E36 esiklaasi vahetus.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas dcshoes »

Vabandan kohe kui teema vales kohas ja võimalusel postitada seda õigesse kohta.

Siit soovin siis leida infot. palju aega ja raha võtab see protseduur.
Kus saab kõige paremini ja odavalt seda vahetada?

Paljud on sellega puutunud ja oskavad soovida. Kuna endal juba ammu karjub klaasi vahetuse järgi siis oleks soov seda ära teha. Siin oli 1 inimene kes pakkus vahetus 90e.ga kuid enam ei mäleta kasutajat.

Klaas + vahetus siis.

Ette tänades.
Kasutaja avatar
alari15
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 22.07.2009 18:48 38
Asukoht: Tartu

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas alari15 »

no kasutatud klaase saab normaalseid 30ga ja vahetus läheb olenevalt kohast siis 30-45 tartu kandis ;) kui tutikat värki tahad siis 170euri ringi selle sees on vist uus tihend ka, na täpselt ei tea
villi85
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 14.02.2005 17:03 04
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas villi85 »

e36 suur probleem on jah et üleval servas olevat tihendit ei saa enamasti tervelt kätte ja see suht kallis. kui ise hakkaja oled saad ca 20euriga vahetuse(ostad materjali ja vahetad ise) ja muidugi pluss klaas
endal vahetasin ise. läks maksma klaas 32.- ja liim+krunt 17.- ulemise tihendi asendasin silikooniga
Kasutaja avatar
nukitsamees
Huviline
Postitusi: 268
Liitunud: 05.12.2008 23:12 05

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas nukitsamees »

vast saad siit teemast abi;)
http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=5&t=101027
ise kasutasin kasutaja klaasimehe abi;) töö oli kiire ja korralik;)
e36 Touring;)
MatisM
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 27.10.2011 19:39 46

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas MatisM »

Kas ühe tuubi liimiga saab hakkama?
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas -Priit- »

MatisM kirjutas:Kas ühe tuubi liimiga saab hakkama?
Saab küll hakkama, väheke peaks ülegi jääma.
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Kristjan.S
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 23.01.2012 13:13 03

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Kristjan.S »

Endal pandi uus klaas 90 euri eest, töö raha selle sees .
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas dcshoes »

sai eelmine nädal kah klaas ette endale . Pärnus Glaasdrive vms 98e. väga hästi kõik sobib ja toimib:)
Diiler
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 31.08.2004 23:59 34
Peamine sõiduk: 530 XI

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Diiler »

Antud auto puhul on kasutatud klaasi ostmine suhteliselt . Romulast saad kasutatud klaasi 30€, tutikas klaas 50-60€. See lisa paarkümmend € on seda kindlasti väärt.
Lisaks uus esiklaasi liist 10€ + vahetus~45€.
Sõber käis Autoklaas1-s, seal oli -20% ka mingi aeg tagasi.

Siin ka kampaaanialeht: http://www.autoklaas1.ee/uudised/sobrakuu-eripakkumine/
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Martin_U »

Siin juba esiklaasi kohta teema olemas, et küsimus järgmine oskab keegi öelda kas tartukandis ka mõni selline spets mees on kes oskaks vana klaasi E36 nii eest ära võtta et terveks jääks. Mure järgmine et mul on klaas alt äärest lahti aga klaas ise täiesti terve ilma täketata ja mõradeta, sooviks ta uuesti korralikult ette lasta liimida ja panna ka uus liis kuna see kadunud üldse.
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Roland325 »

Iga vähegi normaalsem autoteenindus, mis tegeleb klaaside vahetamisega, peaks sellega hakkama saama.
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Heix »

mart156 kirjutas:Siin juba esiklaasi kohta teema olemas, et küsimus järgmine oskab keegi öelda kas tartukandis ka mõni selline spets mees on kes oskaks vana klaasi E36 nii eest ära võtta et terveks jääks. Mure järgmine et mul on klaas alt äärest lahti aga klaas ise täiesti terve ilma täketata ja mõradeta, sooviks ta uuesti korralikult ette lasta liimida ja panna ka uus liis kuna see kadunud üldse.
see sõltub ka sellest kuidas on see klaas ette liimitud,ja tegelen ka klaasivahetustega ning on ette tulnud olukordi kus klaas on praktiliselt liimitud vastu keret(peaks olema igal pool sümboolne 4-6mm vahe ja siis sealt seda liimi läbi lõigata/saagida on üks paras k4pp.
Ehk,olen nõus sul selle klaasi nii eest kui uuesti ette panema,materjalid minu poolt ja hind 30€.
Kui keegi pole seal eelnevalt paska teinud.
ainult et peaksid tulema Jõgevale ja kindlasti mingi aja kokku leppima sest ma tavaliselt TLN.
E36 m50b20
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Martin_U »

Selle kohta ma nüüd küll hetkel ei oska midagi öelda kui kere külge ta liimitud on. Liistu peaksin ise kaasa võtma?
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Heix »

mart156 kirjutas:Selle kohta ma nüüd küll hetkel ei oska midagi öelda kui kere külge ta liimitud on. Liistu peaksin ise kaasa võtma?

liistu peaksid ise võtma,liim ja muud vajalikud asjad minu poolt.
e36l peaks küljepealt need tihendid ära käima ja siis peaks nägema kas on vahe vahel või ei...Tegelikkuses on nii et kui ta ongi liimitud vastu vms siis on üsna raske teda sealt tervelt kätte saada ja see võib võtta kuni paar tundi....ja üldjuhul klaas niisama läbi ajama ei hakka...kas on liimiga koonerdatud või või pind puhastamata ja muud probleemid...väga vanade autode puhul see teema et alt vb roostetab.
E36 m50b20
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Martin_U »

Heix kirjutas:
mart156 kirjutas:Selle kohta ma nüüd küll hetkel ei oska midagi öelda kui kere külge ta liimitud on. Liistu peaksin ise kaasa võtma?

liistu peaksid ise võtma,liim ja muud vajalikud asjad minu poolt.
e36l peaks küljepealt need tihendid ära käima ja siis peaks nägema kas on vahe vahel või ei...Tegelikkuses on nii et kui ta ongi liimitud vastu vms siis on üsna raske teda sealt tervelt kätte saada ja see võib võtta kuni paar tundi....ja üldjuhul klaas niisama läbi ajama ei hakka...kas on liimiga koonerdatud või või pind puhastamata ja muud probleemid...väga vanade autode puhul see teema et alt vb roostetab.
Ei usu et alt roostetab sest niipalju on alt servast näha ja seal roostetamise märke pole.
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: E36 esiklaasi vahetus.

Postitus Postitas Heix »

mart156 kirjutas:
Heix kirjutas:
mart156 kirjutas:Selle kohta ma nüüd küll hetkel ei oska midagi öelda kui kere külge ta liimitud on. Liistu peaksin ise kaasa võtma?

liistu peaksid ise võtma,liim ja muud vajalikud asjad minu poolt.
e36l peaks küljepealt need tihendid ära käima ja siis peaks nägema kas on vahe vahel või ei...Tegelikkuses on nii et kui ta ongi liimitud vastu vms siis on üsna raske teda sealt tervelt kätte saada ja see võib võtta kuni paar tundi....ja üldjuhul klaas niisama läbi ajama ei hakka...kas on liimiga koonerdatud või või pind puhastamata ja muud probleemid...väga vanade autode puhul see teema et alt vb roostetab.
Ei usu et alt roostetab sest niipalju on alt servast näha ja seal roostetamise märke pole.

ehk siis otsusta,eelkõige sobiksid mulle nvd,kui huvi anna teada ja hinnas annaks ka veidi rääkida..
E36 m50b20
Vasta