E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ZuzLik
Huviline
Postitusi: 463
Liitunud: 16.09.2008 22:31 25
Peamine sõiduk: E70 4.8i '07
Asukoht: The Island

E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas ZuzLik »

Küsiks, et ega juhuslikult E36 328'l sidurikorv ja siduri ketas koonuse kujuga pole? Pole sellist asja ise kunagi näinud, siiani on ikka kõik korvid ja kettad sirged olnud. Pildid siis ka, et aru saada millest ma üldse räägin. Panin raspli lihtsalt korvi peale ja ääred on vastus, aga sisemised ääred on umbes 4-5mm madalamal. Ketas oli samamoodi korvi poolt selline koonuse kujuga, hooratta poolt ja hooratas ise olid jällegi sirged pinnad. On seda sidurit lihtsalt korralikult piinatud või peabki selline olema??? (Milles ma muidugi kahtlen)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
alari15
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 22.07.2009 18:48 38
Asukoht: Tartu

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas alari15 »

opadii :D see on küll päris korralikult kuumaks aetud :D libistatud kõvasti ilmselt... ja vb ka kuumast peast väheke vett peale saanud või midagi, annab ikka nii kõveraks seda ajada
Kasutaja avatar
ZuzLik
Huviline
Postitusi: 463
Liitunud: 16.09.2008 22:31 25
Peamine sõiduk: E70 4.8i '07
Asukoht: The Island

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas ZuzLik »

Kui autot ostma hakkasin, siis teadsin küll et sidur libiseb (see oli ka müügikuulutuses mainitud) aga et asi nii jõhker olla võib ei osanud ma küll arvata. Alguses mõtlesin et laseb kettale uued katted peale panna ja kõik, aga ei ... nüüdseks siis juba terve uus sidurikomplekt tellitud.
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas Roland325 »

Peale sellist pilti tasuks ka hooratas üle vaadata.
Kasutaja avatar
ZuzLik
Huviline
Postitusi: 463
Liitunud: 16.09.2008 22:31 25
Peamine sõiduk: E70 4.8i '07
Asukoht: The Island

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas ZuzLik »

Roland325 kirjutas:Peale sellist pilti tasuks ka hooratas üle vaadata.
Hooratta pind oli täitsa sirge (ma mõtlen et ei olnud ei sisemist ega välimist äärt rohkem kulutanud nagu korvil) ... neid libisemisest ja kuumusest tekkinud laike oli hoorattal küll näha aga samas näpuga üle tõmmates oli täitsa ok.
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas Roland325 »

Siis vedas. :)
Kasutaja avatar
raxx
Huviline
Postitusi: 1660
Liitunud: 29.12.2005 16:37 45
Peamine sõiduk: BMW X5
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas raxx »

-Zuz-Lik- kirjutas: Hooratta pind oli täitsa sirge (ma mõtlen et ei olnud ei sisemist ega välimist äärt rohkem kulutanud nagu korvil) ... neid libisemisest ja kuumusest tekkinud laike oli hoorattal küll näha aga samas näpuga üle tõmmates oli täitsa ok.
Kui hoorattal juba sellised tumedad saarekesed peal siis head nahka sealt ei tule.Lase ikka enne kokku panemist hooratas lihv pingist läbi ;) .
Samas kui ainult rahulikult kulged siis vast pole muretsemiseks põhjust.
BMW M3 Touring
Kasutaja avatar
ZuzLik
Huviline
Postitusi: 463
Liitunud: 16.09.2008 22:31 25
Peamine sõiduk: E70 4.8i '07
Asukoht: The Island

Re: E36 328 Sidur ... !?!?!?!?!?

Postitus Postitas ZuzLik »

raxx kirjutas:
-Zuz-Lik- kirjutas: Hooratta pind oli täitsa sirge (ma mõtlen et ei olnud ei sisemist ega välimist äärt rohkem kulutanud nagu korvil) ... neid libisemisest ja kuumusest tekkinud laike oli hoorattal küll näha aga samas näpuga üle tõmmates oli täitsa ok.
Kui hoorattal juba sellised tumedad saarekesed peal siis head nahka sealt ei tule.Lase ikka enne kokku panemist hooratas lihv pingist läbi ;) .
Samas kui ainult rahulikult kulged siis vast pole muretsemiseks põhjust.
Endalgi käis mõttest läbi et peaks kuskil lihvida laskma seda aga kuna tõesti näpuga üle lastes tundus pind ikka täitsa sile olevat siis ei näinud eriti põhjust. Pealegi kulgen enamus ajast naise ja väikse lapsega, seega mingit suurt kiirendamist see sidur niikuinii ei saa. Küll see siduriketas ise hooratta mõne kuu jooksul paika lihvib.
Vasta