E36 Neerud ja neeruplekk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

E36 Neerud ja neeruplekk

Postitus Postitas Lazyguy »

Niisiis, pisike murelaps. sai soetatud endale auto parimais aastais 320i 1991 aasta väljalase. kuna ära tuues aga kapott külla tuli sai hakatud üle terve kere keretöid tegema. sai soetatud ka uued neerud kuna vanad olid kellegi poolt TUUNITUD (Loe: Võre oli puhtaks lõhutud ja asendatud võrguga mis minumeelest pärineb ühekordse grilli küljest) nüüd siis kõik detailid ninast maha lõhutud üle värvitud ja asi valmis kokku panekuks ja OPPPAAA .. Neerud ei sobi, milles võiks mure olla ? pisike pilt kah siis murest. milliseid neere otsida et asi küljes kaa seisaks?

Pilt
Kasutaja avatar
calimar
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 01.08.2006 18:45 22
Asukoht: Tallinn

Re: E36 Neerud ja neeruplekk

Postitus Postitas calimar »

Vastavalt aastaarvule on kas facelift neeruraam või vanem, ehk prefacelift. Pildil tundub, et uuema tüübi neeruraam, peaksid proovima uuema tüübi neere.

Facelift ehk uuem tüüp
http://arch2.okr.ro/auctions.v3/700_700 ... 00_700.jpg

PreFacelift ehk vanem tüüp
http://carphotos.cardomain.com/ride_ima ... _large.jpg
-alari-
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 08.08.2009 23:54 43

Re: E36 Neerud ja neeruplekk

Postitus Postitas -alari- »

mul ühed neeru raamid vedelevad keldris kui huvi siis 10 euri anna ära need on siis need 2 pildil ,mul oli kah mure sellega aga mul oli see et auto sai nina pihta ning peale seda tegin raami korda ja needruraami panin neetidega selle pleki külge ja nüüd pole mingit vahet ega midagi sees
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E36 Neerud ja neeruplekk

Postitus Postitas Lazyguy »

-alari- kirjutas:mul ühed neeru raamid vedelevad keldris kui huvi siis 10 euri anna ära need on siis need 2 pildil ,mul oli kah mure sellega aga mul oli see et auto sai nina pihta ning peale seda tegin raami korda ja needruraami panin neetidega selle pleki külge ja nüüd pole mingit vahet ega midagi sees
Kui tegemist Faceliftiga siis olen päri sest paistab et hetkel mul prefacelift siiski ees ja need ei sobi:)
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E36 Neerud ja neeruplekk

Postitus Postitas Holari »

Kas facelift neerud sobivad ka vanemale?
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E36 Neerud ja neeruplekk

Postitus Postitas Lazyguy »

ei , selleks on vaja välja vahetada ka neeruplekk .. minu omal on plekk vahetatud eelmise omaniku poolt ja sinna kuidagi silikoniga prefaceliftid ette liimitud .. selles see jant ongi .. aga facelifti omad tuleb tavalisele plekile haamriga sisse peksta.
Vasta