Auto registrist kustustamine

Vaba teema
Vasta
MaxFx
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 30.09.2017 22:58 35
Peamine sõiduk: BMW Z3

Auto registrist kustustamine

Postitus Postitas MaxFx »

Tere
Mul on auto, millest mootor ja mõned teised jupid on maha müüdud. Sisuliselt kere klaasidega ja salongiga.
Kuidas ma saan selle registrist kustutatud?
MNT nõuab lammutustõendit, kuid lammutused võtavad vastu ainult komplektse auto.

Kui põleb maha ja politsei fikseerib ära siis kustutatakse ka, aga seda teed pidi ei tahaks minna :)))

Tänud igasuguste nõuannete eest.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Auto registrist kustustamine

Postitus Postitas ttsys »

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uu ... d=65672404" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Auto registrist kustustamine

Postitus Postitas m2x »

Viisin ühe doonori Kuusakoski, mootorit, kasti, enamust sisu polnud, kapott rihmaga peal kinni tõmmatud. Mitte ühtegi küsimust mittekomplektsuse suunal. Võtsid numbrid, dokumendid ja juba järgmisel päeval oli registrist maas. Varsti läheb järgmine, saab näha kas tuleb rohkem küsimusi. Eriti ei usu.
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4282
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Auto registrist kustustamine

Postitus Postitas darkie »

Kuusakoski jah, aga päris nii ei saa, et viid 100kg rauda ja numbrid+dokumendid. Vin koodi tahavad näha kerel ja mingi teatud kaal peab autost järel olema. Kui auto sinu nimel, siis annad dokid ja reg numbrid ja paari päeva jooksul on arvelt maas, lisaks siis vanaraua eest saadud eurod su pangaarvel.
Indrek523
Huviline
Postitusi: 456
Liitunud: 28.02.2006 22:09 31

Re: Auto registrist kustustamine

Postitus Postitas Indrek523 »

Kas asi päris karmiks läinud, ei tea aga mõni aasta tagasi ühe 124 mersu kere viisin Eesti Metall platsile, sujus kõik kenasti. Koheselt minu silme all mnt iseteeninduses kustutati auto registrist ja numbrimärgid jäid minule. Auto oli suht tühjaks tehtud! Samas kui eesmärk auto enda kaelast ära saada ja tänapäev lammutatud vrakki vastu ei taheta võtta enam väga, siis mina räägiks meestega, et võtku tasuta ja kustutagu registrist! Mõistlikke mehi igalpool tööl kellega läbirääkida tasub!
Vasta