Näen korrarikkumist-kõne politseisse-politseist süüdistus

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Näen korrarikkumist-kõne politseisse-politseist süüdistus

Postitus Postitas Hans »

Selline lugu siis...
Neljapäeval õhtul kella kümneks kiirustan TTÜ spordihoonesse, kodunt väljudes kuulen eemalt räiget venekeelset sõimu, aeglustan sammu, näen kuidas tüüp bmw-sse istub ja gaasi annab, mõtlen samas kuhu poole ta nüüd sõidab (väga imelik suund suurele teele sõitmiseks), pidurikrigin, metalli ragin, kiirendan sammu ja mis ma näen:
Pilt
Oi ma olen väga varmas alati politseisse helistama:
"Siin _ teel, poe juures, üks purjus juht teeb väga kummalist sõitu.."
"Mis ta teeb?"
"Üritab autoga treppidest alla sõita aga jäi kinni"
"Kas auto nr panid kirja?"
"Ei! Tüüp on väga agressiivne ja ligemale ma ei lähe"
"Mis aadress?"
"___. Saatke kiiresti politsei!"
"Annan edasi"

Nii, vaatan kella, et võin ka natuke hilineda trenni. Vaikselt ikkagi sammun TTÜ poole, vaatan üle õla, kas politsei jõuab juba (2 min sõitu neil ainult Lõuna jaoskonnast). Mina jalutan - minutid kukuvad. Nonii, lõpuks midagi lendab aga kuhu ta nüüd keeras, miks varem ära? Seal ei ole ju see aadress! Ah ei keerab otsa ümber, ...ei keerab jälle end ümber??? Silmapiirilt kadus, pagan, mul endal juba kiire, võtan uuesti kõne politseisse:
" See et ennist helistasin, teie patrull eksis ära, et auto on "seal ja seal""
"Ütlen edasi"

Jõuan siis lõpuks läbi metsa ja üle liiva spordihoonesse, telefon heliseb... varjatud number - teadagi politsei:
"Teie ennist helistasite?"
"Jaa.."
Väga süüdistavalt: " Me ei leia autot!"
???
Lõppude lõpuks ma ka pole suu peale kukkunud: "#¤%...&/(...#%...¤&"
Politsei: "Kas auto nr kirjutasite üles?!"
???!!!???
"#¤%&/(#%¤&"
Politsei: "Aga kus te ise praegu olete?!"
???!!!???
"Astun kohe TTÜ spordihoonesse sisse!"
"Aga kas te kohale saaksite tulla?"
???!!!???
"#¤%&/(#%¤&"
Politsei: "Nii et te ei saa?"
"Ei kahjuks. Las vaatavad ringi, see auto ei saanud sellises olekus kaugele sõita."
Üldse lülitasin telefoni välja.
No kuhu see auto siis haitus???

Miks mind see asi ärritas on põhjus ikkagi selles, et maksumaksjana eeldan vähe krapsakamat suhtumist neilt kes mu maksudest elavad.

(Kevadel, kui ma väga tugevalt hüppeliigest kahjustasin ja Mustamäe traumapunktis ootasin 1 tund, et röntgenit teha ja teine tund, et arst uuesti mind üle vaataks, kas luud ka järgi andsid ja kelle järgi ma ootasin, siis see oli ühiskonna see kiht, kes ei tea maksudest mitte midagi. Aga neil oli roheline tee oma kriimus näoga või üleannusega traumapunkti politsei käevangus asja. Praegult suudan juba suht rahulikult tagasi mõelda sellele, kuigi siis vahutasin seal korralikult, sest see 2 tundi ootamist tähendas silmnähtavalt moonduvale jalale 3 kuud ei sporti, ei koormust.)

Ma tean, et politsei peab registrit ka helistajate suhtes :D aga see ei nulli mind teatamast sellistest "vigurimeestest" nagu neljapäeval nägin ja peale kevadist elamust ma paljusi asje enam ei näe - silm pole vist enam nii terav. (Ok, halb nali.)
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
urki
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 23.04.2004 09:13 49
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas urki »

Kui sa sellist juttu juba räägid, siis ei peeta vist mind ka imelikuks.
Sama siin! Ikka katsun võimumehi teadustada purjus juhtidest ja muudest huligaanidest.
Aasta tagasi tegi üks vana ja sportlik Mazda minust mõõdasõidu. Ja tagasi keerates keeras tont nii kiirelt tagasi, et ma vaevu jõudsin kiire parema nõksu teha, aga ikka riivas mu esiotsa tema tagumine stange. Ma selline kiirelt vihastuja, hakkasin tulesid vilgutama ja tegema selleks kõik, et tüüp peatuks. Aga seda viimast to ajukääbik ei teinud, vaid lisas gaasi. Mul pere peal, kuid mis mul muud teha, panin ohutuled vilkuma ja kimasin järgi. Võtsin vihast värisevate kätega telefoni ja kirjeldasin olukorda 110.le Muide ka seda, et kihutame siin kahekesi 160ga Türi poole, saatke patrull vastu.
Oligi patrull vastas ja võttis peale pikka sireenitamist mehe maha.
Esimene reaksioon oli küll, et lähen ja panen sellele tüübile
:evil: Aga nii hulluks ei läinud. Välja kakerdasid kaks A`la 50ndates papit.
Vaatasime võimuesidajatega minu auto üle, millel nagu polnud midagi näha :shock:
Kuid nüüd pool aastat hiljem ikkagi esitiival paar triipu ja paari ruutmillimeetri jagu roostet. Toona, kui see tont keeras ette, sadas vihma ja auto oli märg, sellepärast ka polnud vist midagi näha.
Kuid need sellid olid ikka raudselt vindised ja puhuma nad pandi.
Säärane lugu siis :D Lõpp hea, kõik hea. :lol:
Kes hommikuti külas käib, see asjatult ei longi!
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Njah ka mul sel teemal üks lugu rääkida:
Sõidan mina mingi aastake tagasi lasnakas kodu poole ja näen üks sell täiega urgitseb joonlaua või millegi sellisega mingi golfi ukse kallal. OK asi selge pole just normaalne sisenemis viis autosse, parkisin ennast nats eemale showd vaatama ja helistasin 110 et saatku patrull kontrollima. Pollarid ise kusjuures ei olnud kaugel, töölt koju sõites sõitsin patrull masinast mõõda ja olid sellest kohast kuskil 5 min. tee kaugusel. Noo nii mina ikka ootan ja ootan, teen suitsu ja veel ühe no **** igav juba hakkab. Vend on auto kallal juba mingi kümmekond minti pusinud ja siis ta vist tüdines lõi käega ja läind ta oligi. Pulli pärast passisin veel 10 min. et polli informeerida aga jah ei tuld kedagi. :roll:

Nii et inimesed olge ise valvel, kuna kui isegi valvsad kodanikud õiguskaitse organeid teavitavad siis oma vara eest pead valvet ikkagi sa ise :!:
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

Mul oli politseiga just vastupidine seik. Sõitsin sõle tänavalt suunaga mustamäe poole ja vaatan, et ees mingi kahtlane sõiduk - sõidab üle kahe rea "ussi" ja kahtlaselt aeglaselt. Ilmselge joove. Helistasin politseisse, kirjeldasin olukorda ning sättisin end tema taha sõitma. Juht võttis kasutusele kõige turvalisema liikumismooduse - mööda teeäärt. Ilusti sõitis läbi kõik bussitaskud ikka ja alati 50cm kaugusel kõnnitee äärest. Jõudsin auto sabas marja poe juurde liigeldud ikka veel 30km/h, telefoni otsas politsei kui järsku märkasin vilkureid peeglis. Panin oma autol ohutuled põlema, et ta mind märkaks. Politsei tuli, 80km/h, ilge sireenikarjumise ja piduritekriginaga tõmbas risti eessõitvale autole ette, kaks meest bussist välja ja läksid autojuhiga vestlema :D natuke naljakas oli kõrvalt vaadata, kuidas liiga aeglase sõidu pärast politsei 2-realise tee kinni paneb..

aga vähemalt suutsid nad 5-6 minutiga tipptunni ajal reageerida. ;)
I had a life once. Then I bought a BMW
raul
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 12.11.2002 18:21 35

Postitus Postitas raul »

2 kogemust:

Arvatavasti laksu all jeebijuht teeb trikke Nõmmel - helistan politseisse:
- ei tunta Tallinna kaarti, küsitakse 3 x korda kus asutakse
- politsei jõuab kohale 20-30 minutiga
- lõpplahendus: pollarid ei saanud jeepi kätte (kuigi ise sõitsin praktiliselt kogu aja vennal sabas)

Mingi lendahv Paldiski maanteel, enne Keilat. Sõidab mõõda kuidas jumal juhatab, nii et viib auto nina minema.
- helistan, ütlen et seal selline auto, teeb trikke, arvatavasti purjus.
- politsei: üks moment, kahjuks ei saa aidata, ühtegi patrulli pole läheduses
- küsin, et mis siis saab, äkki sõidab kellegi surnuks?
- politsei: loodame, et jumal karistab

:evil: :evil: :evil:

PS. millal viimati keegi nägi politseid liiklust REGULEERIMAS? mina näiteks seda ei mäleta...
Kasutaja avatar
Axxept
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 07.08.2004 22:35 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Axxept »

Eesti riigis on politsei KARISTAV mitte ENNETAV organ :(
530i E39, 530d E39 & 325i E30
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Eesti politsei töötab väga hästi. Loomulikult on asju, mida saab kritiseerida, kuid enamasti on ikka kõik korras. Mul pole 3 aasta jooksul mitte ühtegi rikkumist ja ei ole ka mingeid etteheiteid. Kõik kokkupuuted politseiga on olnud meeldivad.
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

Eesti politsei ei tööta absoluutselt hästi - kõik millega toime tullakse on föönidega sihtimine.

Mina olen näiteks helistanud, et mingi hull ajab mind mööda linna taga @ 140km/h & ma suutsin nagu 40min mööda linna ringi kimada enne kui ise jorsist lahti sain... ment tuli näiteks 20min hiljem. :roll:

...& selliseid juhtumeid pole mitte vähe olnud mul.
W12
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Äkki nad tahavad sinuga võidu teha aga sa kihutad neil eest ära koguaeg :shock:

~140km/h linnas? Siis sul omal peab ikka natukene rohkem olema kui nad sind kätte ei saa :shock:
On meil üldse teid nii häid? :?
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

raul kirjutas:küsin, et mis siis saab, äkki sõidab kellegi surnuks?
- politsei: loodame, et jumal karistab

:evil: :evil: :evil:
:lol: ei ole võimalik :shock: ma saan aru, kui ta nii mõtleb, aga kuidas saab nii välja öelda
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Öelge mulle elukutse, millega te tegelete ja ma räägin sulle kolm lugu kuidas mul oli halb kogemus.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Relk kirjutas:Öelge mulle elukutse, millega te tegelete ja ma räägin sulle kolm lugu kuidas mul oli halb kogemus.
:lol:
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

ah ex neid kogemusi ole nii positiivseid, kui ka negatiivseid ja politseinikud on siiski samasugused inimesed teevad vigu jms....põhi miinus tegelt on ikka peas....nimelt on neid liiga vähe, sellepärast teinekord ootagi mingi 30mintsa patrulli
BMW M5 V10
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

Oh lollikesed:(
kas Te tõesti olete PIMEDAD või ei taha lihtsalt uskuda et politsei on eestis selleks et maksusid korjata mitte selleks et kedagi aidata!!!
või MIS?
Me kõik teame seda ja see pole ju uudis???
5213002
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

siim kirjutas:Oh lollikesed:(
kas Te tõesti olete PIMEDAD või ei taha lihtsalt uskuda et politsei on eestis selleks et maksusid korjata mitte selleks et kedagi aidata!!!
või MIS?
Me kõik teame seda ja see pole ju uudis???

Mina neid kõiki küll ühte patta ei paneks. On olemas "politseinikud" ja "peast politseinikud". Ja võin öelda, et olen politseinikelt ka vajalikku abi saanud.

Ja mina nüüd küll ei väidaks nii surmkindlalt, et kõik juhtumised oleks ühtemoodi ja kõik politseinikud niiöelda ühe vitsaga löödud.

Näiteks: oled poes äärmiselt halva teeninduse osaks saanud... see ju ei tähenda, et nad (klienditeenindajad) sellised on..
või ... pane siia ükskõik mis elualalt saadud halb kogemus...

Nii et nõustun täielikult Relkiga.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Ok, oma huumorimeelt ma siin lahti seletama ei hakka. Kes minu esimese postituse matsu jagas see jagas ja ülejäänutele jõuab võibolla mingi aeg hiljem kohale.

Mina isiklikult suhtun suure respektiga Eesti Politseisse, see on elukutse milles mina end isiklikult ette ei kujuta, kuigi pole ka põhjust varjata, et mulle on sealt tehtud alguaegadel ahvatlevaid tööpakkumisi, ja ma austan neid väga, kes sellel tööl on. Sellest on aastaid mõõdas kui ma võisin nimepidi juba teretada neid kes mind autojuhina "rutiinseks" kontrolliks kinni pidas. (Olid sellised ajad.)

Üldiselt olen ma väga seaduskuulekas kodanik ja ma ei vastanda end ja politseid.

[Relk, ma võin nimetada paari oma elukutset millega sa pole eluilmaski kokku puutunud ja veel vähem 3 negatiivset isiklikku (!!!) kogemust näitena tuua, nii et see teema on end sellega ka ammendanud.]
E30 316i ´90, E34 518i ´95
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

mina olen näiteks väga rahul naabri valve ja eesti politseinikega,nimelt jäi alles 4 valuvelge mis oli auto alt ära keeratud.Politsei pidas 3minutilise ajaga kinni 3 pätti kes tahtis ruttu rikkaks saada.Poistel seekord ei vedanud ,vähemalt teavad et nüüd tuleb vaiksemalt veljed oma
autosse visata
Kasutaja avatar
Andre_P
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 18.09.2004 23:51 12
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Andre_P »

Parim ment pidi olema ... ment :lol:
...mitte ,et neist vahest väga harva kasu poleks
BMW 530i ;525i e34 ;750 e38
Kasutaja avatar
piloot
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 08.12.2003 14:49 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas piloot »

Andre_P kirjutas:Parim ment pidi olema ... ment :lol:
...mitte ,et neist vahest väga harva kasu poleks
Lihtsalt fleimile jätkuks, et kas te kujutaksite üldse ette, milline oleks elu ILMA politseita? Kes oleks nii naiivne, et arvaks oma elu sellises situatsioonis paremal järjel olevaks kui hetkel?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
piloot kirjutas:
Andre_P kirjutas:Parim ment pidi olema ... ment :lol:
...mitte ,et neist vahest väga harva kasu poleks
Lihtsalt fleimile jätkuks, et kas te kujutaksite üldse ette, milline oleks elu ILMA politseita? Kes oleks nii naiivne, et arvaks oma elu sellises situatsioonis paremal järjel olevaks kui hetkel?
Esialgsele arvamusavaldajale soovitaks reisi New Orleansi. Kahjuks on ta vist juba natuke hiljaks jäänud, kuna rüüstajad saadakse vaikselt juba kontrolli alla.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Ilus Punane
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 12.08.2005 15:39 35
Asukoht: Mähe-Lasnamäe-Mustamäe

Postitus Postitas Ilus Punane »

Mul on politseiga siiani head kogemused. Isegi siis, kui kogemata ühe kolaka tekitasin, tuldi kohale ja oldi viisakad, seletati ja aidati... (no mida ühe uluva lolliga muud teha!) kuigi oleks võinud ka teisiti. Omad vitsad olin muidugi juba saanud...
Teine case - sõidan mina mööda Tartu maanteed ja korraga, ole lahke, sõidab minust PAREMALT mööda mingi pisidžiip, 4-5 aastane laps sees ringi kargamas. Ja nii sõitis teistest ka mööda: vasakult, paremalt, vasakult jne. Helistasin 110 ja tüüp võeti ca 2 km pärast maha. Igatahes teepervel ta põiki oli, sinitriibuline kõrval. Loodan, et edasisõiduluba ta ei saanud.
520i 1992 E34 110kW
Vasta