küsimus kõigile e30 bmw kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
maffiaboss
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 16.09.2006 22:23 55
Asukoht: Tartu

küsimus kõigile e30 bmw kohta

Postitus Postitas maffiaboss »

sooviks sellist inimest leida kes jagaks sellisest asjast midagi nagu,asi selles et praegu mul peal 1,6i mootor ja tahan 2,0 mootorit pannaja oleks siis vaia sellist inimest kes jagaks sellest asjast midagi ja aitaks mul ära vahetada ja tööle ka panna ja mis hinna klassi sellise asja tegemine jääb asad endal kõik olemas,asjaga väga kiire......
e30 bmw.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ja ka sellele teemale võiksid asjakohase nime panna.

Samuti aitaks kaasa kirjavahemärkide kasutamine. Praegu jätab sinu tekst mulje nagu sa oleksid 13 aastane.
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Re: küsimus kõigile e30 bmw kohta

Postitus Postitas --overdose-- »

maffiaboss kirjutas:sooviks sellist inimest leida kes jagaks sellisest asjast midagi nagu,asi selles et praegu mul peal 1,6i mootor ja tahan 2,0 mootorit pannaja oleks siis vaia sellist inimest kes jagaks sellest asjast midagi ja aitaks mul ära vahetada ja tööle ka panna ja mis hinna klassi sellise asja tegemine jääb asad endal kõik olemas,asjaga väga kiire......
v4 läheks v6.... Tuleks kapotti all päris palju asju ringi teha.
soovitaksin ise sul panna 2.5 126kw mootor liigub ästi.
hinnaklassist nii palju, et oleneb kui odava töömehe leiad.
7-10kilo arvatavasti peaks arvestama...
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

meph kirjutas:Ja ka sellele teemale võiksid asjakohase nime panna.

Samuti aitaks kaasa kirjavahemärkide kasutamine. Praegu jätab sinu tekst mulje nagu sa oleksid 13 aastane.
Sul omal ka siin vead sees ;)
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: küsimus kõigile e30 bmw kohta

Postitus Postitas Holari »

--overdose-- kirjutas:
maffiaboss kirjutas:sooviks sellist inimest leida kes jagaks sellisest asjast midagi nagu,asi selles et praegu mul peal 1,6i mootor ja tahan 2,0 mootorit pannaja oleks siis vaia sellist inimest kes jagaks sellest asjast midagi ja aitaks mul ära vahetada ja tööle ka panna ja mis hinna klassi sellise asja tegemine jääb asad endal kõik olemas,asjaga väga kiire......
v4 läheks v6.... Tuleks kapotti all päris palju asju ringi teha.
soovitaksin ise sul panna 2.5 126kw mootor liigub ästi.
hinnaklassist nii palju, et oleneb kui odava töömehe leiad.
7-10kilo arvatavasti peaks arvestama...
MIs V4st ja V6st sa räägid?
Pole BMW neid V mootoreid midagi nii lihtne saada:D:D:D
Tegelt on need kõik rida mootorid, kui ma ei eksi siis ainukesed tänapäeval BMWd liigutavad V mootorid on V8d ja ülejäänud on R6.....Aga mootorivahetuse tööraha võib tõesti jääda sinna 10K kanti + veel julma aja ja närvi kulu, mõtle parem müügist ja osta uus auto selline nagu meeldib, kui raha pole kohe, siis otsi järelmaksuga ;)
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Re: küsimus kõigile e30 bmw kohta

Postitus Postitas --overdose-- »

Holari kirjutas:
--overdose-- kirjutas:
maffiaboss kirjutas:sooviks sellist inimest leida kes jagaks sellisest asjast midagi nagu,asi selles et praegu mul peal 1,6i mootor ja tahan 2,0 mootorit pannaja oleks siis vaia sellist inimest kes jagaks sellest asjast midagi ja aitaks mul ära vahetada ja tööle ka panna ja mis hinna klassi sellise asja tegemine jääb asad endal kõik olemas,asjaga väga kiire......
v4 läheks v6.... Tuleks kapotti all päris palju asju ringi teha.
soovitaksin ise sul panna 2.5 126kw mootor liigub ästi.
hinnaklassist nii palju, et oleneb kui odava töömehe leiad.
7-10kilo arvatavasti peaks arvestama...
MIs V4st ja V6st sa räägid?
Pole BMW neid V mootoreid midagi nii lihtne saada:D:D:D
Tegelt on need kõik rida mootorid, kui ma ei eksi siis ainukesed tänapäeval BMWd liigutavad V mootorid on V8d ja ülejäänud on R6.....Aga mootorivahetuse tööraha võib tõesti jääda sinna 10K kanti + veel julma aja ja närvi kulu, mõtle parem müügist ja osta uus auto selline nagu meeldib, kui raha pole kohe, siis otsi järelmaksuga ;)
vabandust jah r4 ja r6...: :roll:

Edit Ain: Chatida võite MSN'is. OT kustutatud.
Goodyear
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 25.02.2006 15:21 54
Asukoht: Raplamaa

khmm..

Postitus Postitas Goodyear »

Tegelikult ei saa ju mainimata jatta v12 mootorit ja ka seda et bmw oli esimene maailmas kes paiskas masstootmisse v10 mootori... ;)
Jalgrattaga maad ei kaevata...
hotwing
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.10.2003 00:43 52

Re: khmm..

Postitus Postitas hotwing »

Goodyear kirjutas:Tegelikult ei saa ju mainimata jatta v12 mootorit ja ka seda et bmw oli esimene maailmas kes paiskas masstootmisse v10 mootori... ;)
Oleneb mida masstootmise all mõista. V10 on ju ainult M5 ja M6 peal. Samas ka Dodge Viperil on V10 (alates 1992). Kui ma ei eksi siis ka Touareg'il on V10 diisel olemas.
Goodyear
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 25.02.2006 15:21 54
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas Goodyear »

Hmm..Touaregi kohta ei tea..aga mõtle nyd kas Viprerit vorbiti samapalju valmis kui M5-te ja 6-te ..?ei usu hästi..kui neid kahte tootmisliini võrrelda, saamegi teada mida pidasin silmas masstootmise all..
Jalgrattaga maad ei kaevata...
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Täiesti võimalik, et viperit sama palju tehtud on. Tegelikult pole üldse teab mis kalli masinaga tegu ning suurem osa toodangust jääb meerikamaa mandrile.
sild
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 19.04.2006 13:30 39

Postitus Postitas sild »

Mehed mehed.Mis te vaidlete.Inimesel siin jama käes.Pole siin midagi nii võimatut.Asja nähtud.Ringi tuleb teha siis natuke juhtmestikku.Osad asjad sel välja vahetada.Siis ka aju.Põhimõtteliselt pole asi väga lootusetu.Ja kui juba ühe mootori maha võtad ja teidst peale hakkad panema saad isegi aru mis tegema pead.
Vasta