E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
HenryS
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 22.12.2010 23:56 06

E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas HenryS »

Tere,
Mure siis selline, et katus ei paki ennast elektriliselt kokku nii nagu ta seda tegema siiski peaks

Mootorid töötavad, need sai järgi proovitud akujuhtmetest ja käsitsi saab samuti katuse kokku pakkida, kui sellest "hädaabi vms" katuse kokku panemise sangast tõmmata( asub tagaistuja istme all )

Et kas keegi on sarnase probleemiga kokku puutunud ja oskab mingeid nõuandeid jagada? Et kus tehakse, kas tehkase, äkki saab ise midagi teha jnejne.. küik info ühesõnaga väga teretulnud

Ühest remondi firmast uurisin, seal öeldi et vaja katus osadeks võtta ja siine vms määrima hakata, aga noo, ma natuke loodan et äkki mingit muud ravi selle vastu


Aitäh ette,
Henry
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas Heix »

Kui rahakott seljas soovitan UM´i minna,kokkupakitaval katusel on ikkagist palju liikuvosi jm vidinaid millega iga tavatöökoda kokku vist ei puutu....
Vaevalt et seal asi vaid siinide jm määrimises peitub,see pigem lisatöö et kergendada mootorite tööd....
ei oska küll öelda missugune see süsteem sellel e36l on,ise oman kogemust ühe uuema MB SL katusega ja see oli küll üks õudus...
E36 m50b20
HenryS
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 22.12.2010 23:56 06

Re: E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas HenryS »

ohissand ma ütlen sellepeale siis :/ sesmõtes et ma maksin selle cabrio eest ikka reaalset hinda ja saksast tellisin ja sealt öeldi et katus on täiesti korras, valetati näkku :evil: hakkan ausalt ennast haletsema, umis töötund selline et mina seda ei jaksa kanda :)

kes veel midagi teab siis kõik väga teretulnud ;)
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas Heix »

HenryS kirjutas:ohissand ma ütlen sellepeale siis :/ sesmõtes et ma maksin selle cabrio eest ikka reaalset hinda ja saksast tellisin ja sealt öeldi et katus on täiesti korras, valetati näkku :evil: hakkan ausalt ennast haletsema, umis töötund selline et mina seda ei jaksa kanda :)

kes veel midagi teab siis kõik väga teretulnud ;)
teine võimalus ka ju-kui endal käed sealtsamusest pole välja kasvanud ja veidigi asjalikkust on võid ise selle pilbasteks võtta.....
E36 m50b20
HenryS
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 22.12.2010 23:56 06

Re: E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas HenryS »

aga ega ainult see võimalus ongi et ise teen, ma ei arvestanud ostu puhul sellega et katuse parandamiseks raha peab jääma :/ niiet läheb minna, aga ootan veel kõike infot kes teab, tänudtänud!! :)
Kasutaja avatar
city
Huviline
Postitusi: 408
Liitunud: 22.11.2004 18:08 18

Re: E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas city »

Patrick on abiks tema oskab kindlasti vea leida.Seal võib mitu asja olla, et üks vei teine mootor ei tööta korralikult poob veidi ja lähebki häiresse lülitab ennast välja.
E36 328i Cabrio M-tech,VW Transporter 2,5TD ABT. E46 330d M-tech touring,E36 323i Touring M-tech 1999.
HenryS
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 22.12.2010 23:56 06

Re: E36 Kabrioleti katus ei paki ennast elektriliselt kokku

Postitus Postitas HenryS »

Ok tänud info eest, arvatavasti sinna pöördungi selle teemaga ;)

Edit: Võib teema lukku panna, Patrick tegi korda ;) Mees teab mis mees teeb, julgen soovitada :cool:
Vasta