Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Vaba teema
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas MargusA »

Tundub,et polnud laevapileti raha et soome kipsi minna panema.Asi politseisse ja internetti et tegemist petisega.Küll ka soome tööandjad googeldada oskavad.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Tauri_J »

normaalne vana ikka, raha juba raisatud.

Kindlasti asi politseisse anda, muidu need vargad ja petised jäävadki tegutsema.
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas 2XX5 »

Kuule aga miks sa neid asju ei saada inimestele- saada ära ja siis ei peagi ju raha tagasi maksma?
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas joffe »

2XX5 kirjutas:Kuule aga miks sa neid asju ei saada inimestele- saada ära ja siis ei peagi ju raha tagasi maksma?
Kuidas õhku saata? Paistab ju õhumüüja olevat. :|
Kasutaja avatar
Maero
Huviline
Postitusi: 1034
Liitunud: 16.04.2007 20:41 37
Peamine sõiduk: e30 cabrio
Telefon: 5242503
Asukoht: kuressaare

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Maero »

lugesin ka teema läbi ja noo tõesti, sellistele tuleks kerepeale anda :!:
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

Oot mis esmaspäevast nüüd jutt käib.Mees eile helistas talle soome siis olid igasugused vabandused ja lubas reedel raha kanda.Nii oli ka eelmine nädal,et kannab reedeks.Nüüd juba teine reede.Palus ka ,et menti ei läheks.
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas icedog »

Minge tehke avaldus ära politseis. Lubas reedeks maksta,aga ei teinud seda. Köik.Game over! Miks ta seda politseid kardab? Sel kelmil võib ju täitsa kehtiv tingimisi karistus peal olla.See foorumipettus ei pruugi esimene olla.
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Henri. »

No aga mida tal karta on kui siin pettasaanud midagi ette ei võta?

Reedel:
helen127 kirjutas:Lähme ise ka esmaspäeval politseisse.Kaua ta inimesi petab.
Esmaspäeval:
helen127 kirjutas:Asja peaks ikka ametlikuks ajama.Meil plaan homme menti minna.
Teisipäeval:
helen127 kirjutas:Mees eile helistas talle soome siis olid igasugused vabandused ja lubas reedel raha kanda.Nii oli ka eelmine nädal,et kannab reedeks.Nüüd juba teine reede.Palus ka ,et menti ei läheks.
Mine politseisse !!! See foorumis kirjutamine, et "sain petta", sulle seda kaupa kätte ega raha tagasi ei too (vabandan oma liigse otsekohesuse pärast).
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Annely »

Kuna tänase seisuga on inimesi, kellel antud kasutajaga probleeme, rohkem kui üks, siis on Eesti BMW Klubi ametlik soovitus kannatanutel teha ühisavaldus politseisse. Foorumis arutlemine olukorrale ilmselgelt mingit lahendust ei too.

Kui avaldus tehtud, liigutame selle teema arhiivi ja lisame probleemse kasutaja nime ning teadaolevad andmed Hoiatuste teemasse, kus see on kõigile foorumikasutajatele kättesaadav.

Seniks palun siia teemasse uusi postitusi mitte lisada.
Kasutaja avatar
byerman.
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 15.12.2008 10:36 58
Asukoht: Helsinki / Viljandi

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas byerman. »

Ostsin roolilati !! 08.07 Kandsin 50 eur. koos saatmisega Meeri-Ly Laas nimele ja pidi Soome saatma Smart-Postiga.. Tel. nr 56723751 väljas.. Olin vahepeal puhkusel ja ei vaevanud pead sellega , kuid nr . ikka veel väljas.. Tulin foorumi saatsin sõnumi talle ja vaatasin tema postitusi . Ja nägin seda teemat !!
Oman head tutvust teatud kohas ja saan kohe teada kunas ja mis kell Härra liigub
Helsingi-Tallinn-Helsinki suunal .. Kui asju korda ei saa .. Siis tuleb poistega laeva vastu minna !
Usu mind küll ma su ülesse leian !!
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Hannes »

Mees müüs 2x Roolilati maha? :mrgreen: On ikka tolgus.
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Kivissaar »

Mo arust läheb poisil suht hästi ju! Mis nii viga äri ajada.

muudkui lased raha kanda mingi tütarlapse nimele. ( mehed ju ometi tütarlast ei löö, Seda enam et summa kellelgi mingi paartuhat ei ole et väga hulluks minna) Raha arvel lased välja vötta ja rahu majas. Pärast jahud maast ja ilmast ja soome olematutest palkadest kuna eelnevalt vaja avanssi ikka vötta et reede öhtul toakaaslasega kohalikus baaris soome tädidele välja teha.

Teemaalgatajad ja kannatanud...

Jeeesaaaaas.

Nagu eelpoolgi mainitud. See Foorumis põrkamine ei aita. 2 korda on lubatud , pole täidetud. Enam pole midagi oodata. Ammu juba oleks pidanud Politseis käima. Soovitan minna juba mitmekesi või vähemalt sellel kes läheb korjata kokku teiste kontakte ka kes petta saanud. Siis on uurijal kohe kuskilt mujalt ka võtta avaldusi ja liigub vähe kiiremini kogu see skeem teil.

Kui politseisse minema ei hakka siis palun ärge rohkem naeruvääristage ennast siin halamisega.
See petturile karistust ei too!


Peace!
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
SeitsmeneJaViiene
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.06.2014 12:46 14
Peamine sõiduk: BMW 730iAT

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas SeitsmeneJaViiene »

Aitab ehk ... Kannan köigile kes minu pärast kannatasid raha tagasi .. Kui politsei sekkub vastutan .. Olen süüdi .. Ja tean seda . igasugune tekst mis siin liikunud on öige . ja tean väga hästi et käitusin valesti .igayks tahab saada raha tagasi või soovitud varuosa ... Ei pääse asjadele ligi ja seega pean leppima et maksan raha tagasi . teil köigil on öigus .
Kasutaja avatar
wtf
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 18.12.2010 20:35 02
Asukoht: Kohila / Tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas wtf »

Ärge uskuge selle tüübi ühtki sõna!
Ma ostsin ka talt samuti e39 roolilati :mrgreen: . Küll ajas mingit jama, et post saatis tagasi. Seejärel, et ostis lapsele ravimeid. Järgmisena juba, et saab suure päranduse ja siis maksab ära. :D
Igatahes ta tegutseb aktiivselt(nt müüb/ostab seal fb ostan-müün-vahetan grupis) ja ma sain raha tagasi siis kui ta mingit autot müüs odavalt. Tuttavad läksid seda autot ostma ja siis lihtsalt sai selle võrra vähem raha. :cool:
SeitsmeneJaViiene
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.06.2014 12:46 14
Peamine sõiduk: BMW 730iAT

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas SeitsmeneJaViiene »

piix küll ... Ma ütlesin et kui saan raha kannan ära niipaljudele kui saan .. Reedel palgapäev ja raha saab kas reedel v siis esmasp. Pean arvestama esmasp. Kui midagi luban .. Saatke köik mulle postkasti summa ja konto nr . ja ma ei tegele millegagi peale töö aktiivselt ...
Kasutaja avatar
peeter erik
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 08.12.2010 19:17 53
Peamine sõiduk: Bmw 325 cl
Telefon: 5081295
Asukoht: viimsi

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas peeter erik »

kuuluta välja üksikisiku pankrot. Oma kliendile võlgu tagasi ei pea tasuma.
Vanametalli,mööbli,vanatehnika ja kodukraami utiliseerimine
+ 372 50 81 295
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas icedog »

Ja kui oled kaelast saati pasas,siis ei tohi pead norgu lasta! :mrgreen:
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
sigaelmar
Huviline
Postitusi: 3716
Liitunud: 02.07.2006 16:24 43

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas sigaelmar »

peeter erik kirjutas:kuuluta välja üksikisiku pankrot. Oma kliendile võlgu tagasi ei pea tasuma.
Siis tuleb omakohus mis on ju veel jubedam kui politsei. See pole küll mingi soovitus aga ma eennem saaks seaduslikult karistada kui 10 võlgniku käest peksa või krt teab veel mida.
316ti E46; 325i E36; 325iA E36; 328iA E36; 520iA E34; 520iA E34; 525tdsA E39; 525dA E61; 528i E39; 530dA E60; 730d E65; 730iLA E38; 740iA e38; 750iLA E38; 750iLA E38; 750i E65; X5 4.4i E53
SeitsmeneJaViiene
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.06.2014 12:46 14
Peamine sõiduk: BMW 730iAT

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas SeitsmeneJaViiene »

Ma saangi vastavalt palgale ära maksta ... Hetkel ei tea kui suur see on ... Sp. et saan palga 2-3 päeva eest . aga niopalju peaks ikka olema et saada tagasi kanda vähemalt suuremad summad tahaksin kohe kiiresti kaelast saada .. Völg on vööra oma ...
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Henri. »

Sellist asja võlaks kutsuda on küll väga fvcking suuremeelne.
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas iaanek »

Jätke poiss rahule, ta ju nii püüab. Ei põgene ega midagi. Aus ja kohusetundlik, kuid ainult pisut kohmakas, sest kaotas kõik jupid teel postkontorisse ära. Ja nii palju kordi.

Tunnistab võlga, on nähtav. Tuleb ka miilitsasse kohale, nutma, kui keegi viitsib kutsuda. Kui hästi läheb, teeb kõikidele 0,15€ esimese tagasimakse. Ja järgmine aasta samuti, juhul kui meelde tuletatakse. Mees nagu Viiol.

Ehk siis- kallid kannatajad, te olete ilma oma rahast.
Pääsetee oleks talt midagi osta, väidetavalt ärimees ikkagi, aga kuna summad on väikesed, siis keegi ei viitsi sellega niikuinii tegeleda. Ja viioldaja teab seda.
..
Kasutaja avatar
Saarlane12
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 02.05.2013 22:41 15
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Saarlane12 »

iaanek kirjutas:Jätke poiss rahule, ta ju nii püüab. Ei põgene ega midagi. Aus ja kohusetundlik, kuid ainult pisut kohmakas, sest kaotas kõik jupid teel postkontorisse ära. Ja nii palju kordi.

Tunnistab võlga, on nähtav. Tuleb ka miilitsasse kohale, nutma, kui keegi viitsib kutsuda. Kui hästi läheb, teeb kõikidele 0,15€ esimese tagasimakse. Ja järgmine aasta samuti, juhul kui meelde tuletatakse. Mees nagu Viiol.

Ehk siis- kallid kannatajad, te olete ilma oma rahast.
Pääsetee oleks talt midagi osta, väidetavalt ärimees ikkagi, aga kuna summad on väikesed, siis keegi ei viitsi sellega niikuinii tegeleda. Ja viioldaja teab seda.

Kuna kannatajaid on hetkel suht palju, siis kindlasti viitsitakse asjaga tegeleda (mõtlen siinkohal politseid).
Oli ka omal kunagi juhus (mitte sama inimesega) kus sain üle 1000kr-ga. Andsin asja menti
koos isiku kontaktide ja meievaheliste meilivestlustega. Asi lahenes kuu aja jooksul. Tüüp podi raha tagasi maksma ja mõisteti ka mingi rahaline trahv kelmuse eest.

Niiet, minge julgelt ja tehke avaldus ära. Korjake kokku kõikide kontaktid kes kannatajad ja andke sisse ühine avaldus. Kuna päti elukoht on ju teada, siis asi kordades lihtsam.
Kasutaja avatar
matuling
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 20.08.2010 21:32 07
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Tln

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas matuling »

Kas kellelgi on midagi lahenenud raha või asjade kätte saamise suhtes?
E36 318i--> E34 520i--> E38 730iA--> E46 330D--> E39 530i--> E30 325i
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas icedog »

matuling kirjutas:Kas kellelgi on midagi lahenenud raha või asjade kätte saamise suhtes?
Ära ole nii kärsitu. Reede ju alles tuleb. :mrgreen: :mrgreen:
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

matuling kirjutas:Kas kellelgi on midagi lahenenud raha või asjade kätte saamise suhtes?

Ei miskit.Ei raha ega juppi.Saadetud kirjad loeb küll ära,kuid ei vasta.
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas karl1 »

Te hädaldajad lasete ise endale pähe istuda siin ju, endal peaks ka piinlik olema :mrgreen:
Eks reedel saate raha :lol:
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Henri. »

helen127 kirjutas:Ei miskit.Ei raha ega juppi.Saadetud kirjad loeb küll ära,kuid ei vasta.
Politseisse pole siis endiselt jõudnud ? :shock: :shock: :shock:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas AARE540 »

Hetkel tundub küll nii, et kõne all olev kasutaja on lihtsalt nii veenva jutuga, et "ohvrid" on seni veel talle halastanud, oodates mingi teatava reedeni vms. Kuid tõesti, siinkohal oleks küll ainuõige otsus asi menti anda- mõnikord lihtsalt ei piisa aru pähe panemiseks muust kui radikaalsete sammude astumisest. Noh, eriti veel, kuna öeldi, et raha pole, kaupa ka mitte ja ps-idele ka ei vastata. See on ju ilmselge märk ülbusest ja pohhuismist.
dinis16
Huviline
Postitusi: 685
Liitunud: 14.07.2009 13:13 11

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas dinis16 »

Lugesin ka teema läbi.Oleks aeg politseisse ikka minna.Mees saab omale märgi külge.Jagab siin lubadusi.Kindlasti hakkab siis liigutama, kui asi politseis.Aga edu neile ,kes mida temalt ostnud on! :D
Kasutaja avatar
m6nu
Huviline
Postitusi: 501
Liitunud: 12.12.2008 14:31 19
Peamine sõiduk: E39 520d
Asukoht: Viljandi

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas m6nu »

mis inimesed pole siiani politseisse jõudnud??? :D MIlleks üldse siin foorumis siis nutta kui te pole valmis midagi selle nimel tegema, et õiglus jalule seada? Rahval vist pappi nii sitaks, et lasevad end lüpsta ja lolliks teha. Järgmine kord kui teile ülearuseid eurosi leidub, saatke mulle kiri, ma edastan oma pangakonto, aga erinevalt kasutajast SeitsmeneJaViiene ma luban kohe alguses ära, et ma ei saada teile mittemidagi selle raha eest, ma lihtsalt tahan raha ;)
Rahaga ei saa osta õnne, kuid siiski on mugavan nutta BMW's kui Opelis
Vasta