E36 318i 93 sureb välja koguaeg ei käi üldse.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

E36 318i 93 sureb välja koguaeg ei käi üldse.

Postitus Postitas Ceed »

Auto siis e36 318i 83kw M40 mootoriga. Probleem ilmnes täna õhtul, kui käisin Nõmme grillis söömas. (Niiske oli ja vihma vähe sadas) Sinna minnes oli kõik okei, sõin ära ja enam auto käima ei läinud. Käivitad siis käivitub umbes 3-15 sec-iks ja sureb välja ja kui töötab siis 100-500 pöörde peal. Aga ühekorra lihtsalt läks ilusti käima ja töötas nagu peab, kõik oli okei, niikaua kui uuesti auto välja suretasin. Ja nüüd lõpuks peale natukest proovimist ja vedamist, enam ei käivitu üldse, isegi mitte korraks.

NB: varem pole ilmastiku olud mõjutanud.
Milles võib viga olla, endal mõistus otsas.... samas kiskusin tagumise istme küljest ära ja bensiini pumpa kuulda küll ei olnud :S

Ette tänades,
Sven
Kasutaja avatar
dic
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 20.08.2007 12:56 39

Postitus Postitas dic »

mul oli autol sama taoline jama ja ütleme et 3 kuud peale selle algust jooxsis mul rihm maha...3000oli lax... asi võib olla rihmas....kui pöörded jubedalt niisekes kõiguvad soovitan selle üle kontrollida
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

probleem avastatud, bensiini pump :S
Kui kellelgi on pakkuda vaesele üliõpilasele odava hinnaga bensiini pumpa oleks tänulik :)

Auto: e36 318i 83kw -93


Samas küsimus kas koduste vahenditega ja kortermaja ees on võimalik see ise ära vahetada, või on seal rohkem lammutamist peale tagumise istme ära võtmise ja selle katte eemaldamise jne....?
truumu

Postitus Postitas truumu »

Vaata aju sahtel ka üle(E-box),et see kuiv oleks
Asub aku taga
Pumba saad vabalt ise vahetatud
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

oligi pump läbi, sain siimult uue pumba asemele ja 20 mini tööd ja vahetatud see oligi :)
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Saan aru,et vaene üliõpilane,aga proovi rohkem bensiini paagis hoida kui 2 liitrit :)
BMW-l pidi selline lugu olema,et bensupumpa jahutab bensiin ise ja kui seda vähe on,siis tulemust juba nägid :P
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

bensiini oli veerand paaki kui see juhtus ja seda asja olen ma juba kuulnud :) aga siiski pumbal olid harjased kulunud, sest kui vastu seda kohta taguda kus pump asus hakkas auto jälle ilusti tööle kui enam töötada ei tahtnud siis tagusin jälle :D ja nii sõitsim ma sellega tallinnast rakveresse kus ma ta korda tegin :)
Vasta