2 pärlit fännidele:

Vaba teema
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

ma olen siin viimase 1.5-2 kuu jooksul mitu mitu korda näinud liikumas ühte eriti ilusat 8xx, kroomveljega ning USA numbriga.
huvitav kas ajutiselt siin või keegi smuugeldab seda registrisse?

läigib kui ****:)
530d
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

kui see läbisõit oleks õige siis isegi mõtleks M5 peale :lol:

esiklaasi peaks vahetama, sinna sobib tavalise e34 klaas!?

kahju et seest pilti pole :?
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

ryan kirjutas:kui see läbisõit oleks õige siis isegi mõtleks M5 peale :lol:
Auto arvatavasti Läti platsilt ostetud - läbisõidu õigsuses sügavalt kahtlen :P
ryan kirjutas:esiklaasi peaks vahetama, sinna sobib tavalise e34 klaas!?
Jah. Kojamehed peab ka vahetama :P Nii räbalaid pole ammu näinud :P
ryan kirjutas:kahju et seest pilti pole :?
Ma arvan, et varsti pannakse nn "müügipildid" ka üles. Sisu vajab natuke korrastamist - orig rool on asendatud Momo punase/musta nahaga sportrooliga. Käigukang samas võtmes.

Juhiistme polster vajab parandust. Kaassõitja käetugi on puudu. Keskkonsooli tagumine osa on auke täis (autotelefon vms). Uksepolstrid liimist lahti ning kummis. Tagumine kardin ei ole originaal.

Väljast vajab värviparandusi. Tegemist jagub...
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

kaspar kirjutas: jõhkrad hinnad peaks mainima:P

on keegi siit sõitnud ka sellisega?
kuidas oli?
sai kunagi küll sõidetud mõned korrad 850ga - selle ainsa punasega mis meil Tlnas liigub. No ja ütleme nii, et minu tagasihoidlikud nõudmised ja ootused rahuldas see auto küll 200%. Samas ei ole ma ka see inimene kes saaks vahest aru, kas kiirendus on 6 sek sajani või 4,5 ntks. See oli üldse esimene auto, millel nägin, et spidomeetrile on kirjutatud selline nr nagu 300 :lol: Liikus hästi, raputas, kiirendas möödasõidul nii, et igakord oli ige paljas ja benssu läks ludinal - siis maksis muidugi liiter poole vähem...
Raivo kirjutas:
Algselt postitas Anti
Veel Z8-test. Nimelt pajatavad viimased luureandmed, et Eesti teedele on lisandunud veel üks Z8, musta värvi ja UM-ist ostetud, ehk siis tuliuus masin. :cool:
õiged andmed:)
eila juba nägin teist, seisis gonsiori tn endise Ekraani poe juures. läikis kui k***t:cool:

ning üks on siis veel see hõbedane.
väikse eesti kohta päris hea saavutus:)
eestlased on igati tublid - ntks VW Phaeton'eid on eestis müüdud rohkem kui Norras, Rootsis, Taanis ja Soomes kokku.
Ja ütleme nii, et pole mina ka kuskil mujal maailmas nii palju ilusaid (uusi) autosid näinud kui väikeses Tlnas - OT sama lugu ka naistega ;)
isegi mu ema sõidab BMWga
England
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 29.11.2003 12:10 20
Asukoht: Jevropa

Postitus Postitas England »

ottOmar kirjutas: Ja ütleme nii, et pole mina ka kuskil mujal maailmas nii palju ilusaid bla bla bla näinud kui väikeses Tlnas - OT sama lugu ka naistega ;)
seda juttu võid küll kodus emale vaid rääkida.
FCUK Deutschland
kotkas
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 15.12.2003 23:58 56

Postitus Postitas kotkas »

see auto on tallinnas juba aastaid ringi uhanud. Aga huvitab, kuidas politsei reagerib sellisele numbrimärgile? Õieti polegi teist.....
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

England kirjutas:
ottOmar kirjutas: Ja ütleme nii, et pole mina ka kuskil mujal maailmas nii palju ilusaid bla bla bla näinud kui väikeses Tlnas - OT sama lugu ka naistega ;)
seda juttu võid küll kodus emale vaid rääkida.
...eks maitse üle ei vailda - kui siis jah Brasiilias on täitsa juba nii ja naa naised ... aga jah, maitse asi.
isegi mu ema sõidab BMWga
Kasutaja avatar
bimmer099
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 28.12.2004 19:01 54
Asukoht: Tartu

Re: 850 CiA 5.0

Postitus Postitas bimmer099 »

Mina tahtsin u 2 aastat tagasi seda autot osta, aga minu ratsionaalne pool sai emotsionaalsest võitu ja ostsin hoopis 530d. Aga sõiduelamus oli super, kiirendus oli isegi lahjem, kui ootasin (aga võibolla see lihtsalt tundus nii sest 200+ km/h liikudes tundus kiirus oluliselt väiksem olevat) aga kiirendus+mugavus+lisavarustus+feeling=elu parim sõiduelamus. Määravaks sai siiski minu igakuisele sissetulekule mittevastav kütusekulu ja auto vanusest tingitud tõenäoliselt suured hoolduskulud.
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

6,0 sekundit sajani on igati normaalne ju.Uued mazdad ja jutud ei lähe ükski nii kiirelt ja tootmisaasta ka erineb.Mina ei näe küll põhjust nyriseda selle üle.Oleks endal raha ja võimalusi ostaks küll sellise.
Vasta