Lukus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Vaarpuu
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 28.02.2011 01:19 16

Lukus

Postitus Postitas Vaarpuu »

Tere,

Autoks siis E36 1.8 1992a. ühel hetkel lõin luugi kinni ja automaatsel klõpsas kesklukk kõik uksed lukku. Õnneks olid võtmed tasukus. Võtit ukselukus keerates avab kesklukk kõik uksed ja käib plõks ka luugi küljes kuid nii kui vajutada luugi nuppu tõmbab jälle kõik uksed lukku. Võti ei keera millimeetritki kumbagile poole luugi kyljes. Jääs ei ole. Paljupakutud katkiste juhtmete probleemi ei usu väga kuna lukk klõpsub ja numbrituled ka põlevad. Kuna autoks on 1.8 variant seega pole suusaluuki ja istme seljatagune on plekist ning salongist pagassile ligi ei saa. Kuna luuk klõpsub ja vajutades tõmbab uuesti lukku tekkis mõtte võtta aku juhe maha kui olen uksed avanud ja siis proovida avada luuki. Ei toiminud. Ikka lukus. Ei ole väga palju ideid enam. Siit lugesin et keegi läks lausa relakaga istme taga oleva pleki kallale. Loodaks et nii trastiliseks asi ikka minema ei pea. Äkki keegi oskaks aidata

Ette tänades
Viimati muutis Vaarpuu, 23.03.2011 16:54 21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
saar pets
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 03.03.2010 14:20 14
Asukoht: Rapla

Re: E36 pagass lootusetult lukus. Palun abi...

Postitus Postitas saar pets »

Ei oskagi midagi tarka öelda ,aga pakuks siiski mingit lühist pagassi luugi juhtmetes.
sõidunauding
D-K
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 29.01.2010 08:59 21

Re: E36 pagass lootusetult lukus. Palun abi...

Postitus Postitas D-K »

kauaks sa juhtmed eemladasid?hoia ikka mingi 10 min maas ja siis pane peale,kui luugi tugevalt kinni lõid siis äkki tahab uuesti mingit tugevamat surumist saada pealt poolt!
Kasutaja avatar
Vaarpuu
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 28.02.2011 01:19 16

Re: E36 pagass lootusetult lukus. Palun abi...

Postitus Postitas Vaarpuu »

saar pets kirjutas:Ei oskagi midagi tarka öelda ,aga pakuks siiski mingit lühist pagassi luugi juhtmetes.


Võibolla isegi nõustun selle lühise koha pealt. Oleks isegi OK kui oleks lyhis siis oleks vähemalt kindel koht kus viga parandada, tegelikult minu põhimure on suunatud pagassi lahti saamisele. Kui lahti saan siis saab juba edasi vaadata kas lühis või mitte...
Kasutaja avatar
saar pets
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 03.03.2010 14:20 14
Asukoht: Rapla

Re: E36 pagass lootusetult lukus. Palun abi...

Postitus Postitas saar pets »

Mul oli sama jama,et mingi hetk pagass enam lahti ei tulnud,õnneks minu autol pääseb salongist pagassi istmed alla ja asi korras,sain seestpoolt luugi lahti ja mis selgus,et kolm juhet olid purud.Ma küll ei tea mis sein seal,aga arvan et seestpool oleks kuidagi odavam ligi pääseda kui lukku lõhkuma hakata.
sõidunauding
Kasutaja avatar
--Alo--
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 16.01.2009 09:48 07
Asukoht: Võru

Re: E36 pagass lootusetult lukus. Palun abi...

Postitus Postitas --Alo-- »

Kas pagassi võtmega lahti keerata ei saa?
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: E36 pagass lootusetult lukus. Palun abi...

Postitus Postitas Randofer »

kui lukk ei keera siis lase rooste eemaldeid ja selliseid asju sisse mis vähegi võiks selat sodi välja uhada.
Siis saad vast luku keerama. Leotad ja mässad siis peaks kunagi ikka tööle hakkama.
Edu
Rando
When it doesn´t blow it sucks
Vasta