E46 probleem soojalt käivitamisega!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: E46 probleem soojalt käivitamisega!

Postitus Postitas teet82 »

Lihtsam ja loogilisem on pihustid ühekaupa eraldada latist, pannes kütusetoru pimedaks näiteks kuullaagrikuuliga. Käima läheb ka kolme silindriga või siis vaadata iga kord arvutiga rõhku, et kas läks paremaks midagi. Pihustipesad tuleb hoolikalt puhtaks teha ja iga kord uus seib panna, muidu tahmavad nii kinni, et ei saagi neid enam kätte kui vaja peaks olema.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
vova320
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 06.08.2015 10:11 48
Peamine sõiduk: BMW 320d
Telefon: 56125656

Re: E46 probleem soojalt käivitamisega!

Postitus Postitas vova320 »

teet82 kirjutas:Lihtsam ja loogilisem on pihustid ühekaupa eraldada latist, pannes kütusetoru pimedaks näiteks kuullaagrikuuliga. Käima läheb ka kolme silindriga või siis vaadata iga kord arvutiga rõhku, et kas läks paremaks midagi. Pihustipesad tuleb hoolikalt puhtaks teha ja iga kord uus seib panna, muidu tahmavad nii kinni, et ei saagi neid enam kätte kui vaja peaks olema.
Mis see normaal rõhk peab olema ? Mis vahemikus kõikuma peaks ?
No ma vaatan täna, et kui asja saan käima ja töötab ilusti, siis ostan uued seibid asemele ja vahetan ära.
Seda kuullaagrikuuli juttu olen ka kuulnud ühekõrvaga, aga eks pean katsetama !

Tänud !
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: E46 probleem soojalt käivitamisega!

Postitus Postitas teet82 »

Miinimum rõhk peaks ametlikult olema 250bar, et aju pihustid avaks ja käivituda lubaks.
Mõned räägivad, et remondijuhendites on antud "target" rõhud, mis võiks ideaalis olla, aga tegelikult avatakse pihustid ka natuke väiksema rõhuga, kindlalt ei oska öelda seda.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
vova320
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 06.08.2015 10:11 48
Peamine sõiduk: BMW 320d
Telefon: 56125656

Re: E46 probleem soojalt käivitamisega!

Postitus Postitas vova320 »

ühesõnaga, et pihustite viga oli :)
Aga imelik, et paaripäevaga läbi :(
Vasta