alates 10 märts kinodes Buumer 2

Vaba teema
Kasutaja avatar
Maido
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.02.2006 21:07 28
Peamine sõiduk: e34 m5
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Maido »

Kahjuks esimest osa näinud pole ja ei oska kommenteerida kas seal mingi iva ka peale mõttetu maffjossimise oli (kuigi sügavalt kahtlen) aga see teine osa tundub ikka eriti mõttetu kaki (va see ilus e38 alguses :cool: ) Traileri järgi tundub teema selline:

Mingi fafa olen kõva maffjoss
minuga ei tõmble ükski krdi jorss
nii pea kui lõugu laksutad
vähe pohhuilt sulle kurikaga ussi kangutan.
Sosistad veel jõuetult, et oled emane
ning sedasorti teguviis pole härrasmehele kohane.
Aga kuidas mina sellest faktist hoolida küll saan
sest minu riist on sama väike/suur
kui alaarenenud, kärbund banaan.
Ajudest ma üldse parem ei räägi,
sest juba ime iseenesest on see, et ma üldse räägin.


:?
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

hehe,...inimestele läheb hinge, kui näidatakse vene mafiosse, aga kui itaalia omadest on tehtud isegi seriaal siis on kõik OK :D
tegelt pole ma vist kunagi niipalju venelasi korraga näinud :D ja ka kinos plaksutamist pole ennem kohanud :P
filmist endast, esimene osa meeldis rohkem, kuna seal oli peategelane siiski BMW 750 :cool: samas II osa puhul on rohkem sisule rõhku pandud ja kohati oli film väga huvitav ja ka naljakas, samas oli X5 selles osas lihtne transpordi vahend ja eriti ei keerelnud film auto ümber...
mis mulle meeldis oli see, et film polnud sugugi ettearvatav, 90% hollywoodi filmide sisust ja lõpust saab teada treileri abil....seekord oli aga lõpp suht ootamatu ja sarnanes nati esimese osa lõpuga...
ja meeldis ka see, et esimeses osas tehti pätid kangelasteks ehk siis kõik noored ja kindlasti ka paljud vanemad said endale järjekordselt iidoliks pätid...seekord näitas siiski et pätt ei ole just eriti hea olla ja kõik ei lähe sugugi nii nagu unistustes, igastahes soovitan eriti neile, kellel on siiber hollywoodi üksluisusest
BMW M5 V10
bastion
Huviline
Postitusi: 164
Liitunud: 19.12.2005 21:41 02
Asukoht: Tallinn,Estonia
Kontakt:

Postitus Postitas bastion »

tere,

vaatasin ka täna kinos ära. kuna ise olen nsvl-vene filmide paadnund fänn siis võin südamerahuga öelda, meistriteos.

dvd leiab koha riiulis kus on näiteks david leani dr zhivago ja briljantkäsi. teise osa soundtrack on samuti tasemel.

paraku inimsed kes venekeelt ei valda, ei saagi aru saama kultuurist ning sõnamängudest mis annavad vene filmidele ja anekdootidele oma võlu.

5+

olavi
Kasutaja avatar
juut
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 06.01.2005 18:21 42

Postitus Postitas juut »

Teises osas oli sisu rohkem kui esimeses kuid vähem actionit. Venemaalt tuleb head kraami viimasel ajal, brigada jne... :cool:
Hummy
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 04.02.2006 16:15 58
Asukoht: Tallinn

"Põlve peal tehtud"

Postitus Postitas Hummy »

Tere.
käisin vaatamas!
Esimesed 30min oli enam-vähem siis läks mõtetuks venitamiseks.
Väga odavalt tehtud film.
Nalja koht oli ikka see, kui järsku kuskil punane Skyline välja ilmus nagu "kiired ja vihased" ja sama kiirelt ka kadus
Sisu jäi väga kehiseks.
filmi lõpus oli suht masendus peal juba no näidati ikka kõige koledamaid kohti vist üldse.
Olid mõned head kohad ka ja paar korda sai ka muie näole aga kokkuvõttes..
Pettumus.
Vasta