Milles viga ? E30 325i 86a.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ruts
Huviline
Postitusi: 497
Liitunud: 19.02.2004 11:45 13
Asukoht: Tallinn

Milles viga ? E30 325i 86a.

Postitus Postitas ruts »

Foori tagant jõuan käigu vahetada 2-ni , auto hakkab nõkerdama (mitte alati ) ja sureb välja (täna suri raudtee kallakul, olin esimene ! :D ) . Käivitada püüan siis on tunne ,et ei saa bensiini peale ..võtab paar silindrit ..klõnka ..klõnka järgi , korraks on isegi klapiklõbinat kuulda. ..ootan vähe ja auto käivitub uuesti..nagu poleks midagi juhtunudki! Sõidan edasi , kiirendan , loksutan ja jõnksutan ..midagi ei juhtu!
Bensu filtri olen vahetanud, uus. (puhusin vana pudelisse puhtaks, tuli sealt ikka igasugu peenikest sodi ) ..lihtsalt tahtsin näha , et mis kraami sealt välja tuleb! , pensupump ka lööb . Kas pumbal on ka kusagil filter ees? Filter asub mul kapotiall, tagaratta juures on ainult bens pump. Loogiline oleks, et enne pumpa on ka filter ?!
Või on viga elektrooniline? Viiks auto diagnosti (pool aastat tagasi käisin nii-sama kontrollimas, öeldi et kõik OK...nagu keskikka jõudnud BMW ikka!) , tulemuses pole kindel! kui ta üldse käima ei läheks , oleks viga lihtsam otsida, et kust mida puudu jääb.
Vasta