e36-le neeru paigaldamine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
mexx
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.12.2006 17:55 00

e36-le neeru paigaldamine

Postitus Postitas mexx »

ostsin mina siis saue igori käest uue neeru oma masinale 250kr,oli kiles jne aga suht õrnast plastmassist,tahaksin teada kuidas saab selle sinna paika,ei tahaks ära lõhkuda,kas kroom osa ja siis se plastmass rest käivad kuidagi eraldi,kas neeru paigaldatakse eestpoolt või tagant?tänud vastamast
Kasutaja avatar
kingpool81
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 04.01.2007 22:20 26

Postitus Postitas kingpool81 »

neeru ära laiali lõhkuma küll hakka... las nad olla koos... paigaldad eestpoolt sissepoole ja vajutad need metall "nagad" omale kohale
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

mul oli ka autol ostes üks neer katki...ostsin ka sauelt uue neeru, kiles ja puha, aga see s**anikerdis ei jäänud pidama...oli ilmselgelt liiga väike...suurest vihast viskasin vastu maad puruks ja panin vana montaašiliimiga tagasi :lol: :D :D
arvatavasti oli see ostetud neer uuema esiosa tarbeks, aga mul veel vana nina autol :P
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

ermicas kirjutas:mul oli ka autol ostes üks neer katki...ostsin ka sauelt uue neeru, kiles ja puha, aga see s**anikerdis ei jäänud pidama...oli ilmselgelt liiga väike...suurest vihast viskasin vastu maad puruks ja panin vana montaašiliimiga tagasi :lol: :D :D
arvatavasti oli see ostetud neer uuema esiosa tarbeks, aga mul veel vana nina autol :P
Pead selle pleki ümber neeru ka uuema tüübi oma panema, küll siis pidama jääb :)
Vasta