Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas -Priit- »

Tere,
Ei leidnud sellist teemat, aga mure selline, et mis pirne H7 soovitatakse kõige rohkem panna lähituledesse?
Mis näitaks rohkem valgust kui tavalised pirnid.

Endal siiamaani olnud Osrami Night Breakerid, aga ma ei tea kas asi on mul autos või on mulle kehvad pirnid juhtunud, aga ei pea nad üldse vastu. Mingi pooleteise aasta jooksul on juba kolm Night Breakerid läbipõlenud. Nüüd ühele poole sai kunagi pandud mingi SCT valgem pirn, aga sellega oli kohe näha, et Nightbreiker valgustas ikka kaugemale.
Vanal autol H4 Night Breakerid pidasid küll väga ilusti vastu, vähemalt ma neid mingi kahe aasta jooksul küll kordagi ei vahetanud, aga need H7 just nagu ei pea.

Oskate midagi soovitada? Näiteks mingid Philipsi seeria pirnid? Kuidas need vastu peavad või midagi muud?
Ksenoonid jätame hetkel kõrvale, esialgu eelistaks nendesse tuledesse mingi normaalse hinnaga parema valgustusega pirne.

Tänades, Priit
Viimati muutis -Priit-, 25.12.2011 21:53 37, muudetud 1 kord kokku.
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas siiim_k »

Kunagi a4 vaatas mul nende Philips X-treme Power +80% ringi no poolteist aastat pidasid nad ikka julgelt vastu vahe tavaliste pirnidega oli ikka ilusti näha.
Aga üldiselt need ''Võimsamad'' pirnid põlevad rutem lääbi ka neil peaks teistsugune hõõgniit olema ja teistsugune gaasisegu ka st. mis võimaldab paremat põlemist.
Aga ise soovitaks neid philipsi omasid. suht kirved muidugi, ~30€ 2tk

Need osrami omad pidid tõesti kiiresti läbi põlema.
Ja mulle tundub, et nende philipsite eluiga poole pikem ka.
Viimati muutis siiim_k, 25.12.2011 23:53 32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas marek555 »

Ise olin ka hiljuti valiku ees, kas panna H7 kaugtuledesse Philips X-treme Power +80% või Osram Nightbreaker Plus.
Otsustasin siiski viimaste kasuks hoolimata sellest, et Philipsid on arvatavasti parimad legaalsed pirnid, mida leida võib, kuna hinnavahe Philipsitega on peaagu kahekordne.
Loodan, et need Osramid kestavad kauem, kui senised kogemused Osrami toodetega näidanud on (Coolblue H1 põles läbi poole aastaga).
Aga valgustavad Nightbreaker Plus-id igatahes väga hästi.
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas -Priit- »

marek555 kirjutas:Ise olin ka hiljuti valiku ees, kas panna H7 kaugtuledesse Philips X-treme Power +80% või Osram Nightbreaker Plus.
Otsustasin siiski viimaste kasuks hoolimata sellest, et Philipsid on arvatavasti parimad legaalsed pirnid, mida leida võib, kuna hinnavahe Philipsitega on peaagu kahekordne.
Loodan, et need Osramid kestavad kauem, kui senised kogemused Osrami toodetega näidanud on (Coolblue H1 põles läbi poole aastaga).
Aga valgustavad Nightbreaker Plus-id igatahes väga hästi.
Valgustavad küll hästi, aga vastu ei tahnud nad pidada mul.

Aga kuidas näiteks sellised Philipsi H7 VisionPlus +50% vastu peavad. Need enamvähem peaksid vist Nightbreakeritega samasse hinnaklassi jääma?
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Kasutaja avatar
Inc
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 22.10.2010 12:31 29
Asukoht: Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas Inc »

Äkki on kasu selle teema läbi lugemisest...
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=5&t=139320
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas marek555 »

-Priit- kirjutas:
marek555 kirjutas:Ise olin ka hiljuti valiku ees, kas panna H7 kaugtuledesse Philips X-treme Power +80% või Osram Nightbreaker Plus.
Otsustasin siiski viimaste kasuks hoolimata sellest, et Philipsid on arvatavasti parimad legaalsed pirnid, mida leida võib, kuna hinnavahe Philipsitega on peaagu kahekordne.
Loodan, et need Osramid kestavad kauem, kui senised kogemused Osrami toodetega näidanud on (Coolblue H1 põles läbi poole aastaga).
Aga valgustavad Nightbreaker Plus-id igatahes väga hästi.
Valgustavad küll hästi, aga vastu ei tahnud nad pidada mul.
Nightbreaker Plus on juba vist järgmine põlvkond, seega lubatakse pikemat eluiga esimese põlvkonnaga Nightbreakeritega.
Aga eks näis, kaua nad mul vastu peavad.
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas -Priit- »

marek555 kirjutas:
-Priit- kirjutas:
marek555 kirjutas:Ise olin ka hiljuti valiku ees, kas panna H7 kaugtuledesse Philips X-treme Power +80% või Osram Nightbreaker Plus.
Otsustasin siiski viimaste kasuks hoolimata sellest, et Philipsid on arvatavasti parimad legaalsed pirnid, mida leida võib, kuna hinnavahe Philipsitega on peaagu kahekordne.
Loodan, et need Osramid kestavad kauem, kui senised kogemused Osrami toodetega näidanud on (Coolblue H1 põles läbi poole aastaga).
Aga valgustavad Nightbreaker Plus-id igatahes väga hästi.
Valgustavad küll hästi, aga vastu ei tahnud nad pidada mul.
Nightbreaker Plus on juba vist järgmine põlvkond, seega lubatakse pikemat eluiga esimese põlvkonnaga Nightbreakeritega.
Aga eks näis, kaua nad mul vastu peavad.
Mul see viimane oligi tegelikult Plus juba, aga ei pidanud seegi kauem vastu minumeelest.
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas marek555 »

-Priit- kirjutas:Mul see viimane oligi tegelikult Plus juba, aga ei pidanud seegi kauem vastu minumeelest.
Ok, siis kui minul alla aasta vastu peaksid pidama, siis pööran pilgu ikka Philipsi Xtreme poole. Kui need Xtreme kestab 2x kauem kui Osram, siis tasuvad nad ennast ära kah.
Kasutaja avatar
galeon
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 03.01.2012 21:08 28
Asukoht: Keila lähistel

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas galeon »

Ise kasutan nende pirne. http://www.carlamp.eu/
Päris hea uus toodang on Xenongaasiga tavapirnid, neid on H7,H4 ja H1. Sõidad nagu Xenoniga. Mul sõbra pettis ära, käis sõitmas ja pärast küsis, et millal ma omale Xenonid panin...
330Xd Touring
Lauri_R

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas Lauri_R »

galeon kirjutas:Ise kasutan nende pirne. http://www.carlamp.eu/
Päris hea uus toodang on Xenongaasiga tavapirnid, neid on H7,H4 ja H1. Sõidad nagu Xenoniga. Mul sõbra pettis ära, käis sõitmas ja pärast küsis, et millal ma omale Xenonid panin...
Ma ei leia hindu sealt
Kasutaja avatar
galeon
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 03.01.2012 21:08 28
Asukoht: Keila lähistel

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas galeon »

Neil ei ole hindu väljas jah. Tegelevad hulgimüügiga. Kui õigesti mäletan, siis oli vist paar ca 10€ käibega. Vajadusel saan muretseda, aga ükshaaval ei viitsiks tassima hakata, peaks siis kamba peale suurema portsu võtma. Lasen hinnakirja saata ja üritaks siis üles riputada. Seal ka päris Xenonid ja muu päris hea hinna ja kvaliteedisuhtega.
330Xd Touring
Kasutaja avatar
-Priit-
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 26.02.2009 20:26 19
Peamine sõiduk: E91 325d LCI '08
Asukoht: Põlvamaa/Tartu

Re: Missuguseid H7 lähitule pirne soovitate e36-le?

Postitus Postitas -Priit- »

On nad muidu ikka mingid tänavakõlbulikud pirnid? Ega ei tea, kuidas vastu peavad?
Aga hinnakirja võid küll uurida. Selles hinnaklassis võiks isegi prooviks võtta paar tükki. :)
BMW E91 325d LCI '08, BMW E30 320i '84
Vasta