K:E30 2.0 probleem...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
MantaOwner
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 21.08.2004 12:59 47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MantaOwner »

präegu 320 '87 kah 15 (külm ja lühikesed otsad)
Su autol on miskit viga siis või sõidad koguaeg pedaal põrandas. Mul sama auto täpselt, ainult kast on automaat ja detsembrikuu kütusekulu tuli 12,6L/100km (praktiliselt ainult linnasõit ja ca 7km otsad). Kusjuures mõned asjad on autol vaja veel korda teha, mis peaks kütusekulu natuke veelgi vähendama.

Tõnu
Driven by goa
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
MantaOwner kirjutas:Su autol on miskit viga siis või sõidad koguaeg pedaal põrandas. Mul sama auto täpselt, ainult kast on automaat ja detsembrikuu kütusekulu tuli 12,6L/100km (praktiliselt ainult linnasõit ja ca 7km otsad). Kusjuures mõned asjad on autol vaja veel korda teha, mis peaks kütusekulu natuke veelgi vähendama.
Eks talvel ole iga kilomeeter hommikust soojenemist arvel. Minu tavapärane töölkäik on hommikul u 6 km ning õhtul natukene pikemalt tagasi. Mõningate asjaolude tõttu sai eelmisel talvel külmal ajal sõidetud poolteist nädalat otsemini tööle, mistõttu igapäevaseks läbisõiduks tuli kokku 9 km (4,5 km + 4,5 km). Keskmine kütusekulu oli kohe suurem.

jJanno
Kasutaja avatar
MantaOwner
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 21.08.2004 12:59 47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MantaOwner »

Seoses eelneva jutuga tekkis küsimus, et palju peaks nt E30 2.0iA tühikäigul bensu võtma tehaseandmetel (töösooja mootori korral)? On selliseid andmeid kuskilt leida ka võimalik?

Tõnu
Driven by goa
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Postitus Postitas testivoitja »

see et ökonomaiser sul tühikäigul näitab 30l see on norm sest nii see peabgi olema.ja pöörded külmalt kõrgel?see ellest et kindlasti on su autol elektriline külmkäivituse regulaator,mis mootori soojenedes pöörded alla tõmbab.aga jah......lühitalt vaheta ära küünlad,küünlajuhtmed,õlid ja filtrid kõik rihmad,jne.Omale kasulikum väike investeering.Siis saad ka kütte kulu alla poole.
Vasta