Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Fabulous kirjutas:sellel kohal olid jah peeglid...

ai ai...
nüüd kui koju lähen vaatan kas ta asub veel seal...
auto ise asub siis mustamäe teel...üsna lõpu poole sõita, kui üks täbav keerab paremale, peale mitsubishi poodi(kadaka tee või mis ta seal on)
KristjanS endine auto asub pärnus muidu :D
Fabulous
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 03.08.2007 22:48 42

Postitus Postitas Fabulous »

nii..auto kirjeldus...

nüüd on plekid all autol...
kaassõitjapoolse suunatuli on kadund...puudu.
kapotil on freeride kleeps, samuti toonklaasi ring...
auto on ilma nrmärkideta, armatuur on sees puudu, samuti polster(id).
kaks summutitoru...kroomist. ja roostet on palju.

ja ikka csg kleeps autol.

ahjaa..auto asub vianori eest mustamäe teel...
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Fabulous kirjutas:nii..auto kirjeldus...

nüüd on plekid all autol...
kaassõitjapoolse suunatuli on kadund...puudu.
kapotil on freeride kleeps, samuti toonklaasi ring...
auto on ilma nrmärkideta, armatuur on sees puudu, samuti polster(id).
kaks summutitoru...kroomist. ja roostet on palju.

ja ikka csg kleeps autol.

ahjaa..auto asub vianori eest mustamäe teel...
tõenäoliselt ei ole see no_name auto :) paar masinat csg kleepsudega veel ringi vuramas mis sinised ja e36ed. no-namel pole 2x summuti toru jne.
no_name
Huviline
Postitusi: 544
Liitunud: 17.02.2008 15:49 18
Asukoht: igalpool

Postitus Postitas no_name »

mustam2e oma ei ole minu..minul natuke teises kandis auto, kuid jah, midagi on nende e36 te vastu viimasel ajal p2ttidel. Minu omal on veljed veel all, alpina veljed.
Ning l2heb minu auto t66kotta varsti nüüd, kus saab mootori t2iesti korda, ning ka sillad korda.
Peale seda saab v2limuse kallale minna.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas erikred »

viiakse ära ka viie vargapoldiga, need on ainult nende jaoks kes niisama mutrivõtmega ringi kõnnivad linna peal et ehk näkkab

terv
erich
Kasutaja avatar
ummy
Huviline
Postitusi: 1175
Liitunud: 01.10.2006 19:04 24
Peamine sõiduk: E39 M5
Asukoht: Harjumaa

Re:

Postitus Postitas ummy »

ummy kirjutas:e36 318i tumepunane. kuressaares aia tänaval. alpine makk läks jalutama ja üritati ärandada. Enamvähem selline makk, aga mp3 tugi oli kah. Täpselt ei tea mis autost veel võib kadunud olla kahjuks.
Auto jätsin aiast välj ja oligi valmis. Puhas enda lollus.
omad "sõbrad" purjus peaga.
makk käes ja ka süütelukk lubati kinni maksta.politsei ehmatas poisid ära :)
E39 528i
Kasutaja avatar
Sebastian
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 01.03.2006 16:55 05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Sebastian »

Raul_A kirjutas:Seda teemat lugedes jääb kohati tõesti mulje, et tegemist ei ole mitte suvaliste narkarite või tellimuse täitjatega, vaid BMW-de omanikega. Järeldan seda sellest, et mingi suvaline narkar ei oskaks kiiresti ja lihtsalt nt esistanget vms suuremat kahju tegemata minema viia. Nii et silmad lahti.
Õnneks ei ole Elvas veel sellist jama tekkima hakanud. Kuid kui ka peaks hakkama, siis on see viimane tegemine ka. Väikse linna võlud ;)

Raul
Tegemist on teadjate meestega. Suunatuld ei oldud ka ära kiskuda üritatud, vaid oli ilusti lahti keeratud. Kuigi natuke asja ikka ära lõhuti, kuid poritiiva küljest oli viisakalt lahti keeratud(tekitades sellega mõlgi tiivale).
328 CIA
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Indrek J »

Eks ta nii olegi, et viimasel ajal ei peata enam mõistlikuks politseisse pöördumist ja kui, siis aetakse asjad joonde ise. Nii tekibki meie tarkpeadel seal kõrgemal arvamus, et oh avaldusi polegi enam - kuritegevus vähenenud! Aga ikka ei suudeta mõista, et miks usaldus kaob korrakaitsjate ja kodanike vahel. Kindlasti on ka postiivsemaid juhtumeid ja siin teemas loomulikult tundub, et varastatakse palju...
BMW fänn
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Indrek J »

Jah, ma vastupidist ei väitnudki
BMW fänn
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Raul_A »

käi e30 foorumi teemad läbi pulli pärast. mis värvi see stange oli?
jaaHah
Kasutaja avatar
Hry_89e30
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 19.06.2007 00:14 56

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Hry_89e30 »

Delfiinihall oli,küllaltki korraliku välimusega,eelmisel aastal sai just värskendust ja "põllul" pole selle autoga veel käinud.

Käisin politseis,tegin avalduse ka ja ajasime uurijaga juttu-tegime pilti,vähemalt sain mure ära rääkida.
UM-is öeldi hinnaks 6700.-,see on siis koos kõikide tüüblite,tihendi ja jahutustorudega.

Eks ikka hoian foorumites kätt pulsil,rohkem küll selle mõttega,et uus leida. ebay,soome btcf,ehk saab baur tc kaudu midagi. Eks esimene emotsioon on ikka pettumus,aga küll mingi variandi ikka leiab,elu õpetab ja läheb edasi.
E30 325i M-Tech2 & E38 VelvetBlue V12 ACS Individual
Kasutaja avatar
Rene_V
Huviline
Postitusi: 1848
Liitunud: 10.03.2004 22:55 16
Peamine sõiduk: E39 540i, 525d -02
Telefon: 55560543
Asukoht: Reval

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Rene_V »

entropiK kirjutas:No nii nüüd on siis järg minul kurta siia kurba teemase...
Nimelt täna öösel käidi minu autos sees... varastati pm kõik mis kaasa sai võtta isegi kalts mis oli ukse küljesahtlis. kui keegi nääb kuskil lähiajal müüki tekkivat Alpine SWD-3000 võiks teada anda, see oli juba teine kord kuu aja jooksul... eilmisel korral käidi nii öelda eeltööd tegemas käidud. läksid sellised käepärased asjad mida jala hea kaasa võtta. lukkud sai pärast eilmist korda eemaldatud... nüüd läks kolmnurk-aken (Pe*e*).
Asukoht: Kuldnoka (peaks nagu rahulik kant olema)
Politseid kutsudes öeldi et tuleme kohale... oodates siis mingi 45 minti helistas mingi mees kes eestikeelt rääkis "tereb" "headaegab" rohkem väga mitte... ja soovitas mul rahumäele kohale tulla et neil pole "aega"
Sinna jõudes nais uuria kes mu autot pildistas ütles et loll tegu oli ise tulla, et ei ole mingeid jälgi enam võtta.
Nii et kui teile öeldakse et tulge ise kohale siis saatke pikalt ja käskige kohale tulla.
Mul viidi kah kuldnoka tänavalt e30-st jaanipäeval(siis kui ennast linnas pold ja auto maja ees) vdo maki tagumine osa ära, maki saamiseks rebiti terve konsool sodiks, pagassist otsiti subwoofrit vist, sest käetoe augu kaudu olid tööriided välja kistud,pardatzokk oli laiali puistatud ja sealt võetud kõik sendid-mündid ja pakk kondoome :D ...avalduse tegin kah menti, aga pole midagi sealt teada antud...ühesõnaga värk :mad:
Bmw E28x 5 ex / Bmw E30x29 ex / Bmw E34x 6 ex / Bmw E39 525d touring x2-ex /Bmw e39 530d touring-00-ex
Bmw E61 530d -06-ex / Bmw E61 530d -05 ex / Bmw E39 525i -00 ex/ Bmw E39 525d Touring-01 ex
Hetkel BMW e39 540i sedaan `02 ,BMW e39 525d sedaan `02
Kasutaja avatar
tyler
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 16.12.2006 19:45 40

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas tyler »

mul endal on Nissan (hehe). (BMW on üks lemmikmarkidest, eriti 7. ja 8. seeria) seega ei ole mul midagi isiklikust kogemusest öelda, kuna ma ei oma BMW'd aga, ma teen siiski suu lahti:

ma võin kaasa rääkida faktile, et minu OMA SILMAD on rohkem näinud saboteeritud BMW'sid (alates 3. kuni 7. seeria), kui ma olen näinud samal tasemel saboteeritud MB'sid. rääkimata Audidest.

üks näide: bmw märk pagassilt maha kistud ja sinna asemele KRAABITUD smaili (kaks punkti ja suur suu) olen näinud KAKS KORDA (ei olnud sama auto). ühe korra oli kindlalt e39, teine kord e36 või e46.
ja samuti ei näinud ma mõlemat juhtumit sama päev/samas kohas. asukoht Tallinn. ma järeldan - kamp alaealisi teevad "omaarust pulli".

ma tahan öelda, et ma ei vahi igal pool suurte silmadega just nimelt BMW'sid. ma vaatan kõiki autosid, autopede olen vist. ja ma tahan öelda, et mina isiklikult tallinnlasena olen konkurentsitult näinud kõige rohkem just automarkidest BMW'sid, mis on pahatahtlikult saboteeritud.

minu järeldus - populaarne mark (eriti noorte seas), levinud pohhuism/naljakas on lõhkuda suhtumine teatud noorte seas. ja tulemus ongi selline, nagu siin see teema mitu lehekülge kirjeldab.
Kasutaja avatar
Kriisa H
Klubiliige - admin
Postitusi: 1775
Liitunud: 30.08.2006 16:35 05
Asukoht: Saaremaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kriisa H »

Autoks pole küll Bmw kuid:
Juba teist päeva jättis auto imelistel asjaoludel mind teepeale seisma. Kahjuks kütteseier see tööab nii nagu jumal juhatab sis ei uskund toda, teades et kütet on veel küll ja küll.
Eile hommikul tuli tuttav järgi, sai kütust juurde pandud ja imestasin, et otsas juba :shock:
Täna sama saaga :mad: Mõtlesin juba et torustik mäda, mis siis ikka, sammusin tankal poole kanku käes. Tagasi auto juurde jõudes ei teind kesklukust uksi lahti ja imestasin, et paagiluuk lahti tuli, lähemalt uurides polnud enam luugilukustus splinkat(loe:pooleks saetud) :evil:
Pikk jutt kokku võtta siis: Hetkel teadaolevalt 2 ööd paak kuivale tõmmatud. Peale mõlemat ööd sain sõita ~800m. Ja jutt käib diislist mitte bensust :shock:

Täna õhtu pargin auto samasse pimedasse nurka, kui õhtupimedus saabub, koogin kapi tagant kooliajast treitud kurika ja lähen istun (poen) istmete vahele peitu lootusega, et see(nad) t*rad uuesti tulevad..
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas JD »

Nonii, kunagi pidi järg ka minuni jõudma. 29min tagasi läksid e39-l kojamehed jalutama. Pult tegi toas häält ja aknast välja vaadates nägin, et juhipoolne kojamehe vars on üleval. Tea, kas see oli nüüd varga viisakus, et ma klaasi ära ei kriibiks või hakkas tal lihtsalt kiire, sest autol alarm suhteliselt tundlik. Esimest korda tunnen, et kahepoolse sidega alarmist on ka mingisugust kasu.. kuigi pikanäpumees pääses.
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas kapa »

sellise tuulega on hea kui vars püsti jätta , saad ühe üllatuse veel.
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas randos »

Viimase nädala jooksul on Järva-Jaanit muude varguste kõrvalt tabanud ka autode registreerimis numbrite varguslaine. Kaduma on läinud 4 auto numbrid ja seda ükshaaval, ehk siis võetud ainult üks number autolt. Olge valvsad ka omapiirkonnas ja katsuge vargust ennetada ja seda mitte nii lihtsaks teha ;)
Kasutaja avatar
Sass
Huviline
Postitusi: 541
Liitunud: 04.03.2008 23:21 01
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Sass »

Tere rahvas.
Sõbral tekkis Õismael probleem.
Autos siis oli 2 Pioneer supparit http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2 ... 4&id3=1396
Kondekas, uus pakendis, ei jõudnud peale panna.
Võim, vot ei mäleta mis firma.
Lisaks siis olid varastatud riided.
Äkki keegi teab kes selle taga on, on nõus väikest summat maksma leidjale.
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Syn »

Nüüd siis minukord käes...
Täna hommikul magasin kergelt sisse ja kiiruga tööle...Kohale jõudes parkisin auto ja mis ma avastain...Kundepoolne neer ärajalutanud :evil: Ei tea kas taheti ainult seda neeru (vaevalt) või üritati tulesid (kringlisilmad) ja krt teab veel mida pihta panna. Igatahes tänasest läheb auto valvega parklasse.
Juhtus asi Lasnamäel ja autoks E36 kupee. Närvi ajab mustaks igatahes.

Edit: Vaskapoolne neer ka lahti ja hea, et ära ei lennanud aukudes :? Kinni ka seda ei saanud, seega auto nüüd ajutiselt neeruvaba :oops:
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
AgoL
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 26.09.2008 20:00 04

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas AgoL »

Sellist postitust ma tegelikult teha ei soovinud ent elu ja vargad teevad omi korrektuure. 8.01 hommikul auto juurde jõudes tuli tunnistada, et 2003 aasta e 39-lt oli varastatud esistange koos numbri ja kõige täiega. Võib-olla sulab number kevade poole kuskilt hangest välja... Asi juhtus Tallinnas Järve tänaval ning piisavalt käidavas kohas minu aravates. Ju keegi teadis, kuhu ja mille järele tulla vast ent ega see vandenõuteooria kuhugile ei vii ning ehk saab auto peagi korda.
Ago
ps. tegemist oli tavalise udukatega stangega, ei mingit m paketti
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas TarmoV12 »

kahjuks on meie lemmikautomark varguste edetabeli tipus :?

Pilt

http://www.postimees.ee/?id=220932
V8
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Madis. »

Siinkohal tervitaks neid t**apäid, kes mu auto bensuluugi koos selle lukuga ära lõhkusid, lootuses saada kütust kätte. Kuna seal on sõel ees, siis kütust kätte ei saadud. Juhtus see Tallinna kesklinnas, kus hoovi ümber on 3m raudaed teravate tippudega. Tublid poisid. :evil:
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Ander »

Mul oli sama jama selle kütusevargusega ja ka kesklinnas.Õnneks luuk väga kannatada ei saanud,altpoolt oli veidike kõver aga sai ise sirgeks tagasi selle ilma oluliste kahjudeta.Ise ei pannudki tähele,et keegi oleks näppimas käinud aga sõber leidis mu auto kohalt bensukorgi.
E70 4.8i /// E93 335i
Kasutaja avatar
Sander S.
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 06.07.2009 13:19 31
Asukoht: Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Sander S. »

Täna öösel jalutasid Tartus ,annelinnas autolt kojamehed ära :mrgreen: ei oska öelda kellel neid vaja oli :D
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas mastergut »

Sander S. kirjutas:Täna öösel jalutasid Tartus ,annelinnas autolt kojamehed ära :mrgreen: ei oska öelda kellel neid vaja oli :D
eks mõnel ehituspuumi aegsel ehitusfirmaomalikul kellel veel pank autot kätte ei ole saanud :D
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
bimmerland
Huviline
Postitusi: 182
Liitunud: 01.11.2007 18:56 25
Asukoht: Tiger City

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas bimmerland »

:lol: :lol:

Rasked ajad.

Kunagi ammu ammu aastal 96 isal varastati Datsuni kojamehed. :mrgreen:
Madis399
Huviline
Postitusi: 140
Liitunud: 09.10.2005 21:01 30
Asukoht: Tallinn/Koluvere

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Madis399 »

Kaks nädalat tagasi virutati 02 a. e46 parem peegel ära...murti nö jala pealt pooleks ja kadunud oligi, kahju umbes 7500 EEK. Juhtus Jakobi tänaval, õhtul 21.00 ajal!
NWA
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 11.02.2010 16:47 44
Asukoht: Harjumaa, Keila

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas NWA »

ei ela tallinna piirkonnas ,sellpärast pole midagi ka läinud kuid neid narkareid nähtud küll!
Auto niisama käima ei lähe kui puldist nuppu ei vajuta!kas ka sellest saavad jagu?
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas mastergut »

NWA kirjutas:ei ela tallinna piirkonnas ,sellpärast pole midagi ka läinud kuid neid narkareid nähtud küll!
Auto niisama käima ei lähe kui puldist nuppu ei vajuta!kas ka sellest saavad jagu?
kui vaja siis viiakse ükskõik mis asi minema
lukud on loomadele mitte vargastele
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Vasta