Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Tiho
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.01.2005 14:19 57
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Tiho »

Tere

Peab ka seda teemat upitama, nimelt läks minu auto küljest (kollane e36 touring) järjekordselt jalutama esimene M-Tech stange, koos numbri ja udutuledega. Seekord siis õismäe siseringilt, õismäe humanitaargümnaasiumi kõrvalt. Täpset aega ei tea, sest saabusin eile öösel nädalaselt reisilt.
jobud kiskusid stange puruks, et kätte saada, isegi tala jäi auto külge.
Tunnusteks lisaks kollasele värvile veel: all nurkades stange lisad (õhusuunajad) ja juhipoolne stange nurk oli parandatud, (talvel külmaga sõidsin suure tüki välja) murde joon selgelt näha.
Kui kellelegi jääb miskit silma, palun andke teada, nukid hirmsalt sügelevad (vägivald pole lahendus, aga tuju teeb paremaks ikka).

Tänan tähelepanu eest!
Tiho
BMW E28 524tdA-ex
BMW E36 323iT individual
BMW E91 330d
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas topfuel »

Õismäel on kuidagi asi eriti halvaks läinud viimasel ajal
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas riffF »

Tiho kirjutas:Tere

Peab ka seda teemat upitama, nimelt läks minu auto küljest (kollane e36 touring) järjekordselt jalutama esimene M-Tech stange, koos numbri ja udutuledega. Seekord siis õismäe siseringilt, õismäe humanitaargümnaasiumi kõrvalt. Täpset aega ei tea, sest saabusin eile öösel nädalaselt reisilt.
jobud kiskusid stange puruks, et kätte saada, isegi tala jäi auto külge.
Tunnusteks lisaks kollasele värvile veel: all nurkades stange lisad (õhusuunajad) ja juhipoolne stange nurk oli parandatud, (talvel külmaga sõidsin suure tüki välja) murde joon selgelt näha.
Kui kellelegi jääb miskit silma, palun andke teada, nukid hirmsalt sügelevad (vägivald pole lahendus, aga tuju teeb paremaks ikka).

Tänan tähelepanu eest!
Tiho
ot mis juba see järgmine stange läks või? . no ikka piixus värk küll
järgmisele ma sulle udukaid ei kingi kui stanget kerekülge ei keevita v ma ei tea. ebaõnn....
Kasutaja avatar
Pritsa
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 22.12.2003 13:33 45
Peamine sõiduk: BMW 420d Xdrive
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Pritsa »

Täna öösel tundus kellegi jaoks ahvatlevana minu masina kapoti embleem, terariist vahele, korralik kriim kapotile ja läinud ta oligi. Aasta jooksul uuendatud siis terve embleemiring, aasta tagasi Mustamäel Siilis läks jalutama pagassi oma ja nüüd siis Rahumäel kapotikas - LAHE.
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas randolsd »

Kordan veel.. Edu kõigile uute embleemide ostjatele. Varastele tuleks kirvega embleem otsaette lüüa :evil:
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6158
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Reimers »

No si**a sellest emblmeemist eks aga jube on see kui nad selle käigus terve detaili ära kraabivad :evil: Mingi märgi jama pärast vaja ntks kapott üle värvida :evil: omanikule läheb see jama maksma lõpuks tonnides
Kasutaja avatar
TanelE34
Klubiliige
Postitusi: 905
Liitunud: 18.10.2004 19:45 16
Peamine sõiduk: BMW Alpina B5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas TanelE34 »

Kas need embleemid on kõikidel mudelitel standardse suurusega?
St. kas E34 embleeme ka varastatakse?

Ilmselt siis pole mõtetki hakata uusi embleeme osta, kui need pihta kohe pannakse :mad:
320i 1983 92kW -> 525i 1993 141kW -> 750iLA 1988 220kW ->
M5 3.6 1990 232kW -> Alpina B5 2006 368kW
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kustas »

TanelE34 kirjutas:Kas need embleemid on kõikidel mudelitel standardse suurusega?
St. kas E34 embleeme ka varastatakse?

Ilmselt siis pole mõtetki hakata uusi embleeme osta, kui need pihta kohe pannakse :mad:
Suuremjaolt on jah BMW kapoti embleemid samad, haininadest kuni uute mudeliteni välja (tagumisi on erinevate suuruste ja/ning kujudega(tagaluugi kumerus)).
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas topfuel »

Täna öösel käidi kesklinnas ühes autos sees. Varas midagi ei saanud, aga unustas oma telefoni autosse :mrgreen:
Viimati muutis topfuel, 09.07.2010 15:20 45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas aise »

täna öösel läksid mõlemad embleemid, õnneks väliseid kahjustusi ei tekkinud va. embleemi alt on jutt kus lakk ja värvi maas veits.
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Alvar_S »

Mitte,et ma oleks omakasupüüdlik.
Aga võin pakkuda uusi embleeme.
Ou Vööthüään!!!
MardoV
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 08.02.2009 17:02 40
Asukoht: tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas MardoV »

kaks nädalat tagasi varastati mul e39 välimised peeglikatted ära tallinnas pelgulinnas!
Viimati muutis MardoV, 15.08.2010 12:08 18, muudetud 1 kord kokku.
AgoL
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 26.09.2008 20:00 04

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas AgoL »

Täna öösel oli jälle kellelgi (eelmine juhtum oli 8.01 ja siis läks stange kogu täiega) vaja e39 tavalist esistanget, aga arvan, et segati ning ära varastati iluliistud, numbrialus ja number. Ühele tiivale tekitati ka värvikahjustus ja stangel on ka suht robustsed jäljed. Varsti ark-is juba püsikunde, 2. number juba sel aastal.
Juhtus see jällegi Kristiine äärealal Järve tänaval. Ei oska midagi tarka ette ka võtta. Signa sellest tegevusest karjuma ei hakka ja aknal kogu öö valvata ka ei jaksa. Igakord pole võimalik vastu seina ninaga parkida ja ühtegi parklaäri minu teada ka lähedal ei asu.
Väga kaugele autot ööseks viia kaob nagu autol mõte ..., aga noh nagu ikka-keerame teise põse ette ja elu läheb edasi. Puhkuse viimased päevad tuleb jänes põues ilma numbrita ringi sõita, sest ma ei mahtunud uue numbri tellimisel ark-i ajalimiiti.
Ago
Kato
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 06.08.2009 02:09 10

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kato »

TanelE34 kirjutas: St. kas E34 embleeme ka varastatakse?
Jah, ka E34 embleeme varastatakse. Minu omad läksid talvel kohvik "Moon" juurest, parkisin pimedas kohas tänava ääres kah seal, platsile ei mahtunud. Kaagid olid oma kulunud saastad mulle asemele torganud veel, lohutuseks vist, et ma päris ilma ei jääks. Enda embleemid olid küll umbes aasta vanad originaalid, mis välja nägid nagu tutikad. Lisaks embleemidele võeti tagastange veokonksu kate ja ka esistane oma mis uduka kõrval.

Aga mis teha, ilma nende tükkideta kah ego sõita ei lase :D ja tulevikus valin parkimiskohta hoolsamalt.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas MartenL »

Hommikul rippus kork bensuluugi alt välja :mad: Päris omapärane vaatepilt. Bensiini paagist kätte ei saadud, kogukahju piirdus imeväikese träksega värvikihil luugi kõrval.

Tallinn/Kristiine

Küsimus ka: auto tuli ilusti valvest maha, mingeid veateateid polnud (kui on, teeb 2 piiksu). Kas e46 luugiandurit polegi?
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas eero »

Panen siia enda hiljutise loo lingina enda tsikliteemast. Eelkõige et esile tõsta Pärnu kriminaalpolitseid tegelikult suhtkoht väikse asja pärast uskumatult suure vaeva nägemise pärast et leida üles asjade omanik :) Muidugi minu asi võis olla väike episood mingi suurema vargajõugu asjas. Aga minu respekt küll Pärnu politseile praegu.
Asjade üle on hea meel muidugi, aga veel parem et ühed tõprad kätte saadi. Ja politsei teeb küll tööd kodaniku huvides. Pärnus vähemalt.

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... 5&start=93
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
laux555
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 12.06.2006 00:35 49

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas laux555 »

Neljapäeva öösel varastati venna autol mustamäe teel mölemad e39 peeglisklaasid, ei olnud just enam köige paremas korras, vähemalt yks,isetumenevad.Sellega vïb ka pakkumisi teha psi....
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Anti »

laux555 kirjutas:Sellega vïb ka pakkumisi teha psi....
Et siis loodad kellegi teise autolt jalutama läinud klaasid asemele osta?
Kasutaja avatar
laux555
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 12.06.2006 00:35 49

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas laux555 »

muidugi ei looda kellegi teise,lihtsalt äkki keegi endale m peeglid pannud ja teised peeglid üle, võib pakkuda terveid peegleid kuna need kinnitused kus peegel on ka katki(arvatasti olid vargad mingid narkarid kes ei teadnud kuidas asjad ära käivad)
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas randolsd »

Autospetsialist´ist tallinnas peaks olema tavaline peegli klaas mingi 280kr
endal on yks väike peegliklaas yle.. sinakas, ja yks äär "luup" 400kr tk.
on ka 2tk suuri orginaal klaase olemas yks sinakas ja luup teine valge ja äär luup, mölemal kummiäär.. ehk siis orginaalid..
Sain need jube odava hinnaga, just siis kui olin enda peeglid endaarust vöimalikult odavalt korda saanud, ikkakist 3000kr kulus.. Mötlesin, et ostan tagavaraks aga nüüd ei julge kylge panna ja seisavad need kodus kapipeal.. kui väike peegliklaas myyki läheb siis panen need asemele endale..
Loodan väga, et need ei olenud varastatud, kuid hiljem ostes siiski müüa nime googeldades tal maksuvölad olid.. inimene oli tartust.. saatis gargoga.. mustal turul midagi liigub aga parem mitte sedakaudu osta.

Köige suurem jama ongi kui on kinnitused ka löhutud.. Kuigi arvan, et väikeste klaasidepuhul tasub külastada Siimu et saaks kinnitused ja ehk klaasid saab autospetsialistilt..
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
RaulSe
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 27.09.2009 19:11 34
Asukoht: Pärnu, Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas RaulSe »

Täna öösel 17.09.10 läksid Pärnumaal Paikuse alevikus kaduma minu e39 Touringult peegliklaasid (isetumenevad, soojendusega) ning tagumised äärmised parkimisandurid koos liistudega. :mad: Politseisse sai avaldus tehtud ning ütlesid, et ma polnud ainuke sellel ööl. Sauga kandis ja Pärnu linnas olevat ka ohverid. Kuna Pärnus on suve algusest saati lainetena peeglivarguseid siis loodaks et kunagi see asi ikka saab lõpu. Kõige nõmedam on et kaskot pole.. oleks pidanud ammu tegema ehk siis tagantjärele tarkus. Igatahes kui kellelegi pakutakse antud asju või märkab kuulutust palun teada anda.
525TDS e39 99a
Kasutaja avatar
Hõbehall
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 09.07.2005 10:34 50
Asukoht: Harjumaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Hõbehall »

RaulSe kirjutas:Täna öösel 17.09.10 läksid Pärnumaal Paikuse alevikus kaduma minu e39 Touringult peegliklaasid (isetumenevad, soojendusega) ning tagumised äärmised parkimisandurid koos liistudega..... :.
Ei oska paraku konkreetse juhtumi koha pealt midagi tarka öelda aga natuke offtopic juttu juurde- soovitan tõsiselt kõikidel selle parkimisanduri liistu sinna stange sisse kinnitada kuidagi teisiti. Kruvi, tüüblid võ mis iganes eraldiseisvad kinnitused. Peale küljepeeglite vargust oma autol muutusin vähe paranoilisemaks igasugus väliste kallimade äravõetavate detailide suhtes. Oma autol ühte parkimisandurit vahetades avastasin, et see liist käib ikka väga kergelt -kiirelt stangest välja. Koos liistuga "ärajalutanud" andurid aga ca 4000-6000.- mats kohe rahakotile...kes seda tahaks. Lootus jääb, et korralikumalt( mitte standartselt) kinnitatud liistu ei hakata näppima, või siis pimedas lihtsalt on raksem aru saad kuidas kinnitatud on see liist ning loobutakse peale kangutamist. Ma vähemalt loodan nii.

Minu 5 senti.
E46 Coupe> upgrade 320i E90> 320dLCI E91
Kasutaja avatar
Kris K
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 14.03.2010 12:55 34
Peamine sõiduk: E90 318iA '06
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kris K »

Saan siis ka lõpuks siia teemasse kirjutada. Täna lasti siis E36 udutuled rotti.Arvatavasti öösel ( Pirital) või täna lõunal pärnu mnt Rahandusministeeriumi tasulises parklas. Kõige hullem, et varastati koos pistikutega. Juhtmed läbi lõigatud :evil: . Kui kellelgi veel täna öösel, lõunal midagi varastati ( piritalt või sealt parklast) võiks koos politseisse avalduse teha. Way to go :roll:
Kasutaja avatar
Kristjan.K
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 17.10.2006 16:33 22

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kristjan.K »

Täna päeval läksid majaeest valgas mu M5 stiilis peegliklaasid jalutama, peegliklaaside tõstemehhanismid katki tehtud ja peeglid kraabitud. Paistab, et see peegliklaaside teema suht aktuaalne hetkel. Mannetu... Võrus just oli miski BMW´de rüüstamine nüüd siis otsapidi siia jõudnud.
Original BMW Teile
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Raul_A »

jaaHah
Kasutaja avatar
Aston
Huviline
Postitusi: 664
Liitunud: 27.02.2010 02:22 07
Peamine sõiduk: E60 525d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Aston »

Hõbehall kirjutas:Lootus jääb, et korralikumalt( mitte standartselt) kinnitatud liistu ei hakata näppima, või siis pimedas lihtsalt on raksem aru saad kuidas kinnitatud on see liist ning loobutakse peale kangutamist. Ma vähemalt loodan nii.
Üldjuhul on nii, et kui suudad varga üle kavaldada, siis tõmbab varas taskust oma võtmekimbu välja ja jookseb ümber auto.. :roll:
Samuti, kes on kavalalt kinnitanud oma udutuled, nendel on udukad koos stangega minema läinud.
Võta nüüd kinni, mis reaalselt aitab.
Kasutaja avatar
Kristjan.K
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 17.10.2006 16:33 22

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kristjan.K »

Jah, tuleb välja, et ka mina olen üks paljudest, huvitav, mis nende m-stiilis klaasidega teha on. Neid on nii vähe, kes see **** neid ostab, kellel on lambist need katki? :?
Original BMW Teile
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Alvar_S »

Kristjan.K kirjutas:
Jah, tuleb välja, et ka mina olen üks paljudest, huvitav, mis nende m-stiilis klaasidega teha on. Neid on nii vähe, kes see **** neid ostab, kellel on lambist need katki? :?
Nende järgi tekitataksegi ju vajadus.
Nüüd kus sul need on ära varastatud,otsid sa endale ju uued. :|
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
Kristjan.K
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 17.10.2006 16:33 22

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kristjan.K »

MA võin ju otsida uued, aga klaasidest ainult ei piisa enam, ainukesed mis töötavad on mootorid, liigutushoovad ja -heeblid katki, st kogu kompott uus vaja. Seega suht nulliring.
Original BMW Teile
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas coley »

Ka minuni on kaudselt see ebaõnn jõudnud...

Täna koju jõudes käis naaber uksetaga rääkimas, et eile hilisõhtul olid mingid 2 tüüpi midagi mu auto rataste juures kangutanud. Viisin auto valvega parklasse ära tänaseks vähemalt. Paar "uunikivi" leidsin ka auto kõrvalt põõsast aga ei oska kuidagi arvata kas need on seal eilsest või kauem, kuna kõrval maja hoovis paigaldatakse tänavakive. Igatahes suht halb tunne oli küll seda juttu kuulda. :(
Vasta