E36 Webasto mured

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

E36 Webasto mured

Postitus Postitas Holari »

Tere!
Nimelt probleemiks Webasto, äkki siin on inimesi, kes oskavad veits suunata, et saaks asja tööle ja natuke infot tema hingeelust.
Nimelt see vist on juhtplokkPilt

Ma üritasin leida mingit juhendit, mis pistik, kuhu läheb, kuna kui võtsin pistikud lahti, siis kustus ka kliima seade ära. Ja samuti on voolikd lahti, kuhu ma peaks need ühendama?Pilt

Samuti kaitsmed, mis kaitse võiks millele kuuluda?Pilt

Kas sellel seadmel on endal mingi kütuse pump? Või saab ta oma osa ühisest süsteemist?

Nimelt, kui kõik juhtmed on ühendatud, siis juhtpuldi valgus küll põleb, aga pilti ei ole.
Kas, kui see seade töötaks ja panen taimerilt aja, siis hakkab kliima puhuma ja seade soojendama? Ja lõpetab oma töö teatud aja jooksul?

Jagage palun nata näpunäiteid


Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E36 Webasto mured

Postitus Postitas Holari »

Kas siin pole siismkedagi, kes asjast teaks?
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: E36 Webasto mured

Postitus Postitas Kaupo_K »

Tervit

Esimese pildi peal on jah juhtaju. Kliimasede ei tohi ära kustuda kui selle lahti ühendad. Tee pilti sellest juhtme pundist kuhu ta oli ühendatud. Ja üleüldse mis sul selle Websi mark on? Kas DBW46 või BBW 46? See on selle plastikust kaane peal kirjas muide.
Voolikutega on nii et neid on sul terve ¤¤¤¤¤ täis vaja et see tööle saada. Vaata näiteks e34 pealt voolikute skeemi http://bmwfans.info/parts/catalog/E34/T ... er_valves/

Lisaks on vaja ka täielikku kaabeldust koos releede ploki, tavareleede ja kaitsmetega. See kaitsmeteplokk mis sul pildil ei paista küll selle seadme oma olevat.

Kütusepump on tal jah eraldiseisev. Välja näeb selline http://autostuudio.ee/tooted/detail/103 ... l?sef=hcfp


Idee poolest töötab see asi mootori ja salongi soojendajana. Reeglina soojendab pool tundi.
Aga kui sul voolikuid jms asju vaja siis mul on mõni hulk asju olemas. Ka juhtajusi jne.
Huh, sai vist enam vähem selge pilt.
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E36 Webasto mured

Postitus Postitas Holari »

Tänud, homme tee pilte.
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E36 Webasto mured

Postitus Postitas Holari »

Ok...ma pean sinna kah süvenema.
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Vasta