E36 rattad koopas

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
rancyd
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 28.08.2007 22:07 34

E36 rattad koopas

Postitus Postitas rancyd »

Vabandan kõigepealt, sest võib-olla seda teemat on juba arutatud, aga ma ei suuda seda kuidagi leida. :oops:

Niisiis, ma ei tea bemmidest suurt palju, aga sai endale üks iludus muretsetud (1991 320i R6 sedaan). Probleem on aga selles, et auto tagumine osa on kuidagi väga ära vajanud, et rattad on juba täiesti koopas sees, justkui selline tunne, et vean mingisuguseid kartulikotte taga :lol:
Olen küll uurinud ja mõnigi on öelnud, et see pidigi nende autode viga olema. Ei taha seda eriti usukuda :oops:

Aga nagu öeldud, ei tea ma bmw-st suurt midagi, et mis siis võib viga olla (vanadus äkki?) Ja kuidas saaks selle pepu jälle üles upitada :?:

kõik soovitused on teretulnud...[/b]
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Viska vedrudele pilk peale, vb on mitmeks tükiks murdunud.
Samas võivad ka lihtsalt väsinud olla.
Uued vedrud aitavad.
Kasutaja avatar
Janar_R
Huviline
Postitusi: 389
Liitunud: 04.08.2007 10:51 06
Asukoht: Tartu/Võru

Postitus Postitas Janar_R »

jap, siin pole teist juttu. vedrud on vanad ja väsinud:)
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Re: Tagumine ots ???

Postitus Postitas KristjanS »

rancyd kirjutas: Olen küll uurinud ja mõnigi on öelnud, et see pidigi nende autode viga olema.
Ei tea kust kohast sulle sellist infot jagati :evil: ?
Võimalik, et madaldusvedrud taga, sest naljalt stock vedrustusega E36 tänapäeval ei näe. Tõenäoliselt ka sellest selline arvamus, et nende autode viga.
Kasutaja avatar
rancyd
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 28.08.2007 22:07 34

Postitus Postitas rancyd »

sellist infot jagas mulle tuttav, kes ise on kolmestega sõitnud juba pikemat aega.
aga eks ma proovin ise auto all ära käia ja vaadata, kas asi võib vedrudes olla.
Tean ka seda, et eelmisel omanikul oli kunagi all sportvedrustus ja ta vahetas ise tagasi, aga ei tea mis ta sinna alla pani, eks uurin järgi :roll:
äkki pani taha mingid umbluuvedrud :D
Kasutaja avatar
adidas117
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: 05.03.2006 18:05 19
Asukoht: Tartu

.

Postitus Postitas adidas117 »

olen kuulnud et ascona vedrud vms pidid sinna alla sobima, aga ka väga kiiresti ära väsima ... Võibolla eelmine omanik läks odavama vastupanu teed kui sportvedrusid tagasi vahetas :D
heiko12
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 15.06.2005 12:19 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heiko12 »

Mul oli sama jama et tagu ots jube maas. Hakkasin siis uurima mis viga ning tuli välja et esiteks oli mõlematel vedrudel alumine keere puruks ning peale vahetus tuli välja et ära väsinud ka.
Sai uuad alla pandud ja asi kohe korras, lust oli vaatada. Aga kuna hetkel on pagassis a´la 50 kilone supaka kast, võimud ning muu mis sinna juurd kuulub siis tundub taga ots selline et on madaldused vahel.
Kasutaja avatar
woosh
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 24.02.2006 19:16 35
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas woosh »

Hmmm... aga mis siis võib olla kui tagumik maas hoolimata sellest, et uued vedrud ja amordid on? Ei ole madaldusvedrud.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Samas on ka räägitud, et Bmw tagarattad ongi veidike lääpas juba originaalis.
Muidugi see veidike on silmale peaaegu nähtamatu ja kummi selline kalle ei söö.
estbmw
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 25.09.2005 09:15 01

Postitus Postitas estbmw »

Mul sportvedrustus ja -amordid ning sööb kummi küll. Ja silmaga on ka näha väheke, et kummid nagu sissepoole lääpas
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

woosh kirjutas:Hmmm... aga mis siis võib olla kui tagumik maas hoolimata sellest, et uued vedrud ja amordid on? Ei ole madaldusvedrud.
Ei saagi olla midagi. Juhul kui sul muidugi amordid läbi kannude pagassis ei istu. Originaal vedrude ja korras amordidega on tagumik kenasti kikkis, seda siis tühja autoga muidugi.
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

woosh kirjutas:Hmmm... aga mis siis võib olla kui tagumik maas hoolimata sellest, et uued vedrud ja amordid on? Ei ole madaldusvedrud.
Vb siis esimesed vedrud liiga kõrged, et sellise mulje jätab. :roll:
ngage
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 12.02.2007 18:57 50

Postitus Postitas ngage »

endal ka e36'l on tagumik madal, mitte väga kui auto on tühi aga samas on seda näha. siis kui inimesed taha istuvad on tagarattad täiesti koopas. olen kuulnud mingitest kargo vedrudest mis peaksid olema jäigemad kui tavalised vedrud. et kus selliseid vedrusid siin tallinnas bmw'le saada ja mis võiks nende hind umbkaudu olla? äkki kellelgi on kogemusi sellel teemal
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

E36 ei pea tagumik maas olema, isegi sportvedruga on tagumik ilusti kikkis. Kaui autol ees ja taga sama tüübi korralikud vedrud ning amordid, siis peaks asi väga ilus välja nägema. Isegi 50-100 kg ei tohiks seda väljanägemist oluliselt rikkuda.
Illustreerimiseks paar näidet oma kunagise auto näol, orig. vedrud M-tech:

Pilt

Pilt
Pilt
Vasta