kolander oü

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
flatron
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10.12.2004 20:48 23
Asukoht: tallinn

kolander oü

Postitus Postitas flatron »

tere küsimus laiale ringile juhtus mul niemlt eile üks avarii auto sai suht tõsiselt kannatada ise süüdi ei olenud küll ja kindlsutus suunas mind remonti kolander või midagfi sarnast nimega asutusse mis asub telliskivi tänaval kas keegi teab on see mingi normaalen koht või teevad nad seal lipa lapa mu auto korda ja natukese aja pärast rooste väljas igalt poolt äkki kellelgi on mingeid kogemusi selle asutusega siis jõuan ehk kuhugi mujale veel uurida asja..
teid ette tänades :(
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

vaata kolander pakub ka EBK liikmetele soodustust- võib eeldada, et ei ole lipa lapa koht. :D

Julgen soovitada seda kohta- räägi ka koha majandaja Sergeiga ja ma usun et saab korralik.
Olen kasutanud antud asutuse teenuseid mitu aastat ja siiani ei ole midagi hullu- ka viimased oma lollusest tekitatud kriimud autol tehti seal korda. Samuti ootab mu M-i stange seal külgekruvimist!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
flatron
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10.12.2004 20:48 23
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas flatron »

Kurb aga tõsi! Küsisin siin mõniaeg tagasi teiekäest, kas see on mingi noormaalne koht autole ja sain umbes nii aru, et on. Sain siis auto juba mõndaaega tagasi kätte sealt pärast avariid tehtud remondist. Tundusid tõesti igati asjatundlikud ja abivalmid mehed olema.
Kätte saamisel olid autol mõned jupid puudu, mis nad lubasid lähipäevde jooksul külge panna. Uskusin neid ja jäin ootama millal helistavad. 3 nädalat ootasin aga ei midagi vahepeal on leidunud autos igasugu uusi ja huvitavaid vigasid mida kohe ei osanud vaadatagi seal siis kui autol järel käisin. Oli ju hea meel, et pärast pikka aega jälle autorooli sai. Täna siis käisin seal kohal ja umbes öeldi jah tead peab veel ootama. Ei olevat veel neid varuosasid (parema külje iluliistud nimelt) sauel ja nende teiste vigade kohta öeldi, et neid pole nemad isegi puutunud. Mul tekkis kohe küsimu, et kuidas saab ust ära vahetada nii, et sa keskluku süsteemi seal sees ei puutu? Siis lubasid jälle helistada ja aja paika panna ning ülevaadata, et kas ikka on nende viga. Nii, et järgmised 3 nädalat jälle rahulik, kuni mul jälle mingi vabapäev tekib nädala sees ja ma saan jälle neid tüütama minna.
Vot nii mis teie arvate sellisest asjast ja kas ka teistel on seal jamasid olnud ja mis moodi on neid lahendatud?
Teid ettetänades
Viimati muutis flatron, 24.03.2005 16:23 18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

OT, ma saan aru, et sul närv mustemast mustem, aga ma lugesin iga rida 2x, et aru saada, kus üks lause lõpeb ja teine algab ja mis sa öelda tahad. Kolm kirjavahemärki nii pika jutu kohta on ilmselgelt vähe :)

Peace.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
flatron
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10.12.2004 20:48 23
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas flatron »

Nüüd siis panin ka need kirjavahemärgid sinna ära. Jah mul närv must , et usaldasin järjekordselt valesid inimesi. Lihtsalt närvi ajab see, et ma ise kah loll ei kontrollinud autot kohe korralikult üle nagu oleks pidanud. Ja ka nende suhtumine jätab natuke soovida lubati algul ju paaripäeva jooksul need iluliistud külge keerata ja mõned muud pisivead veel ära parandada. Aga nad ei suutnud mulle isegi 3 nädala jooksul mitte helistada , et veel läheb aega. Ja veel räägivad mulle, et tagumise ukse kesklukk ei tööta on minumure sest nemad seda puutunud ei ole aga ometigi vahetasid mul ju mõlemad uksed ära. Ja tagatipuks helistasin ise sauele ja sain teada, et sellised iluliistud on esiuksele olemas. Nad võiksid siis vähemasti jupikaupagi need seat siis mu autole külge panna kui nad tõesti nii defitsiitsed on.
:evil:
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

kas ma sain õigesti aru, et nad sebivad ukseliistud saue romulast? :D Ma võin unine ka olla, ärge pange tähele :cool:
Kasutaja avatar
flatron
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10.12.2004 20:48 23
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas flatron »

jah sa said õigesti aru. Et sealt pidi odavam olema ja kindlustus ei ole nõus maksma rohkem. Niigi oli mu auto remont maksnud pea 20000 EEK
Vasta