LUKKU

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Gold
Huviline
Postitusi: 334
Liitunud: 25.01.2010 20:41 27
Peamine sõiduk: E39 523i 1998.a
Asukoht: Viljandi

LUKKU

Postitus Postitas Gold »

Autoks 1.8 83kw . 1991.a
Sai autol mootori pesu tehtud ja peale seda hakkasid pöörded kõikuma kuiskil 1000-st 500-ni või vähem ja vahel sureb isegi välja. Maanteel sõites pole mitte midagi nagu viga. Aga linnas sõites ja koguaeg käike vahetades hakkavad pöörded kõikuma ja tõmbab kinni. Mis siis viib vahepeal isegi väljasuremiseni.

Kas said mingid andurid nüüd vett või kuhu see vesi nüüd võis vahele minna.
Oskab keegi aidata?

Tänan.
Viimati muutis Gold, 14.04.2013 17:17 46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Gold
Huviline
Postitusi: 334
Liitunud: 25.01.2010 20:41 27
Peamine sõiduk: E39 523i 1998.a
Asukoht: Viljandi

Re: E36 probleem pööretega.

Postitus Postitas Gold »

Pm võib tühikäigu mootor ka nii teha ?
Marek_T
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 05.06.2009 02:18 37

Re: E36 probleem pööretega.

Postitus Postitas Marek_T »

Tuttav probleem :D

Mu e36`l oli sama jama, ja juba ostes suht, kuid ma ise ei teinud mootori pesu. Kuna ostes oli mootor täiesti puhas, siis ilmselt tehti talle mootoripesu. Kuigi ma väga ei usu, et mootoripesu tagajärjel selline probleem püsivaks jääb. Vahetasin lamdaandurid ära ja see probleem kadus. Eelnevalt käitus auto täpselt samamoodi nagu sa kirjeldasid just.

Tühikäigumootor? Ei usu, aga võimalik. Käi diagnostikas :)
Kasutaja avatar
Gold
Huviline
Postitusi: 334
Liitunud: 25.01.2010 20:41 27
Peamine sõiduk: E39 523i 1998.a
Asukoht: Viljandi

Re: E36 probleem pööretega.

Postitus Postitas Gold »

Ma lasin klapisääre tihendid ära vahetada, siis enne seda mõtlesin ,et pesen ära. Ja siis see jama algas, mingi nädal aega enne seda vahetasin ise lamda ära. Siis seda hästi ei usu. Ega peab kuhugi viima vist küll. Vahel see ise vea otsimine ei tasu väga ära :D

-----------------------------------------------------------------------------------------
Marek_T kirjutas:Tuttav probleem :D

Mu e36`l oli sama jama, ja juba ostes suht, kuid ma ise ei teinud mootori pesu. Kuna ostes oli mootor täiesti puhas, siis ilmselt tehti talle mootoripesu. Kuigi ma väga ei usu, et mootoripesu tagajärjel selline probleem püsivaks jääb. Vahetasin lamdaandurid ära ja see probleem kadus. Eelnevalt käitus auto täpselt samamoodi nagu sa kirjeldasid just.

Tühikäigumootor? Ei usu, aga võimalik. Käi diagnostikas :)
Vasta