Reg numbri ümbervormistus

Vaba teema
Vasta
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas 7SunLike »

Tere

Nimel selline probleem/küsimus. Olemas vanad numbrid, autost jät teh pass ja need numbrid. Ammu ammu ammu auto läks "emexile". Kas on võimalik need numbrid enda autole kuidagi ümber vormistada? Tahaks kuuldse seda inimest kes reaalselt tegi seda läbi (lähi minevikus).

Ilmselge ma uurisin arkist seda asja (telefoni teel öeldi kõik on ok jne jne). Nimelt oli vaja sellele autole mis ammu pole teha uued numbrid ja pass. Need numrid mis mind huvitavad lähevad kohapeal minu nimepe hoiule või siis kohe minu auto peale mis omakorda tähendas minu jaoks teh passi ümber vormistamist ja vist mingi lisa asi oli ka (juba ei mäleta). Kui tulin arkisse kohapeale siis selgus, et auto on nii vana, et ta juba kuskilt mahakustutatud ja tegelikult ei olegi võimalik seda protseduuri teha.

Nüüd ei teagi mida teha. Äkki kellelgi oli sarnane juhtum?
Kasutaja avatar
MSJ
Huviline
Postitusi: 743
Liitunud: 23.03.2010 10:01 25
Peamine sõiduk: X5 F15 M Sport

Re: Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas MSJ »

Võid üle küsida, kas antud numbrite/tähtede kombinatsioon on vaba ja kas on võimalik tellida aga see tähendab juba eritellimusel valmistatavaid reg. nr.-d ja 460€ väljaminekut.
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas 7SunLike »

seda nad just pakkusid mulle. et umbes sul olemas need numbrid. aga vormistada sa neid ei saa. võtta neid meilt 460 eest. aga praegune omanik peab neid mahakustutada... :D

asi ikka selles, et minu jaoks numbri hind oluliselt odavam kui 460 euri. seega tekkis küsimus. 460 eest saan igal ajal igasugust kombinatsiooni teha (kui vaba). antud hetkel see pole konkreetne kombinatsioon mida ma tahab ja ta on kellegi teise käes.
urks
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 29.05.2009 21:06 38
Peamine sõiduk: BMW f11 530D
Asukoht: Harjumaa, Rae vald

Re: Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas urks »

Kui õigesti aru saan , need numbrid juba vormistatud teisele autole. Pead võtma numbrite omanikuga ühendust,et võtaks suvalised teised numbrid, siis ehk võimalus oma numbrid tagasi saada. Kahepeale tuleks ikkagi odavam kui 460€.
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas 7SunLike »

urks kirjutas:Kui õigesti aru saan , need numbrid juba vormistatud teisele autole. Pead võtma numbrite omanikuga ühendust,et võtaks suvalised teised numbrid, siis ehk võimalus oma numbrid tagasi saada. Kahepeale tuleks ikkagi odavam kui 460€.
sellest räägingi jah. aga arkis telefoni teel öeldi võimalik. kohapeal mitte.
otsin kas keegi juba tegi läbi seda ?
Indrek523
Huviline
Postitusi: 456
Liitunud: 28.02.2006 22:09 31

Re: Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas Indrek523 »

Kui ma õigesti aru saan siis on sobilike registreerimismärkidega auto ammuilma maanteeameti arhiivis kui kummitus! Sellise sõidukiga registritoiminguteks peab selle reaalselt registreerimiseelsesse kontrolli kohale vedama uuesti ülevaatamiseks. Avalda ka numbrimärk, saavad teadjamad ise uurida ja ehk ka abistada, juhul kui ma eksin oma väidetega!
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Reg numbri ümbervormistus

Postitus Postitas 7SunLike »

Indrek523 kirjutas:Kui ma õigesti aru saan siis on sobilike registreerimismärkidega auto ammuilma maanteeameti arhiivis kui kummitus! Sellise sõidukiga registritoiminguteks peab selle reaalselt registreerimiseelsesse kontrolli kohale vedama uuesti ülevaatamiseks. Avalda ka numbrimärk, saavad teadjamad ise uurida ja ehk ka abistada, juhul kui ma eksin oma väidetega!
numbriga pole midagi teha (sm selle avaldamisega). kohapeal arkis öeldi et ta jah, piix registris puudub ning sellele ei saa uued numbrid teha ja need mis mind huvitavad enda nimele hoiule panna.
teine asi kuna auto ammu emexil siis kohapeale pole midagi viia ,olemas ainult numbrid ja tehpass
Vasta