindaks minu nimel bensu varastama. :mad: Vaevalt, et mendid selle asjaga midagi peale kausta panemise teevad ;)
Nothing beats cubic inches!!!
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

murest aru saada, kuid see pealkiri .... :roll:
Rultsius Noksius @ "318"
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Väga huvitav, mul onul pandi üleeile kesklinnast pihta täpselt samasugune stange (E34, must metallik), kuid ilma udukateta. Uue samasuguse sai Sauelt.

Nüüdseks on stange mutritele punktid peale keevitatud...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Dfh »

Heh see pealkiri oli TOE TAG'i loo järgi lihtsalt :D
"Hundinahas Lambad" on selliste situatsioonide theme song.

Nothing personal.

Ma ei pidanud silmas foormulasi ofkoors :oops:
Väike viha oli ikka hinges, mis kajastus ka pealkirjas.
Nothing beats cubic inches!!!
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Dfh »

Väga huvitav, mul onul pandi üleeile kesklinnast pihta täpselt samasugune stange (E34, must metallik), kuid ilma udukateta. Uue samasuguse sai Sauelt.

Nüüdseks on stange mutritele punktid peale keevitatud...
Kusjuures ma olen näinud linnapeal tervet hunnikut masinaid, millel on esistange täiesti pilbasteks. Mingite jobude masinalõhkujate sõidukooli rahasid oma taskust plekkida on tsipa valus.

See keevituse mõte ei ole sugugi paha, panen kõrva taha selle :)
Nothing beats cubic inches!!!
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Enda kogemustest võin õelda et E39 stange eemaldamiseks kulub väikese treeningu tulemusel u 1,5 minutit. Vanal autol sai pandud M-style stange ja siis sai nendega mässatud./ei tegele kriminaalsete asjadega/
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ega E36 puhul see asi kauem aega ei võta... saab kiiremini isegi kui logarid ohverdada :\
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Dfh kas ise oled ka varas ??
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Dfh »

Enda kogemustest võin õelda et E39 stange eemaldamiseks kulub väikese treeningu tulemusel u 1,5 minutit. Vanal autol sai pandud M-style stange ja siis sai nendega mässatud./ei tegele kriminaalsete asjadega/


Tegemist väga lihtsa protseduuriga pea kõikide bemmide puhul, millel plastik stanged, asi vaid 4 mutriga kinni. Vanadel haininadel on muidugi lugu pisut teine. Oma e28'l stangega jamasin ogaraks ennast.
Dfh kas ise oled ka varas ??
Juba vastasin sellele küsimusele enne. Kuula TOE TAG'i lugu läbi, siis saad aru mida ma silmas pidasin. Kui sa sellist muusikat põhimõtteliselt ei kuula, siis ei oska aidata. Olen pigem vargavastane.
Nothing beats cubic inches!!!
Kasutaja avatar
juut
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 06.01.2005 18:21 42

Postitus Postitas juut »

peeglikaaside puhul lasta teha teravate äärtega klaasid.
stangede alla šiletiterad:evil:
oleks varastel imestamist kui näpuotsad kukuvad maha :lol:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

juut kirjutas:peeglikaaside puhul lasta teha teravate äärtega klaasid.
stangede alla šiletiterad:evil:
oleks varastel imestamist kui näpuotsad kukuvad maha :lol:
Teenindusemehed ma arvan, et paneksid seda pahaks.
Indrek
einar
Huviline
Postitusi: 1406
Liitunud: 08.06.2004 12:54 03
Asukoht: tartu

Postitus Postitas einar »

kurb nend varastega. eks kellelgi oli see kergelt teenitud papp
Tel 5015578.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Siit on taoline teema juba läbi käinud ja seal vist keegi oli proovinud ja stange eemaldamiseks kulus ca 55 sek :D
Hea et endal stange hetkel suhteliselt räbalas olukorras, vast ei jää kellelegi näppu, aga kui uus värv saab peale pandud, siis tuleb küll natuke keevitusega asja ärritada ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

Viljar kirjutas:Siit on taoline teema juba läbi käinud ja seal vist keegi oli proovinud ja stange eemaldamiseks kulus ca 55 sek :D
Hea et endal stange hetkel suhteliselt räbalas olukorras, vast ei jää kellelegi näppu, aga kui uus värv saab peale pandud, siis tuleb küll natuke keevitusega asja ärritada ;)
Ja kui stanget kätte ei saada, siis vihast lüüakse mõni uks lömmi, visatakse aken sisse ja tõmmatakse naelaga mööda auto külge :|
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

kui keegi leiab või aretab midagi huvitavat nende j*pskite vastu siis võiks teada anda või siis pildid oleks ka abiks :)
Kasutaja avatar
Evilover
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 24.10.2004 15:15 52
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Evilover »

irw... võta spoila ööseks koju :D:D:D
Hommikul kruvid peale tagasi :p
E28 Friik :D
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

kaspar kirjutas:
Viljar kirjutas:Siit on taoline teema juba läbi käinud ja seal vist keegi oli proovinud ja stange eemaldamiseks kulus ca 55 sek :D
Hea et endal stange hetkel suhteliselt räbalas olukorras, vast ei jää kellelegi näppu, aga kui uus värv saab peale pandud, siis tuleb küll natuke keevitusega asja ärritada ;)
Ja kui stanget kätte ei saada, siis vihast lüüakse mõni uks lömmi, visatakse aken sisse ja tõmmatakse naelaga mööda auto külge :|
Olen vist isegi taolise asja ohvriks satunud :|
Arvata võib, et üritati E34 esimesi kollaseid suundasi tuuri panna, aga kuna need tagant kahe kruviga kinni ja kätte saamine suhteliselt raske, siis löödi nad hoopis puruks.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Täitsa jube, mis Eestis toimub... :evil: Igatahes tekib järjest enam mõte Eestist igasuguste asjade tõttu päris jalga lasta mõneks ajaks, ehk asi mõne aastaga normaliseerub. Aga stangega tuleb ka endal midagi ette võtta igaks juhuks, kuigi ma eriti Tallinnas ei käi...ja kui, siis katsun asjad päevaga korda ajada...
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

Eestis on tõesti asjad väga hullud,kõike varastatakse.Sõbral tõmmati Ptreludel maja eest 4 velge,makk ja kõlarid kruviti ka seest välja ja vana jope :lol: ka.Pole ju meeldiv,et hommikul ärgates ootab sind üllatus.Krt ma võiks ju istuda öö läbi üleval,aga piisab ju ühest korrast,kui peale ei passi ja ongi läinud.Midagi peab välja mõtlema,politsei on jõuetu varaste tabamisel.
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Võib ju muidugi omakohtu läbi hakata karistama pikanäpumehi,
Hollandis keegi oli lasknud, miskise suurematsorti voolu, ukselinki.
Mõistagi oli vargal tegelikult arg süda ja ta jättis oma maise elu sinna auto veere...

Paraku Eesti seadused saadavd siis kurikaela asemel puuri oopis vargusohvri...
Seega see variant jääb ära, korraliku koslepi võid muidugi anda aga siis jääb jällegi see sama variant, et ta kirjutab avalduse oopis kallaletungi kohta - siis oled ise kinni ja eeluurimises ning tema juba vabaduses otsimas uut asja :evil:

Seega jääb üle ainult turvakaamera asetada nii, et ta hoiab autol silma peal ja kui midagi kaotsi läheb siis saab ment vähemalt turvalindi pealt vaadata midagi ja koplisse otsima minna...
Kaamera võiks liikumis sensoriga olla, et liigub kaasa tegevusega

aga ma paneks seadustest hoolimata sinna pisikese auguraua ka külge :P ;) :?
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Are kirjutas: Paraku Eesti seadused saadavd siis kurikaela asemel puuri oopis vargusohvri...
Seega see variant jääb ära, korraliku koslepi võid muidugi anda aga siis jääb jällegi see sama variant, et ta kirjutab avalduse oopis kallaletungi kohta - siis oled ise kinni ja eeluurimises ning tema juba vabaduses otsimas uut asja :evil:
Kuskil oli minuarust ka selline lõik sees, et oma vara võid sa kaitsta.
St. et kui sa tabad miski päti sel hetkel kui ta üritab su velgi/makki/midaiganes ära viia ja ta see järel paar korda kogemata vastu puud jookseb ja näoli porilompi kukub, siis ei peaks suurt hullu olema.
Minumeelest oli see lausa võsa pets, kes sel teemal juttu tegi kunagi.

Muidugi võin ka eksida.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Evilover kirjutas:irw... võta spoila ööseks koju :D:D:D
Hommikul kruvid peale tagasi :p
Kui mul veel E30 oli, siis mina võtsin maki igal õhtul autost välja ja hommikul toppisin jälle tagasi. Kui maki olin uuesti ära häälestanud, oli ka auto mootor juba soe :D . Praegu hoian autot tasulises parklas ja makki enam välja ei nopi, kuid kui on vaja oma autoga mõnele suuremale üritusele minna (nt. kino, teater, näitus jne.), siis võtan maki ikkagi kaasa.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Kristjan K kribas :
Kuskil oli minuarust ka selline lõik sees, et oma vara võid sa kaitsta.



Seda juhul kui sa saad ta kätte oma aias mis kuulub sulle...
Aga kui sa saad ta kätte kuskil parklas (enamus meist ju hoiab autot maja ees parklas) ja seal talle hambaravi pakud, sel juhul on see avaliku korra räme rikkumine ja avalduse esitamise puhul ka järgneb kriminaalasi...

Muidugi iseasi on see kas pätil kuplis peale tugeva rahatuule ka miskit on, et ta suudab pärast hambaravi ja kohaliku tuimestust avalduse kirjutada :!:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ausalt öeldes ise küll ses suhtes endale vist aru ei annaks, kui ikka näeks, siis annaks paraja koslepi, muidugi mul see hea asi, et mul auto oma hoovis ja mendis -kui ta peaks julgema minna- on tema sõna minu oma vastu :lol:
Kasutaja avatar
Janar_H
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 12.02.2005 11:59 10
Asukoht: Tartu ümbrus

Postitus Postitas Janar_H »

AARE530 kirjutas:Ausalt öeldes ise küll ses suhtes endale vist aru ei annaks, kui ikka näeks, siis annaks paraja koslepi, muidugi mul see hea asi, et mul auto oma hoovis ja mendis -kui ta peaks julgema minna- on tema sõna minu oma vastu :lol:
ma kaldun ka arvama,et enamus mõtleks sel hetkel seadusest teistmoodi ja annaks korraliku keretäie.Mul savi,mis pärast juhtub,maha muidugi ei löö,aga niisama minema ka ei laseks,et a la noh juhtus mis siis,ära teinekord tee.Vähemalt enda rahustuseks klopiks läbi varga,kui jõud üle käib :lol: :lol: :lol: A palju üldse selliseid juhuseid on kus tabatakse kohe sündmuskohalt???Ega vist palju pole.
volvo s80,pontiac firebird,ford transit,nissan sunny,Bmw 525tdsa Touring 95a müüa
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

marek320 kirjutas:Igati tuttav tunne, krt kõik osad kuhu näpud taha hakkavad tuleb kinni keevitada.
Ära sa seda küll tee, kuidas sa muidu pärast autosse saad :D :D :D
Aga jah asi muidu naljast üsna kaugel :?
Vasta