2001a 320d töölemineku jama (katkine starter), Korras!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

2001a 320d töölemineku jama (katkine starter), Korras!

Postitus Postitas Holari »

Paistab, et sarnast probleemi ei ole siiin keegi kirjeldanud, aga kahjuks on homme pühapäev ja Pärnus üldse raskema remondiga jama, siis:
Mure nimelt selles, et Eelmine nädal ennem reisi enam auto ei läinud tööle, kõik toimis, lisa immo, käigukasti liikumine ja näitas asendit kenasti ka armastuuris, kõik tuled hakkasid põlema, aga võtit edasi keerates ei tominud miagi, mitte mingeid klõpse, ega midagi. Jätsin siis asja sinnapaikka ja võtsin autol akujuhtme maha, tagasitulles üleeile panin juhtme peale aj kõik Ok, käis nagu kell, kuniks tänaseni, kui uuesti sama jama, kutsusin autoabi, aga ei midagi aj vedas auto koju. Võtsin ka seekord juhtme maha, aga aint vähemaks kui 10 min, sellest ei piisanud, kõik muu töötas, ukse lukud, lisa immo jne.
Tean, et diagnoosi läbi neti ei pane, aga ma ei oska kuskile pöörduda Pärnus ning ma ei taha katseeksitus meetodil lasta seda teha aj selle eest veel palju raha maksta ja homme veel pühapäev.Äkki kellelgi on ideid, kust võiks alustada või kellelgi samalaadne jama olnud, sisi aidaku hea nõuga. Kui nüüd midagi ei saa siin, sis usun,e t kui juhtme maha võtan uuesti, siis läheb hommikul tööle, aga ei tea kui kauaks ja esmaspäeval võiks Tallinna sõita, aga kas siis on võimalik, midagi leida, kui juhtumisi töötab? Kas jäävad vead mällu?


Holari
Viimati muutis Holari, 30.07.2010 21:19 13, muudetud 1 kord kokku.
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: 2001a 320d töölemineku jama, Ootan head nõu!

Postitus Postitas Holari »

Ma välistaks immo, vähemalt selle, mis lisana pandud, sest tema tööasend ei pane ka tulesid armatuuris põlema vaid kui sisse lülitada, siis hakkavad tuled põlema....mis on huvitav,siis täna panin auto jälle kenasti käima, isegi aku juhe ei olnud maas. Ma ise kahtlustaks starterit.......aga, ma ei tea, raske on ka see, et kui töötab, siis raske ka viga leida. Eks paistab.........Kui immo, siis hea BMW partner? See tähendab aint siis BMW poolt heakskiidetud aparatuurti, millega sina ligi pääseb?
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: 2001a 320d töölemineku jama, Ootan head nõu!

Postitus Postitas Holari »

JAh, Sul võib tegelt õigus olla........ma ei kuramuse loll ei tulnudki selle peale, et need ju rohkem, kui ühe ahelaga.....ma lähen uurin seda täna, juu siis paistab.Tänud Kuno, hea mõtte eest!
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: 2001a 320d töölemineku jama, Ootan head nõu!

Postitus Postitas Holari »

Käimamineku jama korras, veakas osutus starter, mis kenasti korda tehti.


Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Vasta