Peale sõitu kummikärsahais.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
-mees-
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 28.11.2005 21:13 21
Asukoht: Tartu

Peale sõitu kummikärsahais.

Postitus Postitas -mees- »

Milles võib häda olla, kui peale normaalset sõitu autost välja tulla on tugevat kummikärsahaisu tunda. Kas siduriga või mingi puksiga midagi lahti?
E36 kupee
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Nuusuta pidureid.
Kui üks haiseb rohkem kui teised siis on see arvatavasti peal.
Siduri haisu on tavaliselt salongis tunda.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Peale sõitu kummikärsahais.

Postitus Postitas Indrek_M »

-mees- kirjutas:Milles võib häda olla, kui peale normaalset sõitu autost välja tulla on tugevat kummikärsahaisu tunda. Kas siduriga või mingi puksiga midagi lahti?
Mootori juures mingeid tihendeid pole vahetatud?
Mul viskas umbes 1000km jooksul peale mootori pea remonti rämedat kummikärsakat. Uued kollektoritihendid tõenäoliselt haisesid vms.
Indrek
-mees-
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 28.11.2005 21:13 21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas -mees- »

Mootori juures ei ole midagi vahetanud.
E36 kupee
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Tuttav asi. Omalgi viskab m6nikord pikemast s6idust tulles kummik2rsaka haisu. Pidurid kohe kindlasti ei ole, siis ju haisutaks ka v2iksema maa peal kah. Pidurid haisevad ka teistmoodi. Ise kahtlustan summutit, aga kindel ei ole.

Kui nüüd keegi t6esti arvab 2ra mis haiseb siis v2ga viis, ise nagu eriti tegeleda sellega ei viitsi, ei h2iri ausalt 6eldes eriti. :)
Jass
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 27.02.2005 17:54 57

Postitus Postitas Jass »

mul haises (mingil määral haiseb siiani) üks kilekott mis on sumpsi külge kinni sulanud aga nuh see vast kummihaisust mingil määral eristatav?
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Jass kirjutas:mul haises (mingil määral haiseb siiani) üks kilekott mis on sumpsi külge kinni sulanud aga nuh see vast kummihaisust mingil määral eristatav?
Jep meil kõigil on kilekotid sumpsi külge kinni sulanud, tüüpviga vist :lol:
Tegelt oletan, et sidur haiseb niiviisi. Endalgi peale kõvemat surumist kui autost väljun tunnen sellist spetsiifilist lõhna. Aga see ei tähenda, et nüüd sidur õhtal oleks :)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

:lol: :lol: Vabandan OT pärast, aga see tundub kuidagi jube naljakas, et kilekotid sumpsi küljes on, aru ma ei saa, kuidas see võimalik on... :lol:

Haisukotid siin koos :D
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

AARE530 kirjutas::lol: :lol: Vabandan OT pärast, aga see tundub kuidagi jube naljakas, et kilekotid sumpsi küljes on, aru ma ei saa, kuidas see võimalik on... :lol:

Haisukotid siin koos :D


isegi kujutasin ette :lol: :lol:
bayerlane
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 17.05.2005 17:12 21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas bayerlane »

mul mõlemad e-36-d peale pikka sõitu viskasid kummi kärsakat.ja kusjuures tagaratta juurest juhipoolsest kyljest.teine pool ei haisend yldse.tundub,et sumpa kuidagi asjasse segatud
318 cabrio`96
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

bayerlane kirjutas:mul mõlemad e-36-d peale pikka sõitu viskasid kummi kärsakat.ja kusjuures tagaratta juurest juhipoolsest kyljest.teine pool ei haisend yldse.tundub,et sumpa kuidagi asjasse segatud
Muidu sumps peaks rippuma kummiluttidega seal ja teoreetiliselt isegi võimalik, et need haisevad, kui liiga soojaks lähevad.
Jass
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 27.02.2005 17:54 57

Postitus Postitas Jass »

KristjanS kirjutas:
AARE530 kirjutas::lol: :lol: Vabandan OT pärast, aga see tundub kuidagi jube naljakas, et kilekotid sumpsi küljes on, aru ma ei saa, kuidas see võimalik on... :lol:

Haisukotid siin koos :D


isegi kujutasin ette :lol: :lol:
asi juhtus nii et lihtsalt sõitsin üle kilekoti ja näe jäi kinni kuhugi ning sulas sumpsi külge...siaamaani rõve laik keskmise püti peal ja kui eriti kõvasti vajutada niimodi et torud punased siis pärast autot välja tulles on hais....muidu autoks 730 e32 kah ja roostevaba sumps va keskmine pütt et siis temperatuurid sumpsi küljes vist natuke suuremad kui muidu..

ja need kummilutid küll kuumaks ei saa minna kudagi...eile just panin endal ühte tagasi (oli ära vajunud) värskelt sõidetud pikka maad ja ei old seal midagi kuuma selles osas..
Vasta