Minu tobenaljakad juhtumid :)

Vaba teema
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8454
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

:D just
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

hanno kirjutas:Proovige teha nii:
Jalutate tänaval. Hakkad ületama teed ja jalutad nagu muidu mees ikka.
Üks hetk ....KÕMAKI .... ja oled selili pikali keset tänavat. Püsti tõustes avastad, et olid lihtsalt tee piirdele otsa jalutanud :D
Aga proovige teha nii- jookse tagurpidi ja ringi keerates p6rgake esihammastega vastu betoonist elektriposti, nii et m6lemast esiklahvist tykk lännu ja muu k6ik terve, huuled ja asjad siis :D (tegevus toimus umbes 20 aastat tagasi :D)

P.S. Pagana l6bus teema on- pikka iga talle ja tuult tiibadesse :D
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

AARE530 kirjutas:
hanno kirjutas:Proovige teha nii:
Jalutate tänaval. Hakkad ületama teed ja jalutad nagu muidu mees ikka.
Üks hetk ....KÕMAKI .... ja oled selili pikali keset tänavat. Püsti tõustes avastad, et olid lihtsalt tee piirdele otsa jalutanud :D
Aga proovige teha nii- jookse tagurpidi ja ringi keerates p6rgake esihammastega vastu betoonist elektriposti, nii et m6lemast esiklahvist tykk lännu ja muu k6ik terve, huuled ja asjad siis :D (tegevus toimus umbes 20 aastat tagasi :D)

P.S. Pagana l6bus teema on- pikka iga talle ja tuult tiibadesse :D
1 klassi esimesel koolipäevalt selline juhtum: sai siis sõpradega kooli mindud ja pärast kui aktus läbi siis koolikõrvale lasteeda kulli mängima (soomlastel soovitan 2 sõna enne sulge ignoreerida) ja sai toredalt aegavveedetud kui üksvend ei jõudnud enam jooksta ja võttis kastanid kättaj ja karjus, et nüüd mängime kastani sda.... minul aga jooksmine pooleli... klemm koos vahin seda venda, et kas tõesti nüüd mingi kastani sõda või mis... ja ise samal ajal jooksen... ja nii kui pea ette keerasin, et vaadata kuhu ma jooksen (ise samal ajal vastu karjudes "nii lähedalt ei tohi, nii llähedalt ei toh") käi ilge pauk ja ma olin pikali maas... kui silmad lahti lükkasin hetk hiljem, siis tänava valgustus latern selle posti otss veel kumises :) peale selle, et otsaesise lõhki lõin ei juhtunud suuremat midagi... muidugi mõistuse kontrollis pole käinud :):):)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Noh, selle otsaesise said vast suht k'hku korda, ma käisin oma defektsete klahvidega oma 15 aastat ringi, kuni l6plikult asja ette v6tsin ja korda tegin :D
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Mul meenub, selle teie postiotsa jooksmisega, selline 10a tagune lugu...
Nimelt oli metsataha tiigile ilmunud mingisugune kaanemoodi asi ja meie panime siis uisud jalga ja kohe kimama.
Kõndimisel sinna nägin maha kallatud kartuli hunnikut, külmand kerad nagu nad olid, tegin kerge tõsteliigutuse hokikepiga ja tüpselt semule suhu, üks hammas andis külmale kartulile järele :oops:
Kogemata küll aga tema viskas mulle kivisõjas pähe küllaltki veenva augu... :oops:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Mul päris mitu korda juhtunud hommikuti selline värk, et ärkan üles ja lähen kohvi tegema (presskann). Panen veekeetjas vee keema, panen presskannu kaks lusikatäit kohvi ära ja jään ootama... vesi keeb ära, siis võtan presskannu, asetan selle külmaveekraani alla ja lasen vett täis. Ootan kuni kohv ära tõmbab, siis kallan ta tassi, muidugi lisan ka koort ja suhkrut... võtan väikese lonksu ja siis tunnen, et mulle on otsa ette kirjutatud eesel:)
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Väiksena sugulane tegi mulle tünga ja pani oma ratta kraavi ja ütle "vaata ma sõitsin täiega kraavi, tee järgi". Ma lammas muidugi paningi täie pasaga skolnaga kraavi vastu käne ja lendasin teisele kaldale.

Puu otsast sai ka alla hüpatud nii, et teravamat sorti aialaud kärts läbi pükste ja sinna ma rippu jäin, kuni alla tõsteti.

Muidugi seda ma uskusin ka, et vene kirved upuvad aga väljamaa omad ujuvad :oops:

Ja peaga olen ka vastu puud jooksnud, nii kiiresti kui suutsin, ise vaatasin kõrvale ja irvitasin kuni puu ette jäi :?
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Tom kirjutas:Väiksena sugulane tegi mulle tünga ja pani oma ratta kraavi ja ütle "vaata ma sõitsin täiega kraavi, tee järgi". Ma lammas muidugi paningi täie pasaga skolnaga kraavi vastu käne ja lendasin teisele kaldale.

Puu otsast sai ka alla hüpatud nii, et teravamat sorti aialaud kärts läbi pükste ja sinna ma rippu jäin, kuni alla tõsteti.

Muidugi seda ma uskusin ka, et vene kirved upuvad aga väljamaa omad ujuvad :oops:

Ja peaga olen ka vastu puud jooksnud, nii kiiresti kui suutsin, ise vaatasin kõrvale ja irvitasin kuni puu ette jäi :?
Kuda praegu tervis on? :D
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Sellega meenub mulle, et olen jalgrattaga sõitnud tee ääres seisva Žigulli lahtisesse pagasnikusse sisse :)
Hakkasin sõbra juurest tulema ja see siis midagi värava pealt veel karjus - vaatasin üle õla tagasi ja lõugasin vastu ... kuni järsku pauk käis ja Žigulli pagasnikus kartulite vahel olingi.
Indrek
Kasutaja avatar
juut
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 06.01.2005 18:21 42

Postitus Postitas juut »

Töökaaslane sõimas 78-79 aasta 6 seeria bmw:d rõvedaks ja koledaks autoks tööjuures juba pikemat aega. Sellepeale kui temal hakkas kolmandal päeval verd ninast jooksma, hakkasin momentaanselt revengima ja sõimasin narkariks teda. Torkisin pikemat aega juba ja siis märkasin maas gyprocist tulnud kipsipuru. Toppisin selle kenasti keraamilise plaadi peale. Hakkasin talle siis triipe valmistama pangakaardiga ja serveerisin kenasti need temale nina alla ja ütlesin: noh! Pane kinni! See võttis plaadi ja kaardi enda kätte seletades samas, et need ikka liiga tükkis ja vaja veel purustada jne. Tema istus seina ääres ja mina seisin tema nina ees ning vaatasin protsessi pealt. Äkitselt märkasin liikumist seljataga ja pöörasin ringi. Töödejuhataja seisis seal ja vaatas mind siis töökaaslast ja plaati tema käes millel oli kaks ideaalset kipsitriipu. Sellepeale töökaaslane et: noh! tuled ka vä? Töödejuhataja kadus sama kiirelt kui ta sinna ka ilmus :lol:
Meta
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 27.01.2006 20:00 56

Postitus Postitas Meta »

:lol:
see viimane eriti hea..

Mis siis pärast edasi sai? :P
Kasutaja avatar
juut
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 06.01.2005 18:21 42

Postitus Postitas juut »

Meta kirjutas::lol:
see viimane eriti hea..

Mis siis pärast edasi sai? :P
kuradima hea naeru saime ja ei midagi muud :lol:
Kasutaja avatar
alx
Huviline
Postitusi: 361
Liitunud: 24.09.2004 19:04 51
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alx »

Paar aastat tagasi kui veel Tallinnas koolis käisin,otsustasime ühikakaaslastega minna peole Spiritisse.Kuna ma olin siis veel 17 siis mind mõistagi sisse ei lastud.Õnneks oli sõbral 2 isic kaarti pildiga (oli ühe ära kaotanud,uue teinud ja vana üles leidnud) siis andis ta ühe mulle.Sissepääsu juures oli kaks pikka saba,läksime siis kumbki erinevasse.Imestasime kui olime juba päris ukse ette jõudnud,kuna vaatamatta kahele sabale oli turvamees üks ja lasi sisse paralleelselt mõlemast sabast ühe inimese korraga.Meie sattusime aga imekombel ühel ajal.Ulatasime siis turvale korraga kaks identset dokumenti (ise pole absoluutselt sarnased temaga),mille peale turva vaatas meile mõlemale otsa,muigas ja lasi sisse.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Seda id nalja soomesgi klubis tehtud. sai kogemata üle turva enda pass sõbrale ulatatud.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Q
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.07.2004 15:10 58
Asukoht: Tallinn - Harjumaa

Postitus Postitas Q »

nende vastu posti/puud jooksmistega tuleb ka mitu juhtumite meelde:

kunagi koolis kehalise tunnis mängisime jalgpalli, keegi lõi värava, aga väraval võrku küles polnud ja pall lendas kaugemale edasi, mõtlesin et toon palli ära ja et lipsan otse läbi värava samat teed nagu pall oli läinud. Värav oli selline väiksem ja madal, tõmbasin pea natuke allapoole et ära ei lööks vastu ülemist latti, aga ma suure hooga joostes ei pannud tähele seda, et tagapool oli veel üks post üleval ja see oli natuke madalamal kui esimene ja täie hooga jooksingi peaga vasta seda, nii et kerge saltoga maandusin selili maha. Pea oli küll lõhki ja ma ise nagu midagi väga hullu ei tundnud, aga kehalise õpetaja pidi küll ära minestama kui verd nägi ja lasi mind kähku kiirabisse ülevaatusele viia :D

teine lahe lugu oli selline, et läksime sõbraga ümber harku järve väikest tiiru tegema jalgratastega, kui jõudsime tiiruga Paldiski mnt-le uuesti, siis oli jube hea asfaldil kohe suur hoog sisse võtta peale metsasõitu. no ja harkujärve Keilapoolses otsas on üks bensukas, me siis sõitime linnapoole rõõmsalt ja rääkisime juttu, sõber sõitis ees ja vaatas taha et mind paremini kuulda, aga ma nägin et tal kisub trajektoor tiba viltu, otse sinna ohutussaare poole mis bensuka juures on ja hüüdsin et kuule vaata ette paned matsu muidu, aga sõber ei kuulnud kuna tuul vihises kõrvus ja üritas veel pingsamalt kuulata mida ma talle hüüan, kuni järsku käis üks kõva kolin ja ta leidis ennast seal ohutussaarel jalgratta ja ühe väikse liiklusmärgi vahel kägaras :D liiklusmärk oli selline väike teisaldatav nooleke mis näitab et ohutussarest tuleks vasakult mööda sõita ja see oli ka päris kõver pärast matsu. sõbral oli pärast mitu kuud kõndimisega probleeme :D
530d touring
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ma vaatan, et viimasel kahel lehekyljjel pole juhtumid enam naljakad, vaid lausa traumaatilised :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

kohe näha mis nende inimeste jaoks naljakas on :D . kui saaks ikka pea lõhki või näpud murtud siis on terve õhtu irve näol :D :D
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

Ega jah endalgi mõned head juhtumised juhtunud..:D
teadmiseks et oli külavahetee..
Üks parimaid on on see kui kunagi ammu jalgrattaga sõites olin mõttes,endal veel kassettpleer peas, ei pannud tähele kuda üks vana naine oma lehmi üle tee ajas...mina sõitsin nagu nalja otsa ja täpselt üle lehma...:D :D....rattal velg kõver ja nuttes kodu poole .. :oops:


Seoses sauna looga juhtus eelmine talv selline asi et tulin kah parajasti basseinist et okei lähen natuke võtan leili kah...juhtus aga sellien tore lugu et ei pannud tähele uste peale pandud meeeste ja naiste sauna silte...
Mu kõige suurem üllatus oligi sis kui raban hooga saunaukse lahti ja seal vaatab 3 täiesti paljast ja kõvasti natuke suurema kondiga naist vastu..:D :D :D
Õnneks politseid ei kutsutud ..:D


LIftiga juhtus aga selline naljakas asi et minnes lifti märkasin et keegi lo*lakas oli kõik lifti nupud olid piparkoogitaina alla peidetud..:D
Kasutaja avatar
-oz-
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30.10.2005 05:14 23
Asukoht: raplamaa

Postitus Postitas -oz- »

Olin mingi kuue aastane. olin sõbraga silla peal(mitte väga kõrge). loopisime kive vette korda mööda. Tükk aega olime juba loopind ja oli jälle minu kord visata, lükkas sõber mind kraavi:D siis olin nagu sopa koll ja kodu oli teisel pool alevit. hakkasin siis läbi alevi minema. kõik inimesed naersid ja läksid kaarega mööda. siis olin juba enda maja külje peal kui nägin et tädi läheb meile külla. siis ei tahtnud koju minna, esiteks pole emale mdiagi öelda ja teiseks tädi ees mark ka. umbes pool tundi varjasin ennast maja küljel ja taga aga lõpuks võtsin julguse kokku ja läksin tuppa. siis jooksin kähku vanni tuppa aga ema nägi ikka lõpuks:p praegu päris naljakas järele mõelda.
Igast autost saab kunagi opel! Aga tegelikult BMW;)
Q
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.07.2004 15:10 58
Asukoht: Tallinn - Harjumaa

Postitus Postitas Q »

mul tuli veriste juhtumite vahele meelde ka üks lõbus lugu ühest sõbrast:
sõber võttis äsja pesumasinast tulnud jope (kuiva ikka) pani selga ja läks ühe väikelinna kaubamajja ja veel mõnda rahvarohkemasse kohta. Lõpuks uuesti koju jõudes märkas et jope kapuutsi külge olid ilmselt juba pesumasinast jäänud naise stringid :D :D :D

tegelikult juhtus sama sõbraga sama lugu ka teist korda, aga siis märkas ta natuke varem neid stringe jope küljes rippumas.
530d touring
cali
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.09.2005 14:33 50
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas cali »

Täna tulin siis lõunaajal koju ja paar maja enne kodu hakkas mootorist kostma eriti võigast häält. Kuna ma elan väga vaikses eramute rajoonis kus päevasel ajal on veel eriti vaikne, siis mujalt see tulla nagu ei saanud. Sound oli ikka nii kole, et polnud kahtlust, et nüüd ootab mootori vahetus, mis e39 puhul ajab ikka tuju ära küll. Veeresin siis nukralt kodumaja ette, jätsin mootori seisma ning ka jube heli lakkas sellega. Läksin kohe tuppa, et ennem kui uurima hakkan, teha rahustuseks üks piip. Tagasi õue tulles ja kapotti avades algas aga võigas, ülimalt vali, luust ja lihast läbikäiv heli uuesti, ning oma rõõmuks taipasin, et minu auto mootorist see tulla ei saa, kuna mootor ei töötanud. :D
Asja uurides selgus et üks pooletoobine vend minu majast paar maja edasi on -9 kraadisest külmast hoolimata vedanud oma hoovipeale suure tööstusvoolu peal töötava kreissae, millel saetera vahetatud käia vastu, ning teritas oma majapidamisriistu - kirveid, labidaid jms. :)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

cali kirjutas:. Läksin kohe tuppa, et ennem kui uurima hakkan, teha rahustuseks üks piip.

Tagasi õue tulles ja kapotti avades algas aga võigas, ülimalt vali, luust ja lihast läbikäiv heli uuesti, ning oma rõõmuks taipasin, et minu auto mootorist see tulla ei saa, kuna mootor ei töötanud. :D
Ega see liigsest piibutamisest ei tekkinud ometi? :lol: :lol:
530d
cali
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.09.2005 14:33 50
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas cali »

Raivo kirjutas:
cali kirjutas:. Läksin kohe tuppa, et ennem kui uurima hakkan, teha rahustuseks üks piip.

Tagasi õue tulles ja kapotti avades algas aga võigas, ülimalt vali, luust ja lihast läbikäiv heli uuesti, ning oma rõõmuks taipasin, et minu auto mootorist see tulla ei saa, kuna mootor ei töötanud. :D
Ega see liigsest piibutamisest ei tekkinud ometi? :lol: :lol:
Tean küll ühte suht viimases staadiumis joomarit, kes pidevalt kodus olles uksekella kuuleb (oma peas) ja iga natukese aja tagant seetõttu välisukse avab ja siis imestunult väljas ringi vaatab, et näe krt ei olnudki kedagi.
Aga nii lahjast asjast nagu vesipiip... hmmm... ei usu. :)
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Ma pidin täna p..sa lahti ehmatama öösel kell 5 kui selle peale ärkasin, et keegi korteri ust muugib :shock:

Kargasin püsti kiskusin püksid jalga ja läksin august uurima, et mis pull käib. Tüüp ragistab võtmetega minu ukse kalla ja kangutab mis kole. Nägu ei näinud, aga päris suur poiss oli. Esimese hooga unise peaga pool palja p..sega ei osanudki kohe välja mõelda, mis peale hakata :)

Käratasin siis läbi ukse lõpuks, et mis muugid? Tüüp ütleb et tehku ma lahti. Mina vastu, et ei tea miks krt ma laht peaks tegema!? Siis sell avastas, et oi sry, vale uks :)

Ülevalt naabrimees oli ennast keset nädalat nukuks joonud ja ajas korrused segamini :D
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

eero kirjutas:Ma pidin täna p..sa lahti ehmatama öösel kell 5 kui selle peale ärkasin, et keegi korteri ust muugib :shock:

Kargasin püsti kiskusin püksid jalga ja läksin august uurima, et mis pull käib. Tüüp ragistab võtmetega minu ukse kalla ja kangutab mis kole. Nägu ei näinud, aga päris suur poiss oli. Esimese hooga unise peaga pool palja p..sega ei osanudki kohe välja mõelda, mis peale hakata :)

Käratasin siis läbi ukse lõpuks, et mis muugid? Tüüp ütleb et tehku ma lahti. Mina vastu, et ei tea miks krt ma laht peaks tegema!? Siis sell avastas, et oi sry, vale uks :)

Ülevalt naabrimees oli ennast keset nädalat nukuks joonud ja ajas korrused segamini :D
:D ...olen seda ise täiesti kaine peaga teinud.
Q
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.07.2004 15:10 58
Asukoht: Tallinn - Harjumaa

Postitus Postitas Q »

selle koha pealt tuleb ka paar juhtumit meelde:

ükskord läksin sõbrale külla, sõitsin maja eest läbi keerasin maja otsas auto ümber ja tulin maja ette tagasi, aga maja otsas oli sisseõidu keelumärk. Mingi vene vanamees nägi et sõidan keelumärgi alt sisse ja vehks nagu hull kätega. ma sõitsin sõbra trepikoja ette ja tulin autost välja, mees räuskas midagi vene keeles. ma rahulikult ütlesin et midagi ju ei juhtunud et sedasi sõitsin, aga see ikka seletas edasi. lõin käega ja läksin trepikotta. sõber elab 5-korrusel ja üles jõudes hakkasin kohe ukse kallal kangutama ja järsku kuulen juba tuttavat venekeelset sõimu :lol: , tuli välja et olin 5. korruse asemel alles 4-ndal ja see oli sama räuskaja venelase korter :D , ma krt hakkasin südamest naerma ja läksin korrus ülespoole. Sel hetkel oli vähemalt naljakas.

Teine lugu/lood juhtusid veel õndsal vene ajal, kui olin võib-olla 7-8 aastane. elasime 1. korrusel, aga meie kohal 2. korrusel elas üks joomaperekond ja pidevalt arvasid nende purjus külalised, et on juba 2. korrusel ja üritasid meile tuppa ronida igal võimalikul juhul. Ükskord üks purjus tädi isegi astus tuppa, aga selle viskasime välja ja tädi ei saanud aru miks teda välja aeti, et mis ta nüüd valesti tegi :D
igatahes mäletan et väga ebameeldiv oli see pidev korruste segiajamine nende joomarite poolt.
530d touring
Rl2003
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 16.02.2006 15:38 57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Rl2003 »

juhtus siis selline lugu et õhtul sõitsime sõbraga Feenoksisse joogi järgi, mina sõitsin, seega läks sõber jooki ostma ja järsku istus ta tahaistmele mina loomulikult ei pööranudki sellele tähelepanu ja kütsin kohe minema ...saime umbes 100m sõita kui äkki hakkas täiega taga lõugama keegi vene keeles.....ehmatasin päris korralikult..... aga siis hakkasime mõlemad korralikult naerma nii et kõveras.....selgus siis et tüüp istus lihtsalt vale auto peal.....tüüp muidugi vabandas ja viisin ta tagasi minu taga seisnud autosse ja võtsin sõbra peale kes näpuga otsaette koputas...
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mnjaa, tuli nüüd omale meelde yks juhtum, paraku jälle traumaatiline, kuid mis teha, lihtsalt tulevad sellised meelde :D

Lugu siis selline, et olin kunagi populaarse ratta nimega Ereliukas ehk rahvakeeli Ereka somanik ja kuna mul eluaeg veri sees keenud, siis ega ma ju rahulikult s6ita ei osanud. Yhel sellisel kihutamisel p6rutasin siis yhe teise kylapoisiga kokku, kumbki tuli teine teiselt poolt v6sa nurga tagant. Noh mis siis ikka, ratas oli nats k6ver, aga vana väänas raami vähe sirgemaks ja läits jälle :D No aga siis järgmine mats oli siis, kui sama käulaga vanaema juurest koju kimasin, vast nädal- paar hiljem, ema ja vend olid jala, seega minust tagapool tiba. NOh s6idan siis mingil väiksel rajakesel juba kodumaja juures, kui tunnen, et kurram, raam venib nagu pikemaks v midagi, asi siis selles, et asi läks pooleks lihtsalt :D Igatahes ema ja vend said paraja suutäie naerda, kui mind oma marraskil käte ja k6huga nägid, ratta jäänused teine teisel pool teed v6psikusa :D

Otsa sai ratas :(
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

selle ereka pooleks minemise kohta siis niipalju, et sõbra erekaga kolmekesi mäest alla sõidetud (sõidu mõte ei olnud mäest alla sõita vaid liikuda punktist A punkti B). sõber pedaalis, mina seisin tagaratta võlli otste peal pästi ja teine sõber istus lenksul. järsku hakkas ratas kuidagi viskama ja lenksul istuv sõber hakkas kuhugi vajuma. lõpuks olime kõik pikali maas ja ribadeks (kõigil eluvaim sees, aga kas põrutada sai. ei tea ise öelda :lol: )

teine juhus kus rammisime sõbraga üksteist ratastega.. võtsime hoo üles ja suruma... asi lõppes sellega, et sõbra varvas sattus minu esiratasse ja plokeeris minu ratta. nägin kuidas maa tuleb aegluubis lähemale. panin rahulikult käed ette ja maandusin.... kui maandunud olin sõitis sõber vastu puud, kuna jäi minu õhulendu vaatama. tema naeris minu üle, mina tema üle. mõlemad kergelt verised :lol:
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Selle pesumasinast jope külge kleepunud stringidega tuleb endalgi üks lugu meelde kus sai oma tööl käimise jope võetud pesumasinast hommikul pool unise peaga ja juba peaaegu,et ka selga aetud kui avastasin naise kopsukad kapuutsi krõpsu küljest. Olid teised pea sama tumesinist värvi kui mu jope. Hea et töökaaslased seda ei näinud muidu oleks siiani kommentaare kuulnud :oops: .
525 TDS´a EXECUTIVE
Vasta