Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
ratteh
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 22.10.2008 09:15 09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas ratteh »

Tere,
Ma arvan, et siia kuluks ära inimeste hindamine/kommenteerimine nagu on hinnavaatluses.

Oleks lihtsam ja parem äri ajada.

Hinnavaatluse Taneliga äkki saaks jutule, et antud koodijupp siia üle puksida. Tal minuteada ka phpbb peale ehitatud foorum...
1,8l E46 coupé 12/1999
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Raul_A »

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=3&t=67622

Analoogne teema olemas. Rohkem polegi vaja ju.
Kui mõtled sellist teemat, kuhu kirjutada ka inimestest kellega ON mõtet äri ajada, siis pole otseselt vajalik kuid võiks olla küll.

Näide: foorum.e30club.org -is 2 teemat. BLACLIST http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=13803 ja WHITELIST http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=7874

Lähemalt selgitama pole vist vaja hakata.

terv. R
jaaHah
Kasutaja avatar
ratteh
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 22.10.2008 09:15 09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas ratteh »

Ok, analoogne teema on olemas, aga kirjutan ikka siia oma jutu.

Pidasin silmas seda joont, mis näitab iga postituse all, kui usaldusväärne isik on.
Ja tema profiili avades on täpsemad andmed näha.

vt. ka siia: http://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.p ... le&u=25134

Eraldi topicust jäämegi otsima, kus ja mis on inimesega olnud.
1,8l E46 coupé 12/1999
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Mihkel_O »

Mina leian, et kuna BMW foorumis ei ole ost-müük primaarne tegevus (mis tegelikult hv-s on), vaid ennekõike on tegu ikkagi tehnilise ja margiga seotud probleemide aruteluga, siis sarnast kõikide kasutajate hindamise süsteemi ei ole mõttekas siin rakendada. Seda enam, et enamik siin ei tegele üldse ostu-müügiga.
Kasutaja avatar
ratteh
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 22.10.2008 09:15 09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas ratteh »

Seda küll, aga arvestades neid 7656 teemat (35057 postitust), mis on ostu-müügi foorumisse tehtud jaa arvestades seda, palju ma varuosasid olen siit üsna lühikese perioodi jookul saanud, oleks päris hea müüja kohta natuke enne lugeda (ja ka müüjal ostja kohta).

Kuid selles osas on õigus, et peamine pole siin müük.

Eks selle arendamine on ka paras kepp aga kuna võibolla saaks seda HV Taneli käest copy/pasteda, siis ma pidin selle välja ikka pakkuma :)
1,8l E46 coupé 12/1999
Kasutaja avatar
woosh
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 24.02.2006 19:16 35
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas woosh »

ratteh kirjutas:Seda küll, aga arvestades neid 7656 teemat (35057 postitust), mis on ostu-müügi foorumisse tehtud jaa arvestades seda, palju ma varuosasid olen siit üsna lühikese perioodi jookul saanud, oleks päris hea müüja kohta natuke enne lugeda (ja ka müüjal ostja kohta).

Kuid selles osas on õigus, et peamine pole siin müük.

Eks selle arendamine on ka paras kepp aga kuna võibolla saaks seda HV Taneli käest copy/pasteda, siis ma pidin selle välja ikka pakkuma :)
Taneli käest ei saa seda copy pasteda...
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas V2ike_Suur »

sookoll kirjutas:Mina leian, et kuna BMW foorumis ei ole ost-müük primaarne tegevus (mis tegelikult hv-s on), vaid ennekõike on tegu ikkagi tehnilise ja margiga seotud probleemide aruteluga, siis sarnast kõikide kasutajate hindamise süsteemi ei ole mõttekas siin rakendada. Seda enam, et enamik siin ei tegele üldse ostu-müügiga.
Näiteks Automoto foorum on veel palju vähem ärifoorum, veel spetsiifilisema ja tehnilisema arutelu jaoks ette nähtud, kuid seal see süsteem toimib ja õigustab ennast igati.
Teinekord kuluvad need hinnangud ära ka siis kui keegi sulle "tehnilise" all mõne soovituse annab, kui ta kommentaaride järgi on soss-sepp, siis pole ju mõtet kuulda võtta.

Ise pooldan seda hinnangute süsteemi.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
ratteh
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 22.10.2008 09:15 09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas ratteh »

Yep yep, igati hea liides on see... Lisaks laitmisele saab ju ka kiitusi anda inimestele :)
Tasub mõelda, valmis variante on netis olemas küllaga:
http://www.devcomments.com/Feedback-use ... o17884.htm

http://www.mistersoft.org/freelancing/g ... 52649.html

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o ... h+comments
1,8l E46 coupé 12/1999
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas KirillD »

Terv !

Olles juba väiksest saadik arvuti- ja foorumikasutaja ning mingit aega teenisin ka veidike "kommiraha" ostes odavamalt asju eBay'st ja müües neid Eestis siis mina leian, et see ei ole eriti argumenteeriv et "EBK pole müügifoorum.".

Vahet seal on ? Kui siin ikkagi eksisteerib ostu-müügi teema ning arvestades ka seda, kui aktiivselt seda kasutatakse siis mina leian, et selline funktsioon peaks olema. Ega ilmtingimata asjad ei pea puudutama ärilist tegevust, võib lihtsalt hinnata inimest, kui ta on aidanud asjalikult vms. Näiteks jääd keset ööd kusagil tee peale laialiläinud mootoriga ja inimene on piisavalt usaldusväärne ja abivalmis, et tuleb ja aitab miskit korda teha - väärib siiski tänu ju.
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Toots »

No ja mis nende inimeste profiili alla tuleb,kes eriti äri ei aja siin või mööda linna abivajajaid taga ei aja? Suur null,nagu oleks tegu mitte usaldusväärse inimesega? Minumeelest võiks sellised asjad igalepoole osta.ee ja hinnavaatluse foorumisse jääda.
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas KirillD »

Hinnangut ei pea ilmtingimata ärilise tegevuse kohta anda, võib toetada inimest ka siis, kui ta näiteks aitas mingil moel Sind jne.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Raul_A »

Sellisel juhul ei ole enam antud asi objektiivne. "Sina oled sõber, panen sulle plussi"
Selliste asjade jaoks on teemad olemas. "Kiida foorumlast" näiteks.
jaaHah
Kasutaja avatar
ratteh
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 22.10.2008 09:15 09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas ratteh »

Kui mujal asi TOIMIB siis ma ei näe põhjust, miks siin ei peaks toimima.

Ka sellised "sõbra" teated tõstavad teinekord usaldusväärsust...

Üks asi on foorumi topic, kus kõik on täiesti segamini ja info leidmine on üliropult raske teine asi on korralik kommentaarium profiilis.

Väide, et topic asendab personaalsed kommentaarid on umbes sama, et miks sõita autoga, kui bussid sõidavad?! :D
1,8l E46 coupé 12/1999
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Raul_A »

Tõesti raske kui ei viitsi/oska/taha otsingut kasutada.
jaaHah
lynx
Huviline
Postitusi: 693
Liitunud: 16.02.2003 10:45 03
Asukoht: Lääne-virumaa

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas lynx »

Selline "lisa" mitte kellelegi paha ega liiga ei tee!
Kui ei huvita see hinnang, siis ära vaata, aga olla ta ikka võiks.
Ning see kutsuks inimesi natuke korrale/teeks ettevaatlikuks ka, halva hinde saamise ohus!
Viimati muutis lynx, 03.04.2010 21:21 56, muudetud 1 kord kokku.
tel. 53 43 76 44
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Inimeste hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas KirillD »

Exactly, eelmiste kohta.
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas xtrcraz »

Ja jäigi asi sinnapaika? Poolteist aastat vaikust siin teemas... Kas selle teostamise tehniline pool on niivõrd raske või tõesti ei peeta klubiliste/huviliste/juhatuse poolt oluliseks tagasisidet kasutaja usaldusväärsuse kohta? Teise tehingupoole usaldusväärsuse kohta info saamine on palju tähtsam, kui see, kas tema avatariks on ikka BMW pilt/kas tema allkirjas ei sisaldu reklaami/kui tihti ta oma teemat upib(need 3 paistavad olevat põhiprioriteedid modereerimisel). 21671 ostu/müügi/vahetuse/teenuse teemat pole just väga vähe.
Viimasest lausest tulenevalt järgmine ettepanek, et peaks kuidagi piirama "rippu jäänud" teemasid, näiteks autode ostu-müügi all on minul 51 lehekülge teemasid, millest paljudes pole kuid kuni aasta midagi toimunud. Võiks arhiveerimise/aegumise seadeid näppida või luua selliselt, et taolised "surnud" teemad kiiremini vaateväljast minema saata, sest tänu paljudele päevakorrast maas olevatele teemadele tuleb ka otsingutulemustesse palju kräppi. See käib siis ainult ärifoorumite kohta.
"Uppimisel" võiks soosida meetodit, kus ühte posti muudetakse/kustutatakse, mitte et on 10+ postitust järjest teema tõstmise eesmärgil ja sisu pole. Suht s*tt on selliseid ostu-müügiteemasid lugeda. Samuti on imelik näha, kui näiteks müüja vastab talle kauba kohta esitatud küsimus(t)ele, siis loetakse seda uppimiseks :shock:
Ise olen Hinnavaatluse foorumi kasutaja varsti juba 10a ja no ei ole ju raske eeskuju võtta, jalgratast ei pea leiutama. Eriti kui kasutaja woosh on sama, kes Hinnavaatluses.
Kes tuleb väitma, et see siin on tehniline foorum, siis HV on täpselt samamoodi, mingil ajal oli HV foorum suht samasugune nagu EBK foorum praegu. Ma ei arvagi, et kõike seal tehtut peaks siin rakendama, aga mõned elementaarsed asjad ju võiks?
Kui juba parendamiseks läks, siis paar asja veel, mis kripeldab Ost/Müük/Vahetus alajaotuses:
-võiks veljed-rehvid lahku lüüa ja autode all ost-müük lahku nagu velgede-rehvide puhul.
-ostuabi tundub praegu olevat ainult sõidukite kohta. Keegi vist ei keela küll muid asju seal küsimast, aga kas küsimuse, kuskohast midagi osta(näiteks nahahooldusvahendeid) peaks praeguse seisuga postitama hoopis kuskile mujale?

Hetkel tundus mõistlikum ühte postitusse need mõtted panna, kui erinevatesse teemadesse laiali.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Henri. »

xtrcraz kirjutas: -võiks veljed-rehvid lahku lüüa ja autode all ost-müük lahku nagu velgede-rehvide puhul.
Veljed ja rehvid võiksid siiski kokku jääda, kuna väga tihti müüakse neid koos. Autode ost-müük võiks iseenesest lahus olla tõepoolest.
Ostu-müügi alt puhastatakse teemasid, mis on vanemad kui aasta - küll aga ei tehta seda muidugi igapäevaselt. Siin tuleb abiks täiendatud otsingu kasutamine ja otsimine nt. ainult teema pealkirjadest vms spetsiifilisem otsing.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Annely »

Meie suureks kurvastuseks ei ole woosh juba väga väga väga pikalt foorumi toimimise juures olnud.
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas vahur_s »

Kui see saladus ei ole, kes siis foorumi tehnilise toimimise eest vastutab?
Mingeid uuendusi/parendusi ja ajaga kaasakäimisi siis üldse ei tehta?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Henri. »

Vahur, foorumi avalehe paremas alumises ääres on selline tore link:
http://foorum.bmw-club.ee/memberlist.php?mode=leaders
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Riivo »

...Ja kelle me leiame kõige ülemisest lahtrist???
´17 4Drive
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas hanno »

Proovin vastata küsimustele.

Jah, asjad on meil taas soiku jäänud.
Sellel aastal leidsime omale uue abilise, kes aitaks kodulehe ja foorumi haldamisel ja arendamisel. Tundub, et see koostöö siiski ei suju. Seega neid asju, mille häälestamine ei ole administraatori tasemel võimalik, me täna teha ei saa.
xtrcraz kirjutas:Ja jäigi asi sinnapaika? Poolteist aastat vaikust siin teemas...
Prioriteet on olnud kodulehe arendus, kuid sellega pole olnud võimalik erinevatel põhjustel edasi liikuda. KUivõrd keeruline selle teostamine on, ei oska mina hinnata, kuna peab tunnistama, et olnud tähtsamaid teemasid kodulehe ja foorumiga seoses.

Arhiveerimise kohta vastas Henri_J juba ära.
Uppimiseks EI loeta müüja vastust küsimusele. Kui müüja vastb, et saatis PS-i, siis see on uppimine, kuna PS-i saanud kasutaja saab sellest niikuinii teada.
vahur_s kirjutas:Kui see saladus ei ole, kes siis foorumi tehnilise toimimise eest vastutab?
Mingeid uuendusi/parendusi ja ajaga kaasakäimisi siis üldse ei tehta?
Vahur, uuendusi ja parandusi hetkel ei tehta jah. Järgmine nädalavahetus koguneb juhatus, et seda probleemi taaskord arutada.

Kes soovib omapoolset abi pakkuda, võib seda teha minu e-maili aadressile hanno@bmw-club.ee

Foorumi all olev moderaatorite nimekiri - uuendasin selle ära.
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas xtrcraz »

Kuidas pea pool aastat hiljem asjad liiguvad?
Henri_J kirjutas:Veljed ja rehvid võiksid siiski kokku jääda, kuna väga tihti müüakse neid koos. Autode ost-müük võiks iseenesest lahus olla tõepoolest.
Väga tihti müüakse neid ka eraldi ja ka soovitakse eraldi soetada. Veljed, millel on rehvid peal, saab ju kenasti velgede all müüki panna.
Henri_J kirjutas:Ostu-müügi alt puhastatakse teemasid, mis on vanemad kui aasta - küll aga ei tehta seda muidugi igapäevaselt. Siin tuleb abiks täiendatud otsingu kasutamine ja otsimine nt. ainult teema pealkirjadest vms spetsiifilisem otsing.
Hetkel on päris palju teemasid, mis on rohkem kui 2 aastat vanad. Teema alustajal võiks ju olla nupp, millega märkida teema ostetuks/müüduks ja sellega kaasneks ka teema arhiivi/prügikasti tõstmine, oleks moderaatoritel vähem käsitsitööd. Teema pealkirjadest otsimine nüüd vanade teemade vastu küll ei aita, küll vaatab täiendatud otsingust vastu "Limiteeri vastuseid eelmise:"(mida see eestikeeles tähendama peaks? Parem oleks näiteks "Postituste vanus"), mis tõesti aitab ajaliselt piirata saadud vastuseid. Samuti on seal keeleliselt imelik valik "Tagasi esimese juurde:" (peaks olema "Tulemuses tagasta" või "Tulemuses kuva"?).
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas hanno »

xtrcraz kirjutas:Kuidas pea pool aastat hiljem asjad liiguvad?
Pool aastat hiljem ei ole foorumile lisade külge pookimisega tegeletud. Fookuses on olnud uus kodulehekülg, mis nüüd ka valmis on.
Foorumi täiustamisega saab nüüd edasi tegeleda ning eks kaalub erinevaid võimalusi ja variante.
Kasutaja avatar
tennar
Huviline
Postitusi: 2494
Liitunud: 04.05.2008 21:57 14
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas tennar »

Mina pooldan täielikult komenteerimis lahendust ka bmw klubi foorumis mitmel eri põhjusel.

Nimelt kuna paljud siin on lugenud kuulnud minu kasutaja kohta igasugu jutte. Ja loomulikult ainult halba. Aga niikaua kui ma kedagi abistan või kellelegi varuosa müün poole hinnaga või mainitust parema varuosa saadan. Ei ole selle kohta ühtegi juttu. See tähendab siin foorumis on minu kasutaja ja ka minu nimi tembeldatud petturiks. Kuid kõik ärid ei saa olla ideaalsed. Loomulikult me püüame igal võimalikul viisil teha nii et äritegevus sujuks ja klient rahule jääks, kuid paratamatult juhtub ka ebameeldivaid juhuseid. Positiivseid ärisid olnud minul ikka väga väga palju.
Caspar
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 1817
Liitunud: 19.02.2009 21:07 37
Peamine sõiduk: BMW E34 540i
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas Caspar »

Vaevalt,et sinusugusel petisel positiivseid ärisid olnud on.Kuhu mu parkimisandurid jäävad? Päris kaua tulevad Pärnust postiga need ikka.. :roll:
Sa oled samuti ka streetraces ja vw foorumis inimestel nahka üle kõrvade tõmmanud,paistab,et mingi lemmiktegevus sul?
Siin foorumis ka päris ''ühele'' inimesel nii teinud.
Miks su kasutajalt üldse bänn maha on võetud? Et saaksid veel kedagi petta?

Aga minnes tagasi kommenteerimise juurde,idee iseenesest ei ole ju halb,sellest oleks päris palju kasu,eriti tennari suguste tontide vastu,kel meeldib inimesi üle lasta või kellega tekib muid probleeme.
Kasutaja avatar
tennar
Huviline
Postitusi: 2494
Liitunud: 04.05.2008 21:57 14
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas tennar »

Keda ma sinuarust straatraces või wv klubis petnud olen? Mul pole vw klubis isegi kasutajatki :lol:
Parkimisandurid saadaks heameelega ära kui su andmeid saaks vaid. siiani seisavad nad riiulil.
Kasutaja avatar
tennar
Huviline
Postitusi: 2494
Liitunud: 04.05.2008 21:57 14
Asukoht: Tallinn

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas tennar »

http://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.p ... le&u=31456" onclick="window.open(this.href);return false;
Mõni positiivne tehing ka siin. Ja autovaruosi 20x rohkem müünud siin bmw foorumis, kui hinnavaatlus foorumis arvutitega seotud esemeid. Nii et kui sa ei tea midagi, sis palun hoia oma suu kinni. Edasised vestlused ehk privas?
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kasutajate hindamine/kommenteerimine

Postitus Postitas agoy »

tennar kirjutas: Parkimisandurid saadaks heameelega ära kui su andmeid saaks vaid. siiani seisavad nad riiulil.
OT, kuid kui tõiesti tahad väita, et sinu puhul pole tegemist petturiga, siis peaks küll sinu mure olema see aadress otsida, mitte oodata, kuni see sulle sülle kukub.

Siis ka ei arvaks kliendid, et tegemist on petturiga, kui näevad, et püüad tekkivaid probleeme lahendada.
Vasta