Otsin praktika kohta autoremondilukksepp.

Vaba teema
Vasta
Rtalma
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 19.09.2012 14:48 37
Peamine sõiduk: e46 328i

Otsin praktika kohta autoremondilukksepp.

Postitus Postitas Rtalma »

Otsin siis praktika kohta et ära teha oma teise kursuse autoremondilukksepa praktika. Praktika peaks olema Tallinna piires.

kontakteeruda PM.
K-1
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 10.01.2007 22:27 06
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin praktika kohta autoremondilukksepp.

Postitus Postitas K-1 »

Väga kena, et soovid usinalt oma koolipraktikat teha.. aga kas sa tõesti arvad, et su bemmifoorumi postkast hakkab nüüd sellise postituse peale pakkumistest üle ajama?

Soovitan pigem otse pöördumist. Tee endale viisakas (eesnimi.perenimi@gmail.com) mailikonto, vali endale huvipakkuvad ja mugavad esindused/autoremonditöökohad ja saada teeninduse juhatajatele üks viisakas meil, kus sa:
- Tutvustad ennast
- Räägid ära mida ja kus sa öpid
- Tutvustad oma taotluse eesmärki ehk mida sa tahad, kui kauaks sa seda tahad, mis ametis sa seda tahad ja kuidas see välja peaks nägema
- Räägid lühidalt oma kogemustest, oskustest ja teadmistest antud alal
- Meili löppu lisad oma kontaktandmed: Nimi, telefoninumber, meiliaadress

Kui vastust paari päeva jooksul ei saa siis vaata oma meil väga kriitilise pilguga üle ja saada uuesti. Ebaviisaka düsgraafiku esmamulje ei ole just parim esmamulje potensiaalsel töövestlusel.


Ise olen just niimoodi viimase 4 aasta jooksul toiminud ja töötab! praeguseks on välja kujunenud väga head suhted ühe autoesindusega, kus olen kokku natuke üle 6 kuu jagu praktikaid/tööd teinud ja olen veendunud, et kevadest on mul kindel erialane töökoht olemas.
E46
Vasta