e46 keskluku probmeemid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
olla916
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 03.08.2011 17:58 37

e46 keskluku probmeemid

Postitus Postitas olla916 »

e46 2000 aasta 330 d universaal panen puldist uksed lukku ja kui lahti teen siis lähevad kohe uuesti kinni, lõpuks sellest sain kuidagi lahti et kohe kinni ei läheks, aga kui nüüd lahti teen lähevad kõik aknad ka alla koos ustega, mis jama on???
Kasutaja avatar
123ARO
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 26.08.2011 08:28 06

Re: e46 keskluku probmeemid

Postitus Postitas 123ARO »

mul sama jama.. aga mul ei taha üldse uksi lahtigi teha tükk aega pean uste avamis nupuga mängima enne kui uksed lahti tulevad ja kui ükskord avanevad siis laseb kõik aknad korraga alla...
Ott0505
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 26.04.2010 12:39 06

Re: e46 keskluku probmeemid

Postitus Postitas Ott0505 »

123ARO kirjutas:mul sama jama.. aga mul ei taha üldse uksi lahtigi teha tükk aega pean uste avamis nupuga mängima enne kui uksed lahti tulevad ja kui ükskord avanevad siis laseb kõik aknad korraga alla...
vaadake üle pagassis luugi sisse minev juhtme kimp. kui kummi pealt ära tõmbad siis peaks kohe näha olema.
endal oli selline jama et alguses põlesid numbritule pirnid läbi, vahetasin pirnid ära ja ikka ei saanud põlema. hiljem ei saanud puldist uksi kinni ega lahti. kui juhtmeid vaatasin siis julgelt pooled olid mõrased ja omavahel lühises. nüüd juhtmed isoleeriga lapitud kuid oleks vaja kogu kimp välja vahetada.
jõudu!
Vasta