nukkvõll?!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

nukkvõll?!

Postitus Postitas Rommi- »

tagemist siis bmw 318i 92a 83kw e36 sedaaniga..
võtsin täna kaane maha,et vaadata miks mootoris klõbin..ja nägin siis vt pildilt.
sellest tekibki klõbin jah? muidu ülejäänud tunduvad korralikud..ja on kuulda vahest kah krigisemist kah.
ühesõnaga vaja väljavahetada nukkvõll.on kellelgi pakkuda tartust hea hinna eest? :)
see on salongi poolt esimene nukk
Pilt



ja see on kolmas nukk
Pilt
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas teet82 »

Olen ka kunagi ühte sellist M40 mootorit remontinud. Sõber pani mootorisse mingit pesuainet, mis vist saasta lahti keetis ja õlituskanalid ummistas. Tekkis tugev klõbin ja esimese hooga ostis ta uued hüdrotõukurid, seejärel nukkvõlli. Klõbin jäi ikka alles, sest ka nookurid olid tugevasti kulunud, peale nende vahetust sai lõpuks korda. Ära siis unusta uusi nookureid, samuti tuleks üles otsida ja kõrvaldada probleemi tekitaja..
Kui saad uue nukkvõlli, siis vaja see rakise abil paika panna, protsessist on juttu olnud siin foorumis ;)
Viimati muutis teet82, 14.02.2011 20:55 24, muudetud 1 kord kokku.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Kasutaja avatar
sauh
Huviline
Postitusi: 3174
Liitunud: 14.06.2007 21:43 36

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas sauh »

nukki kohal õlitustoru,kontrolli kas kõikidest aukudest ka õli tuleb
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas Rommi- »

teet82 kirjutas:Olen ka kunagi ühte sellist M40 mootorit remontinud. Sõber pani mootorisse mingit pesuainet, mis vist saasta lahti keetis ja õlituskanalid ummistas. Tekkis tugev klõbin ja esimese hooga ostis ta uued hüdrotõukurid, seejärel nukkvõlli. Klõbin jäi ikka alles, sest ka nookurid olid tugevasti kulunud, peale nende vahetust sai lõpuks korda. Ära siis unusta uusi nookureid, samuti tuleks üles otsida ja kõrvaldada probleemi tekitaja..
Kui saad uue nukkvõlli, siis vaja see rakise abil paika panna, protsessist on juttu olnud siin foorumis ;)

no mul on nüüd kindlasti uut nukkvõlli vaja :) kas ma pean kõigil silindritel nookurid vahetama või siis ainult sellel millel läbi? paigaldama ma ise uusi juppe küll ei hakka :lol: ei julgegi :D lasen ühel tuttaval paigaldada..ja ise aitan teda niipalju kui saan :) mina pole mingisugust pesuainet sisse pannud ja kus need õlikanalid on? kas ma pean enne nukkvõlli maha võtma,et neid kanaleid näha vms? ma homme vaataks kanalid üle ennem kui saan endale uued jupid ja vahetamiseks läheb,et asi teada oleks ja hiljem üllatusi poleks:)
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas Rommi- »

sauh kirjutas:nukki kohal õlitustoru,kontrolli kas kõikidest aukudest ka õli tuleb
kuidas ma kontrollin?ma ei saa ju mootorit käima panna,siis pritsiks igaltpoolt õli?
ja tundub,et sealt kanalist ei ole õli nagu eriti tulnud?kuidagi kuiv paistab..ja kuidas ma saaks puhastada kanaleid? on vaja siis pool mootorit lahti kakkuda vms? :)
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas jargo »

las keegi annab korra starterit.ise vaata kapoti alt.kui ka paaer piiska üle ääre lendab pole midagi.
päris korralikult nõgine on ikka mootor.pole nii hullu enne näinudki :|
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas Rommi- »

jargo kirjutas:las keegi annab korra starterit.ise vaata kapoti alt.kui ka paaer piiska üle ääre lendab pole midagi.
päris korralikult nõgine on ikka mootor.pole nii hullu enne näinudki :|
no eks ma siis proovin nii teha :D
aga see auto minu käes mõnda aega alles..ja ostes oli juba klõbin sees..ma ei osanud aimatagi,et nii hull jama sellega :evil: :roll: :? esimene bemmu ikkagi minul :D
aga tänu selle foorumile ja selle foorumi inimestele saab täitsa targaks ;)
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas Rommi- »

aga ikkagi kuidas ma saaks kanaleid puhastada? :)
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: nukkvõll?!

Postitus Postitas Rommi- »

Rommi- kirjutas:aga ikkagi kuidas ma saaks kanaleid puhastada? :)
okey kanalid puhtad :D 2 kanalit oli umbes :roll:
Vasta