Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Vaba teema
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas issbmw »

Pilt

Nähes seda bmw-d numbrimärgiga 595TEN ajage ment sappa,müüsin selle auto maha septembris ja oktoobris lubati ümber regada,aga siiamaani pole suvatsetud seda teha ja ainult pikendatakse odavat kindlustust,netist auto ajutisel maha võetud,ei tea sellest võõrandamisest suht-koht palju aga tegelen sellega.Kahju et selliseid ärimehi leidub.Kui keegi oskab võõrandamisest natuke rääkida siis palun väga,netist otsides ei leia selle kohta mitte miskit,kas see maksab ja mis autost saab jne...

ettetänades:)
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas mastergut »

kui ajutiselt mahavõetud siis ei saa enam kindlustust omanikunimele teha
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas issbmw »

mastergut kirjutas:kui ajutiselt mahavõetud siis ei saa enam kindlustust omanikunimele teha
jah,1,5 kuud tagasi ma vaatasin et kindlustus oli tehtud juuni või juuli kuuni ja siis võtsin arvelt maha,aga kindlustus saadab koju ikka kirju:(
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas mastergut »

no ega sul ei olegi muud teha kui oodata et vormistama lähevad kui kindlustus läbi.
Mis sa selle võõrandamise all silmaspead? auto on sul juba võõrandatud ju :D
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas issbmw »

mastergut kirjutas:no ega sul ei olegi muud teha kui oodata et vormistama lähevad kui kindlustus läbi.
Mis sa selle võõrandamise all silmaspead? auto on sul juba võõrandatud ju :D
seda ma arvasin vahepeal ise ka et see see asi ongi
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas mastergut »

täpselt nii oligi et kui kirjutasid ostumüügilepingu siis võõrandasid sellega auto
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas TiitR »

issbmw kirjutas:
mastergut kirjutas:kui ajutiselt mahavõetud siis ei saa enam kindlustust omanikunimele teha
jah,1,5 kuud tagasi ma vaatasin et kindlustus oli tehtud juuni või juuli kuuni ja siis võtsin arvelt maha,aga kindlustus saadab koju ikka kirju:(
Siit paistab, et kindlustus hakkas kehtima 11.01.2010
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INF ... lustuskate
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas Snow »

seega oled siis sina auto omanik veel jah ...auto tehnilise passi järgi ...mine arki ja ütle et kaotasid passi ära et uut tarvis ning kui uus olemas ...katsu see auto üldse arvelt maha võtta, kui ma ei eksi siis oli vist selleks romula või metalli kokkuostu punkti tõendit vaja et auto maha kanda. Kutil vb juba üldse see ostu-müügi leping kadunud vms.... las siis higistab...ning keegi ei pea talle politseid sappa saatma vaid nad ise haagivad talle külge
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas mastergut »

aga kui teed uued dokumendid ja arveltmaha võtad kas siis se juba kelmus ei ole?
Ostumüügileping ju tõestab et auto müüdud on.
Loomulikult ei õigusta ise ka selist nahaalsust sest minu eelmist autot ei ole ka siiamaani suudetud vormistada
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas Snow »

samas kas see pole nahaalsus kui kutt sõidab ala 2.a. autoga ringi ja sul pole sellest aimugi ning et auto veel sinu nimel, ise oled juba ostumüügi lepingu ammu ära viskand vms. ning kutt teeb kindlustus laksu nii et sina süüdi jääd või varastab kütet tanklast, parkimis trahvid ja eks tõesta siis et müüsid auto 2.a.tagasi maha
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas mastergut »

loomulikult on nahaalsus kui ei vormistata ja minul kahjuks ongi seline mure et ostumüügilepingut ei ole ja ma ei saa mittemidagi teha ka :D
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas topfuel »

Samas sina kui auto omanik võid minna kindlustusse ja kindlustuse peatada ja raha tagasi saada. :D
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas jargo »

mina müüsin ka mõnda aega tagasi enda auto ost-müük lepinguga maha.ütlesin poistele ,et viie päeva jooksul vormistage auto enda nimele.kui ei vormista lasen akris ajutiselt maha kanda.nagu ka arvata oli ei suvatsetud autot ümber kirjutada.läksin ost-müük lepinguga arki ja rääkisin neile loo ära.nemad soovitasid ise ka ajutiselt arvelt maha võtta.küsisin ka et mis siis juhtub kui poisid autoga lollusi teevad,öeldi et vastutab täielikult see inimene kes oli auto ostnud.tema nimi kirjutatigi arvutisse,kuigi dokumentidesse jäi minu nimi.
põhiline mille pärast ma sinna arki üldse läksin,oli see et kunagi müüsin ka ühe auto maha ja sellega tehti väike avarii,kahju nii umbes 1000.- eek.i.kuna minu käest auto ostnud isik jäi süüdlaseks ja muud moodi kokkuleppele ei jõutud läks asi ametlikuks.minul riskigrupp kohe 140.
praegu oligi selline lugu et kui ostan endale uue auto siis läheb riskigruppide keskmine uuele autole,kui aga oled enne vana auto maha müünud läheb vana auto riskigrupp.muidu poleks eriti hull,aga see 140 oleks jäänud ka ootele,kui kunagi peaks uue auto ostma.seega oleks mul juba olnud kaks suurt koefitsenti ootel :oops:
asjad said korda ja nüüd kõik hea.
tuleb hakata seda võõraste üles sõidetud riskigruppi maha sõitma(aastatega) :lol:
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas jargo »

topfuel kirjutas:Samas sina kui auto omanik võid minna kindlustusse ja kindlustuse peatada ja raha tagasi saada. :D
uued omanikud saavad interneti teel ilusti uue poliisi sõlmida.vaja ainult omaniku isikukoodi teada.
ainus viis ongi auto arvelt maha kirjutada.
rääkisin kindlustusseltsidega ka sellel teemal.tänapäeval ei ole kindlustuse tegemiseks mingit audentimisvahendit vaja.ainult uue lepingu sõlminisel.vana pikendada võivad kes iganes tahavad,kui raha ikka on :D
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas seppa »

Kas auto on sama ostja käes kellele müüsid .
See auto võib juba kolmanda isiku käes olla .
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas jargo »

mastergut kirjutas:loomulikult on nahaalsus kui ei vormistata ja minul kahjuks ongi seline mure et ostumüügilepingut ei ole ja ma ei saa mittemidagi teha ka :D
lähed arki-kirjutad seletuskirja ja asi saab joonde.saad peatada,lõpetada või mida iganes.kui sinu autoga matsu pannakse ei soovi sa enam mõnda aega autot kindlustada.vähemalt järgmist autot. :D
ise maadlesin selle asjaga päris palju.põhimõtteliselt saab ost-müük lepinguga kindlustusseltsis asja natuke õiendada,kuid kui sul seda ei ole siis on päris jama.ega see ost-müük leping päris kahte aastat ei kehti ka vist.
oleks notari juures kinnitatud siis vist veel,aga niisama on see lihtsalt jupike paberit mida võib igaüks ise ka valmis kirjutada.
allkirju sinna peale võltsida oskab igaüks.pealegi ei kontrollita seda arkis.vähemalt mitte enne kui mingi jama peaks tulema.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas sander k »

Kõik see naljakam on see, et kui kindlustus tehtud ja omanik oled ise saad kindlustuse lõpetada ja raha enda kontole. Mitte et ma nüüd asja õigustaks kuidagi moodi, aga kui on hoiatatud ja mingit reageeringut pole olnud, siis hoiatuseks võiks sellist asja teha küll. Vaevalt peale sellist trikki enam lampi kindlustust võõrale nimele teha tahab.
e32 750i & IX35 & A6 4F & Jeep GC
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas Snow »

aga kas mitte kindlustus poliisi nr pole selleks vaja et kindlustus lõpetada
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas topfuel »

Minul tehti id-kaardi alusel. Lõpetati eelmise auto kindlustus ära ning arvestati raha uue auto kindlustusest maha
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: VAADAKE SIIA PALUN!!

Postitus Postitas issbmw »

jargo kirjutas:mina müüsin ka mõnda aega tagasi enda auto ost-müük lepinguga maha.ütlesin poistele ,et viie päeva jooksul vormistage auto enda nimele.kui ei vormista lasen akris ajutiselt maha kanda.nagu ka arvata oli ei suvatsetud autot ümber kirjutada.läksin ost-müük lepinguga arki ja rääkisin neile loo ära.nemad soovitasid ise ka ajutiselt arvelt maha võtta.küsisin ka et mis siis juhtub kui poisid autoga lollusi teevad,öeldi et vastutab täielikult see inimene kes oli auto ostnud.tema nimi kirjutatigi arvutisse,kuigi dokumentidesse jäi minu nimi.
põhiline mille pärast ma sinna arki üldse läksin,oli see et kunagi müüsin ka ühe auto maha ja sellega tehti väike avarii,kahju nii umbes 1000.- eek.i.kuna minu käest auto ostnud isik jäi süüdlaseks ja muud moodi kokkuleppele ei jõutud läks asi ametlikuks.minul riskigrupp kohe 140.
praegu oligi selline lugu et kui ostan endale uue auto siis läheb riskigruppide keskmine uuele autole,kui aga oled enne vana auto maha müünud läheb vana auto riskigrupp.muidu poleks eriti hull,aga see 140 oleks jäänud ka ootele,kui kunagi peaks uue auto ostma.seega oleks mul juba olnud kaks suurt koefitsenti ootel :oops:
asjad said korda ja nüüd kõik hea.
tuleb hakata seda võõraste üles sõidetud riskigruppi maha sõitma(aastatega) :lol:
Pmst,lähen arki räägin loo ära panevad nimed asjad kirja ja siis kui vend laksu paneb siis ei juhtu minul miskit? ja selline värk et kui auto on arvelt maas kas siis saab kindlustust teha ?
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas issbmw »

Kindlustus saatis koju kirja ja tal lõpeb see hoopis 10 arpill ära ja kui nüüd uue teeb see lõpetan selle ära,nagu meeldetuletuseks talle,küll ta ise siis aru saab milles asi on,aga kui ajutiselt auto maas siis ta ei saa arkis ju ümber ka teha?
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas mastergut »

kindlustada ei saa kui auto on ajutiselt arvelt mahavõetud.
Kui mina tahtsin oma auto kindlusutst lõpetada siis öeldi et ilma tehnilisepassita seda teha ei saa.
Uuus omanik aga saab ostumüügilepinguga kindlustust pikendada ja ka teise kindlustusse sinunimele lepingut tegema minna
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas Mihkel_O »

issbmw kirjutas:Kindlustus saatis koju kirja ja tal lõpeb see hoopis 10 arpill ära ja kui nüüd uue teeb see lõpetan selle ära,nagu meeldetuletuseks talle,küll ta ise siis aru saab milles asi on,aga kui ajutiselt auto maas siis ta ei saa arkis ju ümber ka teha?
Mida sa vingerdad, mine võta ajutiselt arvelt maha, enne 10. aprilli, siis ei saa ta enne midagi teha, kuni asi uuesti (tema nimel) arvel on. Pärast 10.aprilli, siis läheb ei tea kui kaua sul sellega. Ta võib vabalt mitu kuud ringi sõita ilma, et teakski, et autol kindlustust pole. Mida siin hellitada. Kas sa temaga ise kontakti siis enam ei saa?
Viimati muutis Mihkel_O, 30.03.2010 15:19 56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas Henri. »

issbmw kirjutas:Kindlustus saatis koju kirja ja tal lõpeb see hoopis 10 arpill ära ja kui nüüd uue teeb see lõpetan selle ära,nagu meeldetuletuseks talle,küll ta ise siis aru saab milles asi on,aga kui ajutiselt auto maas siis ta ei saa arkis ju ümber ka teha?
Sookoll, kas sa siis ei mõista, et vana ootab, et tüübid teeksid uue kindlustuse võimalikult pikaks ajaks, et siis selle lõpetamisel rohkem füüri enda taskusse voolaks? :mrgreen:

Aga tõsiselt, mine võta see auto kohe täna või homme arvelt maha ajutiselt ja las ise pärast jauravad - sinu mure ei peaks olema et auto uue omaniku nimele saab kirjutatud.
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas Mihkel_O »

:) Ma sain sellest aru küll, kuid teemaalgataja peab ise otsusele jõudma, kumb talle olulisem on, kas see pisike nuts (olgem ausad, kui siiani oli kindlustus 3 kuud, ja ei leita seda summat, et auto oma nimele kirjutada, siis ega sealt mingit suuremat summat ju ei tule), või see, et paberid korda saaks ja ta rahulikumalt magada saab, kartmata, et kellegi pahatahtlikkus/lauslollus tema kaela sajab.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas Jaanus_P »

Aga kuidas saab üldse jääda ootama, et ehk keegi kirjutab auto ringi. Mina vaatasin kohe peale nädala möödumist, et auto ei oleks minu nimel enam. Seda saab ju x-tee kaudu järgi vaadata. Uuele omanikule ma ütlesin, et kui ei ole 5 päeva jooksul ümber regatud siis läheb arvelt maha.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas issbmw »

akibo kirjutas:
issbmw kirjutas:Kindlustus saatis koju kirja ja tal lõpeb see hoopis 10 arpill ära ja kui nüüd uue teeb see lõpetan selle ära,nagu meeldetuletuseks talle,küll ta ise siis aru saab milles asi on,aga kui ajutiselt auto maas siis ta ei saa arkis ju ümber ka teha?
Sookoll, kas sa siis ei mõista, et vana ootab, et tüübid teeksid uue kindlustuse võimalikult pikaks ajaks, et siis selle lõpetamisel rohkem füüri enda taskusse voolaks? :mrgreen:

Aga tõsiselt, mine võta see auto kohe täna või homme arvelt maha ajutiselt ja las ise pärast jauravad - sinu mure ei peaks olema et auto uue omaniku nimele saab kirjutatud.
kontakti enam ei saa,kuna pole numbrit ja netist ka ei saa,aga hetkel mul ongi auto kuni augustini arvelt ajutiselt maha võetud:)
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas issbmw »

Mihkel_O kirjutas::) Ma sain sellest aru küll, kuid teemaalgataja peab ise otsusele jõudma, kumb talle olulisem on, kas see pisike nuts (olgem ausad, kui siiani oli kindlustus 3 kuud, ja ei leita seda summat, et auto oma nimele kirjutada, siis ega sealt mingit suuremat summat ju ei tule), või see, et paberid korda saaks ja ta rahulikumalt magada saab, kartmata, et kellegi pahatahtlikkus/lauslollus tema kaela sajab.
ütlen ausalt mind see nuts yltsegi ei huvitagi olgu see kasvõi 3 tuhat krooni või rohkem,peaasi et saaks dokumendid korda,krt kui auto ostad siis tee enda nimele ja ära kasuta teise inimese väikest koefitsenti enda kasuks.
issbmw
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 15.11.2008 23:51 10

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas issbmw »

diislijoodik kirjutas:Liiklusregistri kande muutmine on tehtud mõttetult kalliks- 900 kr. Ma ei saa aru, mida riik sellega lootis saavutada- järjest rohkem kandeid on vigased ja see töötab vastu autode registri pidamise eesmärgile. Ma ei viitsi hetkel uurida, kas liiklusregistri kandel on ka õiguslikku tähendust- väga paljude registrite kandel on vaid informatiivne tähendus ja omandisuhet või valdust tuleb tõestada ikkagi muude dokumentidega (eelkõige lepinguga).

EDIT. Vaatasin selle nalja üle
Riikliku liiklusregistri pidamise põhimäärus
§ 13. Registrisse kantavate andmete õiguslik tähendus
Registrisse kantud andmetel on informatiivne tähendus. Andmete registrisse kandmine ei too endaga kaasa õiguslikke tagajärgi, kui seaduses ei ole sätestatud teisiti.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13160517

Nii, et 1 suht mõttetu reister ja kas selle kanne on õige või mitte, ei oma mingit erilist tähendust. Seega võtkem asja rahulikumalt ja tehkem korralikud lepingud ja hoidke neid korralikult alles. Igaks juhuks maksab Liikluskindlustuse seadusest uurida, kas see "sätestab teisiti". Kui ja, siis on mõtet registrikande muutmist nõuda, kui ei, siis ka sel juhul mitte.
tegelikult ju ongi ostu-müügileping selleks et kui tema paneb autoga laksu siis selle paberi ette näitamisel ei juhtu minul miskit.
unis
Huviline
Postitusi: 3628
Liitunud: 03.12.2006 13:20 45
Peamine sõiduk: E36 M3/F31 320D
Asukoht: tallinn/rakvere

Re: Mure reg nr 595TEN autoga !!!

Postitus Postitas unis »

:lol:
If everything seems under control, you're just not going fast enough
Suletud